Copa America-Chile 2015

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la let3 » 05 jul 2015, 23:54

Senegal je napisao/la:Ustanovili smo tokom sezone da je Messi trener Barce.... kako to da je Tata Martino selektor Argentine ?


Messi je glavni i on sastavlja tim. Da sad ne spominjem Teveza javna je tajna.. Sto Mesija ne ide u Argentini tako da ni nikad slabiju Copa Ameriku ne moze da uknjizi je druga stvar, stvar je tome da je TATA MARTINO KRIV, Aguero, Di Marija, Maskerano, Rojo... pa mozda i Tevez :crazy:
kad tako dobro trenira Barcu i sa njom osvaja Triple, objasni nam kako da takav trenerski mag ne može osvojiti ni "nikad slabiju Copu" kao što sam kažeš :tralala:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13283
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 23:59

BigBigBang je napisao/la:I sam Messi priznaje da nije bio najbolji igrac turnira :lol:

Rajaz na aparatima
Gdje to priznao, imaš neke insajderske informacije ? :shock:
Senegal je napisao/la:

Gdje je Messi ?
.....u dzepu Medela :urnebes: slika
Taj pedofil koji žvalji djecu je sinoć trebao biti isključen u prvih pola sata


Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la MaGiCa » 06 jul 2015, 00:01

Rajaz je napisao/la:Sevilla je ove sezone završila kao 5. Tadašnji Napoli je sigurno bio u top3 ekipe, Villareal nije ni u top 5, naravno da si fulao.
Ajde da vidimo. Napoli pre dolaska Maradone:

https://en.wikipedia.org/wiki/1983%E2%80%9384_Serie_A

Sa Maradonom u 7 sledecih sezona - osvojeno vishe titula i bodova od bilo kog italijanskog kluba u Serie A.

Trova le differenze. :kafa:


Rajaz je napisao/la:Glede Wilta, chisto sumnjam da si odgledao sve shto posthoji na netu.
Sve cele tekme koje postoje i sve dokumentarce i sve shto izbacuju WiltChamberlainArchive i josh neki na YTubitu.


Rajaz je napisao/la:Sinoć je vama hejterima poluboga iz Rosarija Sid Lowe postavio odlično pitanje

If Higuain takes those two chances one year apart, is Messi the best player of all time?
Prvo: nisam hejter. A ni tard.

Drugo: za mene lichno - ne.

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Senegal » 06 jul 2015, 00:03

let3 je napisao/la:
Senegal je napisao/la:Ustanovili smo tokom sezone da je Messi trener Barce.... kako to da je Tata Martino selektor Argentine ?


Messi je glavni i on sastavlja tim. Da sad ne spominjem Teveza javna je tajna.. Sto Mesija ne ide u Argentini tako da ni nikad slabiju Copa Ameriku ne moze da uknjizi je druga stvar, stvar je tome da je TATA MARTINO KRIV, Aguero, Di Marija, Maskerano, Rojo... pa mozda i Tevez :crazy:
kad tako dobro trenira Barcu i sa njom osvaja Triple, objasni nam kako da takav trenerski mag ne može osvojiti ni "nikad slabiju Copu" kao što sam kažeš :tralala:
Naravno da je L.Enrike trener Barse...sto malo uz pomoc sudija i hendikepirani ekipa koji igraju bez pola momcadi dvoboje.. ali da ne sirimo stvar je ocita.
Ocito da Mesiju ne ide i nebi islo nigdje van.. a dokaz je Argentina. Argentina je veoma jaka momcad jedna od najjaci na Svijetu ali eto ni tako nisu uspijeli da uzmu ovo a dogurali bi isto i bez Mesija a to sto ih Messi ni malo ne pogura u kljucnim tekmama narocito u finalu je upravo stvar da on nema te petlje kao Maradona niti ce kad imati sto se tice Argentine...najveci sin Argentine D.Maradona :kralj:

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la MaGiCa » 06 jul 2015, 00:06

let3 je napisao/la:ali sam Messi bi trebao biti zadnji covjek kojem bi se trebalo šta prigovarati zbog poraza u zadnja dva finala Argentine. A dešava se upravo suprotno.
I ako se vec mora njemu šta prigovorati ili kritikovati (sve po zaslugama), onda je red krenuti redom od prioriteta (npr. od sadašnjeg selektora Martina koji ne zna pogoditi ni sastav ni formaciju u jednom finalu, a ni izvršiti prave izmjene u toku njega :facepalm: ).

