NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la moranjak » 28 feb 2015, 18:43

redwhite je napisao/la:Teren je los, i trebalo je odgoditi utakmicu i sve vas lijepo vratiti kuci,ali problem je sto je seljacic dosao par dana ranije da namoli da se prepusti cijela tribina i platio,pa se utakmica morala odigrati.Sta i da smo izgubili 5 ili 10 -0.Znamo izgubiti i ponasati se u porazu.
Pjedini licemjeri se javljaju,kao "hvala na gostoprimstvu" , "korektni ste",ali sam vas ja vidio i kakvi ste kad gubite i niste puni hvale za nas.
Glupost jest ucinio pojedinac, ali je onda cijela tribina pjevala i skandirala u momentima kad se treneru pruzala pomoc,a pojedincu sigurno niko nije rekao nista,jer ste ga sami mogli izbaciti sa tribine.
Vidim naslovnicu ovog portala pune "novinari" sa svim, osim sa onim sto se mora osuditi,pokazati prstom i iskorijeniti da bi se ti amidzini ili bilo ciji "milioni" vidjeli na kvaliteti ove lige i fudbala.
Tako je brate najvise mi je krivo na ovaj portal, nije uredu da nisu osudili takvo nesto, stvarno nije uredu da se sad to zataskava.

redwhite
Postovi: 153
Pridružen/a: 15 apr 2012, 17:05

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la redwhite » 28 feb 2015, 18:56

Ma sta mi znamo sta je objektivno novinarstvo. Imaju u fotogaleriji 4 identicne fotografije jedne te iste korner zastavice,koje valjda treba da prikazu svu strah i odvratnost terena.Licno cu da ih nominujem za "Pulitzera"

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la moranjak » 28 feb 2015, 19:04

redwhite je napisao/la:Ma sta mi znamo sta je objektivno novinarstvo. Imaju u fotogaleriji 4 identicne fotografije jedne te iste korner zastavice,koje valjda treba da prikazu svu strah i odvratnost terena.Licno cu da ih nominujem za "Pulitzera"
Pa sta misle da je na kosevu bolje, sad se svi uvlace Sarajevu radi Tanovi para, kakvo drustvo, takva liga i takva drzava.. i takvi novinari.

tello
Postovi: 202
Pridružen/a: 16 jul 2013, 00:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la tello » 28 feb 2015, 19:05

redwhite je napisao/la:Teren je los, i trebalo je odgoditi utakmicu i sve vas lijepo vratiti kuci,ali problem je sto je seljacic dosao par dana ranije da namoli da se prepusti cijela tribina i platio,pa se utakmica morala odigrati.Sta i da smo izgubili 5 ili 10 -0.Znamo izgubiti i ponasati se u porazu.
Pjedini licemjeri se javljaju,kao "hvala na gostoprimstvu" , "korektni ste",ali sam vas ja vidio i kakvi ste kad gubite i niste puni hvale za nas.
Glupost jest ucinio pojedinac, ali je onda cijela tribina pjevala i skandirala u momentima kad se treneru pruzala pomoc,a pojedincu sigurno niko nije rekao nista,jer ste ga sami mogli izbaciti sa tribine.
Vidim naslovnicu ovog portala pune "novinari" sa svim, osim sa onim sto se mora osuditi,pokazati prstom i iskorijeniti da bi se ti amidzini ili bilo ciji "milioni" vidjeli na kvaliteti ove lige i fudbala.
Veliki respekt vasoj grupi koja je skandirala prije pocetka utakmice Vedran Puljic, a za ovog pojedinca se ne brini bit ce on sakcionisan i meni je to licno pokvarilo utakmicu nije to trebao da uradi al jbg kakvih sve bude na tribini i kolko nas je bilo nije lako drzat to sve pod kontrolom.
Saraj'vo kao nekad želja nam je jedina

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la MCMXLVI » 28 feb 2015, 19:10

