FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 17 okt 2017, 22:46

Steta sto je ovo vjerovatno kratka vijeka... Sjever nam je prije obnavljanja licio na Staljingrad... :mrgreen:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 18 okt 2017, 16:51

Poklanjam ulaznicu za domaću protiv Kelna, istočna tribina, ako nekome treba neka mi se javi u inbox.

EDIT: Gotovo.
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 19 okt 2017, 00:55, ukupno mijenjano 1 put.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 18 okt 2017, 23:10

Pešić pokupio neku povredu na treningu, moguce da ce mali Joveljić biti u protokolu ako on ne bude mogao.

Pozdravljam! Bilo bi lijepo kada bi Jovelja imao priliku da debituje na jednom ovakvom mecu :thumbup:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 19 okt 2017, 09:54

"Hrabroscu mozemo da pobedimo svakoga, jer mi smo granit jak...



...s tobom Crvena zvezdo ja sam jak"
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 20 okt 2017, 18:56

Šteta jer nismo zaslužili poraz sinoć, bili smo potpuno ravnopravni, a u prvom poluvremenu čak i bolji rekao bih. Splet nesrećnih okolnosti tj. povreda Savića i nezaslužen drugi žuti za Rodića, su odlučili tekmu. Očajna reakcija odbrane kod Žiruovog gola.

Očajna i organizacija tekme. Zakazali su klub, redari, policija... Prvo policija na autoputu na ulazu u Bg napravila ogromnu gužvu jer su pratili Arsenalove navijače, što je za posljeddicu imalo da veliki broj naših navijača zakasni na početak. Pa su onda zabranili pristup vozilima prostoru oko stadiona... Pa problemi sa čitačima karata na samom stadionu (konketno mi ušli na sjever sa kartama za istok jer su nam rekli da je istok zatvoren), pa redari i policija puštaju na stadion koga hoće, masa jedna ljudi je ušla na stadion bez karte što je za posljedicu imalo ogromnu gužvu na sjeveru, a kako čujem slično je bilo i na ostalim tribinama bilo ih je mnogo koji su ušli i sa falsifikovanim kartama, pa su mnogi sa uredno plaćenim kartama ostali van stadiona. Na sjeveru sveopšti krkljanac, ljudi su bukvalno padali u nesvjest.
Ali ono navijanje i onu euforiju ne bih dao ni za šta na svijetu. Na autoputu pred ulazom u Bg strašna gužva, masa auta i kombija sa našim obilježjima, odvrnuli muziku, sviraju, pjevaju... jednostavno neopisiv i osjećaj.

Publika je tvoja najluđa na svetu, Niko Zvezdo nema to što imaš ti! :ljepota: :ljepota:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 20 okt 2017, 22:27

Ja sam ušao na istočnu tribinu negdje oko 18:15 i mislim da je 80% stadiona bilo popunjeno. Prije toga sam pješačio od Studentskog trga do stadiona, ovi radovi su otežali gradski prevoz, a taksisti nas nisu htjeli voziti zbog zastoja u saobraćaju i onda lagano pješke, ali ne žalim, ušli smo u rijeku navijača Zvezde i baš je bio cirkus cijelim putem.

Na ulazu odmah komedija, lik pušta ljude bez ulaznice na utakmicu, policajac galami na njega da ne pušta bez karte... a on mu onako zbunjeno pokazuje na nas dvojicu 'evo momci imaju karte, pokažite mu, pokažite' :lol: ... a prije toga je bar petoricu pustio bez ulaznice da smo mi vidjeli. Mislio sam da će se ulaznice skenirati i da će se potvrđivati identitet vlasnika, ali ništa od toga.

