FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Zagor » 05 sep 2008, 16:48

Joj moram li za Ramazan čitati ove psovke itd.

Samo da kažem pustite čovjeka više... Meni je on više draži nego neki koji navijaju za timove iz lige petice.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
has
Postovi: 51
Pridružen/a: 07 mar 2008, 21:37
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la has » 05 sep 2008, 19:19

tm872, opusti se malo. provociras lika bez razloga
In God We Don't Trust

tm 87 2
Postovi: 184
Pridružen/a: 25 avg 2008, 18:20
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la tm 87 2 » 05 sep 2008, 19:52

ma uredu je to nemam ja nis protiv sorry al morao sam ga ispraviti

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 05 sep 2008, 19:58

Vrijednosta tima za sezonu 2008/2009
transfermarkt.de

http://www.transfermarkt.de/de/verein/1 ... seite.html
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 sep 2008, 09:25

Zeman smenjen, čeka se naslednik
(B92)

Čeh Zdenjek Zeman od subote uveče više nije trener fudbalera Crvene zvezde.

Posle eliminacije iz Kupa UEFA i dva poraza uz jedan nerešen rezultat u prva tri kola Superlige Srbije privremena uprava 'crveno-belih' otpustila je Zemana, rekao je za Sos kanal VD predsednika kluba Dobrivoje Tanasijević. "Uradili smo to večeras. Smenili smo Zemana", izjavio je Tanasijević, "Rekao sam i ranije, nemamo problem da smenimo Zemana. Mislim na problem finansijske prirode."

Tanasijević nije precizirao da li će beogradski klub bivšem treneru morati da isplati oko milion evra koliko mu sleduje prema dvogodišnjem ugovoru sa Crevnom zvezdom.

"On je čovek džentlmen, bio je to džentlmenski dogovor i razišli smo se kao ljudi."

Tanasijević je rekao da "nema pojma ko će naslediti Zemana" i dodao da je to posao za sportskog direkora kluba, Iliju Ivića.

I pored toga što većina medija Ivića smatra novim sportskim direktorom zvanične informacije još uvek nema.

Kao kandidati za novog trenera 'crveno-belih' pominju se, pored 'večnog' Vladimira Petrovića i Miodrag Božović, George Hadži i Toni Savevski, ali niko od zvaničnika kluba za sada se nije izjasnio o novom treneru.

"U naredne dve, tri nedelje Zvezda će dobiti trenera. Nećemo da se zalećemo, koga budemo doveli, ostaće do kraja sezone", rekao je Tanasijević za Sos kanal.
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 08 sep 2008, 00:37

Kako piše jedan srpski dnevni list,novi trener Zvezde je anonimni Makedonac Čedomir Janevski.Pa gdje njega nađoše?Kažu osvojio kup Belgije sa Brižom. :o
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 08 sep 2008, 01:35

obannon je napisao/la:
Fukare tz je napisao/la:Opet ovaj obanon mijesa ekavicu i ijekavicu, kako nepismeno, tipicno bijeljinski ili beljinski :D
Nemjesam je ja namjerno. Pisem ijekavicom znam nekad da pomjesam i ekavicu jer sam studirao u Srb pa ostalo nesta. nisam namjrno, mada ako mislis na "decko"to tako pisem uvijek jer ruzno mi "djecko" ili "dijecko"(neznam drugacije, ako je to u pitanju.)
Pozdrav iz biJeljine, to za beljinu mislim............ jesam ja sarajlija al nemoj mi biJeljine dirat ;)

ti sarajlija? :o
-HZ-

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 08 sep 2008, 13:16

Jesam rodom
Pa sam morao izaci.................................(da nepisem zasto)
Cesto ja svratim dole
- " $...

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la High » 08 sep 2008, 14:05

obannon je napisao/la:Jesam rodom
Pa sam morao izaci.................................(da nepisem zasto)
Cesto ja svratim dole
Bujrum, naleti.: )
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:21, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 08 sep 2008, 20:56

Janevski potpisao, Zvezda dobila trenera
(MONDO, 8. septembar 2008. 20:11)

Čedomir Janevski novi je šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Crvena zvezda.

