XV kolo

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la zrinja05 » 01 nov 2013, 20:26

Vitez-Zvijezda -1 Zvijezda se digla u formi nakon katastrofalnog početka i mislim da su poslije uzeli dovoljno bodova a sada je red na Vitez kojem je ovo vrlo važna tekma jer ako ne dobiju imat će u nastavku prvenstva velikih problema.

Leotar - Čelik-1X Ne znam šta bih rekao za ovu tekmu.Leotar stvarno loš a Čelik mi je neshvatljiv.Siguran sam da će oba tima zabiti barem po jedan gol.Sve što sam napisao za Vitez za Leotar vrijedi troduplo ako ne proradi trenerska šok terapija kod Zeničana.

Radnik - Sarajevo X- Ako Radnik zabije , a nadam se da hoće onda će ovo biti nula.

Slavija - Mladost 1-Pobjeda Slavije,ne baš lako ali ipak po meni vrlo izvjestan kec..

Zeljeznicar - Rudar 1-Pobjeda Želje,i to mislim napokon kući jedna lakša pobjeda plavih.

Travnik - Borac -1 I pored toga što su ih suci iz Banja luke masakrirali prošlo kolo (7 žutih i 1 crveni)i dalje mislim da će Travnik dobiti ovu tekmu upravo zbog nepravde koja im je nanesena proradit će inat .

Zrinjski - Velez -1- Srcem i dušom čisti kec.Razum kaže oprez a iskustvo da će ovo biti jedan od derbija koji će obilježiti dobra igra i dosta golova uz pobjedu domaćina iako komšinice nisu bezazlene naročito u gostima.

Siroki Brijeg - Olimpic 1-Siguran sam da oba daju gol ali Široki dobija ,vrijeme je za prvi poraz Olimpica u gostima osim ako ne sudi Valjić :oops: :oops:
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

mostarac1312
Postovi: 50
Pridružen/a: 01 nov 2013, 17:37
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la mostarac1312 » 01 nov 2013, 20:27

Vitez-Zvijezda - 1
... mislim da će Vitez pobjediti Zvijezdu, gosti su kvalitenija momčad, ali Vitezu se mora vratiti negdje, na "svom" terenu su ipak bliže pobjedi.
Leotar - Čelik - 1(X2)
... ovdje su moguća sva tri znaka, da Čelik nije u nekoj čudnoj situaciji, siguran sam da bi pobjedio, ovako Leotar treba uhvatiti zadnju šansu, a kad se nešto mora u ovoj ligi, to onda obično tako i bude.

Radnik - Sarajevo - X ... gosti su bliže pobjedi, ali nekako vjerujem da bi ovo mogao biti X

Slavija - Mladost - 1 ... u pravoj "prvenstvenoj" utakmnici Slavija će do 3 boda

Zeljeznicar - Rudar - 1 ... kec kola

Travnik - Borac - 1
... imam osjećaj da je Borac u padu i da bi mogli pasti na uvijek neugodnoj Piroti

Zrinjski - Velez - 2 ...

Siroki Brijeg - Olimpic - 1 ... vjerujem u Široki, mada je Olimpik odličan.
Zadnja izmjena: mostarac1312, dana/u 09 avg 2015, 18:13, ukupno mijenjano 1 put.
nema veze,niđe veze,samo raja i to prava

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la zizu1991 » 01 nov 2013, 20:28

@NeretvanskaPastrmka

To vaše rivalstvo samoproglašenog derbija ne širi se dalje iz vaših glava, i opet, vaši samoproglašeni kodeksi ne iskakanja iz kolektiva pri davanju izjava nemaju nikakvog uticaja na mene, te, kao individua koja se krije iza ovoga nicka, sama odgovara za svoje postove, te će pisati šta želi, odnosno isticati ona mišljenja i razmišljanja shodno sopstvenom a ne kolektivnom razmišljanju.

Tako da te priče možeš da zadržiš za sebe. Hvala.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 01 nov 2013, 20:33

zizu1991 je napisao/la:@NeretvanskaPastrmka

To vaše rivalstvo samoproglašenog derbija ne širi se dalje iz vaših glava, i opet, vaši samoproglašeni kodeksi ne iskakanja iz kolektiva pri davanju izjava nemaju nikakvog uticaja na mene, te, kao individua koja se krije iza ovoga nicka, sama odgovara za svoje postove, te će pisati šta želi, odnosno isticati ona mišljenja i razmišljanja shodno sopstvenom a ne kolektivnom razmišljanju.

