BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la bacelonafan » 18 okt 2013, 17:37

Claus je napisao/la:
bacelonafan je napisao/la:Neko spominje Hrgotu,dovedite ovog Tankovica Hrgote i slicni ako hoce da dodju nek dodju da se dokazuju,ako nece sretan im put al za Tankovica se treba borit,a za ovog sto gleda ocel u SRB,IL HR ikad
Po tvojoj logici, Misimović bi danas igrao za Srbiju.
On je igrao koliko znam za neke njihove mladje kategorije al tad je bilo drugo vrijeme i drugi savez i uslovi,nije se znalo ko pije a ko placa,koliko ja znam nije tad bio rekao ja sam se odlucio za Srbiju,iako mi je i Bosna draga,nije mu otac rekao ja sam mu rekao da igra za Srbiju itd kao ovaj licemjer,jos mu otac igra za nasu repku toliko o toj odvratnoj familiji,balije najgore vrste! Evo ti jedan primjer mozda shvatis,Subotic nikad da nije dobio priliku da igra za Srbiju,opet nebi ni pomislio da igra za nas,kad moze jedan Srna,Lovren i mnogi drugi stavit HR ispred svoje domovine odakle poticu,zasto to nije mogao i Halilovic ciji je otac i rep bio,pa odgovor je jednostavan jer je ljiga
Zadnja izmjena: bacelonafan, dana/u 18 okt 2013, 17:40, ukupno mijenjano 1 put.

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la gost » 18 okt 2013, 17:39

soko je napisao/la: Medunjanin, Begovic, Muslimovic, Miske, Hajrovic, Sejo bi sigurno igrali za druge repke da su bili pozivani vise puta.
Pjanic da je rodjen u Francuskoj mozda bi igrao za njih, sigurno da nije htio da igra za Luksemburg. Pa i Mujdza itd itd.
Svakako se slazem sa ovim.
O jebote, nakon dva dana se odmah popišate na patriotizam i suze Miralema Pjanića........moram upitati, jel to sudite po sebi.....

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la TMovac » 18 okt 2013, 17:41

džakailibu je napisao/la:ne kontam samo ako je hrgota tako dobar sto nije pozvan od strane hrvata? posebno ako se gleda maestralni štico koji je promijenio igraca za godinu (i manje) negi bilic za cijeli svoj period
Oni pokusavaju ali on nece.Barem po onom sto sam imao priliku citati.Momak ih kulturno odbija.Isto je i sa Svedjanima,bio je dobio poziv za utakmicu kvalifikacija,ali je rekao lafo da je preumoran i trazio da ga postede.Sad da li momak ceka nas poziv ili ima neke druge planove to ne znam.Ali da zeli igrati za hrvate sigurno bi vec i zaigrao.Jer Hrvati takve prilike ne propustaju.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la zizu1991 » 18 okt 2013, 18:00

Čovjek koji u svakoj svojoj izjavi pominje narod, da igra za narod, čovjek koji protiv Litvanije klizeće startove radi u 89 - oj minuti nije dovoljno po nekim ovdje pokazao svoj patriotizam ?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Lillard » 18 okt 2013, 18:31

TMovac je napisao/la:
džakailibu je napisao/la:ne kontam samo ako je hrgota tako dobar sto nije pozvan od strane hrvata? posebno ako se gleda maestralni štico koji je promijenio igraca za godinu (i manje) negi bilic za cijeli svoj period
Oni pokusavaju ali on nece.Barem po onom sto sam imao priliku citati.Momak ih kulturno odbija.Isto je i sa Svedjanima,bio je dobio poziv za utakmicu kvalifikacija,ali je rekao lafo da je preumoran i trazio da ga postede.Sad da li momak ceka nas poziv ili ima neke druge planove to ne znam.Ali da zeli igrati za hrvate sigurno bi vec i zaigrao.Jer Hrvati takve prilike ne propustaju.
Hrgota ce igrati za Svedsku. Gdje ih on to uredno odbija? Kada dobije poziv za A selekciju vjerujem da ce ga i prihvatit. Ebiga, nema se tu sta puno pricat.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la travnik » 18 okt 2013, 18:34