Atmosfera je stvarno bila jedna od najboljih koje sam vidio u životu. Način na koji sjever vodi navijanje i kako ih ostale tribine prate je stvarno impresivan. Utakmica mi je bila u drugom planu, ali mogla je Zvezda do golova i poraz nisu zaslužili. Na istoku niko nije sjeo 90 minuta, osim nešto malo na poluvremenu, ono na ćošak stolice, vjerujem da je tako bilo i na zapadu i mislim da je bilo preko 65 hiljada ljudi na stadionu. UEFA bi mogla oderati Zvezdu zbog 'otežanog prilaza stepenicama' :lol:

Sve u svemu, ovo treba doživjeti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 20 okt 2017, 23:53

Velika sramota za klub da udje 10 000 ljudi bez ili sa fals kartama. Zbog njih izvisilo masa svijeta...

Bilo mozda i 70 000, jer je samo na platou iznad severa bilo 2-3 000 ljudi.
Ja sam stojao kao sardina :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 21 okt 2017, 01:01

Virtu4l je napisao/la:Na ulazu odmah komedija, lik pušta ljude bez ulaznice na utakmicu, policajac galami na njega da ne pušta bez karte...
Jesil' to prvi put bio? :mrgreen:
Ja ako se slucajno zateknem i dodjem u odijelu na zapadnu, prodjem bez kontrole, misle evo ga agent/skaut iz inostranstva... :lol:
To ti je druze godinama problem! A vjeruj, da su i na Zapadu na pojedinim stadionima dosta lose kontrole... Zvezda tu stedi na izdacima i propusti u organizaciji su redovni! :facepalm:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 21 okt 2017, 07:55

Da, prvi put na Marakani. Jbg, navikao sam da me kontrolišu na ovim UEFA ozbiljnijim utakmicama, obično mi traže dokument i gledaju ime na ulaznici. Ovdje me brat pita imaš li metalnog novca, upaljač i tako to, ja rekoh 'nemam', aha dobro ulazi... mogao sam raketu unijeti :lol:
Jedan kaže 'they've put Emirates atmosphere to a shame' :lol: :lol: 'we understood only the f.u. Arsenal' :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 21 okt 2017, 13:08

Meni se redar samo skloni bez kontrole... :lol:
Naravno, ima i do toga da je prosjek starosti posjetilaca na zapadnoj tribini u 15.000+utakmicama ipak znatno veci...
Mozes top da uneses. Meni ce derbi iz jeseni 2013. ostati nezaboravan. Bilo je prohladno, Grobari unijeli burad na jug i pocetkom drugog poluvremena zapalili logorsku vatru, 15 minuta prekid... :facepalm: :lol:
Razlozi losih organizacija: usteda & preveliki uticaj navijaca, a navijaci ''vjecitih'' nisu nimalo neozbiljna scena... Dobrim dijelom je to odraz i nemoci Zvezde & Partizana... Nema tu neke posebne namjere.
U Zapadnoj Evropi kada gostuju ovdasnje reprezentacije/klubovi organizatori cesto namjerno ne kontrolisu nase navijace. Mozes i tu top da uneses. Sve prekide i gluposti mogu vrlo lako da sprijece da zele. Ali im ne ide u prilog... Jer nece UEFA njih kaznjavat', nego samo ovdasnje saveze/klubove... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 29 okt 2017, 14:57

Boćko 30. gol u dresu Zvezde :cool:

Proslo kolo je postao najefikasniji stranac u istoriji kluba :thumbup:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 29 okt 2017, 15:29

najteža pobjeda ove sezone.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 30 okt 2017, 02:44

slika

:ljepota: :ljepota:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 30 okt 2017, 09:27

:ljepota: :thumbup: :ljepota:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 30 okt 2017, 10:25

desktop mi sija :kafa:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 02 nov 2017, 11:18

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Hellas
Postovi: 579
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Hellas » 02 nov 2017, 21:26

Stream bez reklama

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Effenberg » 02 nov 2017, 21:49

Svaka cast Zvezdi za ovo dosad prikazano. [emoji144]

Najdinamicnija tekma od svih danas mnogo hrabro igraju mogli bi do boda samo da se previse ne potrose jer mnogo rade po terenu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 02 nov 2017, 21:52

Jos da znamo dati gol... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Shadows » 02 nov 2017, 21:54

Ako izdrzite fizicki, veliki upitnik, dacete ga.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.