Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la rob do bagro » 27 mar 2013, 18:19

http://www.spor.t.ba/fudbal/karadzic-da ... ili-na-sp/" onclick="window.open(this.href);return false;
:lol: :lol: :lol: :lol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la AzRimiRzA » 27 mar 2013, 18:56

Nebi ni baraza vidjeli.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Papastathopoulos » 27 mar 2013, 19:12

a estonija i slovenija ih kantaju kako hoce :lol:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la DonCorleone » 27 mar 2013, 19:40

Cuj ti njih sto se razbacivaju a manji su od makovog zrna. Srbadija i Karadzicevi vazda bili realni ko mitoman Nostradamus i baba Vranka.

Kada bi Bosna naletila kojim slucajem na taj pokusaj od "reprezentacije" mogli bi braca Srbi sve manje od sest komada u mitomanskoj mrezi gledati kao uspjeh svoje cirkus trupe.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

ERF
Postovi: 17
Pridružen/a: 27 jul 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ERF » 27 mar 2013, 19:55

http://www.greek.football.gr/media/k2/i ... 939_XL.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

(izbrisati tacku izmedju greek i football). Nisam vidio da je ijedan nas portal objavio ovu sliku.

Negdje je pisalo da se jedna djevojcica izgubila na terenu, ali nisam znao da se cak i fotografisala sa igracima. Bas su pokazali srce i sad su mi Grci nekako i simpaticni (Necemo ponovo o zvizdanju njihovoj himni, ali se covjek bas zastidi).

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la JoeCelt » 27 mar 2013, 20:28

ERF je napisao/la:http://www.greek.football.gr/media/k2/i ... 939_XL.jpg

(izbrisati tacku izmedju greek i football). Nisam vidio da je ijedan nas portal objavio ovu sliku.

Negdje je pisalo da se jedna djevojcica izgubila na terenu, ali nisam znao da se cak i fotografisala sa igracima. Bas su pokazali srce i sad su mi Grci nekako i simpaticni (Necemo ponovo o zvizdanju njihovoj himni, ali se covjek bas zastidi).
slika
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la voltron30 » 27 mar 2013, 21:06

ERF je napisao/la:http://www.greek.football.gr/media/k2/i ... 939_XL.jpg

(izbrisati tacku izmedju greek i football). Nisam vidio da je ijedan nas portal objavio ovu sliku.

Negdje je pisalo da se jedna djevojcica izgubila na terenu, ali nisam znao da se cak i fotografisala sa igracima. Bas su pokazali srce i sad su mi Grci nekako i simpaticni (Necemo ponovo o zvizdanju njihovoj himni, ali se covjek bas zastidi).
Pa dobro sada, mislim da tu nije važno koja je nacija, to je bila obična ljudska reakcija majka mu stara, na šta nam je svijet spao kada nam vijest postaje obična ljudska humanost koja bi nam valjda trebala biti nešto sasvim normalno. Al' eto, potez za svaku pohvalu.

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la grgr » 27 mar 2013, 21:24

Ja ne znam zasto neki ne vole grke mora da je radi njihovog antifudbala ( ili pak veze sa srbima ) , ja ih izrazito postujem ( njihovu repku ) uvijek ginu za svoju reprezentaciju bez obzira na sve... Jesu provokatori al mi to tako gledamo al sigurno su heroji u grckoj. Kapa dole samarasu npr koji je stvarno igracina i koji je jedini i pokazao nesto u zenici.A to je normalna stvar ne znam ko ne bi pomogao toj djevojcici ali opet za svaku pohvalu naravno.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la harishp » 27 mar 2013, 23:57

grgr je napisao/la:Ja ne znam zasto neki ne vole grke mora da je radi njihovog antifudbala ( ili pak veze sa srbima ) , ja ih izrazito postujem ( njihovu repku ) uvijek ginu za svoju reprezentaciju bez obzira na sve... Jesu provokatori al mi to tako gledamo al sigurno su heroji u grckoj. Kapa dole samarasu npr koji je stvarno igracina i koji je jedini i pokazao nesto u zenici.A to je normalna stvar ne znam ko ne bi pomogao toj djevojcici ali opet za svaku pohvalu naravno.
Puno se toga nakupilo od devedesetih.Duga prica,ko konta,skontat ce.
To sto se djevojcici ucinilo,je sasvim obicna stvar koji bi bilo ko normalan i savjestan ucinio.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
htcxone
Postovi: 618
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la htcxone » 28 mar 2013, 10:41

ERF je napisao/la:http://www.greek.football.gr/media/k2/i ... 939_XL.jpg

(izbrisati tacku izmedju greek i football). Nisam vidio da je ijedan nas portal objavio ovu sliku.

