XXI KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Jericho
Postovi: 5302
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Jericho » 03 mar 2014, 18:42

Radnik - Borac X (Borac će napadat Radnik će se obraniti...0:0)
Rudar Prijedor - Čelik X (Čelik vrlo dobra ekipa, ali opet Rudar zbog domaćeg terena ostaje neporažen.. 1:1)
Sarajevo - Olimpic X (Olimpic možda i najneugodniji gost u ligi dok Sarajevo jednostavno ovu utakmicu mora pobjediti.. teška utakmica za prognozirat... realno 2:2)
Velež - Mladost 1 (Mladost nimalo naivna momčad, ali Velež potvrđuje pobjedu sa Otoke... 1:0)
Željezničar - Zrinjski 2 (u ovom trenutku mislim da Zrinjski uz Sarajevo ima najbolju momčad u ligi.. nadam se dobroj utakmici i navijački naravno priželjkujem pobjedu gostiju.. 0:2)
Travnik - Široki Brijeg 1 (Široki je bolja ekipa za klasu, ali mislim da je ovo siguran kec... 2:1)
Vitez - Slavija 1 (nema šta Slavija da traži ovdje... ubjedljiva pobjeda domaćih 3:0)
Zvijezda - Leotar (Leotar ispao, rutinska pobjeda domaćina...2:0)
#SuningOUT

mmmirza
Postovi: 656
Pridružen/a: 01 jul 2010, 21:39
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la mmmirza » 03 mar 2014, 19:34

Radnik - Borac x , 1-1, pravi mali derbi bez pobjednika
Rudar Prijedor - Čelik x, 1-1 moze celik do boda
Sarajevo - Olimpic 1, 2-1, na guzove
Velež - Mladost 1 , 2-1 , velez kvalitetnija ekipa
Željezničar - Zrinjski x, 1-1, nece zeljo osvojiti tri boda
Travnik - Široki Brijeg 2, 1-2 , travnik seli u nizi rang
Vitez - Slavija 1, 2-0 , kec ko kuca
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 , 2-1 , nista spektakularno

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la InatSilanBosanski » 03 mar 2014, 23:15

Radnik - Borac X : Kiks borca me je naveo na ovaj tip
Rudar Prijedor - Čelik : X Vjerujem da ce celik ovjerit onu pobjedu protiv sarajeva barem bodom u Prijedoru
Sarajevo - Olimpic X2 : Veliki pritisak nabijen je igracima sarajeva, posle ove utakmice opet plakanje.Olimpic ima dosta nasih stari igraca koji ce donijet prevagu na ovoj utakmici
Velež - Mladost 1 : Mladost pokazala da je kvalitetna, ali mislim da Velezu nece moci uzeti ni bod u Mostaru
Travnik - Široki Brijeg 2 : Siroki sigurno kvalitetni protivnik, ovo mi isto vuce na X ali Siroki je puno, puno bolji od Travnika
Vitez - Slavija 1 Vitez uzima ovo 3:2, dobra su ekipica
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 Nakon one bruke Zvijezde, nazalost, nadam se da ce ovdje uzeti 3 boda i osigurat se.

Avatar
amko21
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 avg 2012, 23:01
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la amko21 » 03 mar 2014, 23:30

Radnik - Borac 2
Rudar Prijedor - Čelik x
Sarajevo - Olimpic x
Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski 1
Travnik - Široki Brijeg 2
Vitez - Slavija 1
Zvijezda Gradačac - Leotar x

Avatar
Southboy
Postovi: 938
Pridružen/a: 20 apr 2013, 12:53
Lokacija: Dolina cupova
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Southboy » 04 mar 2014, 10:24

Radnik - Borac X
Rudar Prijedor - Čelik 2
Sarajevo - Olimpic X2
Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski 1
Travnik - Široki Brijeg 1X
Vitez - Slavija 1
Zvijezda Gradačac - Leotar 1
19TM87

ŠAMPIONI:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
KUP BiH:2000,2001,2003,2011,2012
SUPER KUP:1998,2000,2001

Avatar
xinxee
Postovi: 3419
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la xinxee » 04 mar 2014, 10:42

