FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 24 nov 2017, 01:26

možda i ako
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la chily-rz » 24 nov 2017, 14:20

alan_kardec je napisao/la: možda i ako
Nadat je se i red bi bio da bar neko reaguje i osudi kad vec u i oko samog kluba po navici šutnjom odobravaju četnički folklor sopstvenih navijaca,.

Zvezda je otišla i korak dalje pa na zvanicnoj stranici kluba se mogu vidjeti slike poput ove : Da časti imate petokraku bi skinuli,niste vi nikakvi Titovi pioniri nit ste delije Gazi Husrev Bega nego pi.čke četničke,nekad Dražine,danas Ratkove,.

OPOMENA ZA VULGARNU RIJEČI!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Effenberg » 25 nov 2017, 23:18

Meni nekako smrdi ono pustanje u Kelnu Arsenala. Ono je odvratno bilo i namjerno uradjeno. Svaba i Englez navodno izmedju se ne mogu al su braca kad se treba pogurat i suradjivat. Ne bi zelio da vidim u zadnjoj tekmi neku gubarstinju Kelna da bas tu odigraju tekmu sezone i da imaju orkestrirano sudjenje i sl. Ili da bude prodana tekma. Nekako mi je cudan ovaj rasplet u ovoj grupi volio bi da samo bezze panicim al suhva mi ruzna neka, ostaje da vidimo...
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 26 nov 2017, 02:55

Effenberg je napisao/la:Meni nekako smrdi ono pustanje u Kelnu Arsenala. Ono je odvratno bilo i namjerno uradjeno. Svaba i Englez navodno izmedju se ne mogu al su braca kad se treba pogurat i suradjivat. Ne bi zelio da vidim u zadnjoj tekmi neku gubarstinju Kelna da bas tu odigraju tekmu sezone i da imaju orkestrirano sudjenje i sl. Ili da bude prodana tekma. Nekako mi je cudan ovaj rasplet u ovoj grupi volio bi da samo bezze panicim al suhva mi ruzna neka, ostaje da vidimo...
Nisam gledao taj njihov mec sa Arsenalom, pa ne mogu komentarisati..
U sustini ako nas na cistaka dobiju u Bg-u, onda zasluzeno idu dalje.
Najmanje bih volio da Bate prodje, jer su objektivno najlosija ekipa u grupi i najmanje su pokazali.

Ne bih o teorijama zavjere, ali cisto sumnjam da su nasi u stanju prodati mec u situaciji kada imamo mec loptu za prezimljavanje nakon 25 god. i kada pojedinim igraci cijena moze skociti za duplo...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 08:15

@ chily-rz

Promasio si izlazna vrata.

Jel' trajno banovan ovaj klovn, kad vec ovo smece od posta prlja temu?
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Rooney88 » 26 nov 2017, 09:19

Effenberg je napisao/la:Meni nekako smrdi ono pustanje u Kelnu Arsenala. Ono je odvratno bilo i namjerno uradjeno. Svaba i Englez navodno izmedju se ne mogu al su braca kad se treba pogurat i suradjivat. Ne bi zelio da vidim u zadnjoj tekmi neku gubarstinju Kelna da bas tu odigraju tekmu sezone i da imaju orkestrirano sudjenje i sl. Ili da bude prodana tekma. Nekako mi je cudan ovaj rasplet u ovoj grupi volio bi da samo bezze panicim al suhva mi ruzna neka, ostaje da vidimo...
Ma nikakvog pustanja tu nije bilo. Arsenal fakticki siguran na prvom a grupna im nije interesantna. Prirodno je da se negdje I okliznu. Zvezda samo u sebe treba gledati, sve u svojim rukama imas. Koln nije nista posebno, pred punom Marakanom iskoristiti momenat I razbiti ih.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 26 nov 2017, 12:41

upravo ovo što reče Rooney.
Ne mislim da je bilo puštanja. Prosto Arsena boli qrac za Ligom Evrope, a pogotovo ga boli sad nakon što su obezbjedili prvo mjesto u grupi. Loša utakmica bila, Keln iz smiješnog penala pobijedio i tjt. Mi treba da gledamo samo sebe, biće zeznuto jer igramo protiv švaba, oni će navodno biti podobro oslabljeni, ali neće bit lako, ubjeđen sam. Miloje zna šta radi :thumbup:



Mirko je napisao/la:Jel' trajno banovan ovaj klovn, kad vec ovo smece od posta prlja temu?
a ti očekuješ da ga banuju? :yawn:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la chily-rz » 26 nov 2017, 13:55

Ban,zašto ? Što vas istina pogodi ?Zato što šutite na četničku ideologiju navijaca kluba za koji navijate ? Šutite da se ne lažemo,.Šta više,bar zbog kluba da osudite takve jer svjesno nanose štetu istom al jok,valjda je usrani general bitniji i od Zvezde.

