1. kolo Premijer lige BH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

1. kolo Premijer lige BH

Post Postao/la Armageddon2012 » 24 jul 2013, 10:18

27.07.13. 17:30 NK Zvijezda - FK Željezničar -X-motivisan domaćin,željo ispražnjen,0-0 najvjerovatnije...
27.07.13. 17:30 NK Travnik - NK Vitez X-najzanimljivija utakmica prvog kola,komšijski derbi...to najćešće neriješeno završi...
27.07.13. 17:30 FK Sarajevo - HŠK Zrinjski -1-zrinjski umoran od puta,2-0
27.07.13. 17:30 FK Velež - FK Slavija -1-velež mnogo ambicioznije ulazi u sezonu
27.07.13. 17:30 FK Rudar P. - FK Radnik B. -1-dobiće bobo ovo...
27.07.13. 17:30 NK Čelik - FK Borac -nas ove sezone neću prognozirati,jer sasvim je moguće i da pobjedimo čelik u zenici pa u drugom kolu izgubimo kući od viteza...
27.07.13. 17:30 FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg -2-danak neiskustvu...
27.07.13. 17:30 FK Olimpic - FK Leotar -1-jedini siguran tip ovog kola...
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 24 jul 2013, 10:31

NK Zvijezda - FK Željezničar - 2 - Zeljo ima sirok kadar igraca, bolju fizicku spremnost, deracina Zvijezde 0:3
NK Travnik - NK Vitez - X - Prva tekma Vitezu, bice navijaca, pokazao se Vitez dobro u prijateljskim, 1:1
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski - X - Napatit' ce se u Evropi i jedni i drugi, 0:0
FK Velež - FK Slavija - 1 - Domacinska prva
FK Rudar P. - FK Radnik B. - 1 - 1:0 ili 0:0
NK Čelik - FK Borac - 1 - Nafurali su se, to znaci prva pobjeda a vec sljedecu sa Olimpicom moze biti svega...
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg - X2 - Siroki ce biti umoran, ali vjerovatno dobija jer su puno bolji...
FK Olimpic - FK Leotar - 1 - nema tu puno price, Leotar u raspadu...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la AlemC85 » 24 jul 2013, 10:31

27.07.13. 17:30 NK Zvijezda - FK Željezničar 2 realno Željo je i ove sezone glavni favorit za prvaka, Zvijezda teško može parirati Želji
27.07.13. 17:30 NK Travnik - NK Vitez X novajlija nabrijan, i ide da iznenadi Travničane
27.07.13. 17:30 FK Sarajevo - HŠK Zrinjski 1 Sarajevo bolje
27.07.13. 17:30 FK Velež - FK Slavija 1 Rođeni iz godine u godinu jačaju, prvenstveno u organizacijskom smislu, valjda je vrijeme za rezultatski iskorak, očekujem pobjedu
27.07.13. 17:30 FK Rudar P. - FK Radnik B. X nije Rudar nešto, pošto im je otišlo dosta igrača, i borit će se za opstanak
27.07.13. 17:30 NK Čelik - FK Borac 1 Borac nije više ono što je nekada bio, Čelik je ovdje favorit, što će i pokazati
27.07.13. 17:30 FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg 2 nema se šta dodati. Mladost će biti samo prolaznik u PL
27.07.13. 17:30 FK Olimpic - FK Leotar 1 Leotar jedan od kandidata za ispadanje, Olimpic apsolutni favorit

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la aS_Roma » 24 jul 2013, 10:49

Eh treba li ove sezone napraviti ko neku tabelu da vidimo ko ce iz kola u kolo pogoditi vise parova, s tim da igramo to na nacin da se samo na jedan par moze staviti dvoznak, a ostale naravno 1 , x ili 2 ... da se malo zabavimo , al morao bi ba neko da vodi evidenciju o ucesnicima i svemu ... Ako ste za , da pocnemo se malo igrati i mi i naravno bez nekih oni glupih komentara ..

A sad moje prognoze ..

