Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 jan 2015, 17:12

Nije, a i da jeste, nebitno je u kontekstu ove vijesti...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 jan 2015, 00:20

marconato je napisao/la:Filip Đorđević out 3 mjeseca :thumbdown:

ali kako se samo glupo povrijedio. :crazy:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Tribalian » 26 jan 2015, 03:07

Ljajic strelac za Romu.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 26 jan 2015, 13:26

marconato je napisao/la:Nije, a i da jeste, nebitno je u kontekstu ove vijesti...
naravno da je bitno za temu... ako neće da igra više, onda nije za temu...
a jeste srao nešto oko igranja..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 26 jan 2015, 14:54

Ovde pisemo o svim srpskim igracima, jer druge teme osim ove nemamo! To oko njega je sve relativno, kao i oko Ljajića, Subotića...Pa necemo ih izostavljati samo zbog "tole-ramadani cirkus reprezentacije" i (ne)igranja u istoj!

Ni Vidić odavno ne igra, pa ga ponekad pomenemo... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 26 jan 2015, 19:31

šta bolan ramadani-tole? kao igračima se gadi kriminal u savezu menadžerski igrači, pa alo čiji su oni igrači, nego manje više istih menadžera i kriminalaca...
subotić je uzeo pauzu i slomio nogu, ovaj je uzeo pauzu i teško se povrijedio, ne vjerujem, ali se nekad zapitam, možda karma stvarno postoji!?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 26 jan 2015, 19:59

Pa sta mislis zasto ne igraju Subotić i Ljajić?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 jan 2015, 21:03

a mogu li ja tebe pitati što igraju Bane, Kolarov, Tadić, Mitrović, Stojković, Gudelj... i što se vratio Matić?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 26 jan 2015, 21:22

alan_kardec je napisao/la:a mogu li ja tebe pitati što igraju Bane, Kolarov, Tadić, Mitrović, Stojković, Gudelj... i što se vratio Matić?
pravo pitanje...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 26 jan 2015, 21:25

I mene zanima kako da Kolarov posle tolikog broja grešaka igra za reprezentaciju... :)

Nema razloga za prepirku, ovo je tema posvećena srpskoj reprezentaciji, nema nas mnogo koji pišemo i ne vidim problem da se piše o svima onima koji su ili koji bi mogli nositi dres državne selekcije.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 26 jan 2015, 21:25

Dobro pitanje! Pojedinci ocigledno igraju preko qrca, sto smo vidjeli u poslednjim kvalifikacionim mecevima, posebno onom protiv Danske! Ocigledno da nemaju mooda da se oproste, jer bi bili razapinjani po novinama kao izdajnici itd...a opet s druge strane ne smiju (kao ni Vidić i Subotić) da navedu pravi razlog svog neigranja, tako da se svi zajedno s njima patimo u talogu srpskog fudbala...

Vec 100 x prozvakana tema!

DANTES kaze da nema potrebe da pisemo o Đorđeviću jer je eto on navodno rekao da nece vise da igra za reprezentaciju! Ako cemo tako, onda ispada da nismo trebali da pisemo svojevremeno o majstorskim partijama Matića u Benfici samo zato sto je Mihajlović procijenio da su Mijailović, Ignjovski i co bolja resenja, pa se ovaj povukao... :roll:

Danas sutra ce i tom Ivanoviću, Mitroviću, Tadiću...pući film, pa me zivo interesuje o kome cemo onda pisati?!

A da, o Toletu cemo, on je jedini vjecan... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 26 jan 2015, 21:30

Kad već spominjete Ignjovskog ja mislim da je to momak kome je najveći problem to što nema fiksnu poziciju. Godinama u raznim timovima mu se mijenja pozicija, on je počeo koliko me pamćenje služi kao polušpic, da bi završio na beku... šteta velika... ogroman potencijal koji nikada neće napraviti veliku karijeru...


kad smo kod velikih karijera.... Pavlovskog mi je najviše žao.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 27 jan 2015, 18:36

Pa Pavlovski nije zavrsio karijeru.. Momak ima tek 20 godina, ima vremena za njega da se pokaze. U njegovim godinama Matic je igrao u Slovackoj ligi, pa je sest godina kasnije jedan od najboljih zadnjih veznih na svijetu..

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 27 jan 2015, 19:32

@ dscile

Upravo tako, Pavlovski igra za Porto B, evo i kako...

[youtube][/youtube]
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 27 jan 2015, 19:42

marconato je napisao/la:
A da, o Toletu cemo, on je jedini vjecan... ;)
slika

:mrgreen:
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 feb 2015, 11:32

Pešić sinoc donio pobjedu Tuluzu, njegov 5. prvenstveni gol...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 feb 2015, 20:27

Sta kazete na ovaj sexy gol :cool:

[youtube][/youtube]
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 01 feb 2015, 21:52

na istoj stranici dvije majstorije zlatnih momaka iz Litvanije 2013. Bravo :clap:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 feb 2015, 22:51

Danas sam imao raspravu s rodjakom oko fudbalske reprezentacije!

Sve je pocelo s izjavom nekog od nasih "fudbalskih radnika" (ne mogu sada tacno da se sjetim ko je bio u pitanju) kako mi jos od Pixija nemamo pravog lidera na terenu i kao svaka cast Vidiću i Ivanoviću, ali eto ne mogu odbrambeni biti lideri, na sta sam ja reagovao konstatacijom da je Vidić bio lider u jednom Unitedu, a ne moze biti u Srbiji?!

U konacnici smo se slozili u tome da (na stranu mafijaski savez i sve to) mi u fudbalu jednostavno nemamo taj pobjednicki MENTALITET (barem kada je A selekcija u pitanju), ni priblizno kao u drugim sportovima! Najbolji primjer je kosarka, gdje ne znam u kakvom sastavu da igramo i protiv koga da igramo, mi idemo na pobjedu! Dok u fudbalu, kad god igramo s nekim jacim protivnikom, citam izjave igraca tipa: pa eto, oni su jaki, nadamo se da cemo zatvoriti tog i tog, bod je uspjeh ili obavezno igramo sa 2 zadnja vezna itd...Malo nam fali da sve syebemo, jedan lik, krivi potez ili nelogicnost...

Da se malo vratim na FSS! Ajde sto su lopovi, sto su im licni interesi ispred nacionalnih, to sve mogu da svarim, ali da oni nemaju nikakav sistem, cilj, plan rada i programa, to mi nikako nije jasno! Zar tamo ne postoji ama bas niko ko iole zeli dobro srpskom fudbalu! 'A' reprezentacija je unistena, nazalost izgleda po svemu sudeci propustamo i trece uzastopno veliko takmicenje!
S druge strane, U21 selekcija s drugom postavom izbaci Spance i sta oni rade, prekomanduju u A tim covjeka koji je to s tim momcima postigao, a na kormilo mlade reprezentacije stavljaju nekog treceg (Dodića), umjesto da glavni fokus bude na mladoj reprezentaiciji, da na EP izborimo OI i tamo pokusamo uzeti medalju, sto bi svakako bio najveci uspjeh srpskog reprezentativnog fudbala i sto bi (siguran sam) ova generacija bila u stanju uraditi!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Tribalian » 01 feb 2015, 23:43

Brate mi smo gubitnicki mentalitet imali i kad smo se zvali SFRJ. Dva puta je cela YU bila ubedjana da smo krenuli po svetsko zlato a vracali smo se mnogo brze nego sto su i najveci pesimisti mogli da predvide. :lol:

Kako god , TOLE ODLAZI
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.