Tako da te priče možeš da zadržiš za sebe. Hvala.
Sam si sve rekao u prognozi. Da ti ja sada nesto pisem i odgovaram nema potrebe za tim. Ali opet za nekoga ko navija za jedan klub a prognozira mu poraz ide :oops: :oops:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la tepsija » 02 nov 2013, 09:26

Kod ove prognoze,sjetim se jednog našeg ziceraša koji je u onim našim početnim susretima,hladno pukao na kladionici keca na zrinjski.Tako sjedimo na terasi,vadimo tikete,kod svakog X2 na Veleža,nekih 1,90 kvota.
A on vadi tiket,na njemu kec i mrmljanje kroz bradu,sigurica je sigurica :lol:
Kao što sam pisao na našoj temi,to je bilo neko drugo vrijeme kada je domaćin MORAO pobjediti.
I to je bila najsigurnija opklada,bez obzira za koga navijao.
Ali ja ne mogu protiv Veleža,da protiv PSG-a igra.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 nov 2013, 09:39

tepsija je napisao/la:Kod ove prognoze,sjetim se jednog našeg ziceraša koji je u onim našim početnim susretima,hladno pukao na kladionici keca na zrinjski.Tako sjedimo na terasi,vadimo tikete,kod svakog X2 na Veleža,nekih 1,90 kvota.
A on vadi tiket,na njemu kec i mrmljanje kroz bradu,sigurica je sigurica :lol:
Kao što sam pisao na našoj temi,to je bilo neko drugo vrijeme kada je domaćin MORAO pobjediti.
I to je bila najsigurnija opklada,bez obzira za koga navijao.
Ali ja ne mogu protiv Veleža,da protiv PSG-a igra.
Prije bi se posuo benzinom i zapalio nego prognozirao njegov poraz
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la krmak » 02 nov 2013, 10:36

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
tepsija je napisao/la:Kod ove prognoze,sjetim se jednog našeg ziceraša koji je u onim našim početnim susretima,hladno pukao na kladionici keca na zrinjski.Tako sjedimo na terasi,vadimo tikete,kod svakog X2 na Veleža,nekih 1,90 kvota.
A on vadi tiket,na njemu kec i mrmljanje kroz bradu,sigurica je sigurica :lol:
Kao što sam pisao na našoj temi,to je bilo neko drugo vrijeme kada je domaćin MORAO pobjediti.
I to je bila najsigurnija opklada,bez obzira za koga navijao.
Ali ja ne mogu protiv Veleža,da protiv PSG-a igra.
Prije bi se posuo benzinom i zapalio nego prognozirao njegov poraz
mozda bi ti to i bilo najbolje?

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 nov 2013, 10:49

krmak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
tepsija je napisao/la:Kod ove prognoze,sjetim se jednog našeg ziceraša koji je u onim našim početnim susretima,hladno pukao na kladionici keca na zrinjski.Tako sjedimo na terasi,vadimo tikete,kod svakog X2 na Veleža,nekih 1,90 kvota.
A on vadi tiket,na njemu kec i mrmljanje kroz bradu,sigurica je sigurica :lol:
Kao što sam pisao na našoj temi,to je bilo neko drugo vrijeme kada je domaćin MORAO pobjediti.
I to je bila najsigurnija opklada,bez obzira za koga navijao.
Ali ja ne mogu protiv Veleža,da protiv PSG-a igra.
Prije bi se posuo benzinom i zapalio nego prognozirao njegov poraz
mozda bi ti to i bilo najbolje?
Ma tebe cemo samo da te utovimo jos malo :lol: :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la zizu1991 » 02 nov 2013, 12:10

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ali opet za nekoga ko navija za jedan klub a prognozira mu poraz ide :oops: :oops:
Moja prognoza nema nikakve veze sa tom činjenicom iz prošlosti koja je davala domaćinu skoro pa sigurnu pobjedu u svakom susretu, protiv bilo koga da igra. Prognozirajući rezultat uzeo sam u obzir slijedeće činjenice :

- uigranost i kompaktnost obje ekipe

- efikasnost posljednjih kola

- formu obje ekipe

- igru kući Zrinjskog i igru Veleža na strani

- domaći teren i navijače

- kvalitet igrača koji nemaju dovoljan kapacitet u ovom trenutku da izađu neporaženi iz ovog derbija