NK Zvijezda - FK Željezničar - 2 - Zeljo bolji, samo ne znam da li ce uticati ovaj poraz od Plzena, mala sansa da bude X
NK Travnik - NK Vitez - X - Prva tekma Vitezu u PL , Travnik u raspadu mogao bi biti X
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski - 1 Umorni smo i mi i oni , al imamo igrace koji ne mogu igrati protiv Kueksija , odmirniji smo koliko toliko, pobjedva dva razlike
FK Velež - FK Slavija - 1 - Ovo je laganica
FK Rudar P. - FK Radnik B. - 1 - Ovdje je sve moguce , al nek bude 1 za pocetak
NK Čelik - FK Borac - 1 - Napaljeni Zenicani uzimaju ovo, mada uvijek lose krenu nebi me iznenadio ni X
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg - X2 - Ovdje je X najblizi iako je kvalitetniji Siroki ..
FK Olimpic - FK Leotar - 1 - Leotar u cvajtu ..

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la Armageddon2012 » 24 jul 2013, 10:58

Eh treba li ove sezone napraviti ko neku tabelu da vidimo ko ce iz kola u kolo pogoditi vise parova, s tim da igramo to na nacin da se samo na jedan par moze staviti dvoznak, a ostale naravno 1 , x ili 2 ... da se malo zabavimo , al morao bi ba neko da vodi evidenciju o ucesnicima i svemu ... Ako ste za , da pocnemo se malo igrati i mi i naravno bez nekih oni glupih komentara ..
odličan prijedlog,ali pod uslovom da se javi dobrovoljac koji ima živaca da vodi tu tabelu...ako se usvoji,onda u ovaj moj tip treba dodati čelik-borac 12,nek to bude par na kojem ću iskoristit taj jedan dozvoljeni dvoznak..
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la aS_Roma » 24 jul 2013, 11:02

Armageddon2012 je napisao/la:
Eh treba li ove sezone napraviti ko neku tabelu da vidimo ko ce iz kola u kolo pogoditi vise parova, s tim da igramo to na nacin da se samo na jedan par moze staviti dvoznak, a ostale naravno 1 , x ili 2 ... da se malo zabavimo , al morao bi ba neko da vodi evidenciju o ucesnicima i svemu ... Ako ste za , da pocnemo se malo igrati i mi i naravno bez nekih oni glupih komentara ..
odličan prijedlog,ali pod uslovom da se javi dobrovoljac koji ima živaca da vodi tu tabelu...ako se usvoji,onda u ovaj moj tip treba dodati čelik-borac 12,nek to bude par na kojem ću iskoristit taj jedan dozvoljeni dvoznak..
Al npr trebali bi posto nece svi to redovno igrati napisati temu primjer .. 1 kolo Premier Lige (sportsport.liga) bubam sad , da znamo da tu idu ove prognoze koje bi se unosile u tabelu ..

posto ima ovdje raje koja spava na forumu , moglo bi se naci 2-3 osobe koje bi se mijenjale ili nesto i pravile tabelu fino i sve to ..

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la bhsport » 24 jul 2013, 11:14

Treba napraviti tabelu, ali da nema dvoznaka, vec brate samo fiksevi pa da vidimo ko je majstor a ko ne.

NK Zvijezda - FK Željezničar - 2 - Bit ce tesko ali mozemo do trijumfa u Gradačcu. Tamo je dobar teren, Zvijezda je korektna pa ocekujem lijepu igru i rezultat 2:3
NK Travnik - NK Vitez - X - Komsijski derbi, Vitezu ce biti tesko jer je Travnik negostoljubljiv ali mogu do remija 1:1
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski - 1 Komsije bi trebale iskoristi prednost domaceg terena, inace uvijek starataju pod punim gasom. 2:1
FK Velež - FK Slavija - 1 U Velezu pusu novi vjetrovi sto mi je drago za cuti, imaju kvalitet za pobjedu 2:0
FK Rudar P. - FK Radnik B. - 1 Ovdje ne znam nista, Radniku je otislo par igraca, a Prijedor mi je nepoznanica, neka bude domacinski 1:0
NK Čelik - FK Borac - 1 Čelik je kandidat za titulu, ocekujem ubjedljivu pobjedu 3:1
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg - X Prva tekma u premijerci i domacini mogu do boda 0:0
FK Olimpic - FK Leotar - 1 Zicer kola, trebalo bi da vukovi idu do pobjede mada se tradiocionalno pate kuci 2:1

