FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Baader » 04 maj 2016, 22:34

miki651 je napisao/la:kamera visoke rezolucije..... kuku i papa..
Prekršajna prijava u vrh glave.

Inače, glup potez, ne podržavam :thumbdown:

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ALOBOLA » 04 maj 2016, 22:38

1922VFC1981 je napisao/la:
Duff je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Da se puspasim polujanpi i onako polupromukao (nisam odavno forcao :mrgreen: ) i pozdravim par onih komšija što su bahato najavljivali neke potope 6:0,7:0,18:0 a umalo ne izgubise dva boda jer su zaboravili da njihovi placenici ispred sebe imaju mostarsku djecu koja nemaju neka primanja,nisu imali ni pripreme ali su im pokazali kako se bori za svoj klub. Komšije su imale želju da nas napune ali nisu imali volju (valjda što ih ne veže ništa sa Mostarom pa radi toga) . Ponosan na onu našu borbu danas je ipak kao zadnji igrali smo protiv prvog i tom borbenošću neutralizirali dosta njihovih kvaliteta. Ponosan na raju s kojom sam danas bio ali ne na ono gađanje bakljama ljudi koji su došli da gledaju tekmu. Isto kao sto su oni prije par godina raznijeli ruku topovskim onom malcu kod nas kad smo igrali. Beze pravo ali šta mi malo normalniji tu možemo. Vremena su se promjenila od onih kad sam ja bio njihovih godina i kad su se muda mjerila na šake. Svugdje ima budala tako da necu generalizirat. Nama ostaju jos dvi tekme do kraja pa da završimo ovu najgoru sezonu u istoriji. Nakon nje cemo detaljnije znati sta i kako. Nakon ove tekme danas ide derbi sa Čelikom našim starim klubom i rivalom zato poziv svima da kao čitavu sezonu dođemo i damo podršku ovim mladicima koji su kada izdvojimo Vitez i Travnik iznijeli voz na leđima. Pozdrav svim normala likovima a pogotovo mojim veležovcima širom svijeta i idemo dalje. Ljubav prema našem starcu nikad nece prestati. MUSVDG. FORZA
idi bola u komunu liječi se hajvanu onaj bolesni treba ti zabranit tipkovnicu do kraja tog bijednog života, bacate po malim djevojčicama i ženama pirotehniku, neka bit će daljih gostovanja u 2 ligi pa ćemo vidit kolike ste mudonje šabani bijedni
Sta se bola lozite,pa vi skoro svaki derbi bacate baklje na lozu u vrapcicima i na onu tribinu gdje sjede ljudi normalni i kako kazes MALE DJEVOJCICE I ZENE.Kakva vam je to prica skutori.. :) :)
Evo ti slike gore papcino , zena i djete normalno.Dvadeset metara od mene su sjedile i one i 4-5 curica pored kojih je jedna pala.Kakve ovo veze ima sa navijanjem i nogometom.Ovo je cisti kretenizam i ciganluk s koje god strane bio.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la vm22 » 04 maj 2016, 22:39

Pravi se javljaju, gonjali igrače po terenu i djetetu što skuplja lopte prste otkinuli topovskim udarom :facepalm:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 22:44

@alobola zar mislis da neko podržaje ono gađanje. Namjerno sam postavio onaj klip maloprije kad je nas djecak ostao bez prstiju da dokažem da na obadvije strane ima budala. Mada iskreno ja nikad nebi doveo onolipacno dijete na ovakvu utakmicu i to pogotovo ga sjeo na dio na koji se svaki derbi bacaju baklje. I prosle se godine isto desilo. Ima propusta i u organizaciji. Opet kazem moja osuda ali gdje ces brato dovest dijete na ovu tekmu. Nazalost nece se moci jos zadugo

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la johnnyyK » 04 maj 2016, 23:16

Čuj gdje ćeš dovoditi dijete na ovakvu utakmicu.Pa nije ratno stanje jbt da ne smiješ izaći iz kuće a kamoli na stadion otići.Redari su još jednom zakazali, ali sreća nije bilo nekih većih ozljeda.Ako ćemo za svaki derbi strijepiti u ovoj državi da li da povedemo dijete na utakmicu ili ne, onda ovo sve treba ukinuti.Evo izgleda počeli su se igrači tući sa navijačima, još nam je to falilo... :facepalm:

