XXII KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la zrinja05 » 16 mar 2014, 17:55

zrinja05 je napisao/la:Borac - Velež - 1X- Ja bih osobno volio da ovo završi jednim X-om i to je vrlo realno za očekivati.Komšinice su gostujuća ekipa i svakom će napraviti bar 2-3 šanse ali imali su tešku utakmicu u Zenici a Borac se vratio pobjedom i mislim da neće izgubiti dvije zaredom kući.

Leotar - Travnik - 2 - Travnik ovdje riješava svoj opstanak u ligi.

Mladost - Sarajevo - 2 - I jedni i drugi igrali kup u srijedu ,Mladost neugodna ekipa ali Sarajevo kvalitetnije i ima širi kadar i to će presuditi ovu tekmu.

Olimpic - Rudar Prijedor - 1 - Prva proljetna pobjeda Olimpica .

Slavija - Željezničar - X - Ja bih volio da bude kec ali bit će teško s obzirom da Željo tradicionalno igra dobro u Lukavici ali i Slaviji gori pod nogama i njima bi i bod puno značio Ako su mogli na Grbavici uzeti bod valjda mogu i kući ako ništa iskoristiti umor željinih igrača.

Zrinjski - Radnik - 1 - Ovo će biti kec ali treba pokušati rutinski dobiti bez velikog trošenja igrača.

Čelik - Zvijezda Gradačac - 1 - Čelik dobija ovu tekmu.

Široki Brijeg - Vitez - 1 - Široki igra vrlo dobro , riješili su za njih uvijek neugodnog Olimpica ,pa će riješiti i Vitez.Krešo Kordić 2 gola :D :D.

Izgleda da nas je u Mostaru krenulo - 8/8.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 16 mar 2014, 18:02

Crni gavran je napisao/la:Borac - Velež 2 (Iznenadjenje kola, Borac dosta nemotivisano igra u zadnje vrijeme, Velez odlican u gostima, ako budu hrabri, pobijedice)

Leotar - Travnik 2 (Travnik ako ovo ne dobije :arrow: neka ispadne)

Mladost - Sarajevo 2 ( E jbg i to Sarajevo i taj njihov Jarni i taj njihov Tan, ako ovo ne dobiju, neka se vise ne blamiraju, kako rukovodioci, tako i igraci a naravno i navijaci)

Olimpic - Rudar Prijedor 1 (Olimpic puno jaci, ovo bi mnorao dobiti, ako ovo ne dobiju, neka se vise ne blamiraju da su velika ekipa sa ambicijama za Evropu)

Slavija - Željezničar x (Zanimljiv mec, ne znam dali se varam, ali cini mi se da su na Grbavici Slavija i Zeljo igrali nerjeseno, mislim da je Zeljo puno oslabio u odnosu na zadnje 3-4 sezone i da zbog toga u Istocnom Sarajevu tesko mogu do pobjede. Isto tako tesko moze i Slavija do bodova, remi mi nekako najrealniji)

Zrinjski - Radnik 1 (Zrinjski jako dobar ove sezone, Radnik jeste tvrd, ali u Mostaru nema sta da trazi)

Čelik - Zvijezda Gradačac 1 ( Mi smo se malo ufurali "ko smo ko mi" i bojim se da nam se to ne osveti. Doslo je do blagog pada forme, ali mislim da mozemo dobiti kvalitnu ekipu iz Gradacca, koja nam je pretedent za 8. poziciju, dakle nema razloga potcjenjivanje)

Široki Brijeg - Vitez 1 ( Siroki Brijeg odlicno igra na Pecari i bolji su od Viteza, tako da bi sve osim pobjede domacina bilo iznenadjenje)
7/8 nije lose, pao sam na Velezu, jer Velez nije bio dovoljno hrabar :mrgreen:

P.S. Zrinja05 dobar si, ali mani se dvoznaka :mrgreen: ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la zrinja05 » 16 mar 2014, 18:17

Crni gavran je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:Borac - Velež 2 (Iznenadjenje kola, Borac dosta nemotivisano igra u zadnje vrijeme, Velez odlican u gostima, ako budu hrabri, pobijedice)

Leotar - Travnik 2 (Travnik ako ovo ne dobije :arrow: neka ispadne)

Mladost - Sarajevo 2 ( E jbg i to Sarajevo i taj njihov Jarni i taj njihov Tan, ako ovo ne dobiju, neka se vise ne blamiraju, kako rukovodioci, tako i igraci a naravno i navijaci)

Olimpic - Rudar Prijedor 1 (Olimpic puno jaci, ovo bi mnorao dobiti, ako ovo ne dobiju, neka se vise ne blamiraju da su velika ekipa sa ambicijama za Evropu)

Slavija - Željezničar x (Zanimljiv mec, ne znam dali se varam, ali cini mi se da su na Grbavici Slavija i Zeljo igrali nerjeseno, mislim da je Zeljo puno oslabio u odnosu na zadnje 3-4 sezone i da zbog toga u Istocnom Sarajevu tesko mogu do pobjede. Isto tako tesko moze i Slavija do bodova, remi mi nekako najrealniji)

Zrinjski - Radnik 1 (Zrinjski jako dobar ove sezone, Radnik jeste tvrd, ali u Mostaru nema sta da trazi)

Čelik - Zvijezda Gradačac 1 ( Mi smo se malo ufurali "ko smo ko mi" i bojim se da nam se to ne osveti. Doslo je do blagog pada forme, ali mislim da mozemo dobiti kvalitnu ekipu iz Gradacca, koja nam je pretedent za 8. poziciju, dakle nema razloga potcjenjivanje)

Široki Brijeg - Vitez 1 ( Siroki Brijeg odlicno igra na Pecari i bolji su od Viteza, tako da bi sve osim pobjede domacina bilo iznenadjenje)
7/8 nije lose, pao sam na Velezu, jer Velez nije bio dovoljno hrabar :mrgreen:

P.S. Zrinja05 dobar si, ali mani se dvoznaka :mrgreen: ;)

Pa može jedan dvoznak po kolu , ostalo fixevi :D :D :D
Zadnja izmjena: zrinja05, dana/u 16 mar 2014, 18:18, ukupno mijenjano 1 put.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Lawer_88 » 16 mar 2014, 18:18

Lawer_88 je napisao/la:Borac - Velež 1 (Prednost Borcu zbog domaceg terena)
Leotar - Travnik 2 (Leotar vec ispao)
Mladost - Sarajevo 2 (sad il nikad)
Olimpic - Rudar Prijedor 1 (Olimpic bolji)
Slavija - Željezničar x2 (Slavija ne moze da pobjedi Zelju)
Zrinjski - Radnik 1 (Zrinjski mora dobiti)
Čelik - Zvijezda Gradačac 1 (Čelik kao i zvijezda bez nekog psebnog imperativa, prednost nama zbog domaceg terena i jednostavno BOLJI SMO :) )
Široki Brijeg - Vitez 1 (Široki bolji i mora dobiti)
7/8 ....dobar sam :D ...samo da se zna, ne igram kladionicu :)
#samoČelik

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.