Zmajevi slazem sa vama. SS. treba to staviti na naslovnu stranicu. Ovo je sramota! Nisam siguran ali mozda bih oni veceras ili sutra kada se sva kola zavrse, napraviti jedan rezume o desavanju. Za vas koji ne znate, SS. je FKS medijski pokrovitelj.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la bordobijeli » 28 feb 2015, 19:16

jako mi je zao sto se desilo to s petardom pukla je jako blizu Šegrta ,meni navijacu Sarajeva je to jako zasmetalo a vjerovatno vama jos vise .pozzz zelim vam da ostanete u premijer ligi pozzz za Gradačac :salut:

rasta1922
Postovi: 279
Pridružen/a: 24 jul 2013, 22:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la rasta1922 » 28 feb 2015, 19:31

Definitivno isforsirana utakmica ovom ”kupovinom” tribine,al s obzirom da bi izgubili 5-0 da je teren bio dobar ovo je mashala.Za ove primitivce koji sramote seher nemam rijeci,samo pazite da vam se ne desi neki ”novi primitivizam” pa da ima simbolicne veze sa kratkim povratkom vaseg ”omiljenog” bivseg sugradjanina prije petnaestak dana.
Sretno preko ”blata” do titule,jer novac to zasluzuje.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la batigol777 » 28 feb 2015, 19:48

Objektivno vidi se da je Sarajevo puno bolja ekipa Leon je big mashin svaka mu cast covjek se bori kao lav nesmeta mu ni los teren ni nista vidi se da je profesionalac do kraja. Sudac je puno pogrijesio kod faula na Ordagicu kojem ovom prilikom skidam kapu do poda aferim majstore ,iako taj faul neumanjuje pobjedu Sarajeva. Navijaci Sarajeva i vama kapa do poda bili ste maestralni sem ona dva tri koji nisu vrijedni spomena. Steta za teren da se bar vidi lijepa fudbalska prestava ali desava se. :salut: :salut: :salut:
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
bordograd
Postovi: 302
Pridružen/a: 03 avg 2012, 16:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la bordograd » 28 feb 2015, 21:11

moranjak je napisao/la:
redwhite je napisao/la:Ma sta mi znamo sta je objektivno novinarstvo. Imaju u fotogaleriji 4 identicne fotografije jedne te iste korner zastavice,koje valjda treba da prikazu svu strah i odvratnost terena.Licno cu da ih nominujem za "Pulitzera"
Pa sta misle da je na kosevu bolje, sad se svi uvlace Sarajevu radi Tanovi para, kakvo drustvo, takva liga i takva drzava.. i takvi novinari.
Ne da je bolje, nego je neuporedivo bolje. http://www.klix.ba/fotka-dana/2015-02-28" onclick="window.open(this.href);return false;
U Sarajevu sve ima svoju priču i u Sarajevu ništa nije slučajno.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la crvenobijeli » 28 feb 2015, 21:19

bordograd je napisao/la:
moranjak je napisao/la:
redwhite je napisao/la:Ma sta mi znamo sta je objektivno novinarstvo. Imaju u fotogaleriji 4 identicne fotografije jedne te iste korner zastavice,koje valjda treba da prikazu svu strah i odvratnost terena.Licno cu da ih nominujem za "Pulitzera"
Pa sta misle da je na kosevu bolje, sad se svi uvlace Sarajevu radi Tanovi para, kakvo drustvo, takva liga i takva drzava.. i takvi novinari.
Ne da je bolje, nego je neuporedivo bolje. http://www.klix.ba/fotka-dana/2015-02-28" onclick="window.open(this.href);return false;
http://bs.wikipedia.org/wiki/Datoteka:S ... C5%BEa.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 28 feb 2015, 21:20

al ovo je slika Koševa od danas, a Banje od prije 3 godine :)

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la Head » 28 feb 2015, 21:23

