FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la marconato » 19 jun 2017, 12:37

Mogli ste dosta bolje proci, ne zbog snage protivnika, nego zbog potencijalnih navijackih nereda...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 19 jun 2017, 12:39

Zadovoljan sam protivnikom.Jači smo mnogo,a putovanje u komšiluk.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 19 jun 2017, 12:46

Rutinski ih odradit u prvoj utakmici, sad rodjaka kontajtirao da kartu mora naci za revans.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 21 jun 2017, 09:59

Protivnik po mjeri, koji se nijednog momenta ne smije podcijeniti.
Generalno, razred ispod.
Ne bi trebali imati većih problema, prednost je i što prvu igramo kući i što bi već tada mogli odraditi posao. Nisam nešto pratio Podgoričane, ali sam igrački kadar je sačinjen od regionalnih anonimusa sa 1-2 izuzetka i ne vidim na koju foru oni mogu učiniti ovaj dvomeč interesantnim.
Nadam se da neće biti navijačkih nereda, iako je objektivno o tome nezahvalno govoriti iz razloga što je velika netrpeljivost između Varvara i Grobara iz Crne Gore. Kontam da će Grobari dobiti onu južnu tribinu, iako vjerujem da bi bez problema napunili sve triibine stadiona.

Čekajući štopera...
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 21 jun 2017, 16:28

Valjda ce ga dovesti do kraja juna.
Ponovo se pominje Rajkovic.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 22 jun 2017, 14:48

Budućnost je protivnik po mjeri. Da nije politike stadion Pod Goricom bi bio pun grobara. Ali Mile to neće nikad dopustiti. Naučili su lekciju prije par godina, kad su se odvojili a čitava Morača navijala za Partizan. Od tada karte se mogu dobiti isključivo preko dps kanala kad igraju protiv Srba.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 22 jun 2017, 21:15

Ma nemaju oni kome pokloniti 10k.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2017, 13:40

Ne znam kakvi ste, ali protiv ove Budućnosti ni jedan ozbiljan klub iz regiona ne bi trebao imati problema.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 24 jun 2017, 15:19

Virtu4l je napisao/la:Ne znam kakvi ste, ali protiv ove Budućnosti ni jedan ozbiljan klub iz regiona ne bi trebao imati problema.
Ne znamo ni mi. Bez tandema Đule loši. A još nikoga nismo doveli.. Prodali najboljeg štopera i novog niđe.. Znam koliko je loša cg liga ali opet ko zna..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2017, 23:18

DANTES je napisao/la:Ne znamo ni mi. Bez tandema Đule loši. A još nikoga nismo doveli.. Prodali najboljeg štopera i novog niđe.. Znam koliko je loša cg liga ali opet ko zna..
Ma ovi su po kvalitetu sigurno iza Zete i Sutjeske, titulu su osvojili za zelenim stolom, najmanje je tu bilo dobrog fudbala. Smiješna ekipa.

Na tribinama će biti cirkus, Grobari bi trebali dobiti jug i mislim da na toj tribini neće biti domaćih navijača. Evo danima vijećaju kako da 'domaće' Grobare spriječe da uzmu ulaznice za ostale tribine, jer tu leži potencijalni problem ako se navijači izmiješaju.

Varvari se mobilišu, ovoga puta neće da se obrukaju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 25 jun 2017, 00:04

Virtu4l je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Ne znamo ni mi. Bez tandema Đule loši. A još nikoga nismo doveli.. Prodali najboljeg štopera i novog niđe.. Znam koliko je loša cg liga ali opet ko zna..
Ma ovi su po kvalitetu sigurno iza Zete i Sutjeske, titulu su osvojili za zelenim stolom, najmanje je tu bilo dobrog fudbala. Smiješna ekipa.

Na tribinama će biti cirkus, Grobari bi trebali dobiti jug i mislim da na toj tribini neće biti domaćih navijača. Evo danima vijećaju kako da 'domaće' Grobare spriječe da uzmu ulaznice za ostale tribine, jer tu leži potencijalni problem ako se navijači izmiješaju.