I ja se cudim zašto se klubovima sa pomenutom ideologijom daje prostora na ovom forumu,.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 26 nov 2017, 14:02

Ja ne kontam sta ti hoces uopste? Koja je poenta tvog pisanja? Eno idi ukidaj temu Ruske Premier lige jer su navijaci Zenita napravili transparent, a nas pusti da pricamo o fudbalu. Jedini si ti kao padobranac uletio pricajuci o Ratku Mladicu i navijacima na fudbalskoj temi.. i ako mene pitas, ja ne vidim zasto se tebi daje takav prostor na forumu. Ako hoces pricati o politici, eno imas Chat temu, ovdje se drzimo fudbala. A cisto sumnjam da znas nabrojati trojicu igraca Zvezde, a opet si se nakacio na ovu temu.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 14:11

chily-rz je napisao/la:Ban,zašto ? Što vas istina pogodi ?Zato što šutite na četničku ideologiju navijaca kluba za koji navijate ? Šutite da se ne lažemo,.Šta više,bar zbog kluba da osudite takve jer svjesno nanose štetu istom al jok,valjda je usrani general bitniji i od Zvezde.

I ja se cudim zašto se klubovima sa pomenutom ideologijom daje prostora na ovom forumu,.
Cobance, promasilo si drustvenu djelatnost zvanu - sport.
''istina pogodi'' - :lol: Koji si ti faktor? Kauc, kokice i TV - i gledaj UEFA Europa League... Haj' uzdravlje... :wave:

O temi:

Runi je 100% u pravu...
Kakva crna namjestanja? Pa ovo je Europa League!
Zar ce jedan Arsenal da se igra sa svojim prestizom?! U CL & EL igra 80 klubova Evrope, creme de la creme... Nije to singapurska liga...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la chily-rz » 26 nov 2017, 14:26

Pišem zato što oni koji bi trebali ne pišu,zato što se prodajte za neku urbanu raju ovdje a niste u stanju ograditi se od ovakvih ili možda o imate isto razmišljanje ? Zabranjeno je pisati o fašistickim ispadima delija ali nije zabranjeno lijepiti njihove klipove i izdr.kavati na njihove koreografije ?

Ok je kad zvanicna stranica ovog kluba objavi sliku podrške osudjenom ratnom zlocincu i u tome za vas ovdje nema ništa nakaradno i nemoralno ?

Politika ? Pa Zvezda je jbt sam po sebi politicki klub,.

Da ima navijaca ili bar sipmatizera Zenita na ovom forumu i njih bi smarao,ovako,nema smisla,.

Ne mogu licemjerstva,zato pišem i pisat cu ovdje,ako je grijeh nek me banuju al ja sam tu da pokažem na prljavu stranu ovog kluba,.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 26 nov 2017, 14:39

Da znaš išta ko što očito ne znaš, znao bi da su Draža i Ratko, ideološki gledano, dvije dijametralne suprotnosti, ali pošto ne znaš nastavi da se provaljuješ. To prvo, a drugo, tebi i sličnima je četnik svako ko ne liči na Mira Lazovića i Jovana Divjaka.
Kažeš licemjerje? Pa gdje si bio dušebrižniče i samoproklamovani antifašisto da osudiš fašistička skandiranja iz dvorane u Zadru? Ili da osudiš orgijanja po forumu kad je Zvezdin navijač ubijen u Istanbulu? Samo nastavi, meni ne smetaš :thumbup:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la chily-rz » 26 nov 2017, 14:58

Ma ne mora u opšte bit četnik,okarakteriši kako hoš čovjeka koji zbog inata "piša" po hiljadama mrtvih,.Jel ima takvih ovdje ? Ne treba me niko banovati, sam cu otici,s takvima ne želim ni ovu virtualnu zajednicu djeliti,.