Inace bi bilo dobro otvoriti temu za konacnu prognozu nakon 30 kola pa da vidimo gdje stojimo i kako ide, evo neki moj prijedlog:

1. Zeljezničar
2. Čelik
3. Sarajevo
4. Široki
5. Olimpic
6. Zrinjski
7. Velež
8. Borac
9. Slavija
10.Zvijezda
11.Rudar
12.Vitez
13.Leotar
14.Mladost
15.Radnik
16.Travnik
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la gio10 » 24 jul 2013, 11:23

NK Zvijezda - FK Željezničar - 2, Željina fizička spremnost će doći do izražaja već u prvoj utakmici, a tu su i djeca koja su željna igre i dokazivanja

NK Travnik - NK Vitez- X Nisam upoznat sa ekipom Viteza, ali mislim da će biti neriješeno

FK Sarajevo - HŠK Zrinjski - X Sarajevo apsolutno nespremno,sporo igrači imaju malo kretanja u toku utakmice a ništa nisu bolje spremniji igrači Zrinjskog, možda neko pobjedi na neki otpadak.

FK Velež - FK Slavija -1 Silne izjave Veleža da idu na gornji dio tabele mi daju za pravo da stavim ovdje 1 :D

FK Rudar P. - FK Radnik B. - X Ništa drugo ne vidim kao rezultat osim 0:0

Celik - FK Borac - 1 Po imenima najzanimljivija utakmica u prvom kolu, ali Borac je u krizi, Čelik u usponu i vjerujem da Čelik uzima hladno ovo 2:0, 3:1

FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg - 2 Nema se šta pričati

FK Olimpic - FK Leotar - 1 Isto kao i za ovaj par prije
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la samocelik » 24 jul 2013, 12:22

NK Zvijezda - FK Željezničar-2 Željezničar otvara sezonu sa 3 boda.Standardno lagano pobijeda u Gradačcu protiv loše Zvijezde
NK Travnik - NK Vitez-x Komšijski derbi.Bit će "krvi" do koljenja :D 0-0 ili 1-1
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski-1 Prije svega Zrinsjki će biti umoran od puta i od teške utakmice u evropi.Zato SArajevu dajem veće šanse.
FK Velež - FK Slavija-1 Kako izgleda Velež ulazi jači ove sozone nego li ranije.Tako da očekujem laganu pobijedu na vrelom mostarskom zraku. 2-0
FK Rudar P. - FK Radnik B.-2ne znam zašto ali mislim da će radnik uzeti odmah na startu.
Celik - FK Borac-1 Laganini 3 boda i prekid neugodne tradicije.
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg-x Zbog euro tekme a i nešto lošije igre Široki neće slaviti u Bjeljini
FK Olimpic - FK Leotar -1 LEotar se raspada.Kratko i jasno 1.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la FanVitez » 24 jul 2013, 12:30

NK Zvijezda - FK Željezničar 2 (mada bi moglo da bude i nerijeseno,zeljo dosta ozljedenih igraca ima)
NK Travnik - NK Vitez x (travnik uvijek kuci neugodan,al s ovom ekipom kakvom imaju,msm da bi trebali gore uzeti bod,a mozda i iznenadimo sa sva 3)
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski 1 (zrinjski ima dobru ekipu,al treba se to jos uigrati)
FK Velež - FK Slavija 1 (velez ambiciozno najavio sezonu,pa bi trebali dobiti ovo )
FK Rudar P. - FK Radnik B. 1x (x najrealniji,obe ekipe pretrpile dosta odlazaka)
Celik - FK Borac 1 (celik zadrzao cijelu ekipu skoro,borac u teskoj situaciji,komsije ovo dobijaju)
FK Mladost V.O.- NK Široki Brijeg 2 (siroki daleko jaca i iskusnija ekipa)
FK Olimpic - FK Leotar 1 (nema potrebe ni komentirati ishod meca)
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
anonimni
Postovi: 10136
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la anonimni » 24 jul 2013, 12:37

NK Zvijezda - FK Željezničar X Previše ste vi meni optimistični :mrgreen: Umor igrača od Plzena i ekipa Zvijezde spremna za dokazivanje mi nekako daju signal da će biti remi ovdje...

