XXI KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Cickoo » 03 mar 2014, 15:00

Radnik - Borac
Rudar Prijedor - Čelik
Sarajevo - Olimpic
Velež - Mladost
Željezničar - Zrinjski
Travnik - Široki Brijeg
Vitez - Slavija
Zvijezda Gradačac - Leotar
003871312

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Schwarz » 03 mar 2014, 15:19

Radnik-Borac 2
Rudar-Celik X
Sarajevo-Olimpic X
Velez-Mladost 1
Zeljeznicar-Zrinjski 1
Travnik-Siroki 1
Vitez-Slavija 1
Zvijezda-Leotar 1
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Utic
Postovi: 158
Pridružen/a: 07 maj 2010, 12:31
Lokacija: Grbavica/Hrasno
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Utic » 03 mar 2014, 15:47

Radnik-Borac 1X - Prije X, nego 1
Rudar-Celik 1X - Mislim da su se igraci Celika poprilicno istrosili na tekmi sa tanovcima, pa je to sansa za Rudar
Sarajevo-Olimpic X2 - bit ce gusto, ali mislim da se potresi u klubu sa Kobilje glave nastavljaju i poslije ovoga kola.
Velez-Mladost 1 - Velez bolji tim
Zeljeznicar-Zrinjski 1 - nije tema, Lutvo kupio :D
Travnik-Siroki X2 - Siroki jedini pravi konkurent za titulu
Vitez-Slavija 1 - Vitez bolji, ali malo... 1:0
Zvijezda-Leotar 1 - mora Zvijezda da se vadi za blamazu

topa99
Postovi: 115
Pridružen/a: 18 jul 2012, 16:38
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la topa99 » 03 mar 2014, 15:54

Radnik - Borac X2
Rudar Prijedor - Čelik 1
Sarajevo - Olimpic 1
Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski X
Travnik - Široki Brijeg 2
Vitez - Slavija 1X
Zvijezda Gradačac - Leotar 1

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Cickoo » 03 mar 2014, 16:28

Radnik - Borac X Radnik ima lošiji tim, ohrabren bodom iz prethodnog kola, predonost domaćeg terena.
Rudar Prijedor - Čelik 2 Ako krenu kao jesenas sa iskovima, kukala im majka, mada Rudar će pasti na poluvremenu.
Sarajevo - Olimpic 1 Olimpic razocar'o proslo kolo na Otoci, sta mogu tražiti na Koševu ? Sarajevo dosta dobro pojačan tim..Velike šanse za titulu.
Velež - Mladost 2 Kontrama do 3 boda !
Željezničar - Zrinjski X Miriše na x u oba poluvremena. Paziće se i jedni i drugi da ne padne gol koji moze odluciti sve. Čak i titulu.
Travnik - Široki Brijeg 2 Neće biti kao protiv Zvijezde, ali otprilike 3-4 u mreži Vezira.
Vitez - Slavija 1 Slavija proslo kolo jedva dobila Travnik, koji je slabiji od Viteza. Zadnje kolo Vitez-Radnik 3-0 branio Lučić, 3 komada primio. Radnik nije ništa bolji od slavije, i ovde tako dolazi.
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 Spašavaj se bruke od prošlog kola, nakantaj makar Leotar na svom terenu.
003871312

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la fedeltafrotta » 03 mar 2014, 16:39

Radnik - Borac 1x borac je tanak i njihova sreca sto imaju bodova inace bi bili u borbi za opstanak
Rudar Prijedor - Čelik 2 nabrijani celikovci pocinju jednu seriju dobrih rezultata
Sarajevo - Olimpic x2 olimpic kiksao u proslom kolu i moraju se vaditi protiv divova
Velež - Mladost 1 najpopularniji i najveci hercegovacki klub uzima 2-0, dopel pak sevko okic
Željezničar - Zrinjski 1 vrijeme je da se sampion ouzbilji
Travnik - Široki Brijeg 2 siroki salje svoje stare prijatelje u nizi rang
Vitez - Slavija 1 vitez jak kuci, na misice uzimaju sokolove
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 no koment
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Adviser
Postovi: 703
Pridružen/a: 06 feb 2014, 11:46
Lokacija: Egzercir
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Adviser » 03 mar 2014, 17:13

