Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la FliX » 25 mar 2013, 23:39

neroazzuro je napisao/la:
FliX je napisao/la:
__EmIr__ je napisao/la:Ima li negdje snimak tekme ali sa BHT , ovaj neki sto ima ne valja slika nista pa ako neko zna nek okaci. :D
Imas ovdje snimak.. snimak nije sa BHT ali je odlicna slika u odnosnu na BHT

http://fr.proxfree.com/permalink.php?ur ... bVAj&bit=1

Meni treba snimak sa JSC HD1.. neko je objavljivo ali ne mogu naci.. neki legion
I ja se mucim da nadjem dobar snimak ZA DOWNLOAD,al ne mogu nikako. Pokusavao sam i promijeniti proxy pa skinut ovaj s youtube-a,al ne znam. De nek neko ko zna ili iz vana skine pa postavi link za download,ima gajbu od mene :)
Daj neko ko nije iz Bosne (ili druge ogranicene drzave) nek downladuje ovaj snimak i nek ga uploaduje na kakav upload centar. Po meni ovaj je snimak poprilicno dobar a jos nisu oni arapi koji melju li melju (ne znam kad uzmu zraka) :lol:

Avatar
emir_
Postovi: 5753
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la emir_ » 25 mar 2013, 23:49

FliX je napisao/la:
Daj neko ko nije iz Bosne (ili druge ogranicene drzave) nek downladuje ovaj snimak i nek ga uploaduje na kakav upload centar. Po meni ovaj je snimak poprilicno dobar a jos nisu oni arapi koji melju li melju (ne znam kad uzmu zraka) :lol:
instaliraj real player i download ...

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la SlevinKelevra » 26 mar 2013, 00:13

[youtube][/youtube]

Grcki komentator, odlicna slika

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Zagor » 26 mar 2013, 11:49

dide je napisao/la:Nađoh ovu sliku, ne znam jel' bila
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 0170_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa što niko ne pravi bijele dresove. Svako ko pravi, pravi ih u plavoj boji. A svi dobro namo da su nam domaći bijeli. I to smo pokazali u ovoj zadnjoj utakmici s Grčkom. Moram priznat da sam se "bojao" da ne budemo u plavoj varijanti. Bijela nam bitnija varijanta (zbog prijašnje zastave, bar ja mislim da je tako).
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la voltron30 » 26 mar 2013, 11:53

Zagor je napisao/la:
dide je napisao/la:Nađoh ovu sliku, ne znam jel' bila
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 0170_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa što niko ne pravi bijele dresove. Svako ko pravi, pravi ih u plavoj boji. A svi dobro namo da su nam domaći bijeli. I to smo pokazali u ovoj zadnjoj utakmici s Grčkom. Moram priznat da sam se "bojao" da ne budemo u plavoj varijanti. Bijela nam bitnija varijanta (zbog prijašnje zastave, bar ja mislim da je tako).
Vala baš. Meni ovaj dres isto ukrajinski. Bezveze. Čak i na FIFA stranici piše da nam je domaća garnitura bijeli dres, plavi šorc. Što se mene tiče, sve domaće utakmice bi se igrale u toj kombinaciji.

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Sakuragi » 26 mar 2013, 11:56

kako su se ovi popeli na **** sa izmisljanjem novih dresova kao da je ta marka adidas ili nike neki znak uspjeha ili kvaliteta.

neznam sta vam fali ovih legea dresovima, meni su sasvim ok i ne trebamo mijenjati nista.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cautinho » 26 mar 2013, 12:32

Valjda zbog sponzorskih ugovora i znaka dobre reprezentacije.Nece Adidas i Nike svakom praviti opremu.
Keep walking.

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Sakuragi » 26 mar 2013, 12:38

Cautinho je napisao/la:Valjda zbog sponzorskih ugovora i znaka dobre reprezentacije.Nece Adidas i Nike svakom praviti opremu.
mi nemamo stadiona ni dobrog sportskog centra za reprezentacije a hocemo najk dresove :roll:

kakav mentalitet :mrgreen:

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la propuh » 26 mar 2013, 12:40

FliX je napisao/la:
neroazzuro je napisao/la:
FliX je napisao/la:
Imas ovdje snimak.. snimak nije sa BHT ali je odlicna slika u odnosnu na BHT

http://fr.proxfree.com/permalink.php?ur ... bVAj&bit=1

Meni treba snimak sa JSC HD1.. neko je objavljivo ali ne mogu naci.. neki legion
I ja se mucim da nadjem dobar snimak ZA DOWNLOAD,al ne mogu nikako. Pokusavao sam i promijeniti proxy pa skinut ovaj s youtube-a,al ne znam. De nek neko ko zna ili iz vana skine pa postavi link za download,ima gajbu od mene :)
Daj neko ko nije iz Bosne (ili druge ogranicene drzave) nek downladuje ovaj snimak i nek ga uploaduje na kakav upload centar. Po meni ovaj je snimak poprilicno dobar a jos nisu oni arapi koji melju li melju (ne znam kad uzmu zraka) :lol:
Ako nadjes JCS HD1 snimak treba oskara dodjeliti :roll:
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cautinho » 26 mar 2013, 12:41

Pa ako vec mogu potpisati sa Nikeom,zasto ne?Kakav je tu problem sa mentalitetom?
Keep walking.