NK Travnik - NK Vitez X Komšijski derbi, Travnik nepoznanica za većinu, par dobrih igrača je otišlo, a Vitez želi da se dokaže nama koji pratimo ovu ligu, oni su doveli par igrača koji su već igrali u PL, imaće sigurno podršku dosta ljudi iz svog mjesta i ovdje bi, također, mogao biti remi...

FK Sarajevo - HŠK Zrinjski 1X Dvije ekipe koje igraju Evropu, maleni ipak ovosedmični meč igraju kući, a Mostarci u Bugarskoj i tu bi domaći mogli iskoristiti umor Zrinjskog od puta prvo u Bugarsku, pa u Sarajevo, mada bi se sarajevo moglo preforsirati protiv Albanaca, zato sam podebljao tip sa X-om...

FK Velež - FK Slavija 1 Mostarci sigurno počinju sezonu

FK Rudar P. - FK Radnik B. 1 Domaćinski, obje ekipe mi ne djeluju kvalitetno i nema izrazitog favorita, ali, Rudar igra pred svojom publikom, pa bi to bio adut koji će prevagnuti na njihovu stranu

NK Čelik - FK Borac 1 Čeliku je ostala okosnica ekipe, dva glavna igrača (Kajkut i Mešanović) su još tu, dok se Bojac raspada po šavovima, ranijih godina bi Banjalučani bili izraziti favorit, no, ta se situacija ove godine okreće u korist Čelika

FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg X Domaćini debitiraju u Premijer ligi, ne igraju je na svom stadionu, no, igraju utakmice par kilometara dalje, tako da očekujem veliku podršku i ljudi iz Obarske i Bijeljinaca, Široki će se sigurno umoriti protiv Pavlodara, pogotovo ako prođu dalje, ne vjerujem da će ovdje doći do sva tri boda...

FK Olimpic - FK Leotar 1 Dvije raspadnute ekipe, no Olimpic se manje raspao :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2591
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la djoleprijedor » 24 jul 2013, 12:45

Zvijezda- Željezničar 1x Željo iscrpljen mentalno i fizički,lijepa prilika da Zvijezda uzme bod,a zašto ne i 3 na premijeri ove sezone.

Travnik-Vitez 1 Trebao bi domaćin da slavi ovde...0-2 golova.

Sarajevo-Zrinjski X Podjela bodova u derbiju...1-1 ili 2-2.

Velež-Slavija 2 Iznenađenje u Mostaru,iako je Velež favorit na papiru..0-1.

Čelik-Borac 1 Trebao bi Čelik ovo dobiti pred svojim navijačima...2-1.

Mladost(VO)-Široki Brijeg X Podjela bodova...

Olimpik-Leotar 1 najsigurniji par kola...3-0

Rudar Prijedor-Radnik 1 Kontam da smo ovo dogovorili 3 za 3... :mrgreen:
Mens sana in corpore sano.

jasta
Postovi: 1728
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la jasta » 24 jul 2013, 13:17

Samo treba vidjeti koliko bi standardnih prognozera bilo...da se odmah napravi lista. Ja sam to radio sa manjom grupicom na jednom podforumu nizih liga....i mogo si staviti dvoznaka koliko hoces, samo pogogjen dvoznak nosio je 0,5 boda a cist pogodjen par 1 bod.

