Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Goalgetter » 16 mar 2013, 22:31

Koliko sam skontao, i Visca se povrijedio danas i izisao u 86' minuti.

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Denizmare » 16 mar 2013, 23:00

Principatus je napisao/la:
Denizmare je napisao/la:Joj selektora,sta vas je....Jos neko gore rece trebalo je predvidjeti probleme pa osigurati Kolasinca,ja smislova majko draga.
Naravno da je trebalo i nije bilo tesko predvidjeti.
No malo mozga i inteligencije su naravno potrebni za tu vrstu prognoze.

Racunica je sljedeca:

Nemas lijevog beka u ekipi. Nemas DMa pravog.

U Schalke jedan nas igrac dobiva profesionalni ugovor, igra lijevog beka i DM. Iz sedmice u sedmicu vise povjerenja sa strane trenera kako i selektora tudje repke. Pratis ga, uspostavljas kontakt, jer nam mnogo igraca igra u fildzan ligama, a on uskoro u Bundesligi (gledaj novine, izjave trenera mu). Motivacija da predje u nasu repku: Ponudis mu poziv odmah ako sredi papire. Kontakt ostaje. Potrazis od saveza podrsku igracu za sve sto se treba srediti.

To se sve moglo pokrenuti prije nekih 7-8 mjeseci. Prelistaj unazad do tog vremena, ovo sve sam predvidio. Pokazi mi da nisam. No isti takvi su se smijali sto se i sada kao ismijavaju i prave pametni, da se ovo nije moglo predviti. Moglo se. Shvacam ja to sve... Znam da Pape to sa intelektualne strane nemoze to da shvati i pojedini drugi isto ne, takva je priroda, ali nisam ja kriv sto je tako. Nemogu jedni biti krivi sto drugi imaju jako ogranican mentalni sklop i navijanje za Barcelonu smatraju bitnijom nego napredak reprezentacije.
Druze previse se unosis u sve ovo, taktika,rokade,ko da igra ,ko je na krilu,selektor nije inteligentan....
Cudi me da kad sve to znas nisi trener neke ekipe ili skaut, vec gubis vrijeme na forumu.
Ne znam gdje zivis,ali BiH nije idealna zemlja pa ni savez nije idealan,tek staje na noge onako kako je trebalo biti jos 95 god,dakle kasni se 15 tak godina.
Druga stvar koju ne spominjes je raspolozenje ovih igraca da igra za nas.Da trebaju nam,ali...I sam Kolasinac je upitan sa zeljom da igra za nas,vidjet cemo je li onako kakoje navodno izjavio da je u proceduriza dokumente.S druge strane je izjavio (opet navodno) da mu je klub savjetovao da igra samo za A tim,a potom se odazove u U21 njemacke!? Ti krivce trazis iskljucivo u ljudima u savezu,a na sve moguce nacine pravdas njega i slicne.
Primjer drugi~ Izet H. je li savez i selektor porucio da ce ga zvati? Je li ga zvao i Dzeko i Spaha (sigurno po nalogu saveza)? I sta je on odlucio?Je li mogao,a nije htio,cekati rjesenje papira? Je li morao se odazvati,a sad izvisiti, pozivu Svice? Jedini posten je ispao mali Halilovic.
Da,moglo se sve to ranije ali ranije su bili neki drugi ljudi u savezu. Ove igrace treba vrbovati prije nego zaigraju za neku drugu repku od kadeta pa nadalje.Tek tad si siguran. Ova najava saveza o kampu u Njemackoj i Skandinaviji je dobar potez da se izbjegne ovo o cemu pricamo.
Sad se mozemo uzdati samo u patriotizam,interes ili nesto drugo Kolasinca i slicnih da zaigraju za nas.Jednostavno zar ne....
Nemojte sve gledati crno, kad smo bili najvise oslabljeni pobjedjivali smo,tako ce abd biti i ovaj put.