Četrdesetsedmogodišnji makedonski stručnjak, saznaje se na "Marakani", potpisao je jednogodišnji ugovor sa crveno-belima.

Janevskom je ugovor poslat faksom u Ujedinjene Arapske Emirate, gde je ovog leta radio u klubu Al Šaab, a on ga je na isti način vratio potpisanog.

Makedonac, koji će na klupi Crvene zvezde zameniti Zdenjeka Zemana, u utorak bi u toku dana trebalo da stigne na "Marakanu".

Janevski je bivši fudbaler niškog Železničara i skopskog Vardara, a igrao je i u Belgiji za nekoliko klubova (Briž, Šarlroa i Lokeren) i turski Istanbul.

U Belgiji je ostao i po završetku karijere, dobio državljanstvo i počeo da radi kao trener. Još dok je nosio dres nižerazrednog Blankenberga, godinu dana je vodio mladu reprezentaciju Makedonije, a od 2000. godine bio je trener juniora Briža. Tada je počeo da saradjuje sa Trondom Solidom.

Bio je asistent norveškom stručnjaku u Brižu, a od 2005. do 2007. vodili su Olimpijakos. Od tada datira njegovo poznanstvo sa novim sportskim direktorom Crvene zvezde Ilijom Ivićem koji izuzetno ceni rad Janevskog.

Jedini ozbiljan samostalan posao Janevski je imao tokom 2007. u Brižu. Na kormilu belgijskog velikana proveo je pet meseci, od februara do juna, i za to vreme uspeo da osvoji nacionalni kup.
- " $...

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la High » 08 sep 2008, 21:34

Al' si zapeo sa provokacijama...
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:20, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 09 sep 2008, 00:29

MoDern je napisao/la:E ovako,posto ja vidim da se ti obanon slomi pisajuci postove o tvom klubu,predlazem da vise ne pises,niko te ne prati i nikoga ne zanima to tvoje mangupisanje na bh forumu
E ovako,ajde ti ne seri Boga ti!Očigledno je da želiš svađu,prepirku,ne sviđa ti se ovaj topic,kažeš nikoga ne zanima.Pa što onda ti i još nekoliko ljudi ostaviste ovdje svoje komentare?Samo ti mogu preporučiti da ovaj topic ubuduće zaobilaziš u širokom luku,kad te već ne zanima Crvena zvezda,a na ovom forumu ima mali milion drugih tema pa tamo ostavljaj svoje postove.Kompleksaš!

P.S.

Obanone,samo nastavi ! ! !
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Zeher-Mali » 09 sep 2008, 15:21

obannon je napisao/la:Janevski potpisao, Zvezda dobila trenera
(MONDO, 8. septembar 2008. 20:11)

Čedomir Janevski novi je šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Crvena zvezda.

Četrdesetsedmogodišnji makedonski stručnjak, saznaje se na "Marakani", potpisao je jednogodišnji ugovor sa crveno-belima.

Janevskom je ugovor poslat faksom u Ujedinjene Arapske Emirate, gde je ovog leta radio u klubu Al Šaab, a on ga je na isti način vratio potpisanog.

Makedonac, koji će na klupi Crvene zvezde zameniti Zdenjeka Zemana, u utorak bi u toku dana trebalo da stigne na "Marakanu".

Janevski je bivši fudbaler niškog Železničara i skopskog Vardara, a igrao je i u Belgiji za nekoliko klubova (Briž, Šarlroa i Lokeren) i turski Istanbul.

U Belgiji je ostao i po završetku karijere, dobio državljanstvo i počeo da radi kao trener. Još dok je nosio dres nižerazrednog Blankenberga, godinu dana je vodio mladu reprezentaciju Makedonije, a od 2000. godine bio je trener juniora Briža. Tada je počeo da saradjuje sa Trondom Solidom.

Bio je asistent norveškom stručnjaku u Brižu, a od 2005. do 2007. vodili su Olimpijakos. Od tada datira njegovo poznanstvo sa novim sportskim direktorom Crvene zvezde Ilijom Ivićem koji izuzetno ceni rad Janevskog.

Jedini ozbiljan samostalan posao Janevski je imao tokom 2007. u Brižu. Na kormilu belgijskog velikana proveo je pet meseci, od februara do juna, i za to vreme uspeo da osvoji nacionalni kup.