P.S. : A slazem se i sa ovim forumasem gore SAMO fiksevi i koliko pogodaka toliko Bodova. I napravit posebnu temu za ovo. I bodovi se sabiraju svako kolo, naravno do kraja premier lige. Al lista ucesnika morala bi se odmah napravite..da ne bude naknadnih prijava. ( poslje 1,2, kola )

ryder7
Postovi: 101
Pridružen/a: 22 jul 2013, 23:57
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la ryder7 » 24 jul 2013, 14:13

NK Zvijezda - FK Željezničar -2 0:2 Željo mora to da dobije, nakon 2 poraza od plzena
NK Travnik - NK Vitez- x 1:1
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski - x 2 gola maximalno
FK Velež - FK Slavija - 1
FK Rudar P. - FK Radnik B. - 1
Celik - FK Borac - 1 Čelik ima velike ambicije ove sezone pa vidjet ćemo
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg - 2 bez obzira na EL trebali bi ovo dobit
FK Olimpic - FK Leotar - 1
Željo
Thierry Henry. Najveći!
Emir Spahić
Arsenal

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la astra1922 » 24 jul 2013, 14:13

NK Zvijezda - FK Željezničar 1 ovo je navijacki.mislim da bi bod za moju zvijezdu na ovoj utakmici bio podvig.zeljo dosta dobar i fizicki i takticki.jedina nada je po meni losa odbrana plus povrede dva vazna igraca

NK Travnik - NK Vitez- 1 travnik otvara sezonu minimalnom pobjedom iz penala

FK Sarajevo - HŠK Zrinjski 1 sarajevo dosta bolja ekipa zrinjski ocekuje borba za sredinu tabele

FK Velež - FK Slavija 1 domacinski,velez po meni ima bolju ekipu

FK Rudar P. - FK Radnik B. x nekako mi mirise na remi

Celik - FK Borac 1 borac ocajan i cini mi se da ce se boriti za opstanak

FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg 2 iako ce siroki biti umoran ocekujem da krenu u prvennstvo pobjedom

FK Olimpic - FK Leotar 1 leotar u teskoj situaciji mislim da nemaju sanse da dodu do boda a kamoli pobjede
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Colorado
Postovi: 478
Pridružen/a: 03 maj 2010, 16:22
Lokacija: BORDO SARAJEVO !

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la Colorado » 24 jul 2013, 14:56

NK Zvijezda - FK Željezničar - 1:1 ; 2:1 komsinice kvalitetnija ekipa ali i zvijezda ima dobrih strana tako da ovde prognoziram nerijesen ishod ali uz dobar pristup domacina i istorosene goste nadam se pobijedi zvijezde :D
NK Travnik - NK Vitez 3:0 vitez lokalna ekipa i ne vjerujem da ce se dugo zadrzati i mislim da ce na kraju ispast kao nizerazredna gradina :lol:
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski 3:0 bordo bijeli ovo uzimaju hladno , svinjski istrosen tako da nemaju sta trziti
FK Velež - FK Slavija 5:0 rodjeni bi trebali proraditi i napuniti goste
FK Rudar P. - FK Radnik B. - 0:0 bratski
Celik - FK Borac - 2:0 celik je jak ove sezone i uzimaju banjalucane laganini
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg -0:2 siroki kvalitetnija ekipa iako bi volio da izgube ali realno ovo je najsigurnija dvica kola
FK Olimpic - FK Leotar -1:0 olimpic favorit , nema puno polemike , neinteresantna tekma .

veteran II
Postovi: 119
Pridružen/a: 09 nov 2010, 13:52
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la veteran II » 24 jul 2013, 15:36

NK Zvijezda - FK Željezničar -1 ukoliko bude pošteno suđenje. Ako se nastavi davanje vjetra u leđa komšnicama onda x
NK Travnik - NK Vitez-1 , Vitez ima tremu od prvog nastupa u PL
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski -1, jednostavno smo bolji
FK Velež - FK Slavija -1 na +40 u hladu
FK Rudar P. - FK Radnik B. -x
Celik - FK Borac -1, naplatiće im čelik dosadašnje iživljavanje
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg -na žalost 2
FK Olimpic - FK Leotar -1
Namjerno nisam ulazio u polemiku oko gola jer ugao iz kojeg je snimano nemoze nista potvrditi sta ako je lopta u letu od precke do linije na travi presla cijelim obimom