Radnik - Borac - Bez pobjednika (Borac razočarao a Radnik dokazao da teško gubi, pogotovo kao domaćin)
Rudar - Čelik - Bez pobjednika (Rudarima svaki bod mnogo znači a Čelik teško može do gostujućih pobjeda)
Sarajevo - Olimpic - Pobjeda domaćina (sumnjam da mogu opet onako loše odigrati, ali ako budu, neće dobiti)
Velež - Mladost - Pobjeda domaćina (Rođeni dokazali da imaju dobru ekipu, Mladost nedovoljno za nešto više)
Željezničar - Zrinjski - Pobjeda domaćina (nadam se jednom golu, Zrinjski će, siguran sam, probati izvući 0:0)
Travnik - Široki Brijeg - Pobjeda gostiju (ako bude poštena tekma dobiće Široki, ako ne, onda Travnik)
Vitez - Slavija - Pobjeda domaćina (Vitez je bolja ekipa, mislim da će oni to lako rješiti)
Zvijezda - Leotar - Pobjeda domaćih (Veoma bitna utakmica za Zvijezdu dok Leotar nije na nivou ekipa iz PL)
Dževad (Džemal) Begić - Đilda 25.09.1966. - 11.07.1992.

edgardavids
Postovi: 343
Pridružen/a: 17 nov 2013, 13:37
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la edgardavids » 03 mar 2014, 17:21

Radnik - Borac X Izvlači se Borac jer je izgubio od MVO
Rudar Prijedor - Čelik 2 Čelik kvalitetniji
Sarajevo - Olimpic 1 Standardno
Velež - Mladost 1 Riječi suvišne, mostarska barcelona dolazi do 2-3 razlike tika-takom :D
Željezničar - Zrinjski 1 Željo kvalitetniji
Travnik - Široki Brijeg X Najteža utakmica za prognozirati.
Vitez - Slavija 1 Nategnut ce nekako Vitežani
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 Leotar ispada nažalost.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Head » 03 mar 2014, 17:22

Radnik - Borac -1 Radnik velika ekipa koja je prvacima uzela bod i tako pokazali da su kvalitetom druga ekipa u ligi

Rudar Prijedor - Čelik -1 Rudar je dobio u gostima jaki Leotar i ocekivati je da dobiju Celik koji je dobio Sarajevo.Mada je to slabasna ekipa ipak mislim da nema Celik sta tu da trazi

Sarajevo - Olimpic - 2 Ovo je zicer kola.Olimpic ce biti oslabljen jer nece imati mnogobrojnu podrsku svojih navijaca pa ce tako ostaviti srce na terenu za sveti grb i za navijace sirom svijeta.Ne bi trebalo biti problema protiv slabasnog Sarajeva

Velež - Mladost -2 Mlados je nova Barcelona iz Velike Obarske,ako dobiju Velez raspisat ce referendum za nezavisnost mjesta iz kojeg dolaze,paralela Catalonia i Obarska i dvije ekipe Mladost i i Barca koje gaje slican nogomet

Željezničar - Zrinjski - 1 Ovdje Osimova masina jednostavno ce da razori plemice koji su cak izgubili i od slabasnog Sarajeva.Sve ispod 3-4 komada i pune Grbavice je iznenadjenje.Preporucujem gostima da ne doputuju nego da se utakmcia registruje 3-0 za domacina jer ce biti bezbolnije

Travnik - Široki Brijeg -1 Domaci igraci u petak imaju odbranu magistarskog rada sto ce im biti dodatni motiv da za vikend dokazu svo to znanje sto su usvojili u prethodna 4 dana i tako pokore slabasnu ekipu iz Sirokog.Jer znanje sve pobjedjuje,jos kad se uzme u obzir da u svojoj ekipi imaju igrace sa Jamajke,bivse reprezentativce te atletske sile u disciplini ko prije do Lutve stigne taj dobija prvi diplomu.