Negdje je pisalo da se jedna djevojcica izgubila na terenu, ali nisam znao da se cak i fotografisala sa igracima. Bas su pokazali srce i sad su mi Grci nekako i simpaticni (Necemo ponovo o zvizdanju njihovoj himni, ali se covjek bas zastidi).
kad neko jednom zvizdi a ti njemu ne, ok
kad neko dva puta ti zvizdi a ti njemu ne to je vec ...
al kad je neko bezobrazan ii tako krvnički zviždi na tvoju himnu svvaki put kad se svira, onda je red da vidi kakav je to osjećaj..i svakome treba vratiti istom mjerom, pusti se finoće
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la DonCorleone » 28 mar 2013, 11:53

harishp je napisao/la:
grgr je napisao/la:Ja ne znam zasto neki ne vole grke mora da je radi njihovog antifudbala ( ili pak veze sa srbima ) , ja ih izrazito postujem ( njihovu repku ) uvijek ginu za svoju reprezentaciju bez obzira na sve... Jesu provokatori al mi to tako gledamo al sigurno su heroji u grckoj. Kapa dole samarasu npr koji je stvarno igracina i koji je jedini i pokazao nesto u zenici.A to je normalna stvar ne znam ko ne bi pomogao toj djevojcici ali opet za svaku pohvalu naravno.
Puno se toga nakupilo od devedesetih.Duga prica,ko konta,skontat ce.
To sto se djevojcici ucinilo,je sasvim obicna stvar koji bi bilo ko normalan i savjestan ucinio.
A sta se to nakupilo bas od devedesetih? Ako potenciras na rat, da, bilo je 300 Grka na 10.000.000 stanovnika u Bosni, koji su svi na neki nacin povezani sa Srbijom (kumovi, brakovi itd.).

To zvizdanje himni protivniku je teski primitivizam i ne moze se opravdati nicim i tipican je pokazatelj kako prosjecni Bosnjo razmislja i kako se "prisjeca" stvari koje su 20 godina iza nas i koje veze nemaju sa fudbalom. Ne treba zaboraviti zasigurno proslost ali ne treba ni zivjeti u proslosti a kamoli svoje "prisjecanje" povezivati sa sportom.

Grci kao narod nemaju apsolutno nikakve emocije prema Bosancima, ni dobre, ni lose. A to sto se povezuju sa Srbima, nije razlog da se mi nademo uvrijedenim ili da zvizdimo himni, jer se i mi sa svim i svacim povezujemo pa kada bi svi "kontali" i prisjecali se, nasoj himni bi se trebalo zvizdati na svakom koraku, a nigdje joj se ne zvizdi sem u Srbiji mozda, a i tamo samo kada se nakupi hrpa *ovana.

I naravno da je ovo sa djevojcicom velika stvar, u vremenima u kojima mi zivimo ovo je cak ogromna stvar i vrijedna svake pohvale. Jer da je normalna stvar kako se kaze, nebi svijet bio ovakav kakav jest, nikakav i pun mrznje.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la DonCorleone » 28 mar 2013, 11:56

htcxone je napisao/la:
ERF je napisao/la:http://www.greek.football.gr/media/k2/i ... 939_XL.jpg

(izbrisati tacku izmedju greek i football). Nisam vidio da je ijedan nas portal objavio ovu sliku.

Negdje je pisalo da se jedna djevojcica izgubila na terenu, ali nisam znao da se cak i fotografisala sa igracima. Bas su pokazali srce i sad su mi Grci nekako i simpaticni (Necemo ponovo o zvizdanju njihovoj himni, ali se covjek bas zastidi).
kad neko jednom zvizdi a ti njemu ne, ok
kad neko dva puta ti zvizdi a ti njemu ne to je vec ...
al kad je neko bezobrazan ii tako krvnički zviždi na tvoju himnu svvaki put kad se svira, onda je red da vidi kakav je to osjećaj..i svakome treba vratiti istom mjerom, pusti se finoće
Vidis kada bi Njemcu zvizdao deset puta u deset utakmica on tebi nebi ni jednom zvizdao nazad, zato se Njemcu nikada ne zvizdi.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la AnelZ » 28 mar 2013, 14:29

DonCorleone je napisao/la: Vidis kada bi Njemcu zvizdao deset puta u deset utakmica on tebi nebi ni jednom zvizdao nazad, zato se Njemcu nikada ne zvizdi.
Pa sa Nijemcima se ne mogu porediti ni Francuzi, Englezi ili sl, a ti bi nas odmah sa njima :P

