FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Rooney88 » 02 avg 2016, 22:44

Lundogorets je sve samo ne "tamo neki" . Izuzetno dobro organizovan I ozbiljan klub iza kojeg stoji jaka finansihska masinerija.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Pappy » 02 avg 2016, 22:47

Ovaj Ludogorec je bio tako zreo da ispadne. Šest golova, četiri kardinalna propusta u odbrani Zvezde, pa čak i ova druga dva se može raspravljati.

Ono što sam vidio do sada, Kangi, Ruizu i Fibelu uručiti zahvalnicu i ispisnicu odmah, jer ovo što oni igraju isto mogu odigrati Plavšić i Poletanović, pa čak i bolje, a Kataiu dati bjanko papir da napiše koji iznos želi. Za ovakvu igru u odbrani su i Psiho Đorđević i Đorđe Tutorić vrhunska pojačanja.

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la virtuoz » 02 avg 2016, 23:05

Ludogorec je u ove dvije utakmice pokazao da su bolja ekipa i potpuno zasluzeno idu dalje. Zvezda po mom misljenju ima srece sto je uopce dosla do produzetaka.

Slijedi playoff EL. Zvezda nece biti nositelj ali mislim da se navijaci mogu nadati ulasku u grupe. Ako zdrijeb ne dodijeli nekog extra-jakog protivnika mislim da su sanse Crvene Zvezde sasvim dobre. Talenta u ekipi definitivno ima, ali za neki bolji europski rezultat potrebno je prvo popraviti obranu.

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Puma » 02 avg 2016, 23:12

Odbrana vam je ****, niste ni zasluzili da prodjete. Jos ja konj ovde se nesto nerviram, navijam ali dzaba.

Grujic je bio majka, nema zamjene za njega. Ima Plavsic ali njega izgleda nesto ne favorizuje Grof.

Fakat sam mislio da je ove godine Zvezda zrela da ide daleko.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

aqarius
Postovi: 3898
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la aqarius » 02 avg 2016, 23:13

Rooney88 je napisao/la:Lundogorets je sve samo ne "tamo neki" . Izuzetno dobro organizovan I ozbiljan klub iza kojeg stoji jaka finansihska masinerija.
Ludogorec zaista jeste tamo neki,međutim pokraj fudbala kakav se igra na ovim našim prostorima lako je biti dobar i veliki.Tek sada se vidi koliko klubovi sa naših prostora zaostaju tehnički,taktički,fizički..neg zbog te neke organizovanosti protivnika nego zbog svih dešavanja,lopovluka,malverzacija i neprofesionalizma koji se dešavaju u našem fudbalu.Crvena Zvezda -ex šampion svijeta i Europe ,bez bzira na finansijsku mašineriju koja stoji iza Ludogoreca,da padne tako reći bez ispaljenog metka,od Bugara,pa hebo te :puke:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 02 avg 2016, 23:14

Rooney88 je napisao/la:Jbga, Lindogorets ocigledno dosta spremnija I sveukupno jaca ekipa ali Zvezda je pokazala napredak I ako nastave sa ovim putem moze se stvoriti na ovim prostorima jos jedan ozbiljan klub uz Dinamo.
terzić je svakako veći krimos, samo mu treba vremena da se uhoda ko zdravko i da uništi partizan ko što je uništen hajduk...


što se tiče utakmice. KUKAVIČKI. takav je bio pristup, taktika, ideja, odnos, sve.
ludogorec je isti kao što je bio protiv nas, i tada je sve uništio idiot na kraju poluvremena (trajković).
ali fazon je da su oni isti tim još od prvog susreta sa nama. dakle kontinuitet sastava. zato su i prošli dalje. iskusniji su. bolji individualno nisu ali su uigraniji imaju glavu i rep. ovi igrači koje je zvijezda dovela su samo nabacani. bez kompozicije, bez smisla. poraz je trenerov. ali crnogorski demagog će imati već neku doskočicu.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la let3 » 02 avg 2016, 23:17

Znaci, retarda Kangu vec sutra nabiti nogom.
Covjek je uništio Zvezdu veceras. Njegovo idiotsko iskljucenje na poluvremenu :facepalm: je potpuno odredilo utakmicu.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Pappy » 02 avg 2016, 23:22

DANTES je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Jbga, Lindogorets ocigledno dosta spremnija I sveukupno jaca ekipa ali Zvezda je pokazala napredak I ako nastave sa ovim putem moze se stvoriti na ovim prostorima jos jedan ozbiljan klub uz Dinamo.
terzić je svakako veći krimos, samo mu treba vremena da se uhoda ko zdravko i da uništi partizan ko što je uništen hajduk...


