1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 27 jun 2017, 14:14

Signore je napisao/la:Nikola Jambor? Ako je to taj onda je ekstra igrac. Sjecam ga se iz Belupa. Cudi me da u Belgiji nije uspio da se nametne jer mi se cinilo da ce postati igrac barem za takvu ligu. Slaven je uzeo i fine pare za njega, milijun eura ako se ne varam. I ta opcija posudbe s mogucnoscu otkupa ugovora je po meni jedna od najboljih opcija za sve klubove u HNL-u, jer na taj nacin prakticki dobiju igraca na probu godinu dana, daju mu placu i ako zadovolji mogu ga kupiti po cijeni koja je vec prije ugovorena, a ta cijena uglavnom odgovara kupcu s obzirom da klub koji prodaje igraca zeli da ga se rijesi i dat ce ga kao neprovjerenog igraca. On nakon te odigrane sezone moze vrijediti pet puta vise i logicno da ga kupujes za sitnis. Ako ne zadovolji vratis ga u klub i nikom nista.

Antolovic je odlican golman, znamo to svi koji pratimo PL. Branio je u Borcu i Zelji, a sjecam ga se i iz Cibalije. Steta sto se nikad nije nametnuo u Poljskoj, al Osijek je klub u kojem se sad moze iskazati. Znam i da se dosta zalilo na Mikulica i da je na kraju sezone cak izgubio mjesto u startnoj postavi.

O Grezdi ne treba trositi rijeci. On je prosle sezone pokazao da se radi o igracu kakvi trebaju HNL-u.
Da, Nikola je u pitanju i iskreno nisam ga prije pratio ali sam pogledao nekoliko videa i cini se jako kvalitetan igrac. Njih trojica su i odgovarali na pitanja na presici pa je rekao da je u pocetku pocinjao neke utakmice u Belgiji ali se onda desila nekakva laksa ozlijeda, dosao novi trener i u meduvremenu je ispao iz svih planova pa je sve krenulo nizbrdo.
"U Lokerenu je počelo odlično, ali sam nakon par kola se ozlijedio i malo pao u drugi plan," rekao je Jambor koji bi trebao zaigrati kao zadnji vezni igrač u momčadi Zorana Zekića.

Mikulic gotovo pa sigurno ide, ako sam dobro shvatio u Sheriff iz Moldavije, tako da je dovodenje iskusnog Antolovica dobra stvar, a i svakako je Malenica pokazao da je trebao braniti ispred Mikulica.

Takoder je predstavljen i novi dres kao i novi sponzor tvrtka Žito ali o tome ce vise biti na iducoj presici kluba.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 27 jun 2017, 14:27

Igrao je Jambor za Slaven do prije godinu dana. I tad je se nametnuo tek nekad na proljece, ali ga se sjecam i od prije kada je ulazio s klupe i pokazivao je da se radi o talentiranom igracu. Nisam za njega uopce cuo od kad je otisao u Lokeren, tek sad kad ti napisa da je stigao sjetih se njega. Sama cinjenica da se vraca mi je dala do znanja da se nije nametnuo, ali ako je ozljeda sprijecila, pa onda i smjena na klupi, sve jasno. Nije prvi koji je tako ispao iz opcija, to se redovno desava, pogotovo mladim igracima koji se tek trebaju nametnuti.

Jel znas mozda koja je klauzula dogovorena za Jambora? I hoce li biti kakvih para za Mikulica? Barem 200-300.000 eurica :mrgreen:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 27 jun 2017, 14:44

Signore je napisao/la:Jel znas mozda koja je klauzula dogovorena za Jambora? I hoce li biti kakvih para za Mikulica? Barem 200-300.000 eurica :mrgreen:
Nebi znao ni jedno ni drugo, citam skroz neke vijesti pa ce valjda negdje i biti kakva informacija. Cijena na transfermarktu mi je 500 000 pa se nadam da je svakako manje od toga jer oni ocito ne racunaju na njega :mrgreen:

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Orjuna » 27 jun 2017, 22:35

ZA NARODNE KLUBOVE ZAKLJUČAN STADION!!!
Kad u Varaždin dolaze sudionici „Osječkog procesa“ sva im se vrata stadiona otvaraju, a domaći uguzi im se ponizno klanjaju. Ali kad dolazi predsjednik i Uprava HNK Hajduk Split, unatoč našim najavama, zamolbama, dopisima, pozivima, odgovorni „nestaju“ a nas dočekuje NAMJERNO zaključan stadion.
Sreća je da su čelni ljudi Hajduka na takve opstrukcije naviknuti, pa smo u veselom društvu čekali da dogradonačelnik Zlatan Avar urazumi vodstvo ZŠU da zbog taštine čelnih ljudi NK Varaždin prestanu sramotiti naš grad.
Na kraju svi skupa možemo biti ponosni na današnji događaj. Još smo jedan mali korak bliže danu kada će nogomet ponovo postati ponos svakog navijača. Klubovi svetinje, a ne bankomati pred zakonom nedodirljivim moćnicima. A stadioni kao nekad prepuni navijača.
...

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Orjuna » 27 jun 2017, 22:40

Policija privela 21 nogometnog suca i sportskog aktivistu
Slavonski Brod : Policija privela 21 nogometnog suca i sportskog aktivistu
U poslijepodnevnim satima dio njih je odvezen u Osijek na daljnje ispitivanje zbog sumnje u davanje i/ili primanje mita i namještanje rezultata na nogometnim utakmicama.
SLAVONSKI BROD - U utorak, cijeli dan, glavna kuloarska tema u Slavonskom Brodu je navodno uhićenje više nogometnih sudaca. Budući da niti jedna institucija ne želi očitovati se službeno, odlučili smo objaviti informaciju do koje je SBplus došao iz svojih, pouzdanih ali neslužbenih, izvora.

