FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 jul 2008, 08:45

Celik, Partizan, Dinamo, Hajduk pa ko je imalo obajvesten ladno se ismijao predhodnom komentaru. sta reci neko tragikomedija, e moj..........mada me ovakvi komentari neuzbudjuju kada su poslati od ovakvih kao sto je ovaj gore
Kompleksi su cudo
"" " сте " $, " % " су "" :D
- " $...

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la adnan24 » 07 jul 2008, 11:45

obannon je napisao/la:Celik, Partizan, Dinamo, Hajduk pa ko je imalo obajvesten ladno se ismijao predhodnom komentaru. sta reci neko tragikomedija, e moj..........mada me ovakvi komentari neuzbudjuju kada su poslati od ovakvih kao sto je ovaj gore
Kompleksi su cudo
"" " сте " $, " % " су "" :D


Ti si 'ladno' iskompleksiran lik-mislis sto Zvezda ima najveci stadion u regionu da ima najbolje navijace-evo jos jednom ponavljam kosarkaski play off Srbije i kakvu je bruku Zvezda dozivila-igra se mec u pioniru u kojem je zvezda formalni domacin a ono nigdje Delija,sami Grobari.Mogu oni bojkotovati sta god hoce ali svoj tim su ostavili na cjedilu-zamisli da Dinamo-Hajduk igraju a nema Torcide-nemoguce-a nisu Delije bojkotovale Gey paradu sto se nedavno odrzala-tu su se bas okupili.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la csh » 07 jul 2008, 15:26

Celik je protiv zelje minule sezone imao 14 000 ljudi na stadionu,imam jedan podatak da je prosjek marakane ove godine bio 4000.
AMAR OSIM!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 jul 2008, 15:30

Kakvo mu ime takav i komentar, obojkotu necu da pricam dok ne sazna razloge bojkota. Neki navijaci drze do svog imena............
Tako da sa ovim sto ima ruzno ime necu da raspravljam
Pozdrav od delija iz Bijeljine
Ko je zainteresovan imaju dresovi repke u Emporijumu(naravno srbije) i zvezdini iz barija za 120 KM, ja kupio extra su
:D
Zadnja izmjena: obannon, dana/u 07 jul 2008, 15:32, ukupno mijenjano 1 put.
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 jul 2008, 15:31

Da prosjek je bio na Marakani sto se domaceg prvenstva tice oko 5000(nepikajuci derbi)
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 jul 2008, 15:36

O Delijama sto prica ovaj gore i njegovoj procjeni kakvi su nije ni svjestan sta prica. Rekao sam u vec da Su KOMPLEKSI cudo nevidjeno
- " $...

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bistrikboy » 07 jul 2008, 16:03

Meni je glupo da uopste mozete raspravljati o tome da li je zvezda veci klub od celika,naravno da jeste,doduse vremena se mjenjaju daleko je zvezda od onih generacija krajem 80-tih i pocetka 90-tih ali opet je bezobrazno reci da su zvezda i celik ili bilo koji bh klub u istom rangu 8-)

samo da pojasnim jos jednu stvar,nrzim zvezdu ali istina je kakva jeste :!:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 jul 2008, 16:12

E upravo tako. Odlican komentar
Fino covek kaze sve, mrzi Zvezdu(naravno to je normalno), nemogu svi za Zvezdu navijati, naravno da stoji i komentar da to nije ta Zvezda iz 80 i 90 tih
Odlican komentar, a ne ko ovaj gore kompleksas
;)
- " $...

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GunnerS » 07 jul 2008, 17:44

obannon je napisao/la: Ko je zainteresovan imaju dresovi repke u Emporijumu(naravno srbije) i zvezdini iz barija za 120 KM, ja kupio extra su
:D

Care, što ti je trebala ova riječ ?!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 jul 2008, 18:17

E jbg. svima je jasno, zato sto je NIKE prodavnica, nisam mislio na ljude iz FBIH vec iz RS koji budu citali. Iskreno u Bijeljini jedino se mogu rekviziti kupiti( Bosne i herc.) na agrotrznom centru u Bijeljini na jednom standu sam vidjeo.
Zbog situacije i svega vec sta se desavalo i desava samo rekvizite susjedne drzave imamo na svakom koraku
Nisam zeleo da provociram, izvinjavam se ako sam koga uvrijedio ;)
- " $...