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Baader » 04 maj 2016, 23:20

johnnyyK je napisao/la:Čuj gdje ćeš dovoditi dijete na ovakvu utakmicu.Pa nije ratno stanje jbt da ne smiješ izaći iz kuće a kamoli na stadion otići.Redari su još jednom zakazali, ali sreća nije bilo nekih većih ozljeda.Ako ćemo za svaki derbi strijepiti u ovoj državi da li da povedemo dijete na utakmicu ili ne, onda ovo sve treba ukinuti.Evo izgleda počeli su se igrači tući sa navijačima, još nam je to falilo... :facepalm:
Na stranu glupost navijača, koju i ovaj put osuđujem,

ali ne znam kakav mozak moraš biti pa dovoditi tako malo dijete na je.benu utakmicu visokog rizika, a takva je svaka između Veleža i Zrinjskog. Jest da su se stvari malo smirile zadnjih godina, no svejedno.

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 05 maj 2016, 00:48

Taj mali je podigo topovski udar sa poda sam i pukao mu je u ruci. Tuga svakako ali kazem niko ga namjerno nije gadjao. Jos vam stranica od KN objavljuje slike sa ponosom... Ne znam.... nesto ce se morati promjeniti ,ali evo srecom vi ispadate.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 05 maj 2016, 02:31

zizu1991 je napisao/la:Komentator hladno proglasi Zrinjskog - Veležovim najvećim rivalom sa tradicijom dugom cijelih 26 utakmica. :rol:

Gdje si ti rast'o sjeme ti se zatrlo?
Lazes? :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la samirr » 05 maj 2016, 03:28

Cesitam na Borbi i da se što prije vratite. Ove mađare ce da skine mladost !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 05 maj 2016, 11:41

Jel' istina da je RA pisala grafite na putu Fukare 1987 RA'81 i slicno?
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 05 maj 2016, 12:59

Stasala generacija u crnim majicama i bijelim carapama kokoj ste se prije 4-5 god rugali haha ? Dobro je da nije nikom nista bilo . valjda cemo do iduceg gradskog derbija imati bolji stadion.

Malo smijesno mi je bilo gledati kako vasi igraci cuvaju negativan rezultat a jos smijesnije kad nas trener protiv takog protivnika radi takticke zamjene u 90 minuti . do iduceg derbija ;)

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 05 maj 2016, 13:22

FaustinoAsprilla je napisao/la:Malo smijesno mi je bilo gledati kako vasi igraci cuvaju negativan rezultat a jos smijesnije kad nas trener protiv takog protivnika radi takticke zamjene u 90 minuti . do iduceg derbija ;)
Ti k'o da si s Marsa pao oca mi. S kakvom je Velež ekipom stigao pod BB, ja bih se stidio jučerašnjeg rezultata da sam na vašem mjestu. Još neki prvaci, nešto.

Vezano za taktičke izmjene od strane vašeg trenera, dovoljno govori koliko je vaša ekipa spremna za ovakve utakmice i to, koliko vaš trener vjeruje u kolektiv koji vodi. Hajd sad zdravo.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 05 maj 2016, 13:31

zizu1991 je napisao/la:
FaustinoAsprilla je napisao/la:Malo smijesno mi je bilo gledati kako vasi igraci cuvaju negativan rezultat a jos smijesnije kad nas trener protiv takog protivnika radi takticke zamjene u 90 minuti . do iduceg derbija ;)
Ti k'o da si s Marsa pao oca mi. S kakvom je Velež ekipom stigao pod BB, ja bih se stidio jučerašnjeg rezultata da sam na vašem mjestu. Još neki prvaci, nešto.

Vezano za taktičke izmjene od strane vašeg trenera, dovoljno govori koliko je vaša ekipa spremna za ovakve utakmice i to, koliko vaš trener vjeruje u kolektiv koji vodi. Hajd sad zdravo.
Radio takticke izmjene da sacuva 1:0 . Imali smo dvi sanse da izjednacimo. Oni u drugom nisu osim gola nista uradili. Tako je kad ti gradski derbi igra ekipa koja igracki nema veze sa mostarom

Avatar
Taramba
Postovi: 672
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Taramba » 05 maj 2016, 13:33

