Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la gio10 » 23 maj 2014, 23:36

Ovome i dalje puna usta Želje i svega onog što ima bilo kakve veze sa najvećim bh klubom. Ajde, dečko, izbaci sve frustracije, zaslužio si :lol: :facepalm:
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la bagrcavi » 23 maj 2014, 23:36

Osvoje trofej jednom u deset godina ko Modriča i osile se... E da vas nema trebalo bi vas izmislit'. :tokralju:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
habib
Postovi: 661
Pridružen/a: 09 mar 2014, 22:12
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la habib » 23 maj 2014, 23:37

pisac je napisao/la:Vjeruj da ne bi uradio nista manje nego sto su uradili Mugaremovic i Siljak.
Jednostavno, oni nisu uradili konkretno nista.
Ti bi mozda doveo kakvog sponzora na svoj sarm :opaopa:

Steta samo sto nisi Amarov rod kao Siljak pa te nece da zaposle :rol:
hahahahahhah ne troluje se tako, trolanje ide kratko ali ubitacno i na kraju ubacis hahahahha ili koji smajli ahahahhahahah
habib

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la sarajlija » 23 maj 2014, 23:37

gio10 je napisao/la:
sarajlija je napisao/la: Ma @ gio zezam se malo jednostavno sam danas raspolozen da valja, a habibe nemoj ti sta zahaterit tvoja je odluka za koga ces navijat. :D ;)
Ma gdje nećeš biti raspoložen, ne osvajate vi neki trofej svake godine :mrgreen: :tralala:

Šalim se, čestitke svakako, a pozdravljam sve ove kojima je bitnija afirmacija Željinih mladih igrača i koji vode brigu o tome koga će Željo dovesti, umjesto da slave Kup koji je "njihov" tim osvojio :opaopa:
Hvala gio drug moj to postujem kad se fino cestita sto bi ja isto licno uradio bez ikakvih provokacija. :clap:
Ma jasta jbt zivot poslije 7 godina da i mi nesto ubodemo.... :tralala:

Za to drugo ne mogu davat odgovor iskreno uvijek je bilo podjebavanja sa obadvije strane tako da... :D ;)
04.10.2009 !!

pisac
Postovi: 1370
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la pisac » 23 maj 2014, 23:39

gio10 je napisao/la:Ovome i dalje puna usta Želje i svega onog što ima bilo kakve veze sa najvećim bh klubom. Ajde, dečko, izbaci sve frustracije, zaslužio si :lol: :facepalm:
Samoproglaseni najveci klube, prestani pricati o sebi na ovoj temi koja sa tobom nema nikakve veze.
Ostavi na miru i bez provokacija one koji su sudjelovali na danasnjoj utakmici.
Ako zelis cestitaj, ako ne zelis, ne moras ni to.
Ovo se odnosi na sve vas kompleksase koji ste dosli ovdje OPET omalovazavati sve sto Sarajevo uradi.
U svoju avliju i vozdra. Sa vama cemo se obracunavati slijedece sezone na drugim temama.
Do tad, idi na temu Jedinstva i vidi imaju li kakvih igraca za vas.

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la gio10 » 23 maj 2014, 23:44

:lol:

"Samoproglašeni" najveći bh klub.. Raspitaj se malo, mislim da se oko ovog ne treba voditi nikakva polemika
Sljedeće, na temi može pisati svako, a sve i da ne može, otkud onda tebi pravo da blatiš Želju i da ga spominješ na ovoj temi koja nema nikakve veze sa najvećim bh klubom, umjesto da slaviš osvajanje Kupa? I mi kompleksaši :facepalm: :lol:

Ne citiraj me više, previše si ograničen da bi imao bilo kakvu zdravu diskusiju sa mnom. Čestitke još jednom na osvajanju kupa i držite se vi svoje ekipe koja će, po ko zna koji put, sljedeće godine da izdominira sve u ligi, jer vi to najavljujete i radite svake godine, jer sljedeća godina je vaša godina :njanjanja:
Ja te volim, volim Željo..

pisac
Postovi: 1370
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la pisac » 23 maj 2014, 23:47

Je li te stid?
Ali sad te fakat ozbiljno pitam?

Kad odgovoris sam sebi na ovo pitanje, vrati se dvije stranice iza pa provjeri sta navijaci sa sugavice pisu na ovoj temi bez ikakvog povoda i razloga. Jedini cilj je doci i blatiti FKS. Radi cega?

Onda kad procitas razumno i uvjeris se u sve ovo, zelim izvinjenje. Moze i na PP. ;)

Uzgred, ekipa za slijedecu godinu.

Stojcev, Cimirot, Velkosi, Duljevic, Bilbija jedini sigurni.
Ostali, neki ce i ostati eventualno (Dupovac, Puzigaca, Kovacevic), a ove koji odu zamjenit ce puno bolji igraci.
Sarajevo ce u slijedecu sezonu uci igracki znatno jace nego sad sto je.

