FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la kanarinac » 23 feb 2015, 21:38

kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Samo Sarajevo

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 1922VFC1981 » 23 feb 2015, 21:44

kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Po meni bolji od bandovica :wave:
#musvdg

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 23 feb 2015, 21:50

kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit
From father to son

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la kanarinac » 23 feb 2015, 22:00

Cernica je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit
;)
Samo Sarajevo

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 23 feb 2015, 22:05

kanarinac je napisao/la:
Cernica je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit
;)
Evo iskljucio sam osjecanja. Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit ;)
From father to son

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la pravnik1981 » 23 feb 2015, 22:06

kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
a sta da ti kazem u nas su i Banda i Ostri bili vise nego dobri :D

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Head » 23 feb 2015, 22:07

Cernica je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit
Nece ti on uopste braniti. :geek:
1946

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la kanarinac » 23 feb 2015, 22:15

kanarinac je napisao/la:
Cernica je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit
;)
Evo iskljucio sam osjecanja. Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit ;)[/quote]
ja vas rodjene mnogo gotvim a da cete nas izbusiti :roll:
Samo Sarajevo

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 23 feb 2015, 22:20

Head je napisao/la:
Cernica je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit
Nece ti on uopste braniti. :geek:
:yawn:


@kanarinac druze pitao si kakav je golman. Ja sam ti odg da cemo ga izbusit sto drugim rijecima kojim sam ti to zelio docarati znaci da je po meni los golman. To brato nema nikakve veze sa odnosom Ve-Sa. I ja vas brato gotivim od onda (ti se sigurno nisi ni rodio) kad nam je trebalo u yugi za prvaka a Sarajevo nam dalo(nije dalo posto smo bili bolji nego se nije trudilo) na kosevu. Zivio care
From father to son

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la kanarinac » 23 feb 2015, 22:55

Head je napisao/la:
Cernica je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:kaki je ovaj ostrakovic ali iskreno moze li se racunati na njega iskljucite osjecanja :D
Racunajte da ce mu pola Sarajeva tj onaj bordo dio yebat majku nakon 18 og kola kako cemo ga izbusit
Nece ti on uopste braniti. :geek:
:yawn:


@kanarinac druze pitao si kakav je golman. Ja sam ti odg da cemo ga izbusit sto drugim rijecima kojim sam ti to zelio docarati znaci da je po meni los golman. To brato nema nikakve veze sa odnosom Ve-Sa. I ja vas brato gotivim od onda (ti se sigurno nisi ni rodio) kad nam je trebalo u yugi za prvaka a Sarajevo nam dalo(nije dalo posto smo bili bolji nego se nije trudilo) na kosevu. Zivio care[/quote]
hvala ti druze moguce da nisam bio rodjen ali sad kad sam rodjen ja se nadam iako smo mi sad bolji da se vi necete trudit pa da cete nam uzvratiti...zivio i ti meni
Samo Sarajevo

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 23 feb 2015, 23:07

Brato sumnjam posto ovaj trener ide svaku na pobjedu dokaz prosla godina i 3 zadnja posteno odigrana kola. Bujrum dođite i pobjedite nas. Imate bolju ekipu ali to nista ne znaci kada igraju ove dvije ekipe koje imaju medjusobnih kao pola lige zajedno. Moje zelje su da vi uzmete titulu i navijati cu za vas kada ne moze moj Velez ali preko nas ne žemo brato :D
From father to son

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 27 feb 2015, 22:59

6:10 pa nadalje , samo da vidite koliko vas ovdje posebno navijaci Sarajeva gotive :)
[youtube][/youtube]

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 27 feb 2015, 23:25

Ipak je ovde samo jedan navijac Sarajeva @roma druze i jako lijepo od njega
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 27 feb 2015, 23:32

rodjenisa je napisao/la:Ipak je ovde samo jedan navijac Sarajeva @roma druze i jako lijepo od njega
vjeruj da dodjes u Sarajevo pa pitaš koji tim gotive najvise, a da nije SA ili ŽE , reci ce ti Velez :thumbup: :bih:

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 27 feb 2015, 23:35

aS_Roma je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:Ipak je ovde samo jedan navijac Sarajeva @roma druze i jako lijepo od njega
vjeruj da dodjes u Sarajevo pa pitaš koji tim gotive najvise, a da nije SA ili ŽE , reci ce ti Velez :thumbup: :bih:
Rodjen u Srajevu i zvim evo petu deceniju u seheru nasem lijepom,ja to odlicno znam.Nego sam zelio neupucene navesti na pravu informaciju,tj da od dvojce gospodina sa gornjeg videa jedan navija za Sarajevo a drugi za Velez :salut:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la anel81m » 28 feb 2015, 07:47

aS_Roma je napisao/la:6:10 pa nadalje , samo da vidite koliko vas ovdje posebno navijaci Sarajeva gotive :)
[youtube][/youtube]
Jedna pravo fina priča iz Sarajeva, svaka čast ljudima kako su reorganizovali klub i donijeli pare.Uvijek me raduje ovako nešto kad se dešava u mojoj zemlji, i nadam se da će i ostali slijediti primjer pa da imamo puno jaču ligu i pođemo opet izbacivati igračine kao prije rata.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 02 mar 2015, 20:57

Sarajevo-Velez na Kosevu u finalu kupa pred 20K ljudi :bih:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 02 mar 2015, 21:05

Ništa od tog prijatelju moj. Sportski pozdrav iz Mostara. :wave:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 02 mar 2015, 21:16

Nada umire zadnja :thumbup:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la obiteljskicovjek » 02 mar 2015, 21:35

Ne dajte VELEZ braco trznite se svi, malo sam stariji navijac Sarajeva, pamtim Velez jos od 70-tih. Naravno da vise volim Sarajevo ali Velez ima posebno mjesto u mom srcu i sjecanju. Vasi igraci su kupili simpatije diljem Juge, sto igrom sto ponasanjem. Ipak smo mi s vama odigrali najvise utakmica u istoriji. Znam ja i BMV i Kajtaz i Meho i ... Al onaj Semir Bozeeee. Gledao sam ga na malom vise puta. Bilo je to na novog. turnirima u Skenderiji pa ljudi moji sta je onoooo! Bilo je tu vrhunskih majstora iz cijelog okruzenja cak jedne godine bio i Stamenkovic (vazio za najboljeg na malom) na svijetu. Tuce je jedno 4 puta bolji. Bukvano je sakriv"o loptu, pravio smjesnim protivnike, valja loptu a mrtva tisina u sali -6,7000 ljudi samo cujes tene po parketu. Da se najezis. Jedne godine natjer"o Baljica i Capljica da se sudare glavama u korneru. Imajte sabura i ne dajte VELEZ nikome, jer nam Velez svima treba. ISTRAJTE ovaj yebeni vakat je samo jedan mali dio u vasoj bogatoj istoriji.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Riziko i 49 gostiju.