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la slobodnjak » 24 jul 2013, 16:07

NK Zvijezda - FK Željezničar 2Zeljezničar je pokazao protiv jakog protivnika da će se ponovo boriti za titulu.Očekujem da će to pokazati od prvog trenutka.
NK Travnik - NK Vitez 1Realno mislim da je nerješeno najblize.Vitez ima odličnu ekipu,ali Travnik u ovoj utakmici ima Pirotu i ogromno iskustvo igranja lige i ovakvih utakmica.Kada sve izvazemo prevaga je to što navijam za Travnik pa sam stavio pobjedu . :)
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski X Zrinjski mozda trenutno i jači od tima sa Koševa.Ipak vjerovatno ispadanje od Boteva i prolaz Sarajeva,mali umor na obe strane mogli bi biti odlučujući za miroljubiv ishod.
FK Velež - FK Slavija 1 Velez je djelovao dobro na pripremama i očekujem sigurnu pobjedu.Slaviji će trebati malo vremena da krene.
FK Rudar P. - FK Radnik B. XPo svim pokazateljima veoma loša ekipa Rudara ulazi u sezonu.Radnik solidan i ako Prijedorčani ne izgube biće dobro.
Celik - FK Borac 1Nikada s punim pravom nabrijaniji Zeničani na početku sezone.Jaka ekipa Čelika bi ovo trebala realizovati.
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg 2Ma Široki je bolja ekipa ima rutinu lige u nogama i biće prevelik zalogaj za novog premijerligaša kome će se odmah pokazati gdje mu je mjesto.
FK Olimpic - FK Leotar 1Nije Olimpik nešto jak ,ali su Trebinjci u ozbiljnim problemima.Tu je prevaga.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la Kapetan » 24 jul 2013, 16:12

NK Zvijezda - FK Željezničar 1 mislim da smo mi kvalitetniji nego prosle godine, a Zeljo slabiji nego prosle godine. Zeljo svakako slovi kao favorit za osvajanje lige, al mislim da ce im ove godine biti puno teze. Nama je tamam sredina tabele al da zamrsimo racune najboljim klubovima u ligi. ;)
NK Travnik - NK Vitez 1 Travnik vise iskustva igranja u PL. al mislim da nece bit nimalo zanimljiva utakmica sudeci po stilu igre i jedne i druge ekipe. Malo golova i prednost Travnika.
FK Sarajevo - HŠK Zrinjski 1 Ovo je najzanimljiviji par. Prednost Sarajevu domacinski al bit ce gusto, Zrinjski ima dobru ekipu. Po meni Sarajevo bi moglo osvojit PL trenutno imaju bolju ekipu od Zelje.
FK Velež - FK Slavija 1 Velez puno jaci nego prosle sezone dok Slavija nije puno mijenjala. Velez bi kao Zvijezda trebao negdje na sredini tabele zavrsit.
FK Rudar P. - FK Radnik B. 1 meni manje interesantan par, prednost Rudara imaju dobro trenera i bolju ekipu od Radnika
NK Celik - FK Borac 1 Borac skroman igracki kadar uz par dobrih igraca mogu svakom pomrsit racune al Celik je ove godine kvalitetniji i sigurno ce se borit za prva tri mjesta i Evropu.
FK Mladost V.O. - NK Široki Brijeg 2 o ovom paru ne treba bas puno pricat.
FK Olimpic - FK Leotar 1 Leotar je u problemima nazalost i borit ce se za grcevito opstanak. Olimpik bolja ekipa al znatno slabija ekipa nego prosle godine
Zadnja izmjena: Kapetan, dana/u 24 jul 2013, 17:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: 1.kolo Premijer lige BH

Post Postao/la Armageddon2012 » 24 jul 2013, 16:48

koliko ja kapiram ove novine,ona tema liga prognozera je samo za prognoze,a ova ovdje je za one koji bi napisali koju riječ i prokomentarisali parove...samim tim,ova dva posta iznad moga su besmisleni,a ima ih još....ko hoće tako da piše-tamo!
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.