Radnik - Borac X
Rudar Prijedor - Čelik X
Sarajevo - Olimpic 1
Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski 1
Travnik - Široki Brijeg 2
Vitez - Slavija X
Zvijezda Gradačac - Leotar 1
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Velež Mostar ™
Bratstvo Kozarac ✨

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Obarska » 04 mar 2014, 14:33

Vidim proslo kolo su se svi odreda strucnjaci izlupali,pa da pokusam i ja iako nisam strucnjak,al znam lupati :lol: :lol: Radnik - Borac Iako bi volio keca ipak nisu oni Obarska,pa kazem dvica
Rudar Prijedor - Čelik 1x
Sarajevo - Olimpic 1
Velež - Mladost Ne bih prognozirao(svi kazu kec), al vidjecemo,otom potom!!
Željezničar - Zrinjski x
Travnik - Široki Brijeg 2
Vitez - Slavija x
Zvijezda Gradačac - Leotar x2

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Belmin6 » 04 mar 2014, 14:37

Radnik - Borac x
Rudar Prijedor - Čelik 2
Sarajevo - Olimpic x
Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski x
Travnik - Široki Brijeg 2
Vitez - Slavija 1
Zvijezda Gradačac - Leotar 1

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la sarajlija » 04 mar 2014, 14:39

Radnik - Borac 1x
Rudar Prijedor - Čelik x
Sarajevo - Olimpic 1 :D
Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski x
Travnik - Široki Brijeg 2
Vitez - Slavija 1
Zvijezda Gradačac - Leotar 1
04.10.2009 !!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10134
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la invincible1921 » 04 mar 2014, 14:47

Radnik - Borac X

Rudar Prijedor - Čelik 1

Sarajevo - Olimpic X

Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski 1

Travnik - Široki Brijeg X

Vitez - Slavija 1

Zvijezda Gradačac - Leotar 1
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la zrinja05 » 04 mar 2014, 17:00

Radnik - Borac - x MIslim da će i jedni i drugi bit zadovoljni nulom a Borac možda bliži čitavom plijenu.

Rudar Prijedor - Čelik - X Čelik nikad nije izgubio u Prijedoru ,mislim da neće ni sada.Tradicija je čudo što se najbolje vidjelo u prošlom kolu iako Rudaru gori pod nogama.

Sarajevo - Olimpic - 1x Olimpic puno bolje igra u gostima ,pitari pod velikim pritiskom nakon kiksa u Zenici ako ne povedu u prvom poluvremenu bit će im sve teže i teže ali ako Sarajevo povede onda :mrgreen: .....

Velež - Mladost -1x Velež kao i Olimpic nema igru za domaćeg terena.Teško probijaju bunker i također ako ne zabiju brzi gol moglo bi biti problema sa gostima koji nisu nimalo naivni.U slučaju brzog gola onda golijada.

Željezničar - Zrinjski -2 Oba trenera u problemima sa povredama ali ako nama budu mogli igrati Simeunović i Đurić uz Crnova bi trebali biti glavni aduti.Nadam se hrabroj postavi od strane Karačića.Ići na pobjedu,bod bi bio vrlo dobar ali uraditi sve da uzmemo tri.Krenulo nas je ,kiksevi konkurenata,pobjeda protiv Viteza,napokon dobar žrijeb u kupu ,daj bože da se nastavi 8-) 8-) .

Travnik - Široki Brijeg-1 Miriše na keca.Travnik uvijek dobije ovakve utakmice.

Vitez - Slavija-1 Mislim da Vitez mođe do pobjede protiv gostiju.

Zvijezda Gradačac - Leotar -1 Da je Leotar ranije krenuo sa pripremama možda bi i mogli nešto napraviti ali ovako teško.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Avatar
Lillard0
Postovi: 1771
Pridružen/a: 19 nov 2013, 22:30
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Lillard0 » 04 mar 2014, 17:08