Međutim, uvijek se Messi posebno vaga i analizira :shock: ...njegove greške su 10 puta vece, nego selektorove ili Higuainove ili Gagove ili nebitno više cije.
Još da je promašio i onaj penal sinoc, svi bi ga sahranili...a niko nece da vidi da je citava ekipa Argentine nadigrana na terenu (a ne samo Messi) i takticki nadmudrena od onog Ćele sa klupe Čilea.

Boldovano ti je poenta. Messiju se prigovara jer je jedan od najboljih u istoriji, a oni su uvek morali da prave razliku. Messi je pravi - ali je ona rezultatski okrunjena trofejima samo u Barci. Zato se potezhe pitanje da li je Barca toliko dobra zbog Messija ili je Messi toliko dobar zbog Barce :?:

Argentina jeste nadigrana taktichki, ali to je druga pricha.

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la let3 » 06 jul 2015, 00:09

Senegal je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Senegal je napisao/la:Ustanovili smo tokom sezone da je Messi trener Barce.... kako to da je Tata Martino selektor Argentine ?


Messi je glavni i on sastavlja tim. Da sad ne spominjem Teveza javna je tajna.. Sto Mesija ne ide u Argentini tako da ni nikad slabiju Copa Ameriku ne moze da uknjizi je druga stvar, stvar je tome da je TATA MARTINO KRIV, Aguero, Di Marija, Maskerano, Rojo... pa mozda i Tevez :crazy:
kad tako dobro trenira Barcu i sa njom osvaja Triple, objasni nam kako da takav trenerski mag ne može osvojiti ni "nikad slabiju Copu" kao što sam kažeš :tralala:
Naravno da je L.Enrike trener Barse...sto malo uz pomoc sudija i hendikepirani ekipa koji igraju bez pola momcadi dvoboje.. ali da ne sirimo stvar je ocita.
Ocito da Mesiju ne ide i nebi islo nigdje van.. a dokaz je Argentina. Argentina je veoma jaka momcad jedna od najjaci na Svijetu ali eto ni tako nisu uspijeli da uzmu ovo a dogurali bi isto i bez Mesija a to sto ih Messi ni malo ne pogura u kljucnim tekmama narocito u finalu je upravo stvar da on nema te petlje kao Maradona niti ce kad imati sto se tice Argentine...najveci sin Argentine D.Maradona :kralj:
hajd dobro ;) slažem se i samo vicem Yes :mrgreen: da ne ulazimo dalje u raspravu koja nema veze sa ovom temom :salut:



btw. i sam Lionel je više puta izjavio da je Diego Armando najveci sin Argentine :tralala: tako da ne znam zašto misliš da otkrivaš Ameriku sa tom izjavom :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 06 jul 2015, 00:17

slika

:kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Senegal » 06 jul 2015, 00:18

Naravno da jeste i toga je svjestan i Messi. Koliko god vi pokusali da usporite Maradonu ili sta vec. Covjek je imao petlju, otac i sin nogometa Argentine tacnije jedan jedini D10S :kralj:

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la L'Avvocato » 06 jul 2015, 00:19

Murillo :salut:

Svaka čast Interu na njegovom angažovanju. Vrhunski potez (za sada naravno).
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Rajaz
Postovi: 13283
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Rajaz » 06 jul 2015, 00:24

MaGiCa je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Sevilla je ove sezone završila kao 5. Tadašnji Napoli je sigurno bio u top3 ekipe, Villareal nije ni u top 5, naravno da si fulao.
Ajde da vidimo. Napoli pre dolaska Maradone:

https://en.wikipedia.org/wiki/1983%E2%80%9384_Serie_A

Sa Maradonom u 7 sledecih sezona - osvojeno vishe titula i bodova od bilo kog italijanskog kluba u Serie A.