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la brzitesanj » 16 mar 2013, 23:07

Ovo oko navodne nemogućnosti igranja Spahića je obična igra sa grcima , isto kao sto dolaze i informacije o navodnim povredama Grka. Spaha igra u petak kao i svi Grci koji su navodno povređeni. ;)
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la FliX » 16 mar 2013, 23:47

Jos kad bi i Pjana odigrao (barem) poluvrijeme :(

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la harishp » 16 mar 2013, 23:56

Ma neznam sta bi rekao.Spahic je operisao te sinuse.za sportasa je to fakat jako ozbiljno,jer otezano disanje ofo-ono.A opet imam osjecaj da ce se pojaviti sa bocom kisika na terenu ako treba ,samo da zaigra.
Ovi ostali jel ih treneri iz klubova i pogledaju mrko,ne smiju ni ''prdnuti''.I opet Spaha ''ovaki-onaki'' :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 17 mar 2013, 02:29

Denizmare je napisao/la: Druze previse se unosis u sve ovo, taktika,rokade,ko da igra ,ko je na krilu,selektor nije inteligentan....
Cudi me da kad sve to znas nisi trener neke ekipe ili skaut, vec gubis vrijeme na forumu.
Ok. Zasto ja nisam trener ili scout? Ja sam inace iz naucnog polja i dodatno sam samostalan, to jest imam svoju firmu jer sam rado svoj sef. Nisam trener iz istog razloga sto ti nisi kuhar, pilot, konobar, ucitelj. Imam profesiju, ali to ne znaci da nemogu pogledati u drugu i prepoznati ocite greske, pa cak drasticne. Dakle to sto svratim ovdje i napisem koju nema veze sa greskama i neinteresu selektora kada su u pitanju potencijalni igraci.

Njemu je tesko gledati igraca na TV, Hitzfeld igraca posjeti kod kuce, poprica sa roditeljima, a neki se onda cude sto ovaj zaigra za Svicu. A Safet jos kaze: To je prirodno.

I na to sve se nadju oni koji ce to ponasanje braniti. I onda se kaze da kod nas uslovi ne valjaju.
Nece nikad ni valjati zbog ovakvog razmisljanja.
Denizmare je napisao/la: Druga stvar koju ne spominjes je raspolozenje ovih igraca da igra za nas.Da trebaju nam,ali...I sam Kolasinac je upitan sa zeljom da igra za nas,vidjet cemo je li onako kakoje navodno izjavio da je u proceduriza dokumente.S druge strane je izjavio (opet navodno) da mu je klub savjetovao da igra samo za A tim,a potom se odazove u U21 njemacke!? Ti krivce trazis iskljucivo u ljudima u savezu,a na sve moguce nacine pravdas njega i slicne.
Momak je sve korektno uradio. Upravo je u fazi gdje mu je karijera na usponu. Klub mu je savjetovao da igra za BiH A repku, a naravno da ce se odazivati mladoj njemackoj reprezentaciji. dok ne postane clan nase. Sve drugo bi bilo komicno, bez logike. Kao sto je bilo komicno da igra za nasu U21 kao clan Schalke, dok nam Susic voza anonimuse bez kluba kroz repku.

Nadam se i ja da cemo proci Grke, i ne vidim samo crno, naprotiv.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

BlazKraljevic
Postovi: 107
Pridružen/a: 03 feb 2013, 01:17
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la BlazKraljevic » 17 mar 2013, 02:51

Denizmare je napisao/la:
Principatus je napisao/la:
Denizmare je napisao/la:Joj selektora,sta vas je....Jos neko gore rece trebalo je predvidjeti probleme pa osigurati Kolasinca,ja smislova majko draga.
Naravno da je trebalo i nije bilo tesko predvidjeti.
No malo mozga i inteligencije su naravno potrebni za tu vrstu prognoze.

Racunica je sljedeca:

Nemas lijevog beka u ekipi. Nemas DMa pravog.

U Schalke jedan nas igrac dobiva profesionalni ugovor, igra lijevog beka i DM. Iz sedmice u sedmicu vise povjerenja sa strane trenera kako i selektora tudje repke. Pratis ga, uspostavljas kontakt, jer nam mnogo igraca igra u fildzan ligama, a on uskoro u Bundesligi (gledaj novine, izjave trenera mu). Motivacija da predje u nasu repku: Ponudis mu poziv odmah ako sredi papire. Kontakt ostaje. Potrazis od saveza podrsku igracu za sve sto se treba srediti.

