FK Velež (opšte diskusije)

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

zlajci
Kontakt:

PostPostao/la zlajci » 14 maj 2016, 13:24

Cocaine WroteColon
samirr WroteColonhttp://www.avaz.ba/clanak/235307/claire-johnson-za-avaz-zaljubljena-sam-mostarac-mi-je-ukrao-srce pala na humor pastrmke.
Mozda ulozi koji milon u velez aa ?

Sa usana sam joj procitao da govori snake svojoj pjegavoj crvenokosoj prijateljici.

:mrgreen:
tuzlanska Sloboda

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 14 maj 2016, 14:42

Cocaine WroteColon
samirr WroteColonhttp://www.avaz.ba/clanak/235307/claire-johnson-za-avaz-zaljubljena-sam-mostarac-mi-je-ukrao-srce pala na humor pastrmke.
Mozda ulozi koji milon u velez aa ?

Sama moj dobri sve se to odigralo prošlo ljeto dok sam se sunčao namazan niveinim faktorom 8 u kupaćim (crvenim naravno) ispod Starog mosta. Preko oka sam upratio plavokosu ljepoticu sa britanskim naglaskom i zamagljenim naocalama kako gleda u pravcu mog međunožja. Sa usana sam joj procitao da govori snake svojoj pjegavoj crvenokosoj prijateljici. Tu je krenulo sve. Sutra smo izašli na piće i postali prisniji. Dijete iz njezinog prvog braka me zavolilo pravo da se par puta prevarilo i obratilo mi se sa father. Postao sam suvlasnik jednog engleskog drugoligaša koji ce nakon 125 godina igranja u bijelim dresovima promjeniti boju u crvenu :) izađem petkom u Ritchmond sa Zolom i Vialiem a subotom igram bilijara sa Sheringhamom i Linikerom. Eto moj Sama dobri pa se javi u pp da ti pošaljem dvi karte za finale FA kupa :urnebes: :urnebes: :wave: :thumbup:

Svaka cast, unovcio si svoju snake...sad kupi Zrinski i ugasi ga za sva vremena.....Ocekujemo Velez u PL pod Bijelim brijegom u novom ruhu i bez onih kockica....
The Cult

High

PostPostao/la High » 15 maj 2016, 21:23

Spusti se zavjesa. :) Da se što prije vratite. :thumbup: Pozdrav iz Sarajeva.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 16 maj 2016, 18:25

Da se vratite sto brze! :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 16 maj 2016, 18:58

Naravno da cu da pratim Veleza u 1.ligi federacije, jer Velez je Velez. Bas kao sto sam i Slobodu pratio.Nece vam biti lako, koliko vidim 1.federalna liga nije bas naivna,ima nezgodnih protivnika. Sportski pozdrav iz Zenice i vratite nam se sto prije ;)
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 17 maj 2016, 17:02, ukupno mijenjano 1 put.
Ma hajde Čelik igraj nepobjediv sada ti si

Cocaine
Kontakt:

PostPostao/la Cocaine » 16 maj 2016, 21:37

Hvala Sarajevo,Tuzla,Zenica :salut: Nocna mora se zavrsila. Nakon ovoga cemo vidjeti sta i kako. Po meni povratak bez nekih temelja je vracanje na isto. Halalim 5 godina samo da se vratimo sa sređenim stvarima u svim segmentima. Glavno je da ce petokrake biti. Cestitke i raji iz Holandije koji su za Crvenu noc prije dva dana skupili 20 milja za zavrsetak pomocnog
Ko bi mogo opjevati redom
Sve ljepote divnoga Mostara
Zar se cudis, srce, sto ga ljubim
Sa ljubavlju sinovskoga zara

rodjak
Kontakt:

PostPostao/la rodjak » 22 maj 2016, 04:39

Cocaine WroteColonHvala Sarajevo,Tuzla,Zenica :salut: Nocna mora se zavrsila. Nakon ovoga cemo vidjeti sta i kako. Po meni povratak bez nekih temelja je vracanje na isto. Halalim 5 godina samo da se vratimo sa sređenim stvarima u svim segmentima. Glavno je da ce petokrake biti. Cestitke i raji iz Holandije koji su za Crvenu noc prije dva dana skupili 20 milja za zavrsetak pomocnog

Mora se nesto promjeniti,ne moze ovako ostati.Ima nekih naznaka,ali tek ce mo viditi na cemu smo kad se odrzi skupstina koja bi trebala biti u prvoj polovini juna na kojoj ce biti imenovan i novi UO,a u roku od 6 mjeseci ce se i statut prilagoditi potencijalnim ulagacima.Uglavnom slazem se da se moraju posloziti kvalitetni ljudi ali moramo se u sto kracem roku tivra nazad (u roku godine dvije),ne smijemo se ustaliti u "kaljuzi" lige federacije inace nas nece biti nigdje.Hvala navijacima ostalih klubova za brigu i zelje za brzi povratak :thumbup:

P.S.Akcija "holandjana" je pogurana i sa drugih strana ;) (a istina je da su oni iznijeli najveci teret :salut: )
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.