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la adnan24 » 07 jul 2008, 18:51

bistrikboy je napisao/la:Meni je glupo da uopste mozete raspravljati o tome da li je zvezda veci klub od celika,naravno da jeste,doduse vremena se mjenjaju daleko je zvezda od onih generacija krajem 80-tih i pocetka 90-tih ali opet je bezobrazno reci da su zvezda i celik ili bilo koji bh klub u istom rangu 8-)

samo da pojasnim jos jednu stvar,nrzim zvezdu ali istina je kakva jeste :!:


Pa bravo majstore-upravo si potvrdio ono sto sam ja zelio da kazem ali eto ni onaj 'Obannon' da skonta.Zvezda ima veliko ime-(naravno koje je izgradila u bivsoj Jugi) a 'tamo neki' Celik iz male Zenice u puno slabijoj ligi ima veci prosjek gledanosti od nje-toliko o navijacima i Delijama-

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 07 jul 2008, 19:12

Necu vise da raspravljam
Samo bih preporucio da svako pogleda statistiku od raspada SFRJ lako je naci pa neka uziva(gledanost, posjete.......), lagano je nac, internet je cudo
Na glupa pitanja i konstatacije vise neodgovaram
- " $...

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bistrikboy » 07 jul 2008, 19:51

odavno prosjek gledanosti jednog kluba ne svjedoci o njegovoj reputaciji ili "velicini",jer bi u suprotnom indijski klubovi koji na stadionu znaju okupiti 100000 gledalaca bili giganti svjetskih razmjera :o

u bivsoj jugi su bila 4 giganta zvezda,partizan,hajduk i dinamo.........................tek poslije njih tamo negdje slijede fk torpedo,zeljo,buducnost,olimpija,velez pa i celik iako on nije imao bas mnogo zapazenih rezultata,to se i dan danas nije promjenili poslije rata su skoro svi ovi klubovi(mislim na gigante) osjetili slast Lige Prvaka dok ostali i zbog nedostatka novca(a shodno tome i kvaliteta) to nisu iskusili.... 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la adnan24 » 07 jul 2008, 20:07

bistrikboy je napisao/la:odavno prosjek gledanosti jednog kluba ne svjedoci o njegovoj reputaciji ili "velicini",jer bi u suprotnom indijski klubovi koji na stadionu znaju okupiti 100000 gledalaca bili giganti svjetskih razmjera :o

u bivsoj jugi su bila 4 giganta zvezda,partizan,hajduk i dinamo.........................tek poslije njih tamo negdje slijede fk torpedo,zeljo,buducnost,olimpija,velez pa i celik iako on nije imao bas mnogo zapazenih rezultata,to se i dan danas nije promjenili poslije rata su skoro svi ovi klubovi(mislim na gigante) osjetili slast Lige Prvaka dok ostali i zbog nedostatka novca(a shodno tome i kvaliteta) to nisu iskusili.... 8-)


Ne radi se o tome da li je C.Zvezda mali ili veliki klub vec se govori o Delijama-neko rece da su oni najbolji navijaci na prostoru Balkana a stvarno ne vidim po kojem osnovu.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bistrikboy » 07 jul 2008, 20:13

adnan24 je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:odavno prosjek gledanosti jednog kluba ne svjedoci o njegovoj reputaciji ili "velicini",jer bi u suprotnom indijski klubovi koji na stadionu znaju okupiti 100000 gledalaca bili giganti svjetskih razmjera :o

u bivsoj jugi su bila 4 giganta zvezda,partizan,hajduk i dinamo.........................tek poslije njih tamo negdje slijede fk torpedo,zeljo,buducnost,olimpija,velez pa i celik iako on nije imao bas mnogo zapazenih rezultata,to se i dan danas nije promjenili poslije rata su skoro svi ovi klubovi(mislim na gigante) osjetili slast Lige Prvaka dok ostali i zbog nedostatka novca(a shodno tome i kvaliteta) to nisu iskusili.... 8-)