To se sve moglo pokrenuti prije nekih 7-8 mjeseci. Prelistaj unazad do tog vremena, ovo sve sam predvidio. Pokazi mi da nisam. No isti takvi su se smijali sto se i sada kao ismijavaju i prave pametni, da se ovo nije moglo predviti. Moglo se. Shvacam ja to sve... Znam da Pape to sa intelektualne strane nemoze to da shvati i pojedini drugi isto ne, takva je priroda, ali nisam ja kriv sto je tako. Nemogu jedni biti krivi sto drugi imaju jako ogranican mentalni sklop i navijanje za Barcelonu smatraju bitnijom nego napredak reprezentacije.
Druze previse se unosis u sve ovo, taktika,rokade,ko da igra ,ko je na krilu,selektor nije inteligentan....
Cudi me da kad sve to znas nisi trener neke ekipe ili skaut, vec gubis vrijeme na forumu.
Ne znam gdje zivis,ali BiH nije idealna zemlja pa ni savez nije idealan,tek staje na noge onako kako je trebalo biti jos 95 god,dakle kasni se 15 tak godina.
Druga stvar koju ne spominjes je raspolozenje ovih igraca da igra za nas.Da trebaju nam,ali...I sam Kolasinac je upitan sa zeljom da igra za nas,vidjet cemo je li onako kakoje navodno izjavio da je u proceduriza dokumente.S druge strane je izjavio (opet navodno) da mu je klub savjetovao da igra samo za A tim,a potom se odazove u U21 njemacke!? Ti krivce trazis iskljucivo u ljudima u savezu,a na sve moguce nacine pravdas njega i slicne.
Primjer drugi~ Izet H. je li savez i selektor porucio da ce ga zvati? Je li ga zvao i Dzeko i Spaha (sigurno po nalogu saveza)? I sta je on odlucio?Je li mogao,a nije htio,cekati rjesenje papira? Je li morao se odazvati,a sad izvisiti, pozivu Svice? Jedini posten je ispao mali Halilovic.
Da,moglo se sve to ranije ali ranije su bili neki drugi ljudi u savezu. Ove igrace treba vrbovati prije nego zaigraju za neku drugu repku od kadeta pa nadalje.Tek tad si siguran. Ova najava saveza o kampu u Njemackoj i Skandinaviji je dobar potez da se izbjegne ovo o cemu pricamo.
Sad se mozemo uzdati samo u patriotizam,interes ili nesto drugo Kolasinca i slicnih da zaigraju za nas.Jednostavno zar ne....
Nemojte sve gledati crno, kad smo bili najvise oslabljeni pobjedjivali smo,tako ce abd biti i ovaj put.
Ne vrijedi ti objasnjavati, ocito je da se radi o balavcu koji se povodi za masom. Bio je jedan normalni sa slicnim ili mozda cak istim nickom, verovatno je taj covjek prepustio nick nekom malom sestricu ili cak i sinu, a ovaj slini ovuda...Malac, vrati nick ujkanu i idi fatati zabe po potoku!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 17 mar 2013, 10:23

BlazKraljevic je napisao/la: Ne vrijedi ti objasnjavati, ocito je da se radi o balavcu koji se povodi za masom. Bio je jedan normalni sa slicnim ili mozda cak istim nickom, verovatno je taj covjek prepustio nick nekom malom sestricu ili cak i sinu, a ovaj slini ovuda...Malac, vrati nick ujkanu i idi fatati zabe po potoku!
Mislis da cu se spustati na tvoj primitivni, neobrazovani nivo, tako da mozes da udjes u "diskusiju" sa mnom?
Ne, nisi mi ni do koljena, to dobro znas, i tu mozes da ostanes, boli me briga. Idi ispijaj kaficu i vodi prazne diskusije sa tebi slicnima tu ces se osjecati bolje. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 17 mar 2013, 10:31, ukupno mijenjano 1 put.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

knabs
Postovi: 183
Pridružen/a: 24 mar 2012, 15:02
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la knabs » 17 mar 2013, 10:31

