XX KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XX KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 02 mar 2014, 18:43

Crni gavran je napisao/la:Zrinjski - Vitez X ( Zrinjski jaci, ali mogu Vitezani do boda)

Radnik Bijeljina - Željezničar 2 ( Zeljo pobjedjuje bez vecih problema)

Olimpic Sarajevo - Velež 1 ( Olimpic daleko bolji, Velez osim casnog poraza nema sta drugo da trazi na Otoci)


Leotar - Rudar Prijedor 2 ( Sigurica kola i sve ostale utakmice u kojima bude igrao Leotar)

Borac - Mladost 1 ( Borac kvalitetniji)

Čelik - Sarajevo 1( Sarajevu zelim titulu i poraz u Zenici. Mozemo do pobjede sigurno)

Široki Brijeg - Zvijezda 1 ( Zvijezda zna nekada biti nezgodna u gostima, ali ako Siroki krene punom snagom, gosti iz Gradacca nema sta da traze)

Slavija - Travnik X (Iznenadjenje kola, Travnik sa svojim dobro poznatim bunkerom ce izdrzati nalete Slavije i krenuti iz opasne zone)

3/8 katastrofa, ali posebne cestitke Velezu i Mladosti, jer su sredili apsilutne favorite. Naravno i mom Čeliku koji je razuvjerio ovdje prisutne i mnogobrojne bilmeze koji su uz tip 2 u mecu Celik - Sarajevo, dodavali i mnoge nebuloze tipa sigurica kola, hendikep, sigurna pobjeda Sarajeva kao i pobjede Sarajeva sa 3:0, 3:1 itd.... BAS STE BILMEZI!!! :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XX KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 02 mar 2014, 18:48

aS_Roma je napisao/la:Zrinjski - Vitez 1
Uh zeznuto na pocetku, ovaj Vitez nije nimalo naivan tako da bi mogli i do boda zavisi kako se postave na terenu, mada Zrinjski je normalno blizi pobjedi.

Radnik Bijeljina - Željezničar X
Ovdje je sve moguce ovi strumfovi imaju previse povreda, nekako tanko izgledaju, a tamo redovno dobijaju ili kupuju bodove tako da ... Sva tri znaka su u opticaju ovdje.

Olimpic Sarajevo - Velež 1
Olimpic igracki bolji definitvno, trebali bi Veleza dobiti , mada nije ni Velez za odbaciti, al sa onim hajvanom na klupi tesko da sta mogu uraditi ovdje.

Leotar - Rudar Prijedor 1
Leotar ce krenuti pobjednom u ovu sezonu vidjet ce te, ovaj Rudar nista nije bolji od njih.

Borac - Mladost 1
Ovo je sigurica 100 % 1 ko kuca.

[b]Čelik - Sarajevo 2
Nismo dobili dole 10 godina, kad cemo dobiti ako necemo sad, oni se raspadaju mi nikad jaci, 2 ko Bosmal :D

[/b]
Široki Brijeg - Zvijezda 1
Na snagu , silu itd do pobjede.

Slavija - Travnik 1
Mesari vs Mesari , samo prednost Slaviji radi domaceg terena.
I necete pobjediti jos 10 godina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Blake
Postovi: 264
Pridružen/a: 11 apr 2013, 16:12
Kontakt:

Re: XX KOLO PL BIH

Post Postao/la Blake » 03 mar 2014, 15:37

STARBUZZ je napisao/la:
Blake je napisao/la:Zrinjski - Vitez Zrinjski kvalitetniji, igraju kući, evropske ambicije, rutinska pobjeda 3:1
Radnik - Željezničar Dva kluba na putu u niži rang, bez posebne motivacije 0:0
Olimpic - Velež Velikani sa Otoke i Vrapčića u tv prijenosu, standardno dosadno tekma 0:0
Leotar - Rudar Leotar stari šampion BiH rutinski protiv Prijedora 2:0
Borac - Mladost Borac kvalitetniji 1:0
Čelik - Sarajevo Duel starih rivala, tradicija, navijači i kvalitet na strani Čelika 3:1
Široki - Zvijezda Rapsodija u gradu na lištici 5:0
Slavija - Travnik Teška pobjeda domaćina 1:0

sve mogu podnijeti sto si napisao ali ovo kvalitet na strani Celika e tu si me nasmijao :lol: :lol: :lol:
Gdje ste miševi sad kad je likČe potvrdio kvalitet ? :mrgreen: 5/8 neloše, s obzirom na dva pogođena rezultata i umalo treći Široki :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.