Radnik - Borac 1 - Radnik je uzeo bod Zelji, a vjerujem da moze sva tri Borcu...
Rudar Prijedor - Čelik 2 - Rudar je kandidat za ispadanje, a Celik solidna ekipa. Ocekujem pobjedu gostiju jer bi me drugi rezultat stvarno zacudio.
Sarajevo - Olimpic 1X - Sarajevo je kvalitetnije, ali nakon proslog kola nisam bas siguran da ce lako do pobjede. Vukovi se nisu pokazali kontra Veleza, a ovo im je nova prilika.
Velež - Mladost 1X - Ocekujem pobjedu Veleza, ali s obzirom na pobjedu Mladosti kod Borca, ko+ zna...
Željezničar - Zrinjski X2 - Navijacki naravno, ali siguran sam da imamo dobre sanse za bod tj. sva tri.
Travnik - Široki Brijeg 2 - Stavio sam na goste, ali Travnik se vadi pa me ne bi iznenadilo da otkinu bod(ove) Sirokom.
Vitez - Slavija 1 - Vitez je domacin i zbog toga ce i pobijediti.
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 - Zvijezda je losa, ali Leotar je jos gori.
RIP CITY!

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la vatreni » 04 mar 2014, 17:27

Radnik-Borac 1.Borac zna da Europu ne može izboriti,Radniku jos kritično za opstanak.Kada su postili Mladosti,zasto ne bi Radniku.
Rudar-Čelik x2.Čelik pokazao svoj kvalitet u proslom kolu.Rudar će pokusati,ali maksimalno moze remi izboriti.
Sarajevo-Olimpik 1.Kvalitetna utakmica.Sarajevo bolje i sto će pokazati.
Velež-Mladost 1.Velež igra lijepo,napadački.Mladost čvrsta ekipa,bez ideje naprijed.U Mostaru će igrati bunker,ali bezuspijesno.
Željo-Zrinjski 1.Ipak,Zeljo je kvalitetniji.
Travnik-Siroki 1x.Travnik ima kvalitetu,ali i mora pobijediti Siroki.Da je slučajnost bila golijada protiv Zvijezde,te da je to proizvod nekih drugih stvari vidjet će se protiv Travnika.
Vitez-Slavija 1.
Zvijezda-Leotar 1.Ako su morali sa Sirokim igrati bez otpora,u ovoj utakmici će pokazati svoje pravo lice,nazalost sto nije jači protivnik,da ne bude-lahko vam je Leotar bilo ;)

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la pitic » 04 mar 2014, 22:32

Radnik - Borac X teško da će domaćin izgubiti ovu tekmu
Rudar Prijedor - Čelik X ko kuća
Sarajevo - Olimpic 1 vrijeme je za pobjedu
Velež - Mladost 1 sa dva gola razlike
Željezničar - Zrinjski X rekao sam u 20 kolu kada sam pogodio X na Željezničar da ipak Amaw najbolje zna i ponovno će biti da Amaw najbolje zna i ovu tekmu
Travnik - Široki Brijeg X neće Travnik zijaniti
Vitez - Slavija 1 sigurica
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 domaćin će spasiti obraz nakon bruke u prošlom kolu
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la super » 05 mar 2014, 10:17

Radnik - Borac -1 radnik domacinski pobjedom u sigurnoj zoni,borac izgleda nema nikakvih ambicija
Rudar Prijedor - Čelik - 1x cisto radi opstanka a inace bih u normalnim okolnostima igrao x2(celik ide na kup)
Sarajevo - Olimpic -1x domacinski sarajevo blize pobjedi
Velež - Mladost-1x velez dobar a i mladost izgleda nije za podcjeniti
Željezničar - Zrinjski 1 zeljo ce da pokaze kvalitet mada zrinjski igra dobro na grbavici
Travnik - Široki Brijeg-1x zadnja nada za travnik
Vitez - Slavija-1 vitez puno kvalitetniji
Zvijezda Gradačac - Leotar-1 leotar ovdje nema nikakve sanse
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

mikki21
Postovi: 764
Pridružen/a: 25 apr 2012, 12:48
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la mikki21 » 05 mar 2014, 12:07

zrinja05 je napisao/la:Radnik - Borac - x MIslim da će i jedni i drugi bit zadovoljni nulom a Borac možda bliži čitavom plijenu.

Rudar Prijedor - Čelik - X Čelik nikad nije izgubio u Prijedoru ,mislim da neće ni sada.Tradicija je čudo što se najbolje vidjelo u prošlom kolu iako Rudaru gori pod nogama.

Sarajevo - Olimpic - 1x Olimpic puno bolje igra u gostima ,pitari pod velikim pritiskom nakon kiksa u Zenici ako ne povedu u prvom poluvremenu bit će im sve teže i teže ali ako Sarajevo povede onda :mrgreen: .....