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Donnie Darko » 28 mar 2013, 14:38

DonCorleone je napisao/la:Vidis kada bi Njemcu zvizdao deset puta u deset utakmica on tebi nebi ni jednom zvizdao nazad, zato se Njemcu nikada ne zvizdi.
Nisu džaba njemci oduvijek bili poznati kao fin i kulturan narod.

slika

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Sakuragi » 28 mar 2013, 15:21

Donnie Darko je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:Vidis kada bi Njemcu zvizdao deset puta u deset utakmica on tebi nebi ni jednom zvizdao nazad, zato se Njemcu nikada ne zvizdi.
Nisu džaba njemci oduvijek bili poznati kao fin i kulturan narod.

slika
jes jes, nece vam himnu izvizdati ali ce pokusati da vas istrijebe sa zemaljske kugle :mrgreen: ali na kulturan nacin

Avatar
EdenHazard
Postovi: 2213
Pridružen/a: 24 nov 2012, 22:25
Lokacija: Dubai
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la EdenHazard » 28 mar 2013, 16:27

Sakuragi je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:Vidis kada bi Njemcu zvizdao deset puta u deset utakmica on tebi nebi ni jednom zvizdao nazad, zato se Njemcu nikada ne zvizdi.
Nisu džaba njemci oduvijek bili poznati kao fin i kulturan narod.

slika
jes jes, nece vam himnu izvizdati ali ce pokusati da vas istrijebe sa zemaljske kugle :mrgreen: ali na kulturan nacin
testirat na izdrzljivost s plinom :mrgreen:
Moj je grad Zenica,
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 29 mar 2013, 01:10

Donekle se moramo složiti sa Sliškovićem svi naši golovi su plod prekida i tačno je to d anismo imali tečnu igru od noge do noge i da smo preskakali sredinu terena,ali mislim da je to jedini recept protiv Grčke jer oni upravo i igraju na oduzete lopte i kontranapade..
Dolaskom Pjanića,Salihovića sigurno je da ćemo više kombinirati u veznom redu,po meni ova pobjeda je rezultat odlične defanzivne igre,borbe za svaku loptu i ogromnom željom i htijenjem za pobjedom..
Imali smo dvije najlošije utakmice pod vodstvom Sušića onu sa Francuskom na Koševu,i onu sa Rumunijom u Bukureštu nada mse da takva izdanja nam se neće ponoviti u ovim kvalifikacijama osobito u meču sa Slovačkom.

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Rockefeller » 29 mar 2013, 02:00

To je pitanje stanja uma. Mislim da je kritičko razmišljanje gora varijanta od otvorenog uma. Kritiziranje te navodi da razmišljaš u granicama znanja koje imaš. Otvoren um širi granice.

Njemci su stoljeća kovali plan kako da osvete gubitak Alzacije. A Jevreji par hiljada godina kako da povrate Jerusalem. U tome da neko zviždi nečijoj himni jer je njegova zviždana ne vidim ništa loše. Vidim odgovor ljudi koji nisu dali na svoju zastavu, himnu i druga državna obilježja.

Ako ćemo relativizirati onda komotno i napomenut da 10.000 duša nije reprezentativan uzorak države koja ima 4 miliona stanovnika. Mislim da bi se u pravilno napravljenoj anketi svaki hajd treći odlučio da zviždi BiH, a ne Grčkoj.

Koliko znam i naša himna je izviždana u Portugalu. Bar ako me sjećanje ne vara.

Ako ćemo "naše Bošnje" okarakterizirati kao (teško) primitivne onda ćemo na kraju zaključiti kako civilizovani svijet skoro i ne postoji, jer je većina država igrala takve utakmice gdje su njihove himne bile izviždane.

Ne mogu tačno da se sjetim, al' neka utakmica Engleske mi odzvanja u glavi. Potražiću ne bi li dokazao kako su Englezi primitivan narod. Neka mi neko pomogne, pomoć uvijek dobrododje. :)

Edit:
[youtube][/youtube]
Dvije neprimitivne nacije.

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la santos » 29 mar 2013, 02:28

Pa koliko ja vidim ima jos stadiona na kojima se zvizdi ali jedino u Beogradu i Zenici se ne cuje protivnicka himna,sad se prica o Grckoj a zvizdanje je postalo oblik ponasanja na stadionu bez obzira na protivnika

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la viKK » 29 mar 2013, 07:47

Zar ne bi ova tema već trebala da ode u arhivu ?

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.