Kakva Zvijezda bolan,koji ste vi ono trenutno na tabeli,nesto vas ne vidim gore u vrhu,haman ste negdje dole na zacelju kolone,dobro ste igrali protiv Javora fakat,drvosjece vas pobijedise,bruka nema sta hehehe
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Zagor » 09 sep 2008, 15:47

alan_cardec je napisao/la:
MoDern je napisao/la:E ovako,posto ja vidim da se ti obanon slomi pisajuci postove o tvom klubu,predlazem da vise ne pises,niko te ne prati i nikoga ne zanima to tvoje mangupisanje na bh forumu
E ovako,ajde ti ne seri Boga ti!Očigledno je da želiš svađu,prepirku,ne sviđa ti se ovaj topic,kažeš nikoga ne zanima.Pa što onda ti i još nekoliko ljudi ostaviste ovdje svoje komentare?Samo ti mogu preporučiti da ovaj topic ubuduće zaobilaziš u širokom luku,kad te već ne zanima Crvena zvezda,a na ovom forumu ima mali milion drugih tema pa tamo ostavljaj svoje postove.Kompleksaš!

P.S.

Obanone,samo nastavi ! ! !
Upravo tako
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GoRaN » 09 sep 2008, 16:09

Koji vam je **rac???
Vas nekoliko seljačina već drugi put pokušavate ugušiti ovu temu svađom...
Interesuje me CZ isto kao i Sarajevo,Čelik,Hajduk ili Željo , a vi svojim postovima samo pokazujete koliko
ste zaostali za društvom...

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bistrikboy » 09 sep 2008, 17:20

samo nastavi.....
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 09 sep 2008, 17:37

Hvala na podrsci

Sto se trenera tice BRUKA
Daj boze da grijesim ali stvarno..........
- " $...

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 09 sep 2008, 18:18

iz kojeg djela SA, ako nije tajna?(nije provokacija, cisto me interesuje)
-HZ-

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 09 sep 2008, 19:18

Bez ljutnje ali obannon cini mi se da ti ne shvatas situaciju u kojoj je nas klub. Oni su u teskoj krizi igrackoj, finansijskoj i organizacionoj i to ne od dva mjeseca vec 15 godina.
Pazi Delije govore stalno protiv komunizma a u nasem klubu jos vlada samoupravljanje u kojem se ne zna ko pije a ko placa svi trose a niko ne donosi pare.... Zvezda je u stalnom padu od 1995. Svi se sjecaju sad Apoela a ja se sjecam i Ksamaksa, tuge sa Ekerenom,.. Poraza od PSV Zenita, Libereca.. klub vise nije ono sto je bio a navijaci to ne mogu da shvate. Zvezdu treba graditi iz pocetka smanjiti administraciju koja trosi vise od igraca pa tek onda govoriti o ozbiljnom klubu. Mi sve trpimo i nadamo se boljem.... Tog boljeg nece biti
A pricati o Janevskom je glupo nismo ni vidjeli covjeka. Nikad mi nece biti jasni ljudi koji pljuju po treneru i igracima a da ih uzivo nisu gledali
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 09 sep 2008, 19:36

Slazem se ja sa vecinom stvari.
Zvezda jeste u krizi od 1992.........
O treneru, rano je govorit ali Janevskom je ovo ako se nevaram prvi ozbiljan posao u karijeri, ali vidjecemo.
Ja bi prije dao opet sansu Pizonu, Muslinu, Dujkovicu, Stepanovicu,Jankovicu nego Janevskom
Sto se para tice i tih kriza, najbolje je sacekati taj zakon o privatizaciji u sportu(il kako se vec zove), pa neka neko kupi klub(ne cijeli nekih 50+%), to se radi u cijelom svijetu.
Koliko su pljuvani Purovic, Djokic kada su odlazili, ljudi se zahvaljivali Bogu sto odose, ali danas da je bar jedan od te dvojice
Iz ove krize Zvezda ce izaci brzo, ali iz one druge koja traje od pocetka devedesetih kad stupi taj zakon o privatizaciji
- " $...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.