Vitez - Slavija -X ovdje preporucujem tvrdu utakmicu.Vitez ekipa predvodjena najvecim strucnjakom u ligi,bivsa legenda Hajduka,ali mislim da ce Denis Comor uspjeti da donese zeljeni bod gostima i veliko slavlje i u Gruziji,jer je slavija najpopularniji ino klub u toj zemlji zahvaljujuci fudbalskom znalcu Kutaliji.

Zvijezda Gradačac - Leotar -2 Jednostavno ovo tipujem onako na srecu.Momci igraju bez pritiska,svakako dogodine igraju u jacoj ligi.Tu ih ocekuje dopla dobrodoslica njihove brace.In Gacinovic we trust
1946

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la jovanmaksimovic » 03 mar 2014, 17:22

Radnik - Borac X
Rudar - Čelik 2
Velež - Mladost 1
Željezničar - Zrinjski 1
Travnik - Široki Brijeg 2
Vitez - Slavija 1
Zvijezda - Leotar 1
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la terabajt » 03 mar 2014, 17:25

Radnik - Borac 1 Borac je digao ruke od evrope, znaju da ne mogu dobiti licencu i ovaj preostali dio prvenstva ce odigrati rekreativno.
Rudar - Čelik 1 treba im za opstanak
Sarajevo - Olimpik 1x .......
Velež - Mladost 1 ovdje ce biti 3-0
Zeljeznicar - Zrinjski 1 tvrda utakmica al zeljo igra najbolje kada je to najpotrebnije
Travnik - Siroki 1x2 ovdje je sve moguce, jedni u borbi za titulu jedni za opstanak onaj ko izgubi uveliko gubi sanse da dodje do zacrtanog cilja
Vitez - Slavija x Po meni dvije podjednake ekipe
Zvijezda - Leotar 1 ovdje je svaki komentar suvisan

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la krmak » 03 mar 2014, 17:26

Head je napisao/la: Željezničar - Zrinjski - 1 Ovdje Osimova masina jednostavno ce da razori plemice koji su cak izgubili i od slabasnog Sarajeva.Sve ispod 3-4 komada i pune Grbavice je iznenadjenje.Preporucujem gostima da ne doputuju nego da se utakmcia registruje 3-0 za domacina jer ce biti bezbolnije
esi mi dobar?

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la terabajt » 03 mar 2014, 17:28

krmak je napisao/la:
Head je napisao/la: Željezničar - Zrinjski - 1 Ovdje Osimova masina jednostavno ce da razori plemice koji su cak izgubili i od slabasnog Sarajeva.Sve ispod 3-4 komada i pune Grbavice je iznenadjenje.Preporucujem gostima da ne doputuju nego da se utakmcia registruje 3-0 za domacina jer ce biti bezbolnije
esi mi dobar?
Pokusava da bude ironican al mu ne ide od ruke.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 mar 2014, 17:31

Radnik - Borac 1 Politicki
Rudar Prijedor - Čelik 2 Da ne izadjem iz hatura kolegi gavranu a i dobar je likCe
Sarajevo - Olimpic 1 Sarajevo puno ozbiljnije ulazi u utakmicu. Bit ce gutavo ali kec
Velež - Mladost 1 Rodjeni sa 499 pasova do pobjede. Ja zadovoljan sa 1:0 bez povreda i zutih
Željezničar - Zrinjski 1 Zeljo bolji i bez puno laprdanja sigurno koraca ka cilju
Travnik - Široki Brijeg 2 ako bude posteno
Vitez - Slavija X Mislim da Slavija moze do boda
Zvijezda Gradačac - Leotar 1 Zvijezda se mora iskupiti pobjedom za onaj sramotan poraz
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Goodison » 03 mar 2014, 17:32

Radnik - Borac X
Kao i Željezničar, Borac neće moći više od boda uzeti u Bijeljini.