Nema navijaca Zadra ovdje,nema smisla,nemam koga osuditi ili bar tražiti neku reakciju,.Isto važi i za Turke,nema ih ba na forumu,.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 15:06

chily-rz je napisao/la:Ma ne mora u opšte bit četnik,okarakteriši kako hoš čovjeka koji zbog inata "piša" po hiljadama mrtvih,.Jel ima takvih ovdje ? Ne treba me niko banovati, sam cu otici,s takvima ne želim ni ovu virtualnu zajednicu djeliti,.

Nema navijaca Zadra ovdje,nema smisla,nemam koga osuditi ili bar tražiti neku reakciju,.Isto važi i za Turke,nema ih ba na forumu,.
'Ajde sjasi vise ljubomorni namcoru... :kafa:
Zvezda igra sa Cukarickim na Banovom Brdu - to je aktuelna tema ovde, a ne tvoja dusevna bol sto Zvezda nastupa u Europa League.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 15:49

marconato je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Meni nekako smrdi ono pustanje u Kelnu Arsenala. Ono je odvratno bilo i namjerno uradjeno. Svaba i Englez navodno izmedju se ne mogu al su braca kad se treba pogurat i suradjivat. Ne bi zelio da vidim u zadnjoj tekmi neku gubarstinju Kelna da bas tu odigraju tekmu sezone i da imaju orkestrirano sudjenje i sl. Ili da bude prodana tekma. Nekako mi je cudan ovaj rasplet u ovoj grupi volio bi da samo bezze panicim al suhva mi ruzna neka, ostaje da vidimo...
Nisam gledao taj njihov mec sa Arsenalom, pa ne mogu komentarisati..
Arsenal se ispromasiv'o...
Keln strpljivo sacekao tu jednu sansu i dao gol. Jes' da nam rezultat ne odgovara, ali ljudi su posteno dobili Arsenala...

Edit: eto vidis zasto je Micin u mladoj reprezentaciji...
Bice cupavo sa Cukom danas...
Ovaj Cukaricki je trenutno jaci od BATE Borisova...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 26 nov 2017, 15:55

Mirko je napisao/la: Ovaj Cukaricki je trenutno jaci od BATE Borisova...
Čuka je ozbiljna ekipa, ali tesko je to uporedivo!

Danas igramo koncepcijski skroz drugacije nego u Borisovu, fakticki bez klasicnog krila..
U drugom ocekujem nekog od Srnić/Adžić/Milić.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 16:15

marconato je napisao/la:
Mirko je napisao/la: Ovaj Cukaricki je trenutno jaci od BATE Borisova...
Čuka je ozbiljna ekipa, ali tesko je to uporedivo!

Danas igramo koncepcijski skroz drugacije nego u Borisovu, fakticki bez klasicnog krila..
U drugom ocekujem nekog od Srnić/Adžić/Milić.
Brzi su u prenosu lopte i jaci u duel-igri od Bjelorusa... Naspanovani su... Nemaju slucajno 10 meceva zaredom bez poraza u nasoj ligi...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 26 nov 2017, 16:32

Nadam se da Miloje nece vise eksperimentisati sa 3-5-2 protiv jacih protivnika iz nase lige. Ubili su nas u kontrama u prvom.. Cim smo se vratili na stardandnu formaciju, odmah smo stabilizovali sredinu terena i poceli dominirati kao u Borisovu.

Penal cist ko suza. A koliko se onaj Kopitovic zalio kod onog slobodnjaka, bio sam siguran da lopta nije ni blizu ruke.. a onda pustise usporeni snimak i vidis kakav je to licemjer.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 26 nov 2017, 16:37

Ne znam koji qrac uopste i eksperimentise sa tom formacijom, kad smo ovako beton... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mirko » 26 nov 2017, 16:45

dscile je napisao/la:Nadam se da Miloje nece vise eksperimentisati sa 3-5-2 protiv jacih protivnika iz nase lige. Ubili su nas u kontrama u prvom.. Cim smo se vratili na stardandnu formaciju, odmah smo stabilizovali sredinu terena i poceli dominirati kao u Borisovu.

Penal cist ko suza. A koliko se onaj Kopitovic zalio kod onog slobodnjaka, bio sam siguran da lopta nije ni blizu ruke.. a onda pustise usporeni snimak i vidis kakav je to licemjer.
Dobro zapazanje.
Zato je u drugom poluvremenu i izvuk'o bekove jos vise naprijed. Kren'o je va-bank. Ubili smo ih trcanjem. Uz individualnu klasu oba napadaca - isplatilo se. Uvodjenjem Racica zatvara mec...
Treba priznati da je i Lalatovic odlicno procitao igru Zvezde...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.