Velež - Mladost -1x Velež kao i Olimpic nema igru za domaćeg terena.Teško probijaju bunker i također ako ne zabiju brzi gol moglo bi biti problema sa gostima koji nisu nimalo naivni.U slučaju brzog gola onda golijada.

Željezničar - Zrinjski -2 Oba trenera u problemima sa povredama ali ako nama budu mogli igrati Simeunović i Đurić uz Crnova bi trebali biti glavni aduti.Nadam se hrabroj postavi od strane Karačića.Ići na pobjedu,bod bi bio vrlo dobar ali uraditi sve da uzmemo tri.Krenulo nas je ,kiksevi konkurenata,pobjeda protiv Viteza,napokon dobar žrijeb u kupu ,daj bože da se nastavi 8-) 8-) .

Travnik - Široki Brijeg-1 Miriše na keca.Travnik uvijek dobije ovakve utakmice.

Vitez - Slavija-1 Mislim da Vitez mođe do pobjede protiv gostiju.

Zvijezda Gradačac - Leotar -1 Da je Leotar ranije krenuo sa pripremama možda bi i mogli nešto napraviti ali ovako teško.
evo da ja citiram komsiju! ko je rekao da se i mi neznamo ponekad u necemu slozit! :twisted: :twisted: :twisted: odprilike bi se slozio sa rezulatitima koje predvidjas sa jednom izmjenom, jer to vjerujem da si vise prognozirao srcem nego razumom, nevjerujem da ce zrinjski dobit zelju na grbavici ali nekako mislim da bi mogli do boda! racunajuci izostanke, povrede itd itd u zelje i to da su startali bez ona 3 od prije upisana boda protiv radnika, na to nadodaj vas start po planu i sigurnu pobjedu protiv viteza, znaci zeljo- zrinjski X! nas si dobro snimio, imamo ekipu koja dosta bolje djeluje u tekmama sa boljim protivnicima gdje i jedni i drugi napadaju i gdje ima prostora za nasa brza krila! ako dadnemo gol odma na pocetku slazem se da ce vjerovatno krajnji rezultata bit 3-4-5 naprema 0, u suprotnom ako dugo budemo cekali prvi gol to ce bit dobro kilavo jer je tesko probit bunker sa igrom bez pravog centarfora, to jest sa laznom devetkom! ta igra je dusu dala za gostujuce terene dok stvara probleme na domacem gdje treba taj jedan razbijac u vrhu napada da zabije prvi gol kako bi se protivnik otvorio...

znaci moja prognoza:

Rudar Prijedor - Čelik - X rudar los, celik tvrda ekipa svakom, mada ce zenicani bit oslabljeni za igranje dva igraca poslje inspekcije koja im je zabranila ulazak u bih, simicu i baracu, na godinu dana

Sarajevo - Olimpic - 1x sarajevo uzdrmano, poraz od celika, 5 igraca im mora izac iz drzave pa ponovo trazit da se vrate, a olimpic poslje poraza protiv nas mora nesto ovde izvuc ako ce i dalje pricat o toj evropi

Velež - Mladost -1x opisano iznad

Željezničar - Zrinjski -X opisano iznad

Travnik - Široki Brijeg-1 siroki 10 puta bolji od mesara, ali nekako to kad travnik igra na domacem terenu nema nikakvog uticaja

Vitez - Slavija-1 slavija tanka, jedva izasli na kraj kuci sa travnikom

Zvijezda Gradačac - Leotar -1 leotar vec ispao samo sto im jos niko nije rekao

Avatar
invincible1921
Postovi: 10134
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la invincible1921 » 05 mar 2014, 16:06

al voli raja trpat protiv nas ,cudo bozije :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la zrinja05 » 05 mar 2014, 23:49

mikki21 je napisao/la:
zrinja05 je napisao/la:Radnik - Borac - x MIslim da će i jedni i drugi bit zadovoljni nulom a Borac možda bliži čitavom plijenu.

Rudar Prijedor - Čelik - X Čelik nikad nije izgubio u Prijedoru ,mislim da neće ni sada.Tradicija je čudo što se najbolje vidjelo u prošlom kolu iako Rudaru gori pod nogama.