Zaista, u ranim jutarnjim satima, na zahtjev PN USKOK-a, u prostorije PU brodsko-posavske privedena je 21 osoba. Svi privedeni povezani su sa županijskim nogometnim savezom, a radi se o klupskim sportskim djelatnicima i nogometnim sucima.

U poslijepodnevnim satima dio njih je odvezen u Osijek na daljnje ispitivanje zbog sumnje u davanje i/ili primanje mita i namještanja rezultata na nogometnim utakmicama.

Mada nam je više izvora potvrdilo imena privedenih, zasad, nećemo ih objaviti jer informacija nije službena.

U vezi s događajem, navodno, policija će sutra izdati službeno priopćenje.
...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 27 jun 2017, 23:21

Samo hapsi.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 29 jun 2017, 12:16

19:00 h SANTA COLOMA-OSIJEK

Pocetni sastav prema Glasu Slavonije:
Malenica-Sorsa, Skoric, Barac, Barisic-Lukic, Mioc, Knezevic, Grezda-Boban, Ejupi

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 jun 2017, 12:40

jopaa7 je napisao/la:19:00 h SANTA COLOMA-OSIJEK

Pocetni sastav prema Glasu Slavonije:
Malenica-Sorsa, Skoric, Barac, Barisic-Lukic, Mioc, Knezevic, Grezda-Boban, Ejupi
0-4, tri Ejupi i jedan Grezda :mrgreen:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 29 jun 2017, 12:43

Signore je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:19:00 h SANTA COLOMA-OSIJEK

Pocetni sastav prema Glasu Slavonije:
Malenica-Sorsa, Skoric, Barac, Barisic-Lukic, Mioc, Knezevic, Grezda-Boban, Ejupi
0-4, tri Ejupi i jedan Grezda :mrgreen:
Ja u ovom gore postu htio napisati 0:3, dva Ejupi i jedan Grezda ali eto ipak necu davati prognoze iako vjerujem u pobjedu od barem 2 razlike.
Izgleda da ce biti i prijenos tekme na youtubeu ali vise o tome pred samu tekmu :D

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la KingJamesMVP » 29 jun 2017, 13:39

Sretno Osijeku večeras i da odmah riješi pitanje prolaska
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 jun 2017, 13:55

jopaa7 je napisao/la: Ja u ovom gore postu htio napisati 0:3, dva Ejupi i jedan Grezda ali eto ipak necu davati prognoze iako vjerujem u pobjedu od barem 2 razlike.
Izgleda da ce biti i prijenos tekme na youtubeu ali vise o tome pred samu tekmu :D
Ma neka bude i 0-2 i dobro je. Bitno je da se udje sigurnom pobjedom u sezonu i onda ce biti puno lakse. Vjerujem da ce Osijek ovo rijesiti vec u prvom poluvremenu. Ne znam bas koliko ce ova utakmica biti gledljiva, pa mi prijenos nije nesto ni bitan toliko :mrgreen:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 29 jun 2017, 18:59

Ajmoooo :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 jun 2017, 19:04

Santa Coloma - Osijek
Stadion: Kantrida

:lol:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la badblueboylivno » 29 jun 2017, 19:20

Osijeka i jada, očekivao sam 0-2 do 20. minute. ccc
Hayley <3

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 29 jun 2017, 19:21

Prelosih 20 minuta :lol:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 jun 2017, 19:52

Majko mila, i ja svasta gledam :facepalm: Osijek nesto malo bolji, al treba tu puno vise truda da se probije bunker i malo ozbiljnije zaprijeti vratima domacih. Valjda ce Zekic pronaci neko rjesenje za bunker i u drugom dijelu doci do pobjede. Ne znam sta su uopce ocekivali danas, da ce domaci napasti? Trebali su biti spremni na ovo i za prvih pola sata rijesiti pitanje pobjednika. Drugo poluvrijeme ne bih gledao da mi netko plati. I prvo nisam zaspao od nervoze.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 29 jun 2017, 19:55

Totalni antinogomet prvih 45 minuta :facepalm:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 jun 2017, 20:25

jopaa7 je napisao/la:Totalni antinogomet prvih 45 minuta :facepalm:
Imal kakvih sansi u drugom dijelu? Barem 1-0 da Osijek uzme. Nemam zivaca da gledam

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 29 jun 2017, 20:40

Signore je napisao/la:Imal kakvih sansi u drugom dijelu? Barem 1-0 da Osijek uzme. Nemam zivaca da gledam
Ejupi promasio penal, tj obranio mu golman i na odbitak naletio Benda (Mioc) i zabio za 1:0. Joj lose je ovo, ali valjda bude puno bolje u uzvratu.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 jun 2017, 20:57

jopaa7 je napisao/la:
Signore je napisao/la:Imal kakvih sansi u drugom dijelu? Barem 1-0 da Osijek uzme. Nemam zivaca da gledam
Ejupi promasio penal, tj obranio mu golman i na odbitak naletio Benda (Mioc) i zabio za 1:0. Joj lose je ovo, ali valjda bude puno bolje u uzvratu.
Ma kad realno pogledamo ovdje igra uopce i nije toliko bitna. Ipak je prva utakmica i radi se o protivniku iz Andore kojeg je bitno samo pobjediti, bez obzira koliko i na koji nacin.

Pobjeda s hendikepom je tu, u uzvratu ce vjerojatno biti malo bolja igra, al bitna je samo ova pobjeda i bodovi za koeficijent.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: djoleprijedor i 25 gostiju.