FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 26 nov 2017, 19:02

+ 6 pred jako zayeban raspored.

Vec u srijedu imamo Radnik kuci, pa Bačku u gostima za vikend, pa Keln, Borac i derbi kao slag na tortu. Igra se svaka 3-4 dana, a vec smo mjesecima u takvom ritmu... :crazy:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 19:40

marconato je napisao/la:+ 6 pred jako zayeban raspored.

Vec u srijedu imamo Radnik kuci, pa Bačku u gostima za vikend, pa Keln, Borac i derbi kao slag na tortu. Igra se svaka 3-4 dana, a vec smo mjesecima u takvom ritmu... :crazy:
Moramo docekati proljece najmanje sa +10 bodova prednosti!
Topalovici gostuju na trznom i pod Bagdalom, a docekuju Lale i nas... Prosuce oni tu jos bodova... :kafa:
Oni nikome iz top6 u ligi na 6 meceva nisu dali vise od gola... Protiv nas, Cuke i Spaleta veceras uz ludu srecu izvlacili bod... Ni Napretka koji je realno 7. u ligi nisu uzeli... Carapani brutalno pokradeni...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 26 nov 2017, 20:13

ne moramo mi ništa, i ovo do sad urađeno je fantazija. zayeban i zgusnut raspored imamo (kao i oni doduše), rano smo počeli sezonu, kamara teških utakmica je iza nas, umor je vidljiv i ne bi me čudio neki naš kiks u narednim utakmicama.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 26 nov 2017, 20:32

Bas tako. Odlicno bi bilo kada bi zadrzali ovu prednost pred zimsku pauzu, jos + kada bi uspjeli prezimiti u evropi, to bi bila bas jedna fantazija :salut:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 20:32

alan_kardec je napisao/la:ne moramo mi ništa, i ovo do sad urađeno je fantazija. zayeban i zgusnut raspored imamo (kao i oni doduše), rano smo počeli sezonu, kamara teških utakmica je iza nas, umor je vidljiv i ne bi me čudio neki naš kiks u narednim utakmicama.
Tih najmanje 10 bodova odogvara razlici izmedju Zvezde i Partizana po prikazanom ove jeseni... Da nije bilo onih smjehotresnih scena u finisu Partizanovih meceva, prvenstvo bi vec sada imalo de facto odluku, bez obzira na polovljenje bodova... Veceras za cudo ne dobise poklon-gol u 90+ minutu i odmah krenuse da se tukare sa gostujucim igracima... :facepalm: :puke:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 26 nov 2017, 20:38

To je vec neka druga tema, pricamo o faktickom stanju momentalno.

Na tabeli pise (samo) +6, kako, zasto, vise nije ni bitno...Moramo se stisnuti i izgurati ovo do kraja!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 26 nov 2017, 20:45

ne okretati se nazad i gledati samo sebe
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 27 nov 2017, 18:45

U sijedu se vraca brat Bakula :thumbup: , a mogao bi debitovati i nas biser Jovelja! :ljepota:

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 29 nov 2017, 11:35

Danas u 18:00 h s Radnikom cemo istrcati u manje-vise drugoj postavi.

Prenos na areni.

Novinari najavljuju povratak Ricardinha nakon 2 mjeseca pauze.
Mali Joveljić nazalost zbog povrede nece debitovati.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 29 nov 2017, 19:43

Kako ja on rekoh na pocetku sezone za Boaćija i Pešića, da ce dati zajedno preko 30 komada u prvenstvu... :kafa:

Oni vec sada na kvoti 27 u ligi, 41 u svim takmicenjima :opaopa: :crazy:

Pešić 15 ligaskih komada.

Povratak i gol Jovičića :thumbup: :ljepota:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 29 nov 2017, 22:24

Pesic bi mogao i u Rusiju. Fantasticno igra, bez obzira da li mec zavrsi sa ili bez gola. Pravi moderni napadac, a za razliku od mnogih, potpuno nesebican.

Bice zanimljivo vidjeti sta ce Miloje sa sredine sada kada se vratio Bakula. Logika nalaze da ukoliko on bude u 11, da ce Krsticic ili Donald na klupu. Kanga je malo ofanzivniji, a ova dvojica su slican tip igraca, samo sto je Krsticic po meni bolji.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 29 nov 2017, 22:38

dscile je napisao/la:Pesic bi mogao i u Rusiju. Fantasticno igra, bez obzira da li mec zavrsi sa ili bez gola. Pravi moderni napadac, a za razliku od mnogih, potpuno nesebican.