Sve je ovo naravno po mom objektivnom mišljenju, sada, znam, da se kaže, ne možeš biti objektivan po principu prognoziranja rezultata za svoj tim, ali et', ne bi valjalo da smo svi isti, mora biti neko, jel, da vam kvari svakodnevnicu. Naprosto se izvinjavam što sam ovaj put to bio ja. :geek:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
apocalyps
Postovi: 1564
Pridružen/a: 20 nov 2010, 18:49
Lokacija: Velika Kladusa
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la apocalyps » 02 nov 2013, 12:24

Vitez-Zvijezda 1x

Vrlo tezak mec.Vitez nimalo naivan protivnik,zeljni dokazivanja.Zvijezda ostvarila zadnja dva pozitivna rezultata,u gostima i nije bas toliko dobra,ocekujem tvrdu utakmicu sa malo golova. 1:0 ; 0:0

Leotar - Čelik X

Nema sanse da Celik pobijedi,Leotar standardno nezgodan protivnik,al ipak ocekujem X.Malo golova. 0:0

Radnik - Sarajevo x2

Radnik krenuo dobro pa sad posustaje,Sarajevo ganja dobre rezultate.Teska utakmica al ocekujem pobjedu Sarajeva,eventualno nerijeseno. 0:2 1:2

Slavija - Mladost 1

Kec ko kuca. 2:0

Zeljeznicar - Rudar 1

Kec ko kuca. 3:1

Travnik - Borac 2

Borac rutinski dobija,kvalitetnija je ekipa. 0:1

Zrinjski - Velez 1

Gradski derbi,uvijek zanimljiv.Nadam se utakmici sa puno golova,vidjet cemo sta i kako.Al ocekujem pobjedu domacina. 2:1

Siroki Brijeg - Olimpic 1X

Teska utakmica,al mislim da su domacini u ovom trenutku spremniji. 1:0 1:1
BHF Bosanska Krajina!

mmmirza
Postovi: 656
Pridružen/a: 01 jul 2010, 21:39
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la mmmirza » 02 nov 2013, 13:27

Vitez-Zvijezda 1-1 , x je najrealnija opcija

Leotar - Čelik 0-0 , x ko kuca za obje ekipe

Radnik - Sarajevo 1-2 , 2 sarajevo uzima ovo tezeod ocekivanog u radniku raspad sistema

Slavija - Mladost 2-0 , 1 tvrdo ali domacinski

Zeljeznicar - Rudar 2-1 , 1 ali ne tako lagan

Travnik - Borac 1-1 , x mesari nece tek tako dopustiti da se odnesu bodovi sa pirote

Zrinjski - Velez 1-0 , 1 iz penala anicic

Siroki Brijeg - Olimpic 2-1 , derbi kola

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la rodjak » 02 nov 2013, 19:15

moj "zizu 1991" gdje si vidio da je ijedan navijac objektivan i realan kad je u pitanju njegov tim :roll: Ja bi volio vise **** pojesti nego prognozirati poraz svetog tima.Ja da igramo sa Barcom na Nou Campu bi stavio 2-cu a ne protiv ovog "naseg" politickog tima,yebo ga ti :roll:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la Crni gavran » 03 nov 2013, 20:28

Crni gavran je napisao/la:Vitez-Zvijezda 1 (Tezak mec, otvorena utakmica i mislim da ce ovo komsije dobiti)

Leotar - Čelik 2 (Posljednja sansa za reaminaciju, ako njih ne mozemo dobiti u gostima, onda neka se ozbiljno razmislja na godinu o 1.federalnoj ligi)

Radnik - Sarajevo 2 ( Sarajeva je krenulo kad je rijec o igri u gostima)

Slavija - Mladost x (Najrealnije nerjeseno)

Zeljeznicar - Rudar 1 (Zeljo kvalitetniji)

Travnik - Borac 2 (Travnik ce ovo morati da napadne, a Borcu lezi Pirota, i sigurno ce mu odgovarati takva igra Travnika, tako da je ovdje najvjerovatnije tip 2 )

Zrinjski - Velez 1 (Zrinjski je ovdje ipak favorit zbog bolje trenutne forme i igranja pred svojim navijacima)

Siroki Brijeg - Olimpic x (Tvrda utakmica remi najrealniji)
6/8 Umalo ne pogodi Slaviju, dobro se Mladost odupirala skoro do zadnje minute, nece ni nama sa Mladosti biti lako, sigurno.
Velezu cestitke na bodu
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la astra1922 » 03 nov 2013, 20:55

astra1922 je napisao/la:Vitez-Zvijezda 1 mislim da ce biti kec iako nebi niko bio sretniji od mene da zvijezda pobijedi

