XXI KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2014, 00:40

Zini :lol: :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la AlemC85 » 08 mar 2014, 00:49

koliko mi je poznato mnogi veliki klubovi imaju stadione izvan grada ko što su: Juventus, Bayern (oba stadiona izvan grada - Olimpijski na kojem sam bio, te ovaj novi, koji se nalazi na sjevernom izlazu iz Minhena k'a Nirnbergu), itd...i mi se sada pravimo pametni što Velež trenutno igra u naselju, koje je smiješnog naziva - Vrapčići :roll: :roll: e pa gospodo do vas je, a ne do Veleža....

sve više se stadioni prave izvan gradova zbog čestih gužvi, tjeskobe u gradovima i dr, tako da Velež nema šta da se brine, samo neka apliciraju na UEFA-ine programe za stadion, i abd za nekoliko godina imat ćemo fino zdanje... ;)

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la anel81m » 08 mar 2014, 10:37

Blake je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la: Ja sam za Velezom isao od Edinburga do Siona,Dortmunda,Beca,bivse juge po jedno 7-8 puta,SP u Italiji. S BiH od Belgije 2X,Norveske,Njemacke i jos gomile tudjih klubskih utakmica. Ako je tvoje fudbalsko oko sa juzne tribine BP bolje skeniralo fudbal od mene onda kapa dole majstore :lol: :lol: ja zavrsio s tobim :lol:
Imaš više gostovanje od Dragane Mirković, svaka čast :!: Nisam dio južne tribine, pogledam Čelik kad god sam u Zenici, što ne znači da nisam pratio druge klubove i utakmice uživo. Ali nismo svi isti da se qrčimo po forumu čiji je babo jači ;)
Jeko Dragana Mirković Šabane???Stidi se da se zezaš na taj račun Šabane malograđanski, ti si zalutao na sportskoj temi, jer sportisti se nesluže ovakvim forama i fazonima popularnim na malo većim nadmorskim visinama.Da znaš neke stvari kao što neznaš onda bi bio upućen da pola evropskih klubova imaju stadione van grada, a Velež je uz Stari Most simbol Mostara i to će uvijek i ostati!!!!!!!

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la tareizo » 08 mar 2014, 11:19

Blake je napisao/la:Radnik - Borac Republički derbi :mrgreen: X 0:0
Rudar - Čelik Tradicija se nastavlja X 1:1
Sarajevo - Olimpic Sarajevo izvuklo pouke nakon utakmice u Zenici :mrgreen: 1 2:1
Velež - Mladost Pobjeda tima iz Vrapčića 1 2:0
Željezničar - Zrinjski Željo će ovo na mišiće da dobije(iz penala :mrgreen: ) 1 1:0
Travnik - Široki Duel bratskih klubova, Travnik ni Juve ne bi dobio kad im bodovi trebaju na Piroti 1 2:1
Vitez - Slavija Iznenašđenje kola 2 0:2
Zvijezda - Leotar Pobjeda zmajeva 1 3:0
Radnik-Borac 1 Borac u krizi ,mislim da ce presuditi 1 gol
Rudar-Celik 1x2 sve je moguce mada navijacki ja se nadam 2
Sarajevo -Olimoik 1 Sarajevo ubjedljivo po meni najjaca ekipa mogu izgubiti bod ili sva 3 samo ako odigraju onako lezerno kao u Zenici
Velez-Mladost 1 sigurna pobjeda ekipe iz Mostara
Zeljo-Zrinjski 1 Zeljo(nek se ne ljute navijaci Zrinjskog) kvalitetnija ekipa od Zrinjskog po meni rame uz rame po kvalitetu uz ekipu Sarajeva
Travnik-Siroki 1x2 Kvalitet na strani gostiju al Pirota je Pirota
Vitez-Slavija 1 Samo na osnovu "domaceg terena"
Zvijezda-Leotar 1 Najsigurniji tip kola po meni, Leotar na zalost od sljedece sezone u 1 ligi Republike Srpske
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la franklampard8 » 08 mar 2014, 14:26

Radnik - Borac 2- Bratski :D
Rudar Prijedor - Čelik X- Teska utakmica, X najrealniji :)
Sarajevo - Olimpic 1- Moramo se vaditi :)
Velež - Mladost 1- Sigurica kola :)
Željezničar - Zrinjski 1X- Tezak teren, ali Zeljo blizi pobjedi
Travnik - Široki Brijeg 2- Bez problema Siroki uzima
Vitez - Slavija X- Remi najrealniji
Zvijezda Gradačac - Leotar 1- Jedan od najsigurnijih parova :)
1946