Sarajevo - Olimpic - 1x Olimpic puno bolje igra u gostima ,pitari pod velikim pritiskom nakon kiksa u Zenici ako ne povedu u prvom poluvremenu bit će im sve teže i teže ali ako Sarajevo povede onda :mrgreen: .....

Velež - Mladost -1x Velež kao i Olimpic nema igru za domaćeg terena.Teško probijaju bunker i također ako ne zabiju brzi gol moglo bi biti problema sa gostima koji nisu nimalo naivni.U slučaju brzog gola onda golijada.

Željezničar - Zrinjski -2 Oba trenera u problemima sa povredama ali ako nama budu mogli igrati Simeunović i Đurić uz Crnova bi trebali biti glavni aduti.Nadam se hrabroj postavi od strane Karačića.Ići na pobjedu,bod bi bio vrlo dobar ali uraditi sve da uzmemo tri.Krenulo nas je ,kiksevi konkurenata,pobjeda protiv Viteza,napokon dobar žrijeb u kupu ,daj bože da se nastavi 8-) 8-) .

Travnik - Široki Brijeg-1 Miriše na keca.Travnik uvijek dobije ovakve utakmice.

Vitez - Slavija-1 Mislim da Vitez mođe do pobjede protiv gostiju.

Zvijezda Gradačac - Leotar -1 Da je Leotar ranije krenuo sa pripremama možda bi i mogli nešto napraviti ali ovako teško.
evo da ja citiram komsiju! ko je rekao da se i mi neznamo ponekad u necemu slozit! :twisted: :twisted: :twisted: odprilike bi se slozio sa rezulatitima koje predvidjas sa jednom izmjenom, jer to vjerujem da si vise prognozirao srcem nego razumom, nevjerujem da ce zrinjski dobit zelju na grbavici ali nekako mislim da bi mogli do boda! racunajuci izostanke, povrede itd itd u zelje i to da su startali bez ona 3 od prije upisana boda protiv radnika, na to nadodaj vas start po planu i sigurnu pobjedu protiv viteza, znaci zeljo- zrinjski X! nas si dobro snimio, imamo ekipu koja dosta bolje djeluje u tekmama sa boljim protivnicima gdje i jedni i drugi napadaju i gdje ima prostora za nasa brza krila! ako dadnemo gol odma na pocetku slazem se da ce vjerovatno krajnji rezultata bit 3-4-5 naprema 0, u suprotnom ako dugo budemo cekali prvi gol to ce bit dobro kilavo jer je tesko probit bunker sa igrom bez pravog centarfora, to jest sa laznom devetkom! ta igra je dusu dala za gostujuce terene dok stvara probleme na domacem gdje treba taj jedan razbijac u vrhu napada da zabije prvi gol kako bi se protivnik otvorio...

znaci moja prognoza:

Rudar Prijedor - Čelik - X rudar los, celik tvrda ekipa svakom, mada ce zenicani bit oslabljeni za igranje dva igraca poslje inspekcije koja im je zabranila ulazak u bih, simicu i baracu, na godinu dana

Sarajevo - Olimpic - 1x sarajevo uzdrmano, poraz od celika, 5 igraca im mora izac iz drzave pa ponovo trazit da se vrate, a olimpic poslje poraza protiv nas mora nesto ovde izvuc ako ce i dalje pricat o toj evropi

Velež - Mladost -1x opisano iznad

Željezničar - Zrinjski -X opisano iznad

Travnik - Široki Brijeg-1 siroki 10 puta bolji od mesara, ali nekako to kad travnik igra na domacem terenu nema nikakvog uticaja

Vitez - Slavija-1 slavija tanka, jedva izasli na kraj kuci sa travnikom

Zvijezda Gradačac - Leotar -1 leotar vec ispao samo sto im jos niko nije rekao
Ma Miki dušmani lažu na nas ,vidiš da se mi slažemo :lol: :lol: :lol: :lol:
Što se tiče tvoje prognoze sve je ok ali ja ne mogu protiv srca.
Ja sam ,barem si utvaram što kaže Ćiro,kad sam ozbiljan onda i objektivan.E sada ozbiljno kad sve saberem i oduzmem mislim da možemo dosta napraviti na Grbavici :D a opet dugo nismo izgubili tamo pa zakon velikih brojeva kaže da i tome mora doći kraj :( ali subota je blizu pa da se ne zamaramo previše.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Avatar
feningitm87
Postovi: 78
Pridružen/a: 04 jan 2014, 12:29
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la feningitm87 » 06 mar 2014, 19:07