Rudar Prijedor - Čelik X
Tvrda utakmica uz maksimum dva gola i to po jedan s obje strane mada najviše mi vuče na 0:0.

Sarajevo - Olimpic 1
Kečić lagani, Sarajevo mora dobiti inače sarajevsku ekipicu koja redovno daje bodove svojim gradskim rivalima.

Velež - Mladost 1
Očekujem rutinsku pobjedu u hendikepu, po meni 2:0. Po jedan gol u oba poluvremena u gostujućoj mreži.

Željezničar - Zrinjski 1
Željo ne da vrha bar dok god na to mogu utjecati. Na Grbavici će rijetko ko i do boda.

Travnik - Široki Brijeg 2
Mislim da domaćini ove godine sa Leotarom idu drugu ligu. Nije mi drago ali nekako mi tako djeluje barem zasad.

Vitez - Slavija 1
Vitez će to domaćinski odraditi uz minimalnu pobjedu.

Zvijezda Gradačac - Leotar 1
Leotar je već ispao, mislim da će se Zvijezda istresti na njima da ublaži gol razliku nakon stradanja na ŠB.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Avatar
Burberry46
Postovi: 4644
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Burberry46 » 03 mar 2014, 17:36

Sarajevo - Olimpic- 1
Velež - Mladost-1
Željezničar - Zrinjski- x
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la zizu1991 » 03 mar 2014, 17:42

Radnik - Borac - vjerujem u neriješen ishod - X

Rudar Prijedor - Čelik - teška utakmica za prognozirati ali mi je i ovdje najbliži neriješen ishod - X

Sarajevo - Olimpic - vjerujem u dobru utakmicu, i pretpostavljam da će Sarajevo do pobjede - 1

Velež - Mladost - nadam se pobjedi, nadam se najboljem - 1

Željezničar - Zrinjski - iako domaćini imaju skoro pa cjelu sezonu ( ako sam dobro upućen ) problema sa sastavom, vjerujem da mogu pobjediti goste, iako su se posljednjih godina pokazali kao neugodna ekipa na Grbavici - 1

Travnik - Široki Brijeg - Širokobriježani nastavljaju seriju dobrih rezultata - 2

Vitez - Slavija - podjela bodova u još jednom nezanimljivom susretu - X

Zvijezda Gradačac - Leotar - igrači Zvijezde će biti pod pritiskom, mada vjerujem da mogu do 3 boda - 1
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la bagrcavi » 03 mar 2014, 17:51

krmak je napisao/la:
Head je napisao/la: Željezničar - Zrinjski - 1 Ovdje Osimova masina jednostavno ce da razori plemice koji su cak izgubili i od slabasnog Sarajeva.Sve ispod 3-4 komada i pune Grbavice je iznenadjenje.Preporucujem gostima da ne doputuju nego da se utakmcia registruje 3-0 za domacina jer ce biti bezbolnije
esi mi dobar?
Bio par puta na temi najsmješniji postovi na forumu pa mu se valjda svidjelo i hoće opet.
DRUG NEBI TI PUNCA

marioo8888
Postovi: 556
Pridružen/a: 02 nov 2012, 21:04
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la marioo8888 » 03 mar 2014, 18:16

Radnik - Borac - 2 Bolji je Borac i ponovno se uključuju u borbu za Europu 1:3.

Rudar Prijedor - Čelik - x Agresivno i sa jakim presingom je išlo protiv Sarajeva ali protiv Rudara će biti druga priča jer Čelik mora vodit i kontrolirat igru što sumnjam da mogu i znaju 0:0.

Sarajevo - Olimpic - 1 Poljuljano samopouzdanje i jednima i drugima nakon šokantnih i neočekivanih poraza i jedni i drugi će zapet da se iskupe a tu je Sarajevo bolja ekipa 2:1.