Bice zanimljivo vidjeti sta ce Miloje sa sredine sada kada se vratio Bakula. Logika nalaze da ukoliko on bude u 11, da ce Krsticic ili Donald na klupu. Kanga je malo ofanzivniji, a ova dvojica su slican tip igraca, samo sto je Krsticic po meni bolji.
De saberi se... Ako neko iz zvezde treba u Rusiju jer to može kvalitetom jeste Savić..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 29 nov 2017, 22:41

DANTES je napisao/la:
dscile je napisao/la:Pesic bi mogao i u Rusiju. Fantasticno igra, bez obzira da li mec zavrsi sa ili bez gola. Pravi moderni napadac, a za razliku od mnogih, potpuno nesebican.

Bice zanimljivo vidjeti sta ce Miloje sa sredine sada kada se vratio Bakula. Logika nalaze da ukoliko on bude u 11, da ce Krsticic ili Donald na klupu. Kanga je malo ofanzivniji, a ova dvojica su slican tip igraca, samo sto je Krsticic po meni bolji.
De saberi se... Ako neko iz zvezde treba u Rusiju jer to može kvalitetom jeste Savić..
Savic i Pesic.

Ne znam koliko gledas nase utakmice, ali ono sto on radi na terenu je fenomenalno. I tu ne mislim na golove, jer broj golova u ovoj nasoj sklj ligi nije ni bitan.. nego na cjelokupni doprinos igri. Za mene covjek nije nista losiji od Boacija. Nasa najbolja kupovina ove sezone, iako su mnogi bili skepticni oko obestecenja od 750 hiljada.

Doduse, pitanje je i konkurencije. Mitrovic i Prijovic su sigurni (bez obzira sto ovaj prvi teren vidi jedino sa tribina.. i krajnje mu je vrijeme da ode iz Njukasla), a ostaje pitanje kako ce i koliko ce igrati ostali napadaci po Evropi, kao i koliko ce Krstajic napadaca voditi.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 29 nov 2017, 22:46

Ima jos dosta do Rusije...

Nego, tesko ce Bakula odmah u startnih 11.
Prvo sto ce mu trebati ova pauza i cjelokupne zimske pripreme za povratak u optimalnu formu. Drugo, sto su se Donald i Krstičić pokazali kao dobitna kombinacija i pokretacka snaga tima.

Jedno je sigurno, imamo nerealan kvalitet u tom 3-cu na sredini terena + Kanga kao ofanzivniji... :kafa:
braco je napisao/la:Šta vam je sa onim Jovičićem, znam da je imao neku zayebanu povredu, kad se vraća ili se vratio? Znam da je bio baš hvaljen na početku sezone.
Vratio se danas! :opaopa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 29 nov 2017, 22:53

Nerealno je uopste sto imamo ovoliko opcija. Prakticno na svakoj makar po dvije dobre, ali je to dosta i do sistema igre koji izvlaci najbolje od svakoga.. Da mi je neko govorio da ce Milic biti koristan u rotaciji, ili da ce Donald/Le Talek/Srnic ovako igrati nakon ocajne prosle polusezone, ne bih mu vjerovao. Na zimu samo dovesti neko dobro krilo (i to zbog najvece greske u ovom prelaznom roku, Rikardinja. Barem po dosadasnjim partijama) i ostalo popunjavati u zavisnosti od odlazaka.

Mislim da cemo u finis polusezone uci dosta svjeziji od Partizana, jer to Miloje sve dobro rotira. Samo da ne bude nekih povreda, ja vjerujem i u proljece u Evropi i u jesenju titulu, sa mozda cak i vecom bodovnom razlikom jer mi se cini da imamo bolji raspored.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 29 nov 2017, 23:01

Ne treba nam krilo uopste...
Imamo 4 dobre opcije: Srnić, Radonjić, Adžić i Milić.

Ako ode Boaći, dovesti dobru zamjenu i polako uvoditi Jovelju u prvi tim.

Eventualno dovesti lijevog beka kao back up Rodiću.

Partizan ima takodje dobar tim, ali mi imamo vecu sirinu. Bice velika borba za titulu, ali ne sumnjam u jos jacu Zvezdu nakon zimskih priprema...
Ne zaboravimo da je Milojević ljetos zatekao fizicki krsh ekipu i samo 15-ak dana radio na ljetnim pripremama s njima...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 29 nov 2017, 23:07

Vala, po meni treba jer uvijek tezim ka boljem i tu sam siguran da mozemo bolje.. I drago mi je da ovi nasi, sudeci po medijima, intezivno traze jedno. Navodno Jevtovic i/ili Ivanovic. Uostalom, kljucno je to dobre opcije, dok se na nekim na drugim pozicijama se moze reci da imamo odlicne.

