FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 13 avg 2017, 23:43

marconato je napisao/la:Pa podloga sama po sebi dotrajala, nije se mijenjala 10-ak god, jos ove vrucine sprzile...
Izgleda baš ružno. Hoće li se mijenjati skoro?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 14 avg 2017, 00:06

Hoce, nakon utakmice reprezentacije - 02. Septembra...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14563
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 14 avg 2017, 00:07

teren više nije vrijedan ni najobičnije kritike. Ono je bruka i sramota.

Danas utakmica odrađena, sa šarenim timom, bez pola prvotimaca. Račić konačno odigrao fino. Brazilac počeo da daje znake života. Pešić nastavio da trpa.




marconato je napisao/la:Brat trpa k'o nenormalan, statisticki posle Žige najjaci spic.. :kafa:
Statistički je iza Žige, ali je i kvalitetniji i kompletniji.




DANTES je napisao/la:Izgleda baš ružno. Hoće li se mijenjati skoro?
mijenjaće ga nakon derbija.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14563
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 14 avg 2017, 00:09

marconato je napisao/la:Hoce, nakon utakmice reprezentacije - 02. Septembra...
zar ne rekoše danas da se trava mijenja nakon derbija, a reprezentacija prebačena na jna...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 14 avg 2017, 00:16

alan_kardec je napisao/la: zar ne rekoše danas da se trava mijenja nakon derbija, a reprezentacija prebačena na jna...
Onda je to meni nesto promaklo!
Jos bolje i logicnije ako.je tako! Jna ima najbolju podlogu u drzavi i stvarno ne bi imalo smisla da Matić, Tadić i co. igraju po onoj oranici...
alan_kardec je napisao/la: Danas utakmica odrađena, sa šarenim timom, bez pola prvotimaca.
Nije sarenim, nego sa komplet drugom postavom! Samo je Borjan od startera poceo mec...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 17 avg 2017, 10:10

Ko igra dole na travi nek' srce ostavi, za nasu pobedu!!!

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 17 avg 2017, 22:13

Nazalost, nemamo sirinu da bismo se adekvatno nosili sa ekipom kao sto je Krasnodar.
Izostanak Jovičića i Rodića je veceras bio preveliki hendikep, narocito ovaj prvi..

Rezultat odlican obzirom na razvoj same igre.
Bice pakleno tesko u revansu, ali nismo bez sansi!

P.S. Ristić se nalozio ko da igra protiv glodara! Frajer odigrao ko Gerrard :facepalm: :evil:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14563
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 20 avg 2017, 03:18

imadosmo sreće u četvrtak. U jednom momentu nakon drugog gola, sam pomislio da će nas samljeti, a sam se prijatno iznenadio našim povratkom u utakmicu. Imali smo pravo dobrih perioda, možda smo mogli i do iksa, ali isto tako smo mogli primiti i četvrti tj. primili smo ga, ali ga nije vidio ko je trebao da vidi.
Kakva partija Ristića :shock: , stvarno je odigrao vrhunski. Spletom okolnosti tj neigranjem njima dvojice najbitnijih igrača na sredini, Kaborea i Pereire, je dobio šansu i iskoristio je. Mada, da je tu bio Jovičić, ne bi Rile bio ni približno opasan, sigurno.
Sve kad se sabere, ovo je odličan rezultat. Lično, za revanš nisam optimista (ko što nisam bio ni pred Spartu :mrgreen: ), ali mi je drago što će u četvrtak opet biti spektakl na Rajku, preko 40000 milja garant, možda i svih 50000. Opet loženje, opet euforija, opet užarena atmosfera... Cigani su namirisali grupnu fazu. Jedva čekam zbog nabrojanih stvari, a rezultat će biti kakav će biti.
Biće zanimljivo vidjeti i šta će Milojević odabrati od taktike, to me sad najviše interesuje. Nema Jovičića, nema sad ni LeTaleka, Babić se slabo pokazao. Valjda će Rodić biti spreman, valjao bi pravo. Vjerovatnija opcija je da krene sa istom postavkom, Rodić umjesto Anđelka, možda Milić umjesto Radonjića, a glavno pitanje je koga staviti pored Donalda. Već sam pisao, ja bih gurao Račića u vatru, ali je realnije da ćemo gledati Gobeljića.
Druga, manje realnija formacija je Donald i Kanga na sredini i Pešić iza Boaćija.

Možda je ružno reći, ali onakav kriminalan teren bi mogao da nam bude jedna od rijetkih prednosti u odnosu na Ruse. Dobro, možda i Milojević.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 20 avg 2017, 11:42

Nije mozda 50 000, nego sigurno. Vec do sada je prodato preko 30 000 ulaznica, a blagajne otvorene tek u petak..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14563
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 21 avg 2017, 11:00

Uveliko ide priča za Krstičića. Vjerujem da bi bio vrhunsko pojačanje. Momak igrao u seriji a i primeri, a još je mlad. Navodno raskida ugovor sa Alavesom i možda bi mogao zaigrati već na derbiju.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 21 avg 2017, 14:02

Krstičić bi bio extra pojacanje, pogotovo ako se plasiramo u EL.
Jovičića nema do novembra, tako da neko mora uskociti na tu poziciju..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14563
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 21 avg 2017, 16:40

cijenim da Krstičić ne može da zamijeni Branka jer prosto nisu isti tip igrača, a isto tako mislim da on nije ni planiran da bude zamjena Branku, već Donaldu ili čak Kangi (može igrati na obje pozicije) koji će vjerovatno u neko dogledno vrijeme biti prodati.


Potpisao još jedan napadač iz Gane. Ibrahim Tanko, 18 godina. Odmah proslijeđen u omladince a Joveljić u prvi tim. :clap:

Rodić ne igra ni u revanšu. :facepalm:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 21 avg 2017, 17:21

Krstičić nije profil igraca kao sto je Jovičić, ali je univerzalac koji moze i tu poziciju da pokrije. Ima veliki radijus kretanja, a i zna s loptom...

Gdje procita to za Rodića?

Ne znam je li bilo vec nekad ranije, ali ovo se granici sa ludilom! Kakve kraljice :mrgreen:

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14563
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 21 avg 2017, 17:53

ma na nekim komentarima na fb, neka cura piše, kao juče u prenosu one prijateljske protiv Grafičara, naš pr koji je prenosio utakmicu, rekao da je Rodić vrlo neizvjestan i za revanš.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 21 avg 2017, 17:56

Gledao sam i ja taj video treninga live i on rece kako Rodićev oporavak ide dobro i da ce vjerovatno biti u konkurenciji za mec...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14563
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 21 avg 2017, 18:03

pa super ako je tako. :D
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 22 avg 2017, 18:28

Rajko rasprodat, Krasnodar ceka mozda i citavih 55 000...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 22 avg 2017, 22:33

" Црвене $ су 22.08. ? $ по & $ " & су $ $ & " се ? " " " суграђана. " $, $ посете, - за понос " ? $ " су $ $ " -, ' $ " за " ", " - & $ – & 720 $ је & $ $ $ &! $ $, у & је пре $ $ 715 грађана ? ', & су ? " Црвене $, $ су ? $ стар " 20 $!
:clap:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 23 avg 2017, 14:28

Krstičić potpisao! Stvrno veeliko pojacanje :thumbup:
Lik je odigrao oko 100 utakmica u Serie A, poslednju sezonu proveo u Primeri.

Ovo vjerovatno znaci da u blizoj buducnosti odlazi Donald...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la NeshaFCB » 23 avg 2017, 23:32

Hoće li moći igrati Rodić?

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.