[youtube][/youtube]

soko
Postovi: 3718
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la soko » 18 okt 2013, 18:34

gost je napisao/la:
soko je napisao/la: Medunjanin, Begovic, Muslimovic, Miske, Hajrovic, Sejo bi sigurno igrali za druge repke da su bili pozivani vise puta.
Pjanic da je rodjen u Francuskoj mozda bi igrao za njih, sigurno da nije htio da igra za Luksemburg. Pa i Mujdza itd itd.
Svakako se slazem sa ovim.
O jebote, nakon dva dana se odmah popišate na patriotizam i suze Miralema Pjanića........moram upitati, jel to sudite po sebi.....
Niko se ne popisa. Druga je stvar sad kad je osjetio sta je BiH. Tako je i za ove druge, i Hajrovic kad bude tu uz repku zavolice BiH.
Ne znam jesi li slusao intervju ali i Pjanic je prije govorio da zeli da igra za BiH ali ne moze cekati dugo da dobije poziv. Muslimovic je cekao poziv od Svedske za SP ali ga nije dobio pa se je u BiH repci pojavio.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Neutral » 18 okt 2013, 18:35

slika
Rođen je u mom gradu ali opet želi igrati za Šveđene, tako da ga ne treba više spominjati. Slika je nastala prije par dana kada je igrao za U-21 Švedske u porazu od Poljske.

Dovoljno mu je samo pogledati facebook page i twitter i sve ti bude jasno.

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la gost » 18 okt 2013, 19:10

soko je napisao/la: Niko se ne popisa. Druga je stvar sad kad je osjetio sta je BiH. Tako je i za ove druge, i Hajrovic kad bude tu uz repku zavolice BiH.
Ne znam jesi li slusao intervju ali i Pjanic je prije govorio da zeli da igra za BiH ali ne moze cekati dugo da dobije poziv. Muslimovic je cekao poziv od Svedske za SP ali ga nije dobio pa se je u BiH repci pojavio.
Pa ispade da je prvo bila jaka reprezentacija i nakon što je bila jakadošli supravi igrači :mrgreen:

Ne sporim ja da je naravno svako živ čovjek i da ima neke svoje računice,to je ljudski, ali nije to baš kao što ovdje ispada, maltene udaš se onom ko prvi do tebe....postoji ono što se zove odgoj,porodica, komšiluk, priče.....da ne tupim dalje....

A temu bi stvarno trebalo zaključati, da ne bi (bilo ko od nas, svjesno ili nesvjesno) u narednim danima opoganio ovu bajku koja je ispričana 15 oktobra.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3181
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la mostar_mo » 18 okt 2013, 19:26

ima dobrrih slika i klipova na ovoj litvanskoj stranici ...

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/bo ... d=63048112
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

soko
Postovi: 3718
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la soko » 18 okt 2013, 20:05

gost je napisao/la:
soko je napisao/la: Niko se ne popisa. Druga je stvar sad kad je osjetio sta je BiH. Tako je i za ove druge, i Hajrovic kad bude tu uz repku zavolice BiH.
Ne znam jesi li slusao intervju ali i Pjanic je prije govorio da zeli da igra za BiH ali ne moze cekati dugo da dobije poziv. Muslimovic je cekao poziv od Svedske za SP ali ga nije dobio pa se je u BiH repci pojavio.
Pa ispade da je prvo bila jaka reprezentacija i nakon što je bila jakadošli supravi igrači :mrgreen:

Ne sporim ja da je naravno svako živ čovjek i da ima neke svoje računice,to je ljudski, ali nije to baš kao što ovdje ispada, maltene udaš se onom ko prvi do tebe....postoji ono što se zove odgoj,porodica, komšiluk, priče.....da ne tupim dalje....

A temu bi stvarno trebalo zaključati, da ne bi (bilo ko od nas, svjesno ili nesvjesno) u narednim danima opoganio ovu bajku koja je ispričana 15 oktobra.
I Zack je dosao da igra sa nasu repku pa evo ga sad voli BiH, patriota ofo ono. Odgoj, komsiluk itd ta djeca npr Medo sad malo da lupam ali odtrastao je bez starog, stara sama radi u Holandiji. On se vecinom sam odgaja, ako su mu kolege stranci.. ko njega moze nauciti da bude taj patriota! Pjanic takodjer, ako je u Francuskoj, tesko da tamo nase raje ima. A ako odu u BiH na odmor, pa malo upoznaju kulturu. Onda kad igraju za repku, vide taj smek BiH e onda tu neka ljubav nastaje. Eno i Begovica, kao dijete u Kanadi pa onda Engleska. Al evo ga sad. Samo BiH..
Ta bajka ne treba biti bajka, neg se treba iskoristiti i zvati sve ove potencijale da sto budemo jaci. Kod nas ima talenta. Sve to potice sa nasih podrucja. I Ibra, Srna, Subotic, Corluka, Lovren, itd itd ..
Sad ce dosta stranih timova dolaziti u BiH da traze novog Dzeku, Pjanica. A pogotovo onda ako budemo dobri na SP.