Trova le differenze. :kafa:
Rajaz je napisao/la:Glede Wilta, chisto sumnjam da si odgledao sve shto posthoji na netu.
Sve cele tekme koje postoje i sve dokumentarce i sve shto izbacuju WiltChamberlainArchive i josh neki na YTubitu.

Rajaz je napisao/la:Sinoć je vama hejterima poluboga iz Rosarija Sid Lowe postavio odlično pitanje

If Higuain takes those two chances one year apart, is Messi the best player of all time?
Prvo: nisam hejter. A ni tard.

Drugo: za mene lichno - ne.
1. Te godine uz Maradonu su Napoli pojačali i:
- Ciro Ferrara - koji će ubrzo postati najbolji stoper ekipe
- Salvatore Bagni - kao vrhunski DMF

Treba li još ?

Čisto da ne počneš širiti mitomanije o tome kako je Napoli tada uz Maradonu kao jedino pojačanje počeo neobjašnjivo osvajati titule.
Da ne pričamo da je kasnije došao i fenomenalni Careca

2. I dalje chisto sumnjam za Wilta aka boljeg od Jordana

3. Klasični fanboj narkomana i Napolija :kava

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Senegal » 06 jul 2015, 00:26

Napoli je glavni krivac za Mesija. Jaki Napoli :urnebes:

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la let3 » 06 jul 2015, 00:28

Senegal je napisao/la:Naravno da jeste i toga je svjestan i Messi. Koliko god vi pokusali da usporite Maradonu ili sta vec. Covjek je imao petlju, otac i sin nogometa Argentine tacnije jedan jedini D10S :kralj:
:o :shock:
Bog me ubio ako je iko normalan i pri zdravoj pameti na ovom forumu pokušavao da ospori jednog Maradonu :crazy: ja ni pomislio nisam na takvu travestiiju :nene:

Ali ovdje se pokušavalo ukazati na ogromnu razliku u današnjem fudbalu i onome od prije 30 godina...ko je shvatio- shvatio je ;)

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la messilla » 06 jul 2015, 00:31

A sto vas @Ahmo trola...
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Senegal » 06 jul 2015, 00:35

let3 je napisao/la:
Senegal je napisao/la:Naravno da jeste i toga je svjestan i Messi. Koliko god vi pokusali da usporite Maradonu ili sta vec. Covjek je imao petlju, otac i sin nogometa Argentine tacnije jedan jedini D10S :kralj:
:o :shock:
Bog me ubio ako je iko normalan i pri zdravoj pameti na ovom forumu pokušavao da ospori jednog Maradonu :crazy: ja ni pomislio nisam na takvu travestiiju :nene:

Ali ovdje se pokušavalo ukazati na ogromnu razliku u današnjem fudbalu i onome od prije 30 godina...ko je shvatio- shvatio je ;)
Cekaj jeli ti mislis da bi Maradoni onakav kakav je bilo tesko...da ga sad stave u igru nebi primjetio kao Messi sinoc ehhhh :urnebes: covjek suta nije imao...SUTA 120 min igre ejj... :eh:
Sada pricati o periodu pitam se ja kako bi Messi prosao u onom periodu pa jbg. ako bi prije svega narastao do 150cm. Dalje e to je problem vas sto poredite i trazite u jajetu dlaku cuj i vremenu pa za 50 godina eto tad je kao bilo lakse, sporije ili sta vec...manje se klepalo sve glatko bilo :urnebes: kad se pojavi neki novi klinjo sta ja znam...svaki period ima svoje, sve titule isto.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13283
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Rajaz » 06 jul 2015, 01:03

Dobar je kažu taj Maradona bio, nikada lige prvaka osvojio nije slika

slika

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la muamerc » 06 jul 2015, 01:10