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ahmad_tz » 26 mar 2013, 12:43

da citiram forumasa " nemamo mi para da nam adidas i nike prave dresove" :lol: :lol:

Meni su ovi zadnji legea bas dobri, ima ko ce se brinut za ugovore i ta sranja.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la bagrcavi » 26 mar 2013, 12:50

Jedina reprezentacija koja ima gore dresove od nas je Crna Gora.A i oni nose LEGEA.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
EdenHazard
Postovi: 2213
Pridružen/a: 24 nov 2012, 22:25
Lokacija: Dubai
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la EdenHazard » 26 mar 2013, 12:57

U Brazil kada upadnu Bosanci, Hrvati, Crnogorci to ce biti haus,
ako i Albanci odmah će pekare otvarati gore. :mrgreen: :lol:
Moj je grad Zenica,
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la FliX » 26 mar 2013, 13:39

ahmad_tz je napisao/la:da citiram forumasa " nemamo mi para da nam adidas i nike prave dresove" :lol: :lol:

Meni su ovi zadnji legea bas dobri, ima ko ce se brinut za ugovore i ta sranja.
Kolko to kosta da se napravi 30-ak Adidas/Nike za repku BiH :?: Pa valjda se to regulise onom malom reklamom na dresu. Cak ako bi se placalo onda bi bio red da se sakrije znak Adidas/Nike.. sta imas koga reklamirat djaba?
bagrcavi je napisao/la:Jedina reprezentacija koja ima gore dresove od nas je Crna Gora.A i oni nose LEGEA.
Po cemu tako na dnu.. radi dizajna ili radi tehnicki stvari (ne upijaju dovoljno mililitara znoja na sat vremena, nemaju u tkanini dovoljan procenat minerala i vitamina koji su neophodni za igraca)... Sve je to isto u 5 deka, Legea, Umbro, Adidas, Nike, Lotto, Kappa itd.. Jel bitno da li ce se dres poderati nakon 10 ili nakon 15utakmica :?:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la KenoRob » 26 mar 2013, 13:55

sinoc sam, napokon, stigao da odgledam reprizu tekme. moram priznat da je Medunjanin mrcina igrac iako nisam bio pretjerano zadovoljan kad sam vidio da pocinje. zahirovic je odigrao kao da mu je 28-30 godina. ako uopste ima taj da je odigrao nesto slabiju tekmu to bi bio mozda Lulic ali sa obzirom da su ostali bili odlicni Luliceva slabija partija se moze okarakterisat kao DOBRA (3+)

gazi Bosno gazi

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la velez_mostar » 26 mar 2013, 14:05

Sto se opreme tice, dresovi nisu toliko losi, koliko je losa ostala oprema..pa kad vidim onu jaknu na Susicu, muka mi, to je katastrofa, nikakav dizajn, materijal blijedi, uzas zivi..

Prije toga sam pogledao utakmicu HR-SRB, i Nike oprema koju koristi HR repka je fenomenalna, nevjerovatni krojevi, moderno, kvalitetno, ekstra..

Oprema je jako bitan faktor u citavoj prici, i ne znam samo kako je moguce da se vec nije nasao bolji sponzor od smijesne Legee...

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Sakuragi » 26 mar 2013, 14:17

velez_mostar je napisao/la:Sto se opreme tice, dresovi nisu toliko losi, koliko je losa ostala oprema..pa kad vidim onu jaknu na Susicu, muka mi, to je katastrofa, nikakav dizajn, materijal blijedi, uzas zivi..

Prije toga sam pogledao utakmicu HR-SRB, i Nike oprema koju koristi HR repka je fenomenalna, nevjerovatni krojevi, moderno, kvalitetno, ekstra..

Oprema je jako bitan faktor u citavoj prici, i ne znam samo kako je moguce da se vec nije nasao bolji sponzor od smijesne Legee...
kad odemo u brazil vjerovatno cemo imati taj status da mozemo imati boljeg tehnickog sponsora.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 mar 2013, 14:20

ako prodjemo u Brazil bice tu odmah Nike i Adidas ( a mozda se i Legea potrdui kao za baraz :P ), do velikog takmicenja uzivamo u ovom sto imamo. Cim prodjemo na veliko takmicenje tu su i jaci sponzori.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la hurem » 26 mar 2013, 14:23

KenoRob je napisao/la:sinoc sam, napokon, stigao da odgledam reprizu tekme. moram priznat da je Medunjanin mrcina igrac iako nisam bio pretjerano zadovoljan kad sam vidio da pocinje. zahirovic je odigrao kao da mu je 28-30 godina. ako uopste ima taj da je odigrao nesto slabiju tekmu to bi bio mozda Lulic ali sa obzirom da su ostali bili odlicni Luliceva slabija partija se moze okarakterisat kao DOBRA (3+)

gazi Bosno gazi
i ja sam gledajuci sa svojim prijateljima isticao medunjanina, zaista je odigrao odlicnu tekmu...vracao se skoro na poziciju stopera da uzme loptu i da krene naprijed..i on je poput misketa ovaj put vise trcao, otvarao se, i to se odmah vidi na igri...sigurno jedna od njegovih boljih partija, ako ne i najbolja u repci

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Saurman » 26 mar 2013, 14:41

Cautinho je napisao/la:Valjda zbog sponzorskih ugovora i znaka dobre reprezentacije.Nece Adidas i Nike svakom praviti opremu.
Mislim da hoće.

slika


Naši i dalje plaćaju Legei za onaj škart od dresova, žalosno.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.