..
Zadnja izmjena: knabs, dana/u 17 mar 2013, 10:35, ukupno mijenjano 1 put.

knabs
Postovi: 183
Pridružen/a: 24 mar 2012, 15:02
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la knabs » 17 mar 2013, 10:34

BlazKraljevic je napisao/la:
Ovo je izraz tog mentaliteta, covjek normalno argumentovano napise i onda se nadje neko ko je pokupio svu pamet svijeta. Naravno mislim ovdje na kralja. Bolje ti je na kaficu odleprsat

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la TMovac » 17 mar 2013, 10:44

knabs je napisao/la:
BlazKraljevic je napisao/la:
Ovo je izraz tog mentaliteta, covjek normalno argumentovano napise i onda se nadje neko ko je pokupio svu pamet svijeta. Naravno mislim ovdje na kralja. Bolje ti je na kaficu odleprsat
Kakvu kaficu?U školu brate u školu.Neka se obrazuje.Pa ce valjda onda naučiti da ne vrijedja raju koja imaju malo drugačije mišljenje od njegovog
Zadnja izmjena: TMovac, dana/u 17 mar 2013, 10:55, ukupno mijenjano 1 put.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

samozeljo1987
Postovi: 1027
Pridružen/a: 21 avg 2012, 00:17
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la samozeljo1987 » 17 mar 2013, 10:49

Čuj 1.90 na BiH , ima da ih otresemo ko slinu :D . 2 @4.00

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 17 mar 2013, 11:09

Svasta ja mislio ti se zezas. :mrgreen:

Bosnien und Herzegowina 1.90
X 3.30
Griechenland 4.00


Da nisu ovi iz kladionica nesto pobrkali, treba im mozda objasniti da je Pjanic igrac BiH a ne Grcke. :mrgreen:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zizu1991 » 17 mar 2013, 11:10

Ehh kad bi kvote nešto značile, al vjerujem u naš uspjeh
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 17 mar 2013, 11:19

Da, ovo je naprimjer kvota Rusija: Grcka na EP 2012.

Rusija 1,60
X 3,90
Grcka 5,40
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Goalgetter » 17 mar 2013, 11:28

Stavljam pare na X2 :mrgreen:

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la viKK » 17 mar 2013, 11:31

Goalgetter je napisao/la:Stavljam pare na X2 :mrgreen:
I ako ne dobiješ ništa , opet si sretan jer smo pobijedili :mrgreen: ha ya :)

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Goalgetter » 17 mar 2013, 11:33

viKK je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Stavljam pare na X2 :mrgreen:
I ako ne dobiješ ništa , opet si sretan jer smo pobijedili :mrgreen: ha ya :)
To je to :D :lol:

Avatar
Mirsad94
Postovi: 408
Pridružen/a: 18 okt 2009, 10:42
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Mirsad94 » 17 mar 2013, 11:50

Evo vec tri puta sanjam utakmicu i rezultat. Prvi put smo pop.ušili 0-1, drugi put 2-1 dobili, i samo se sjecam rezultata na kraju nicega vise.Dok sinoc je bilo malo slikovitije. Gubimo nekako nije ni pocela utakmica 0-2,i ibisevic na asistenciju Pjanica(igrao :D ) smanjuje na 1-2, i sad odjednom ja kao pored terena kad Ibricic igra i pusi cigaru,mi se deremo sta to radis kao kaze:"Imam pravo zasluzio sam to svojom igrom" :lol: :lol: .I na kraju u 90 Dzeko šutno ovako izasao sam pred golmana on mu odbrani odbi se do Misketa cini mi se i zabija on za 2-2.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unofficialpage » 17 mar 2013, 13:13

Da ga hoće zabit Edin Džeko,
Da ga hoce zabit Miske, Vedo
Da je dan Grčku tuuuuuć
Na Mundial barem jednom uuuuuć :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.