Radnik - Borac X Borac niz poraza nastavio i u drugom dijelu sezone, ekipa im je u grcu a Radnik nesto rastereceniji. Ipak mislim miroljubljivih 1:1

Rudar Prijedor - Čelik 2 Mislim da je kod igraca Celika nakon pobjede nad tanovcima moral na veoma visokom nivou, tradicija na strani Zenicana, 1:2

Sarajevo - Olimpic 2 Pitarima gori pod nogama, navijaci nezadovoljni, nakon prvog poraza vec se traze izvadci, ekipa im neugirana, navijaci prave preveliki pritisak... Olimpik ipak ulazi nesto hladnije glave bez obzira na poraz i bez pritiska navijaca, 0-1 Bogicevic glavom. I onda sa tribina grmi SKINITE DRESOVE i UPRAVA NAPOLJE :D

Velež - Mladost 1 Ova Obarska uze 2 boda pitarima na kosevu, proslo kolo uze sva 3 boda u Banja Luci. No ipak Velez je favorit i cisto sumnjam da ponovo mogu napraviti iznenadjenje.

Željezničar - Zrinjski 1 Insallah 2:0 rutinski, ...nasa pjesma sa juga cut' ce se, i nosi ce te sve do pobjede...

Travnik - Široki Brijeg X Au, ovde sam u najvecoj dilemi. Vezirima gori, a Sirokobrijezani imaju vise nego kvalitetniju ekipu. Nek' bude miroljubljivi x :D

Vitez - Slavija 1 Prednost domaceg terena, po kvaliteti su tu negdje ali kec siguran.

Zvijezda Gradačac - Leotar 1 Idealna prilika za igrace Zvijezde da se psisoloski vrate pobjedom protiv vec odpisanog Leotara.
...nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata...

ČEKAM DA POČNE, PA DA ZAGALAMIM !

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la hilmo » 06 mar 2014, 22:04

Radnik VS Borac - Mislim da je Borac "halalio" ovu sezonu a Radnik je u sigurnoj zoni, znači jedna lagana utakmica i onako jedan lagani remi.

Rudar Prijedor VS Čelik - Teško da Čelik može ponoviti onako borbenu igru kao protiv nas u subotu a Rudar nije još osigurao opstanak, tako da im recept za uspjeh može biti upravo utakmica Čelik - Sarajevo. Znači pobjeda domaćina

FK Sarajevo VS Olimpic - Za obje ekipe možda presudna utakmica, izuzetno teška, ekipe slične kvalitete i neuigranosti ali zbog podrške koja nam je nedostajala u Zenici prognoziram pobjedu Sarajeva sa jednim golom razlike, ni crveni nije isključen.

Velež VS Mladost - Na krilima pobjede u Sarajevu prošlo kolo mislim da će ovo Rođeni riješiti bez nekih velikih problema. PObjeda domačina sa dva gola razlike.

Željezničar VS Zrinjski - Derbi je kažu najteže prognozirati, obje ekipe zasluženo u vrhu, činjenica je da Mostarci uvijek dobro odigraju na Grbavici, ali mislim da je Željezničar bliže pobjedi. Mada bih ja volio da bude remi i zato tipujem na remi.

Travnik VS Široki Brijeg - Ukoliko Široki ovdje pobjedi napravit će ogroman korak ka naslovu, međutim Travniku gori pod nogama tako da će sve učiniti da pobjede favorizovanog protivnika, zbog poznate igre travničana na svom terenu mislim da će biti pobjeda domaćina.

Vitez VS Slavija Jedna potpuno nezanimljiva utakmica, ali koliko sam negdje upratio biće prenos na BHT 1, nakon poraza u prošlom kolu Vitežani će gledati da se nekako islupe a Slavija će biti prava prilika za to. Znači pobjeda domaćina.

Zvijezda Gradačac VS Leotar - Nakon debakla u Širokom Brijegu mislim da će ovdje Leotar da doživi debakl, totalno su bez ambicija i ovo će biti lagana pobjeda domaćina.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.