što se tiče utakmice. KUKAVIČKI. takav je bio pristup, taktika, ideja, odnos, sve.
ludogorec je isti kao što je bio protiv nas, i tada je sve uništio idiot na kraju poluvremena (trajković).
ali fazon je da su oni isti tim još od prvog susreta sa nama. dakle kontinuitet sastava. zato su i prošli dalje. iskusniji su. bolji individualno nisu ali su uigraniji imaju glavu i rep. ovi igrači koje je zvijezda dovela su samo nabacani. bez kompozicije, bez smisla. poraz je trenerov. ali crnogorski demagog će imati već neku doskočicu.
Pa i nije baš isti tim. Od te utakmice sa Partizanom Stojanov i Djakov su tu. U odnosu na sezonu 2014-15 Stojanov, Djakov, Moti, i na klupi bili Misiđan, Vanderson i Abel.

Prošle sezone su recimo prodali veći dio glavnih igrača te ekipe, Bezjak, Žunior, Aleksandrov, Zlatinski, Espinjo, Abalo...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 02 avg 2016, 23:29

@papy i marselinjo
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Puma » 02 avg 2016, 23:33

Rooney88 je napisao/la:Lundogorets je sve samo ne "tamo neki" . Izuzetno dobro organizovan I ozbiljan klub iza kojeg stoji jaka finansihska masinerija.
Ma ljudi cim vide da klub nije iz Zapadne Europe po automatizmu mora da su neki levati i drvosjece. Mnogi ulazu i mnogi idu naprijed.

Cini se da ste poprilicno fulili sa pojacanjima, pogotovo Fibel.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 03 avg 2016, 00:00

Puma je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Lundogorets je sve samo ne "tamo neki" . Izuzetno dobro organizovan I ozbiljan klub iza kojeg stoji jaka finansihska masinerija.
Ma ljudi cim vide da klub nije iz Zapadne Europe po automatizmu mora da su neki levati i drvosjece. Mnogi ulazu i mnogi idu naprijed.

Cini se da ste poprilicno fulili sa pojacanjima, pogotovo Fibel.
oni tj runijevi su poznati kao čudna bića koja žive u skrivenom selu u šumi. ponekad dođu na grbavicu :urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bordobijeli » 03 avg 2016, 00:34

U ligu prvaka se ulazi s timskom igrom, trkom,defanzivom to zvezda nista nema.pogresno slozen tim s puno majstora a s malo ovog gore navedenog, u super ligi ce ova ekipa dominirati i svakom dati 2-3 komada al za evropu treba puno vise odgovornosti .

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 03 avg 2016, 01:13

Iz ogromne euforije u ogromnu histeriju za samo nekoliko sati. :facepalm:
Koliko god da sam se plašio ispadanja, isto toliko sam se plašio i činjenice da ću tu histeriju morati, gledati, slušati, čitati sljedećih par dana. Šta sam sve čuo i pročitao večeras, ne znam dal da se smijem ili da plačem. :lolno:

Istina, imali smo ih, malo je falilo, ali je istina i da je prošao kvalitetniji (i timski i individualno) i uigraniji tim i to zasluženo. Mi smo kamarom gluposti dopustili da se to desi. Kako drugačije nego glupošću nazvati onaj debilni drugi primljeni gol u Bugarskoj pa dva identična gola Cafua kad nam prolazi pored 4-5 igrača ko pored čunjeva na treningu, pa Kangin crveni, pa užasnog Ibanjeza, Le Taleka i odbranu koja nije dorasla bilo kakvom ozbiljnom takmičenju, Kahriman... Ljudi nam u 5 koraka dođu do šesnaesterca. :shock: :oops:

Pa smiješan kriterijum zalizanog talijanskog šupka koji u centimetar mjeri odakle će se i kad će se izvesti prekid i glumi neki lafo autoritet, a ovamo ne vidi greške pomoćnika koji fulaju ofsajde po metar-dva. Da nije Talijan, taj Evrope ne bi vidio nikad. Griješio je na štetu i nas i njih.
Grof, igrači i ljudi iz uprave, imaju krivicu za ispadanje, svako svoj dio, ali ne treba upirati prstom, napadati i pljuvati.

Slijedi žrijeb u petak gdje će nam trebati dosta sreće, slijedi gostovanje u Lučanima u subotu i poslije Voždovac na Rajku.



A ovom pacijentu što u ovakvom momentu pominje državne projekte, samo da kažem, yebo te onaj ko ti je uveo net u kuću, onaj ko ti ga plaća i onaj ko te je napravio takvim indijancem.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 03 avg 2016, 01:30

bordobijeli je napisao/la:U ligu prvaka se ulazi s timskom igrom, trkom,defanzivom to zvezda nista nema.pogresno slozen tim s puno majstora a s malo ovog gore navedenog, u super ligi ce ova ekipa dominirati i svakom dati 2-3 komada al za evropu treba puno vise odgovornosti .

sa ovim bih se generalno mogao složiti osim ovog dijela o timu sa puno majstora. Tim sa puno majstora ali za domaće takmičenje, za evroutakmice to je samo Katai i to se vidi.
Timsku igru dobiješ time što okosnicu tima praviš oko 4-5-6 najboljih igrača, ne mijenjaš ih par godina i dovodiš nove igrače kad i gdje se ukaže potreba za tim. Mi za takav sistem nismo sposobni jer nam transfer politiku diktira užasna finansijska situacija. Sa druge strane, dovodimo na pozicije gdje već imamo igrače, a gdje najviše gori, čekamo kraj avgusta iako se još u novembru prošle godine znalo da ćemo igrati kvalifikacije za LŠ i znalo se da nam je odbrana boljka broj 1. E to je već neznanje.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

4672980102091213
Postovi: 173
Pridružen/a: 06 jul 2016, 22:22
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la 4672980102091213 » 03 avg 2016, 04:47

Zasluzeno Ludogorec ide dalje. Onaj Cafu moze birati klub u ligama petice. Od Zvezde sam vise ocekivao pogotovo u vecerasnjoj utakmici. Fibel je tanak i takav je bio i u Bugarskoj i protiv Valete. Cvetkovic takodjer nije kalibar za lige sampiona. Kanga je dobar, ali veceras mi je u prvom poluvremenu bio najgori bez obzira na crveni karton. Muce kako je najavljivan nije ni blizu toga i djeluje kao istrosen igrac, a Srnic je onako radnik i timski igrac, pa od njega i ne ocekujes sad nesto, Katai je naravno klasa i morao je veceras poceti Hugo. Takodjer i za Plavsica se mora naci mjesto. Meni ovako djeluje dosta zanimljiv i Poletanovic i od njega ocekujem vise nego od Ruiza i Mucea, pa valjda pogrijesim :D

Ne treba ovo shvatati toliko tragicno, ispalo se od bolje ekipe. Zvezda sad i prije cetiri ili pet godina razlika je drasticna, a na kraju krajeva ima jos taj plejof i bice jos igre. U svakom slucaju sa Grofom ide nova titula to je sigurno, a za ostalo samo treba strpljenja. Jedina zamjerka je pretjeranost sa dovodjenjem nedovoljno kvalitetnih stranaca i gomilanje igraca. Samo u veznom redu ima sest odlicnih igraca barem za JSL.

Delije odskacu od svih na svijetu i to vec deceniju i pol ;)
Za zivot cijeli !

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 03 avg 2016, 10:07

Ludogorec je mnogo dobra, uigrana i iskusna ekipa da bih bio razocaran/zatecen samom eliminacijom!