Zelim da se izvinem korektnim domacinima na idotarijama pojedinaca. Tacno mi Segrta bilo zao, ne mogu da vjerujem da se covjeku desava, da ga neki maloumnik ostavi bez oka. :bih:
1946

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la crvenobijeli » 28 feb 2015, 21:30

aS_Roma je napisao/la:al ovo je slika Koševa od danas, a Banje od prije 3 godine :)
znam,ali nije kod nas ovakav stadion non stop,nemozete razumjeti da je kisa vec 7 dana pada svaki dan,,da je na pomocnom uslovi treniranja nemoguci,tako da se moralo na glavnom trenirat,(iza gola kod sume i na tome golu se vise treniralo) a ovo danas je teren katastrofa,po meni bolje da se odgodilo za sutra i da se utakmica oodigra u orasju,ali bilo kako bilo,,,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la crvenobijeli » 28 feb 2015, 21:33

Head je napisao/la:Zelim da se izvinem korektnim domacinima na idotarijama pojedinaca. Tacno mi Segrta bilo zao, ne mogu da vjerujem da se covjeku desava, da ga neki maloumnik ostavi bez oka. :bih:
sumljam da ce covjek ostat u bosni jos dugo,netreba njemu ovo nikako da ostane bez oka,uha,itd...a sve zbog 2,3 neogovorna pojedinca,zar mu treba jos idiotizma,zar mu desavanja iz sirokog brijega i nasilja nisu bili dosta,zbog takvih kao sto je taj sto je bacio petardu jedan mlad zivot ugasen,zar nam trebaju takvi navijaci,vjerujem da ce biti kaznjen od hordi,nisu oni losi momci,ali u svakom zitu ima kukolja tako i medju njima...sramota je ono za fk sarajevo i horde,,,, :thumbdown:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
bordograd
Postovi: 302
Pridružen/a: 03 avg 2012, 16:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la bordograd » 28 feb 2015, 21:39

crvenobijeli je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:al ovo je slika Koševa od danas, a Banje od prije 3 godine :)
znam,ali nije kod nas ovakav stadion non stop,nemozete razumjeti da je kisa vec 7 dana pada svaki dan,,da je na pomocnom uslovi treniranja nemoguci,tako da se moralo na glavnom trenirat,(iza gola kod sume i na tome golu se vise treniralo) a ovo danas je teren katastrofa,po meni bolje da se odgodilo za sutra i da se utakmica oodigra u orasju,ali bilo kako bilo,,,
Znam ja dobro druže da je teren u Gradačcu jedan od najboljih u državi i već sam gore to bio napisao ali sam ovu sliku Koševa od jučer postavio jer je neko napisao da nije bolja situacija ni na Koševu. Kao što se može vidjeti, teren na Koševu je zadovoljavajući, u Mostaru danas Zrinjski-Slavija isto vrlo dobar teren itd. Ja ne krivim vas kao klub ali krivim N/FS što dopušta da se utakmice najvišeg ranga igraju bukvalno u blatu. Košarka i rukomet se igraju na parketu, nogomet na travi, to je neki minimum minimuma u kojem se moraju postaviti neki standardi. Ovo samo škodi reputaciji PL budući da utakmicu preko Arene prati bivša Jugoslavija.
U Sarajevu sve ima svoju priču i u Sarajevu ništa nije slučajno.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la crvenobijeli » 28 feb 2015, 21:51