Srnic i Milic su klasicni odradjivaci posla. Defanzivno odlicni, ofanzivno tanki, iako je Srnic imao finih utakmica, narocito u Evropi. Adza je zelen i prije cemo ga prodati nego sto ce kod nas izrasti u nekoga ko pravi razliku. Radonjica ne treba ni komentarisati. Takodje, Srnicu istice ugovor i njemu je ovo vjerovatno najbolja prilika da se dobro obezbjedi, s obzirom na sve. Vjerovatno ce to i iskoristiti, tako da ne treba cuditi ako ode vec u januaru.

Avatar
braco
Postovi: 8684
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braco » 30 nov 2017, 00:21

marconato je napisao/la:
braco je napisao/la:Šta vam je sa onim Jovičićem, znam da je imao neku zayebanu povredu, kad se vraća ili se vratio? Znam da je bio baš hvaljen na početku sezone.
Vratio se danas! :opaopa:
Eto još jedne dodatne opcije u timu, imate veliku lepezu dobih igrača u ekipi. Evo čitam možda Boaći ode i u januaru, mada vjerujem Pešić bi mogao biti taj primarni napadač nakon njegovog odlaska jer zaista odlično igra.
Boaćijev menadžer: Uskoro odlazi... Poznat je klub

Uspela je Crvena zvezda prošlog leta da zadrži Ričmonda Boaćija posle sjajne polusezone i da sa njim potpiše ugovor do 2019. godine što se ispostavilo kao sjajan potez uprave crveno-belih. Boaći je bio jedan od ključnih faktora za ulazak u Ligu Evrope i jedan je od najzaslužnijih što će Zvezda protiv Kelna imati šansu da prezimi u Evropi.

Ali dobre igre i uspesi su podigli cenu napadaču iz Gane. Crvena zvezda će biti na mukama u januaru kako da zadrži svog najboljeg strelca. Od letos se Boaćijeva vrednost multiplicirala, pominju se i sume od oko 10.000.000 evra, a inostrani mediji su baratali imenima raznih klubova među kojima je čak i Čelsi.

Jedan od njegovih menadžera Oliver Artur je u izjavi za medije u Gani otkrio da se bliži rastanak Zvezde i Boaćija.
„Ričmond će se uskoro preseliti u poznat klub u Evropi. Možda će se to desiti već u januaru, a svakako će se desiti u junu“, poručio je Artur.

Razni klubovi su se pomninjali kao zainteresovani za Zvezdinog golgetera, pominjali su se Sparta i Anderleht, a najvije vesti sa Ostrva glase da će Everton prvi krenuti u januaru po Boaćija.

Klub sa Gudison Parka je u velikoj krizi i neophodna su mu pojačanja u zimskom prelaznom roku. Letos su Karamele prodale Lukakua i čekale sam finiš prelaznog roka da dovedu adekvatnu zamenu ali su ih odbili Dijego Kosta i Olivije Žiru. Doveli su samo Sandra Ramireza iz Malage, ali on nije opravdao očekivanja i Everton je bez klasične „devetke“ ušao u sezonu. Tačnije, ima Umara Nijasa koji je rehabilitovan u nedostatku pravih napadača, ali on nije dugoročno rešenje i na to mesto bi mogao dođe Boaći. Everton u napadu ima još Runija, Kalvert Luina, Lukmana i Miralasa, ali niko od njih se ne uklapa u profil klasičnog centarfora za kojim Everton vapi.

Ostrvski mediji pored Evertona pominju i Kristal Palas kao mogućeg Boaćijevog kupca. Orlovi su takođe u velikoj krizi, poslednji su na tabeli i u januaru moraju da kupuju, a najpotrebnije im je pojačanje na poziciji centrafora. Njihov prvi napadač Kristijan Benteke nije dao nijedan gol na devet mečeva, dok je njegova zamena Konor Vikam povređen.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 30 nov 2017, 08:51

braco je napisao/la: Eto još jedne dodatne opcije u timu, imate veliku lepezu dobih igrača u ekipi. Evo čitam možda Boaći ode i u januaru, mada vjerujem Pešić bi mogao biti taj primarni napadač nakon njegovog odlaska jer zaista odlično igra.
Boaći vjerovatno ide, ne vjerujem da ce nasi moci odoliti takvoj ponudi 8-10 mil.

Slazem se za Pešića, ali cemo onda svakako dovesti zamjenu za Boaćija, da li nekog domaceg igraca ili stranca..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 30 nov 2017, 12:16

Pesic nije materijal za reprezentaciju...
Mada sam za to da se pozove i isproba...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.