Medjutim, ono sto me je mnogo razocaralo jeste prvenstveno grof Božović i to u 2 segmenta:

1. Pi.kasta postavka igre pred 50 000 domacih navijaca! Iznenadjenje i jeste da bi jednom nasamario protivnika, ali kada 2 puta isto ponovis, onda je to procitana knjiga. Veoma rijetko ili skoro nikada nasa ekipa nije nisto napravila kada je kalkulisala i nesto "branila". Ova utakmica me po mnogo cemu podsjetila na onaj proslogodisnji mec Partizana sa Augsburgom. Koliko smo bili mekani i fizicki inferiorni da ne pricam.

2. Sramota je i malo je reci nepravedno da jednog Plavšića nema ni medju 18 igraca, a prosle sezone je bio ponajbolji igrac! Kaze grof: "Oni su za razliku od nas uigrani i imaju konstatnu". Pa majstore, imao si i ti koliko toliko uigranu ekipu, ali si naprasno stavio Plavšu u drugi plan, Huga zakovao na klupu, indijanisao sa Kataiem na centarforu, stavio 3-4 nova igraca u startnu postavu i ocekujes nesto... :facepalm: Kao sto neko gore rece, Poletanović u najmanju ruku moze odigrati slicno (uvjeren sam cak i dosta bolje u ofanzivi) kao i Le Talek, a nema ga ni na klupi, ali zato je tu prekaljeni Luković koji objektivno onako moze moze biti od koristi kao i sam grof da je na terenu... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la AjsKjub » 03 avg 2016, 11:01

Samo sebi štetite onakvim transparentima. Razumijem da je raja isfrustrirana, ali od onoga ništa dobro ne može proizaći.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 03 avg 2016, 13:54

Ma nece nista biti sto se tice onog transparenta.. ne mogu nikoga kazniti zbog citiranja njihovog statuta.

Sa druge strane, bice paprene kazne zbog viska ljudi na tribinama, gadjanja onog posle crvenog kartona, baklji..

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 03 avg 2016, 20:03

[youtube][/youtube]

:plac:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 05 avg 2016, 03:35

Prenio sam ovamo da ne kvarimo Vošinu temu.


DANTES je napisao/la:@marconato kod vas lalat nikad nije dobio pravu šansu. stojanoviću dali jak tim da uzme titulu. njemu slabiji mnogo tim. onda njega šutnuli i 3 puta bolji tim dali demagogu. to nije bilo fer
Koliko se sjećam, Lalatović nije šutnut već je otišao sam. Doduše, pod pritiskom zvezdaške javnosti a vjerovatno i uprave. Osporavan je preko svake mjere, nešto slično kao što se radilo sa Mihajlovićem dok je bio selektor i što se radi sa Radonjom. Sve loše se stavlja u prvi plan, a neke objektivne okolnosti i sve ono što je dobro, se marginalizuje.
On je taj koji je isforsirao mlade i koji je vjerovao u Kataija. Sa druge strane kad pogledaš, nije uzeo titulu, nije uzeo Kup, u dva derbija te sezone ništaa nismo mogli da uradimo i logično da ide smjena.

Grof je naslijedio krš od tima koji je vodio Lalat, ali je Grof dobio i odriješene ruke da dovede koga smatra da mu treba i da mu se niko ne miješa u posao. Bez tih uslova vjerovatno nikad ni ne bi preuzeo Zvezdu. Rezultat toga je nadmoćno uzeta titula.

Zašto demagog?




marconato je napisao/la:Bas sada komentarisem to s ćaletom (on je inace "neutralan" - partizanovac :mrgreen: ). Lalat je imao smijesan tim u poredjenju sa ovim sada - Caki Stojanović, Gavrinjo, Aca tenk, Vukan... :facepalm:
Plus Anđelko, plus Rakić plus Despotović, Parker... :lolno:
Za Lalata ne brinem. Ako nastavi ovako, u neko skorije vrijeme, eto njega opet kod nas na klupi. Bivši kapiten i veliki Cigan.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.