bordograd je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:al ovo je slika Koševa od danas, a Banje od prije 3 godine :)
znam,ali nije kod nas ovakav stadion non stop,nemozete razumjeti da je kisa vec 7 dana pada svaki dan,,da je na pomocnom uslovi treniranja nemoguci,tako da se moralo na glavnom trenirat,(iza gola kod sume i na tome golu se vise treniralo) a ovo danas je teren katastrofa,po meni bolje da se odgodilo za sutra i da se utakmica oodigra u orasju,ali bilo kako bilo,,,
Znam ja dobro druže da je teren u Gradačcu jedan od najboljih u državi i već sam gore to bio napisao ali sam ovu sliku Koševa od jučer postavio jer je neko napisao da nije bolja situacija ni na Koševu. Kao što se može vidjeti, teren na Koševu je zadovoljavajući, u Mostaru danas Zrinjski-Slavija isto vrlo dobar teren itd. Ja ne krivim vas kao klub ali krivim N/FS što dopušta da se utakmice najvišeg ranga igraju bukvalno u blatu. Košarka i rukomet se igraju na parketu, nogomet na travi, to je neki minimum minimuma u kojem se moraju postaviti neki standardi. Ovo samo škodi reputaciji PL budući da utakmicu preko Arene prati bivša Jugoslavija.
znam drug najlosiji je u pl sad trenutno,i ja sam kad sam gledo sramota i pl i za zvijezdu,ove optuzbe da su namjerno unistili stadion su glupost,ovaj se stadion nece oporavit sigurno godinu dana(ako nezamijene travu,ali smuljam na to,jer nismo trenutno financijski dobri)
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 feb 2015, 23:20

Ponasate se isto kao da je Sarajevo igralo po blatu a Zvijezda po wembley travnjaku, pa je sad to fol kako ste nas uspjeli pobijedit na onakvom sranju? Kako je vama tako je isto i nama bilo. Ne kontam vas.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la staragarda » 01 mar 2015, 00:18

Neznam dal mi se ucinilo ili je prvi go sarajeva postignut iz debelog ofsajda. ....mislim da Benko nije stigao da izadje na vrijeme
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la YNWA » 01 mar 2015, 00:59

staragarda je napisao/la:Neznam dal mi se ucinilo ili je prvi go sarajeva postignut iz debelog ofsajda. ....mislim da Benko nije stigao da izadje na vrijeme
Bekic je dao gol, i on nije bio u ofsajdu
theboss_RD07 je napisao/la:Ponasate se isto kao da je Sarajevo igralo po blatu a Zvijezda po wembley travnjaku, pa je sad to fol kako ste nas uspjeli pobijedit na onakvom sranju? Kako je vama tako je isto i nama bilo. Ne kontam vas.
Pa nije bas isto, Zvijezdi je danasnji teren trebao daleko vise odgovarati, zbog stila igre, jer na normalnom terenu Zvijezda ne bi imala sanse protiv ove ekipe Sarajeva, jer jedini igrac koji bi se mogao nositi sa igracima Sarajeva je Ordagic, koji je danas i na onom terenu bio dobar, i jos jednom pokazao kakav je igrac, i da nije imao toliko problema sa povredama sigurno bi sad igrao negdje vani, ali valjda su iza njega povrede, sto je previse, previse je, poslije turske nije odradio 3 treninga kako treba sa loptom...Zvijezda je jaka na prekidima, a Sarajevo ima najvise problema sa tim, ali danas se Sarajevo bolje snaslo poslije prekida, i na kraju sigurno Zvijezda nije zasluzila visok poraz jer imala je svoje prilike, cak je Ordagic namjestio jednu mrtvu sansu kod 0:0 i da je ono Gadzo zabio ko zna sta bi bilo do kraja...

Zvijezda ce sad imati velike probleme sa terenom, jos ima i kup, znaci jos jedna utakmica kod kuce...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

NKZ07
Postovi: 222
Pridružen/a: 16 nov 2012, 14:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la NKZ07 » 01 mar 2015, 08:10

Jarane mi sve ove godine igramo na odlicnom travnjaku a i u Turskoj smo imali dobre uslove i dobre terene.Ne znam kako to nama vise odgovara objasni mi Boga ti.Ocito da nikad nisi ni vidio stadion prije ove utakmice samo gluposti iz vas izlaze nista pametno
~~~NK Zvijezda Gradacac~~~
~~~RD07~~

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.