Leotar - Čelik 2 neznam sta da kazem celik je bolja ekipa ali to do sada nisu pokazali

Radnik - Sarajevo 2 ocekujem pobjedu bordo tima bolji su a radniku preostaje borba za opstanak

Slavija - Mladost 1 mladost slaba ekipa na gostovanjima bunker im nece pomoci

Zeljeznicar - Rudar 1 realno da ce zeljo dobiti na hendikep

Travnik - Borac 2 travnik ce sigurno biti desetkovan u gradaccu su dobili crveni karton i 6-7 zutih

Zrinjski - Velez 1 zrinjski ove sezone izvrsno igra i bice sampion

Siroki Brijeg - Olimpic X olimpic moze do boda
7/8 nije lose
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la tepsija » 03 nov 2013, 20:57

astra1922 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Vitez-Zvijezda 1 mislim da ce biti kec iako nebi niko bio sretniji od mene da zvijezda pobijedi

Leotar - Čelik 2 neznam sta da kazem celik je bolja ekipa ali to do sada nisu pokazali

Radnik - Sarajevo 2 ocekujem pobjedu bordo tima bolji su a radniku preostaje borba za opstanak

Slavija - Mladost 1 mladost slaba ekipa na gostovanjima bunker im nece pomoci

Zeljeznicar - Rudar 1 realno da ce zeljo dobiti na hendikep

Travnik - Borac 2 travnik ce sigurno biti desetkovan u gradaccu su dobili crveni karton i 6-7 zutih

Zrinjski - Velez 1 zrinjski ove sezone izvrsno igra i bice sampion

Siroki Brijeg - Olimpic X olimpic moze do boda
7/8 nije lose
Baš sam pregledavao,najbolje si prognozirao.
I neka nisi sve pogodio.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la astra1922 » 03 nov 2013, 21:25

tepsija je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Vitez-Zvijezda 1 mislim da ce biti kec iako nebi niko bio sretniji od mene da zvijezda pobijedi

Leotar - Čelik 2 neznam sta da kazem celik je bolja ekipa ali to do sada nisu pokazali

Radnik - Sarajevo 2 ocekujem pobjedu bordo tima bolji su a radniku preostaje borba za opstanak

Slavija - Mladost 1 mladost slaba ekipa na gostovanjima bunker im nece pomoci

Zeljeznicar - Rudar 1 realno da ce zeljo dobiti na hendikep

Travnik - Borac 2 travnik ce sigurno biti desetkovan u gradaccu su dobili crveni karton i 6-7 zutih

Zrinjski - Velez 1 zrinjski ove sezone izvrsno igra i bice sampion

Siroki Brijeg - Olimpic X olimpic moze do boda
7/8 nije lose
Baš sam pregledavao,najbolje si prognozirao.
I neka nisi sve pogodio.
isao sam po rezultatima ali vjeruj da je i meni drago sto ste u derbiju ostali neporazeni :)
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
apocalyps
Postovi: 1564
Pridružen/a: 20 nov 2010, 18:49
Lokacija: Velika Kladusa
Kontakt:

Re: XV kolo

Post Postao/la apocalyps » 03 nov 2013, 22:34

apocalyps je napisao/la:Vitez-Zvijezda 1x

Vrlo tezak mec.Vitez nimalo naivan protivnik,zeljni dokazivanja.Zvijezda ostvarila zadnja dva pozitivna rezultata,u gostima i nije bas toliko dobra,ocekujem tvrdu utakmicu sa malo golova. 1:0 ; 0:0


Leotar - Čelik X

Nema sanse da Celik pobijedi,Leotar standardno nezgodan protivnik,al ipak ocekujem X.Malo golova. 0:0


Radnik - Sarajevo x2

Radnik krenuo dobro pa sad posustaje,Sarajevo ganja dobre rezultate.Teska utakmica al ocekujem pobjedu Sarajeva,eventualno nerijeseno. 0:2 1:2


Slavija - Mladost 1

Kec ko kuca. 2:0


Zeljeznicar - Rudar 1

Kec ko kuca. 3:1


Travnik - Borac 2

Borac rutinski dobija,kvalitetnija je ekipa. 0:1


Zrinjski - Velez 1

Gradski derbi,uvijek zanimljiv.Nadam se utakmici sa puno golova,vidjet cemo sta i kako.Al ocekujem pobjedu domacina. 2:1


Siroki Brijeg - Olimpic 1X

Teska utakmica,al mislim da su domacini u ovom trenutku spremniji. 1:0 1:1
BHF Bosanska Krajina!

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.