Kvalitet Lige Prvaka?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Odgovori

Mislite li da je kvalitet lige prvaka u silaznoj putanji?

Da
26
33%
Ne
53
67%
 
Ukupno glasova: 79

Avatar
Adit
Postovi: 349
Pridružen/a: 17 dec 2013, 12:21
Kontakt:

Re: Kvalitet Lige Prvaka?

Post Postao/la Adit » 07 apr 2014, 11:20

Juventus - Milan 2003 Finale. Da da, odlican kvalitet :lol: :lol:
I would rather kick my daughter out of the house then let her go and support Manchester United.” - Noel Gallagher

Champions of England.

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Kvalitet Lige Prvaka?

Post Postao/la xaves » 08 apr 2014, 23:19

Oduvijek bilo najkvalitetnije takmicenje u svakom slucaju

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Kvalitet Lige Prvaka?

Post Postao/la Zenga » 09 apr 2014, 23:59

Consigliere je napisao/la:Pored toga sto je fudbalski genije, ljudi vole Zidanea zbog njegove posebnosti i velike karizme. Recimo, nacin na koji je zavrsio karijeru, neko ce se naci pa osuditi sve, ali neko, kao i ja, ce recimo izraziti divljenje sto se supostavio talijanskom fasisti i seljacini i nije dopustio da ga vrijedja i da se izvuce k'o picka. Iniesta ima karizmu desetogodisnje djevojcice. Slicna situacija je i sa dvojcem Maradona- Messi.
Potpis. Raja voli karizmu, face, iako postoji boljih trenera od recimo Trappatonija, Simeonea, Kloppa i Bilica (ma da su trojica zadnjih jos mladi i jako napredni) sva trojica imaju ne vjerovatnu karizmu, kao i Ciro, ma da ovaj zadnji prelazi u cirkus, zajebanciju i svasta nesto.

Maradona > Messi
Zizou > Iniesta, pa makar jos 2 EP/SP osvojio Iniesta....

Avatar
Blaszczykowski
Postovi: 1535
Pridružen/a: 16 maj 2013, 12:42
Kontakt:

Re: Kvalitet Lige Prvaka?

Post Postao/la Blaszczykowski » 10 apr 2014, 00:04

iniesta i zizou su oba klasetine, a zidaneova prednost je ta što je on bio predvodnik, dok je iniesta savršen kotačić savršenog stroja. u biti, to uistinu je karizma. :)
Hans J. Watzke - HEROJ, A NE ZLOČINAC!

BVB, Liverpool, Atletico, Basel - pozitivna strana nogometa

Buyern, PSG, Shity, Chelsky, Jube, Real M - ružna strana nogometa

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Kvalitet Lige Prvaka?

Post Postao/la Rajaz » 10 apr 2014, 15:05

Blaszczykowski je napisao/la:iniesta i zizou su oba klasetine, a zidaneova prednost je ta što je on bio predvodnik, dok je iniesta savršen kotačić savršenog stroja. u biti, to uistinu je karizma. :)
Medijska prednost slazem se, kad si vodja i najbolji u timu puno je lakse doci do naslovnica. Iniesta je uz sebe imao Xavija i Messija. I evo od 2008 sa Xavijem vodi Spaniju, znamo dokle i kako. Kada je Xavi pao i ustupio glavnu rijec Andresu ovaj je Spaniju odveo do nove Evropske titule, ono 2012 Poljska i Ukrajina. Za brazil takodje imaju velike sanse, ali to tek treba da vidimo.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kvalitet Lige Prvaka?

Post Postao/la invincible1921 » 25 maj 2014, 04:37

raja mislim da je to nostalgija i nista vise. Ja se rado sjecam vremena kad je inter bio neko i nesto, al jbg sta ces mu sad. Svi pricate o zidanu i neki igracim, dok recimo danasnje dosta raja osporava. Uz duzno psotvanje zidanu recimo u proedjenju sa ronaldom ....ne znam sta bi rekao necu da omalovazvm veliko zizua , ali hajmo iskreno kad je neko u vasem zivotu na ovako ozbiljnom kvlaitetu fudbala ko sto su Lige petice ili LS vidio da je neko tolika prevaga na terenu ko CR ?? Ja isrkeno nisam a sumnjam da ste i vi, mozete vi osudjivat njegove metode , ali fraer jer uradio ono sto je bilo nezamisliovo. Eo pogledajte ove godine u 47 tekmi 50 i nesto golvoa :S pa halo...u sustini ono sto me najvise fascinira je prevaga koju donosi NIKADA ODGOVRNO TVRDIM NIKADA JEDAN IGRAC U MODERNOM FUDBALU 1990. na ovamo nije imao toliku sposobnost da bude COVJEK-TIM.

Da ne bi neko pomislio da sam neki fan CR ima tu i drugih, pa eo pogledajte ibrahimovica, pa cavania, falcao , opcenito igraci u svim sportovima su dosta osporavani. Eo pogledajte kosraku James je vjerovatno nesto unikatno sto se pojavilo na parketima i za 50 godina kada se ljudi budu cudili njegovoj statistici kako je neko mogao imat toliko asistenicja poena i skokova istovremeno bice fascinirani , a danas pogotovo eo ovdje na ovom forumu mnogi nece priznat ni da je bolji od brayanta ili duranta ili neki cak iskopavju nekog treceg.

Jednostavno to je obicna nostaligja i nista vise , i prije su bile ekipe i pare i prije se enormno torislo pa opet nikom nista. Za 10 godina ce neko doc i rec joj KAKO JE BARCA IGRALA TO JE BIO FUDBAL, JOJ STA JE RONALDO RADIO TO JE IGRACINA , JOJ KAKVE JE GOLOVE ZLATN DAVO DANAS TOGA NEMA...jednostavno nije taktika uznapredovala nego fizika igraca. Ja ne znam za vas al se ne mogu oteti utisku da ovi danasnji WC igraci gore naborajni da su igrali nekad 80tih da bi davali po 4 5 golova svaku utakmicu.... jbg sve napreduje i evoluira pa tako i fudbal. Po meni kvaliteta je napredovala , a nikako nazadovala. Pare nisu sve dokaz su mnogi klubovi sirom sivijeta. Eo Anzi haj dobro nisu mogli LP , al da ne osvoje ni rusku ligu ??? Pa eo QPR ljudi imaju imena za to 8 a ne mogu da izdrze dvije sezone u PL????

Jednostavno UBICE VAS ROMATNIKA :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!


Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.