Cestitke Velezu na jucerasnjem otporu protiv buduceg prvaka,
da ste se protiv svakoga borili kao protiv Zrinjskog,
jos bi bili u igri da ne ispadnete... ;)
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 05 maj 2016, 13:47

Taramba je napisao/la:Cestitke Velezu na jucerasnjem otporu protiv buduceg prvaka,
da ste se protiv svakoga borili kao protiv Zrinjskog,
jos bi bili u igri da ne ispadnete... ;)
Borili smo se protiv svakoga isto. Mozda Vitez i Travnik ali dobro. Samo nemamo kvalitet. Trebao si gledat protiv Želje Širokog i Slobode kad su momci išli facom na kopačku i klizali na leđima po 10 metara. Zato je toliko važna naša škola da se ugrađuje kvalitet od početka predpionira do juniora. Spoj kvaliteta i ovakve borbe za klub je ono što plasira klub u vrh svake sezone sa svojim kadrom i mogucnosti prodaje. Na tome se radi i to je prioritet br 1

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 05 maj 2016, 14:01

Cocaine je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:
FaustinoAsprilla je napisao/la:Malo smijesno mi je bilo gledati kako vasi igraci cuvaju negativan rezultat a jos smijesnije kad nas trener protiv takog protivnika radi takticke zamjene u 90 minuti . do iduceg derbija ;)
Ti k'o da si s Marsa pao oca mi. S kakvom je Velež ekipom stigao pod BB, ja bih se stidio jučerašnjeg rezultata da sam na vašem mjestu. Još neki prvaci, nešto.

Vezano za taktičke izmjene od strane vašeg trenera, dovoljno govori koliko je vaša ekipa spremna za ovakve utakmice i to, koliko vaš trener vjeruje u kolektiv koji vodi. Hajd sad zdravo.
Radio takticke izmjene da sacuva 1:0 . Imali smo dvi sanse da izjednacimo. Oni u drugom nisu osim gola nista uradili. Tako je kad ti gradski derbi igra ekipa koja igracki nema veze sa mostarom
:lol: :lol:

mi smo 2009. osvojili naslov sa kadrom u kojeg je pocetnih 11 cesto cinilo 8 igraca iz mostara (mozes lako provjeriti). istina sad nemamo standardnih prvotimaca osim karacica i stojkica. a znas kad ce ta 'vasa djeca' dogurat do situacije na da osvoje naslov , nego da se izbore za ostanak u ligi ? Nikad . Mozda ni tad .

opet su nasi juniori isto prvi na tabeli i ocekujem dogodine puno vise prvotimaca. vase ne mogu ni naci na tabeli. :damn:

posljednji pozdrav iz grada uskoro 4-strukih sampiona :)

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 05 maj 2016, 14:08

Pa škutore strahujete sa ovom ekipom do zadnje minute da ne fasujete gol od nasih juniora i ti mi našao pricat neke nebuloze. Hajde kočerinac briši s teme šta više visiš ovdje nabijem te na racku tako kockoglavog sa definicijom tijela ko u orangutana :urnebes: :urnebes: hajde marš odavde :rol:

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 05 maj 2016, 14:30

podvelezac u vunenim carapama , ovo je koliko vidim tema 'opce diskusije' pa mogu pisat i ovde :wave:

ps. ja sekunde nisam strahovao , i da smo primili gol s pobjedom u kaknju sve rijesavamo.

4

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 05 maj 2016, 15:14

Samo tvoje kalkulisanje a u vezi sa ovom utakmicom i podsvjesno pripremanje za neuspjeh je sramota za svakog navijača Zrinjskog. Vjerujem da se oni svi stide u tvoje ime.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 05 maj 2016, 15:18

moje kalkuiranje ? napisao sam prije 7 dana da sam zadovoljan sa svakom pobjedom , jer se bodovi samo broje (mozes naci moje postove) . Trener je takav da kalkulira , dobro mu ide .

ako je istina da su dogovorili da se ne ponizava protivnika (sto se pricalo pred utakmicu ), njima na dusu . ja ne bi rekao da jesu , jednostavno nije htjela u gol u par situacija .

Da se zadovoljavam porazima ko vi , vec bi se zapitao za zdravlje .

Trener vam je bar normalan s izjavom da nije zadovoljan . ma sta on mislio .

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21, Cernica22, Riki10HZ, Torino i 22 gosta.