Po tebi je neralno da Sarajevo vazi za glavnog favovorita za ligu slijedece sezone?

Evo ja javno kazem, mi ako ne prekucamo slijedece godine ligu, veca je bruka nego svih ovih 7 godina zaredom sto je nismo uzeli.
Zadnja izmjena: pisac, dana/u 23 maj 2014, 23:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la gio10 » 23 maj 2014, 23:51

Momak fino čestitao na osvajanju Kupa da bi dobio ovaj odgovor:
lafomamone je napisao/la:Zeljo ti je slavio titule pred 3-4 hiljade ljudi, mozda tad niste bili gladni
I tu se Željo spomenuo, i odatle je sve krenulo...

Onda si se ti umiješao sa nekom svojom pričom o kompleksima a svaki post ti sadrži nešto o Želji a zapravo tema je Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK Sarajevo

Eh sad, razmisli dobro ko se treba izvinuti, pogotovo kada napišeš to "šugavica" i opet moram da te upitam, jel tebe stid napisati "šugavica" jer ti se babo, otac, tata kako već, borio za nju, da bi je ti pljuvao 20 godina poslije nemilih događaja?

Ugodan ostatak večeri :salut:
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
habib
Postovi: 661
Pridružen/a: 09 mar 2014, 22:12
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la habib » 23 maj 2014, 23:56

gio10 je napisao/la:Momak fino čestitao na osvajanju Kupa da bi dobio ovaj odgovor:
lafomamone je napisao/la:Zeljo ti je slavio titule pred 3-4 hiljade ljudi, mozda tad niste bili gladni
I tu se Željo spomenuo, i odatle je sve krenulo...

Onda si se ti umiješao sa nekom svojom pričom o kompleksima a svaki post ti sadrži nešto o Želji a zapravo tema je Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK Sarajevo

Eh sad, razmisli dobro ko se treba izvinuti, pogotovo kada napišeš to "šugavica" i opet moram da te upitam, jel tebe stid napisati "šugavica" jer ti se babo, otac, tata kako već, borio za nju, da bi je ti pljuvao 20 godina poslije nemilih događaja?

Ugodan ostatak večeri :salut:
pa too je kompleks, ja ni u jednom postu nisam uvrijedio sarajevo cak mi je i drago sto su osvojili kup a dogodine ako Bog da i ligu ce da osvoje, samo se treba strpit jos malo
habib

lafomamone
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la lafomamone » 24 maj 2014, 00:00

gio10 je napisao/la:Momak fino čestitao na osvajanju Kupa da bi dobio ovaj odgovor:
lafomamone je napisao/la:Zeljo ti je slavio titule pred 3-4 hiljade ljudi, mozda tad niste bili gladni
I tu se Željo spomenuo, i odatle je sve krenulo...

Onda si se ti umiješao sa nekom svojom pričom o kompleksima a svaki post ti sadrži nešto o Želji a zapravo tema je Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK Sarajevo

Eh sad, razmisli dobro ko se treba izvinuti, pogotovo kada napišeš to "šugavica" i opet moram da te upitam, jel tebe stid napisati "šugavica" jer ti se babo, otac, tata kako već, borio za nju, da bi je ti pljuvao 20 godina poslije nemilih događaja?

Ugodan ostatak večeri :salut:
Predhodilo je ovo:
Malo su me navijači Sarajeva razočarali što se tiče posjete,ipak njihova ekipa je dugo bez trofeja i očekivao sam bar 15-20 hiljada ljudi na stadionu
Kada navijac kluba cije se titule slave pred 3-4 hiljade ljudi ima potrebu nekome da zamjera bilo sta u vezi posjete rezultat je ova ''diskusija''

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la bagrcavi » 24 maj 2014, 00:22

Prve dvije su proslavljene pred puno više ljudi kad smo bili gladni trofeja kao vi sad. Kasnije nam dosadilo, pa nije raja dolazila.

Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.
DRUG NEBI TI PUNCA

lafomamone
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la lafomamone » 24 maj 2014, 00:28

bagrcavi je napisao/la:Prve dvije su proslavljene pred puno više ljudi kad smo bili gladni trofeja kao vi sad. Kasnije nam dosadilo, pa nije raja dolazila.

Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.
Dobro haj' ovako: kad je zadnji put u ovoj ligi ekipu zeljeznicara posmatralo vise od 10 hiljada ljudi, ne racunajuci derbi naravno :?:

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Krokodil » 24 maj 2014, 00:33

bagrcavi je napisao/la: Kasnije nam dosadilo, pa nije raja dolazila.

Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.
E čuj dosadilo. :lolno:

Navodni znaci? Stvarno? :facepalm:

samozeljo1987
Postovi: 1027
Pridružen/a: 21 avg 2012, 00:17
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la samozeljo1987 » 24 maj 2014, 00:36

bagrcavi je napisao/la:
Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.
što nisi otisao i pomogao tom narodu, ne moras gledat utakmicu,otiđi zbog naroda i humanosti ?

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la exbabilon » 24 maj 2014, 00:38

lafomamone je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Prve dvije su proslavljene pred puno više ljudi kad smo bili gladni trofeja kao vi sad. Kasnije nam dosadilo, pa nije raja dolazila.

Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.
Dobro haj' ovako: kad je zadnji put u ovoj ligi ekipu zeljeznicara posmatralo vise od 10 hiljada ljudi, ne racunajuci derbi naravno :?:
Haj ovako: kad je Zeljo zadnji put osvajao Kup poslije 9 godina?
Ne bih dalje ulazio u raspravu, al treba stvari vratit u kontekst u kojem se desavaju!
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la bagrcavi » 24 maj 2014, 00:43

Što bih ja išao na Koševo da bih nekome pomogao? Puno drugih mjesta je bilo gdje se moglo, i gdje se može još uvijek pomoći. I ja sam pomogao svom narodu koliko sam mogao, i pomoći ću opet ako budem mogao, ali to nije tema.

@ lafomamone Možemo i ovako. Kad je zadnji put na Koševu bilo preko 10 milja ljudi, a da nije derbi, ili osvajanje trofeja nakon Ćeline smrti? Milioni, avioni, kamioni, a raje isto, što?

@lacosta Vadiš iz konteksta. Normalno da svako voli trofeje, ali raja hoće finale LŠ, a za vikend tekma sa Leotarom. Ko će to gledati? :crazy: I na kraju se isfiltriraju oni što dolaze da gledaju Želju sa kim god igro, i oni koji dolaze jer igramo sa nekim modernim.
DRUG NEBI TI PUNCA

pisac
Postovi: 1370
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la pisac » 24 maj 2014, 00:49

bagrcavi je napisao/la:Prve dvije su proslavljene pred puno više ljudi kad smo bili gladni trofeja kao vi sad. Kasnije nam dosadilo, pa nije raja dolazila.

Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.

:clap: :clap: :clap:

lafomamone
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la lafomamone » 24 maj 2014, 00:52

Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.
Pomogli smo sa 200.000 KM u kesu, igraci su se odrekli dobrog dijela premije, navijace da ne spominjem, klub se odrekao dobrog dijela love od ulaznica i sl.
Koliko ste se vi isprsili da pomognete napaceni narod :?:

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la mma_hz » 24 maj 2014, 00:59

lafomamone je napisao/la:
Pored onolikih poziva po gradu, i apela "da se dođe na Koševo da se pomogne nastradalim", dođe manje od 10 milja je šega.
Pomogli smo sa 200.000 KM u kesu, igraci su se odrekli dobrog dijela premije, navijace da ne spominjem, klub se odrekao dobrog dijela love od ulaznica i sl.
Koliko ste se vi isprsili da pomognete napaceni narod :?:
Svi su se isprsili koliko su mogli brate..prica vam je glupa drama..isto tako vjerujem da bi se i igraci Zeljeznicara odrekli djela premija kao i da bi dio ulaznica isao u ove svrhe da su oni igrali finale kupa.svi smo mi dobri ljudi..sta vam je..osim supaka hehehe
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

najjacajezenica
Postovi: 79
Pridružen/a: 28 sep 2013, 02:35
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la najjacajezenica » 24 maj 2014, 05:25

Kada navijac kluba cije se titule slave pred 3-4 hiljade ljudi ima potrebu nekome da zamjera bilo sta u vezi posjete rezultat je ova ''diskusija''
pusti se ostalih i okreni se sebi i svojima. grad od po miliona nemoze 10 milja skupit na svom stadionu za finale kupa koje unaprijed znaju da ce osvjit ahahhahaha, u zenici bi bilo duplo vise, bem ti ovu ligu kad vidim kakvi sve jadovi je osvajaju, onaj zrinjski nemoze ni 5 hiljada skupit recimo, vi cenera nemozete skupit, ni zeljo nije nista bolji... oj zalosti moja onakvi navijaci onakva publika onakav grad 17 godina nemoze da osvoji trofej jos. koja nepravda zao mi je zenice i robije niko nije vise razocarenja u BiH proso od nas.... ni blizu. jbte sta bi robija radila da provede jednu sezonu samo na prvom mjestu i osvoji npr ligu ili kup najezim se samo u nas bi se slavilo mjesec dana bilino bi bilo pre premalo da stane svi celikovci... ojj tugo ojj nepravdo...
cestitam sarajevu jedino to mogu rec. horde, sarajlije, veliko nula. kad se sjetim onih najava silnih bice minimalno 15000 hhahahaaha, jadnici :lol:

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.