Rajaz je napisao/la:Dobar je kažu taj Maradona bio, nikada lige prvaka osvojio nije slika

slika

slika

...dvajes krugova, imaju mahanje... :)

Avatar
Rajaz
Postovi: 13283
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Rajaz » 06 jul 2015, 01:17

24 > 6

I Pele ga piša :kafa:

slika

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Senegal » 06 jul 2015, 01:21

muamerc je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Dobar je kažu taj Maradona bio, nikada lige prvaka osvojio nije slika

slika

slika

...dvajes krugova, imaju mahanje... :)
:urnebes: :urnebes:


Lahko je tad bilo hem je igrao sa Valdanom :wtf: :urnebes:

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la KpbKaka22 » 06 jul 2015, 01:34

BigBigBang je napisao/la:DAkle pazi sad se broji ko je zapoceo akciju nekog tamo gola, u citavoj knock out fazi ima jednu asistenciju koju si btw ti preuvelicao kao da je Di Maria pogodio samo na prazan gol ovaj mu sve servirao :lol: Dakle cinjenice u knock out fazi nije zabio gol ima jednu asistenciju, izvini ali na osnovu driblinga se ne dobija nagrada a btw te statistike driblinga bas me zanima kako se ocjenjuju jer ja gledaom sam sve utakmice i Robben ih je onako od oka imao i vise ali eto ispade Messi imao iako ne toliko bitan podatak. Dakle sve to je nedovoljno za najboljeg igraca jer kao prvo najbolji igrac uvijek treba biti iz pobjednicke ekipe a i da ne treba bilo je boljih od Messija na turniru i u pobjednickoj a i u drugim. Dakle u cetvrtfinalu, polufinalu i finalu nepostojec eto poceo je akciju u utakmicu protiv Belgije to je strasan podatak :lol: U osmini ima asistencijiu u produzetku i za ovo sve nabrojano najbolji igra csvjetskog :urnebes: :urnebes:


Sto se tice grupne faze, izbaci Messija iz Argentine, Argentina opet glatko prolazi grupu, nebtno sto sus e i sa njim patili to je takav stil igre i taktika im bila patili bi se opet ali bi opet imali tri pobjede jer su prekvalitetni za ove smijesne protivnike.


Gdje sam odustao da je Di Maria najbolji argenitnac? KAo sto sam i rekao za mene je on najbolji za tebe Messi oba iz licnih simpatija. Ko je upravu ti ili ja pa dovoljno je reci da ce se sa tobom uglavnom sloziti samo navijaci Barcelone tj, Messija koji nisu objetkivni.



Cinjenica je kad se god spomene Leo ,odma se do njega spomene ,Pele,Puskas,Van Basten,Ronaldo,Zidane Maradona i kompanija..jer gledajuci nogomet svaki dan,naslušaš se komentara kako je Leo Messi najbolji igrač svih vremena , i onda ga vidiš kako igra u Argentini,jednostavno mora nastati rasprava o tome,šta ćeš :D

Baš mi je drago da je neko spomeno ono što sam ja tvrdio na onoj temi najbolji igrač svih vremena..da ne ispadam ja jedini trol koji govorio o messiju najgore ,jer misle da ga ne volim ,pa kad spomenes istinu i podatke kakav je messi bio na Sp i na ovom copa americi,onda te pokopaju nakav rajaz ,let 3 o statistici o kljucnim dodavanjima i podatku da je kreno akciju protiv Belgije... :lol: :lol: ...Messi nece niakd nista osvojiti sa Argentinom i to je vazda bilo,zna i on sam..barca i argentina ce njega vazda nebo i zemlja...Barca svetinja..Argentina setaliste u 90 minuta !

Avatar
Rajaz
Postovi: 13283
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la Rajaz » 06 jul 2015, 01:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:slika

:kafa:
A gdje Di maria aka najbolji argentinac na Copi?
Ovo nije relevantno, hoćemo novih 11 :plac:

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.