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la gost » 18 okt 2013, 20:18

soko je napisao/la:
I Zack je dosao da igra sa nasu repku pa evo ga sad voli BiH, patriota ofo ono. Odgoj, komsiluk itd ta djeca npr Medo sad malo da lupam ali odtrastao je bez starog, stara sama radi u Holandiji. On se vecinom sam odgaja, ako su mu kolege stranci.. ko njega moze nauciti da bude taj patriota! Pjanic takodjer, ako je u Francuskoj, tesko da tamo nase raje ima. A ako odu u BiH na odmor, pa malo upoznaju kulturu. Onda kad igraju za repku, vide taj smek BiH e onda tu neka ljubav nastaje. Eno i Begovica, kao dijete u Kanadi pa onda Engleska. Al evo ga sad. Samo BiH..
Ta bajka ne treba biti bajka, neg se treba iskoristiti i zvati sve ove potencijale da sto budemo jaci. Kod nas ima talenta. Sve to potice sa nasih podrucja. I Ibra, Srna, Subotic, Corluka, Lovren, itd itd ..
Sad ce dosta stranih timova dolaziti u BiH da traze novog Dzeku, Pjanica. A pogotovo onda ako budemo dobri na SP.
Ok je to, slažem se ja tu sa tobom. Al to je jedna sasvim druga priča od one da treba Hrgoti obećati odlazak u Brazil ako hoće da igra za nas.

Mora postojati makar nekakav sistem vrijednosti kojeg se držiš ( u bilo čemu)ako želiš uspjeh. Što bi Tito rekao, ranjenike ne smijemo ostaviti :mrgreen: nadam se da shvataš što sam hotio reći sa ovom zadnjom rečenicom :mrgreen:

robijas_Ri
Postovi: 893
Pridružen/a: 29 jun 2010, 19:21
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la robijas_Ri » 18 okt 2013, 20:44

Evo jos jedno pitanje pa nek se zaključa post. Jel Face TV našla lopove koji su prenosili utakmicu, Senad je rekao da ce u petak izac CD sa lopovima :D

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Principatus » 18 okt 2013, 23:37

Virtu4l je napisao/la:
gruezi je napisao/la:prika dovesti jednog hrgotu koji igra u bl umjesto visce npr koji igra u drugoj ligi turske necini ekipu slabijom...
Hrgota bi bio najbolji potez saveza u našoj istoriji. Po svim parametrima će biti veliki igrač i možda će već u narednom prelaznom roku obući dres nekog većeg kluba, dakle, dobra akvizicija za budućnost. Dečko je veoma oprezan u izjavama, Hrvati su već poslali nekoliko delegacija koje su obavile razgovor sa njim, ali on je bio diplomatski nastrojen prema njima, u prevodu - niti jednom im nije rekao da bi obukao dres Hrvatske, da ima obeveze prema Švedskoj koja ga je stvorila i da će ubrzo donijeti odluku po tom pitanju. Hrvati u svom stilu već izmišljaju njegove izjave kako je rekao da želi igrati za Hrvatsku i slično, ali to nema veze sa istinom.

Sad je pravo vrijeme da se upustimo u trku za ovog momka. Neće tu biti nekih emocija i ljubavi prema BiH, jbg, ni Misimović ih nije imao, pa je prije par noći pjevao k'o Safet Isović. On, njegov menadžer i porodica će odlučiti šta će biti najbolje za njegovu karijeru i to je to, emocije sigurno neće donijeti tu odluku. Iz svega što sam vidio, stekao sam dojam da je veoma inteligentan, pored mnogo boljih ponuda on je odabrao Borusiju kao tim u kojem će još više napredovati i nije pogriješio.

Ostalo je na ljudima iz saveza. Sad imamo prave argumente, sve je na našoj strani. Išao bih toliko daleko da bih mu u ovom trenutku garantovao mjesto u Brazilu samo da obuče naš dres, jer ovaj momak će se nadavati golova u budućnosti.
Apsolutno strategija po mom ukusu. :D
Ne +1 nego +10.