Ne radi se o tome da li je C.Zvezda mali ili veliki klub vec se govori o Delijama-neko rece da su oni najbolji navijaci na prostoru Balkana a stvarno ne vidim po kojem osnovu.
ako je to bit rasprave u pravu si,neznam da li se i za jedne navijace moze reci da su "najbolji" jer ne znam koji bi kriterij trebao biti,delije imaju svoje razloge za bojkot na kraju dana oni su se vec mnogo puta dokazali i na ino sceni,robijasi su takodersasvim dobri ali i podjeljeni sto ih koci mnogo,zato se kaze kad sjedis u porculanskoj kuci ne bacaj kamenjem :lol:

jebote ispade da branim zvezdu u pm :shock:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la adnan24 » 07 jul 2008, 20:54

Jedno pitanje malo nevezano za temu ali posto je Obannon fan Zvezde vjerovatno ce znati-Ko je osim Zvezde u drugom pretkolu kupa uefa-jesu li tu i ovi jaci europski timovi iz njemacke,engleske,spanije?Vidim da su Herta i Man.City u prvom pretkolu pa me interesuje kada ce BVB igrati?

HardCore
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 jul 2008, 21:58
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la HardCore » 07 jul 2008, 21:40

BVB je u prvom kolu Kupa Uefa i ako njega prođe ide u Ligu. A Herta i City su dobili pozivnice za drugo pretkolo na osnovu fair-playa u svojim ligama. To je uvedeno tek od ove godine.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la adnan24 » 07 jul 2008, 21:44

HardCore je napisao/la:BVB je u prvom kolu Kupa Uefa i ako njega prođe ide u Ligu. A Herta i City su dobili pozivnice za drugo pretkolo na osnovu fair-playa u svojim ligama. To je uvedeno tek od ove godine.
OK,Hvala

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 09 jul 2008, 13:41

Zvezda jeste najveci klub na ovim prostorima zbog svojih uspjeha. Kako je dosla do tih uspjeha je druga stvar - lako je bilo kad je cijela drzava masinerija stajala iza kluba, kad su bukvalno kupovali igrace cisto da oslabe konkurente. Bijeljinski ''Delija'', haj mi reci koje to igrace Zvezda izbacila da su beogradjani ili iz vlastite skole? Ta generacija iz 91'? ko je zvezdino dijete, a ko je dosao iz picke materine?? prosinecki - zagreb, Mihaljovic - borovo selo, Jugovic - selo nekakvo, Sabandzovic - Zelje, Deki Savicevic - Crna gora, Brnovic - isto negdje iz picke materine. Uzmi Zvezdine zvezde - ko je dijete zvezde? Sekularac iz picke materine, Dzajic isto, Piksi iz Nisa. Jedino je tu Pizon. Znaci da se rauzmijemo, Zvezda je sistemski klub, pa je lako bilo biti najjaci. Gdje su sad??? drzave nema, nema ni zvezde.

A sto se tice navijaca - ZVEZDA IMA SELJACKE NAVIJACE! **** ti ''Delije'' kad dolaze iz Bijeljine :lol: :lol: :lol: Samo pogledaj ko dijeli ''Sever'' marakane, glej samo transove - kosovo, knin, bijeljina, zvornik, ''sarajevo'' :lol: itd.

nisu dzaba navijaci Rada digli trans - ''Samo su sela crveno-bela'' :lol: Pa glej vasa gostovanja po evropi - dodje 28likova iz beograda i dijaspora sa sajkacama, i sad meni pricas o nekim mega-ultra-casual navijacima :lol:

ponavljam - Delije su SELJACKI navijaci :P

Naravno kapa dole za korea, al i to nije problem kad klub placa sve - upucen sam ja momak ;)
-HZ-

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 09 jul 2008, 13:52

Da samo su najjace zvezdine navijacke grupe iz Beograda BRIGATE, ULTRAS, HEROES oni zajedno cine BELGRADE BOYSE. Vi koji niste vidjeli Marakanu 15 i vise godine niste bili na Zvezdinim utakmicama nemojte uopste da komentarisete ni navijace ni ekipu.
Naravno svaki klub ima navijace i u manjim gradovima ( doduse neki nemaju ni u svojim gradovima), a mi i jesno ponosni jer nas ima svugdje..
Sledeci put pogledaj i transparente London, Varsava i LJubljana
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.