Velež - Mladost - 1 Obje ekipe pozitivno iznenadile u 1.kolu nastavka posebno Mladost ali ne vjerujem da mogu do bodova kod komšinica 3:0.

Željezničar - Zrinjski - 2 Favoriti su na papiru ali to trebaju pokazati na terenu,imaju dosta povreda uostalom kao i mi ali mislim da će na Želji bit jako velik pritisak što bi ih moglo sputavat.Treba se postavit pametno bez srljanja i čekat svoju priliku koja će sigurno doći.Niti bod ne bi bio loš ali želimo sva 3,nadam se da Deni počinje utakmicu jer jedva čekam neku našu kontru da se sjebu kad pođu trčat Deni i Crnov. Uzet ćemo ih Stevo će dat prvijenac na Grbavici na ubačaj Denija u 67 minuti 0:1 za nas HOĆEMO TITULU !

Travnik - Široki Brijeg - x Mesarima ne pada na pamet da izgube ovu utakmicu i neće je ni izgubit čak mogu i do sva 3 boda ali mi je ovo realnije 1:1.

Vitez - Slavija - 1 Nije me Vitez nimalo oduševio u Mostaru,što više razočarali su me ali ipak ovo će biti drugačija utakmica jer će ovdje ići na 3 boda a u nas su se došli branit,vidim i Slavija jedva protiv Travnika pa možda neka minimalna pobjeda Vitežana 2:1.

Zvijezda Gradačac - Leotar - 1 Zvijezda jako loš igrački kadar po meni ali mislim da imaju dovoljno bodova za opstanak a nova 3 boda bi trebali upisat protiv slabašnog Leotara 2:0.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XXI KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 03 mar 2014, 18:20

Ova nasa liga postaje jako zanimljiva. Ranijih godina skoro svako kolo domacinsko, ovako Boga mi favorit zna tresne. Da pokusamo :D

Radnik - Borac 2 (Borac potopljen u prvom kolu, mozda je to bila "bijeljiinska transakcija", znaci Borac dao Mladosti, a Radnik mu vrati u Bijeljini :D . Nista ne tvrdim al hajd da vidimo)

Rudar Prijedor - Čelik X ( Mi nikada u zivotu nismo izgubili u Prijedoru, jest da je domacinu vuna, cupa se za opstanak, medjutim mi ako odigramo posteno, necemo sigurno izgubiti, mozda i pobjedimo, jer mi tamo nemamo sta da izgubimo, na domacinu je daleko veci pritisak. )

Sarajevo - Olimpic 1 ( Sarajevo je ne puno kvalitetnija ekipa od Olimpica, ali jeste puno ozbiljnija, tako da mislim da ovdje ipak nema nikakve dileme. Ako Sarajevo ne pobjedi, Jarni ce vjerovatno spakovati kofere.....)

Velež - Mladost 1 ( Rođeni ce otresti Mladost ko slinu :D )

Željezničar - Zrinjski X ( Uh, teska, teska utakmica. Zeljo je favotit radi domaceg terena, ali Zrinjski uopste nije naivan protivnik, cak sta vise "pusu Zelji za vratom". Ne znam izmedju X i 1 nekako mi ovo vise mirise na X)

Travnik - Široki Brijeg 1 (Ovdje covjek ne moze biti pametan., Prica se vec dugo o prijateljstvu ova dva kluba, ako cemio realno Siroki Brijeg je daleko bolji, no Travnik vodi mozda i odlucujucu bitku za opstanak. Jer ako mi izgubimo od Rudara a oni od Sitokog Brijega, Travnik je skoro 100 % novi clan 1.federalne lige, eto pogledajte tabelu. Igraci keca, a ovdje je sve moguce)

Vitez - Slavija 1 ( Vitez na Kamberovica Polju je svakom tvrd protivnik, Slavija jeste dobra ekipa, ali mislim da su Vitezani blizi pobjedi)

Zvijezda Gradačac - Leotar 1 ( Sigurica kola, Leotar je mislim vise okrenut sljedecoj sezoni i 1.ligi republike srpske)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.