Hocemo Hrgotu!
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Neutral » 19 okt 2013, 00:35

[youtube][/youtube]

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Head » 19 okt 2013, 00:35

[youtube][/youtube]

:) :)
1946

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la gost » 19 okt 2013, 00:37

Principatus je napisao/la:
Apsolutno strategija po mom ukusu. :D
Ne +1 nego +10.

Hocemo Hrgotu!
Pih.....ima li još nešto da mu obećamo, da mu Spaha popuši....onako strateški

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 19 okt 2013, 00:49

ne prestaje fudbal nakon Brazila, igrat ce se i dalje a mi ostajemo bez 3 jako bitna igraca za koje se i ne naziru zamjene...treba privolit koga god se moze dok je ovaj momenat, ko ce valjati u buducnosti. Kolasinac je strasan potez, Hrgota bi takodjer bio...

al jbg kome se zahvaliti pred SP i to je sad pitanje..Ibricic putuje 99%, Vrsajevic ne zasluzuje da ga otpises koliko god los bio, Vranjes?, Pandza?, Zukanovic? - svi su zasluzili, Rahimic da ne pricam...dal izbacit Viscu ili Stevanovica- to bi puno uticalo na njihove karijere, a opet Hrgota sigurno vrijedi mjesta u Brazilu- puno je tu teskih odluka..jos Tino i Sven Susic i ostali menadzer...

nece biti ni malo lako sastaviti taj spisak od 23 imena, mozda nemamo previse kvaliteta ali neki ljudi su na xy nacina zasluzili Brazil jer igrao se fudbal i prije ovih kvalifikacija u BIH a igrat ce se i nakon...Kako Rahimicu koji 2-3 god karijeru produzuje SAMO zbog reprezentacije reci da ne ide u Brazil, ili Visci i Stevanovicu koji se bore citav ciklus , a opet svaki zdrav razum nalaze da Hrgotin prospekt i prvenstva koja ce mozda u buducnosti donijeti sigurno vrijedi jednog mjesta u Brazilu...ne bih bio Safetu u kozi kad bude saopstavao 23 igraca, a opet kazem samo da ne bude povreda najbitnijih igraca...
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 19 okt 2013, 00:50

Neutral je napisao/la:[youtube][/youtube]
golden lilies, ja genau, sehr klar :mrgreen:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
HazardEden
Postovi: 649
Pridružen/a: 18 sep 2013, 03:58
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la HazardEden » 19 okt 2013, 00:55

ultrasstyle_tz je napisao/la:ne prestaje fudbal nakon Brazila, igrat ce se i dalje a mi ostajemo bez 3 jako bitna igraca za koje se i ne naziru zamjene...treba privolit koga god se moze dok je ovaj momenat, ko ce valjati u buducnosti. Kolasinac je strasan potez, Hrgota bi takodjer bio...

al jbg kome se zahvaliti pred SP i to je sad pitanje..Ibricic putuje 99%, Vrsajevic ne zasluzuje da ga otpises koliko god los bio, Vranjes?, Pandza?, Zukanovic? - svi su zasluzili, Rahimic da ne pricam...dal izbacit Viscu ili Stevanovica- to bi puno uticalo na njihove karijere, a opet Hrgota sigurno vrijedi mjesta u Brazilu- puno je tu teskih odluka..jos Tino i Sven Susic i ostali menadzer...

nece biti ni malo lako sastaviti taj spisak od 23 imena, mozda nemamo previse kvaliteta ali neki ljudi su na xy nacina zasluzili Brazil jer igrao se fudbal i prije ovih kvalifikacija u BIH a igrat ce se i nakon...Kako Rahimicu koji 2-3 god karijeru produzuje SAMO zbog reprezentacije reci da ne ide u Brazil, ili Visci i Stevanovicu koji se bore citav ciklus , a opet svaki zdrav razum nalaze da Hrgotin prospekt i prvenstva koja ce mozda u buducnosti donijeti sigurno vrijedi jednog mjesta u Brazilu...ne bih bio Safetu u kozi kad bude saopstavao 23 igraca, a opet kazem samo da ne bude povreda najbitnijih igraca...
Da povedmo onda Barbareza, Bolića i Salihamidzića i oni su nas zadužili :?: :mrgreen:

ovo je jedan covjek :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.