Avatar
Blake
Postovi: 264
Pridružen/a: 11 apr 2013, 16:12
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Blake » 08 mar 2014, 15:32

anel81m je napisao/la:
Blake je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la: Ja sam za Velezom isao od Edinburga do Siona,Dortmunda,Beca,bivse juge po jedno 7-8 puta,SP u Italiji. S BiH od Belgije 2X,Norveske,Njemacke i jos gomile tudjih klubskih utakmica. Ako je tvoje fudbalsko oko sa juzne tribine BP bolje skeniralo fudbal od mene onda kapa dole majstore :lol: :lol: ja zavrsio s tobim :lol:
Imaš više gostovanje od Dragane Mirković, svaka čast :!: Nisam dio južne tribine, pogledam Čelik kad god sam u Zenici, što ne znači da nisam pratio druge klubove i utakmice uživo. Ali nismo svi isti da se qrčimo po forumu čiji je babo jači ;)
Jeko Dragana Mirković Šabane???Stidi se da se zezaš na taj račun Šabane malograđanski, ti si zalutao na sportskoj temi, jer sportisti se nesluže ovakvim forama i fazonima popularnim na malo većim nadmorskim visinama.Da znaš neke stvari kao što neznaš onda bi bio upućen da pola evropskih klubova imaju stadione van grada, a Velež je uz Stari Most simbol Mostara i to će uvijek i ostati!!!!!!!
Dobro bolan šta se pališ, eto nemora biti Dragana, nek bude Šaban, pošto vidim imaš neke simpatije prema njemu. Velež jedan od rijetkih klubova koji je predvidio ekspanziju Mostara, pa odlučio stadion izmjestiti van grada, sva čast na pažljivom planiranju :!: Nadam se da ćete u skorijoj budućnosti izgraditi parking pored stadiona da bi se mogla komotno parkirati dva autobusa.

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la tepsija » 08 mar 2014, 17:39

Ovaj momak je jamačno iz Gornjeg Putićeva.
Humor i priča,baš ona brdsko-planinska.
LaHko,jelde?
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la super » 08 mar 2014, 18:01

super je napisao/la:Radnik - Borac -1 radnik domacinski pobjedom u sigurnoj zoni,borac izgleda nema nikakvih ambicija
Rudar Prijedor - Čelik - 1x cisto radi opstanka a inace bih u normalnim okolnostima igrao x2(celik ide na kup)
Sarajevo - Olimpic -1x domacinski sarajevo blize pobjedi
Velež - Mladost-1x velez dobar a i mladost izgleda nije za podcjeniti
Željezničar - Zrinjski 1 zeljo ce da pokaze kvalitet mada zrinjski igra dobro na grbavici
Travnik - Široki Brijeg-1x zadnja nada za travnik
Vitez - Slavija-1 vitez puno kvalitetniji
Zvijezda Gradačac - Leotar-1 leotar ovdje nema nikakve sanse
za sad fula samo radnik i nadam se sutra sarajevo da cu fuliti :D
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Stole iz Bora » 10 mar 2014, 08:45

pitic je napisao/la:Željezničar - Zrinjski X rekao sam u 20 kolu kada sam pogodio X na Željezničar da ipak Amaw najbolje zna i ponovno će
Izgleda da Amar zna nešto što ti ne znaš a niko ti nije rekao ... 8-)
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la invincible1921 » 10 mar 2014, 15:35

invincible1921 je napisao/la:Radnik - Borac X

Rudar Prijedor - Čelik 1

Sarajevo - Olimpic X

Velež - Mladost 1

Željezničar - Zrinjski 1

Travnik - Široki Brijeg X

Vitez - Slavija 1

Zvijezda Gradačac - Leotar 1
pa et nije lose s obzirom na proslo kolo :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Schwarz » 11 mar 2014, 11:17

Schwarz je napisao/la:Radnik-Borac 2
Rudar-Celik X
Sarajevo-Olimpic X

Velez-Mladost 1
Zeljeznicar-Zrinjski 1
Travnik-Siroki 1
Vitez-Slavija 1
Zvijezda-Leotar 1
7/8 nije lose,samo rodjeni zeznuse
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la zrinja05 » 11 mar 2014, 11:43

Radnik - Borac - x MIslim da će i jedni i drugi bit zadovoljni nulom a Borac možda bliži čitavom plijenu.

Rudar Prijedor - Čelik - X Čelik nikad nije izgubio u Prijedoru ,mislim da neće ni sada.Tradicija je čudo što se najbolje vidjelo u prošlom kolu iako Rudaru gori pod nogama.

Sarajevo - Olimpic - 1x Olimpic puno bolje igra u gostima ,pitari pod velikim pritiskom nakon kiksa u Zenici ako ne povedu u prvom poluvremenu bit će im sve teže i teže ali ako Sarajevo povede onda :mrgreen: .....

Velež - Mladost -1x Velež kao i Olimpic nema igru za domaćeg terena.Teško probijaju bunker i također ako ne zabiju brzi gol moglo bi biti problema sa gostima koji nisu nimalo naivni.U slučaju brzog gola onda golijada.

Željezničar - Zrinjski -2 Oba trenera u problemima sa povredama ali ako nama budu mogli igrati Simeunović i Đurić uz Crnova bi trebali biti glavni aduti.Nadam se hrabroj postavi od strane Karačića.Ići na pobjedu,bod bi bio vrlo dobar ali uraditi sve da uzmemo tri.Krenulo nas je ,kiksevi konkurenata,pobjeda protiv Viteza,napokon dobar žrijeb u kupu ,daj bože da se nastavi 8-) 8-) .

Travnik - Široki Brijeg-1 Miriše na keca.Travnik uvijek dobije ovakve utakmice.

Vitez - Slavija-1 Mislim da Vitez mođe do pobjede protiv gostiju.

Zvijezda Gradačac - Leotar -1 Da je Leotar ranije krenuo sa pripremama možda bi i mogli nešto napraviti ali ovako teško.[/quote]





6 od 8 a uz malo sreće moglo je i bolje.E da sam bogda sve fuklio osim grbavice ali :roll: ........
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.