Varvari se mobilišu, ovoga puta neće da se obrukaju.
Ma ja se bojim cg grobara. Pogotovo iz Nikšića. Oni su davno jednom po gž pravili pizdarije :facepalm:
Da je normalna situacija, pun bi stadion bio grobara. Ovako teško. Samo da ne bude sranja.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jun 2017, 01:54

Virtu4l je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Ne znamo ni mi. Bez tandema Đule loši. A još nikoga nismo doveli.. Prodali najboljeg štopera i novog niđe.. Znam koliko je loša cg liga ali opet ko zna..
Ma ovi su po kvalitetu sigurno iza Zete i Sutjeske, titulu su osvojili za zelenim stolom, najmanje je tu bilo dobrog fudbala. Smiješna ekipa.

Na tribinama će biti cirkus, Grobari bi trebali dobiti jug i mislim da na toj tribini neće biti domaćih navijača. Evo danima vijećaju kako da 'domaće' Grobare spriječe da uzmu ulaznice za ostale tribine, jer tu leži potencijalni problem ako se navijači izmiješaju.

Varvari se mobilišu, ovoga puta neće da se obrukaju.
Ma oni se samo i mobilisu kad Partizan dolazi....ali to je par stotina... Nerede moze izazvati samo neki Milin placenik, niko drugSamo iz Niksica bi doslo 400 Grobara...

Navodno smo potpisali Miletica, nemam pojma sta ce nam.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2017, 09:09

Shadows je napisao/la:Nerede moze izazvati samo neki Milin placenik
Sigurno, Grobari su cvjećke, oni nikad ne bi napravili problem.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jun 2017, 11:20

Nigdje to nisam rekao.
Pricam ono sto pricaju i vodje Varvara, dakle incudent vecih razmjera moze biti isceniran od placenika, kao sto su iscenirali drzavni udar na dan izbora.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2017, 13:32

Shadows je napisao/la:Nigdje to nisam rekao.
Pricam ono sto pricaju i vodje Varvara, dakle incudent vecih razmjera moze biti isceniran od placenika, kao sto su iscenirali drzavni udar na dan izbora.
Kako znaš da je državni udar isceniran? Suđenje je u toku, tužilaštvo već sad ima pet priznanja, desetak pravosnažnih presuda i preko 100 materijalnih dokaza i telefonskih razgovora. Možda ti imaš neke insajdere, uputi me.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jun 2017, 14:45

Da zli Srbi htjeli lincovati Mila jednog od najboljih orijatelja Aleksandra Vucica ciji su medijiMilu pravili kampanju i potpuno srpski politickiblok cenzurisali. Msm briga me i zajedan i drugi blok vec ti govorim koliko je ta prica o udaru paradoks.Jednako paradoxalna kao i prica o atentatu na Vucica, hapsenju Sarica, sinuZeljka Mitrovica....Za vlast sve.

Da je ijednom ozbiljnom bilo bitno smjenjivanje Mila i da nije bilo s njim tala, Milo bi bio proslost prije 15 god...

Kad govorim o incidentima msm na stadion.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2017, 15:42

Srpski (predizborni) politički blok u Crnoj Gori je sve jači iz godine u godinu, tako da nema govora o nekoj cenzuri, počinje mjesec dana prije predizborne trke, troši se ogromna količina novca za koji niko ne zna porijeklo, cijena jednog glasa je dostigla vrtoglave iznose, ni Milo više ne može platiti toliko. Bukvalno te zaskaču na ulici i nude sve samo da glasaš za njih, ovo ti iz iskustva govorim. Biračko tijelo je toliko da se svakom glasaču može pristupiti ponaosob. Milova najveća snaga su manjine i sve dok njih ima na svojoj strani - nema brige za njega. Tih 6,5% albanaca, bošnjaka i hrvata uvijek odluče izbore, a nekako je logično da oni nikad neće ići u koaliciju sa srpskim strankama.

Međutim, prošle godine im (opoziciji) je bila posljednja šansa, zato su uradili sve što su uradili i zato su bili toliko agresivni na svim poljima, ali opet nisu uspjeli. Izbori 2016. su odredili sudbinu CG, a ta sudbina je zapad, NATO i EU. Milo će otići onda kad on bude želio, a to će se desiti nakon što Crna Gora uđe u NATO i EU. Prvu stepenicu su preskočili, do kraja ovog mandata će i druga stepenica biti završena priča. Možda se pravoslavna braća osjećaju izdanim (što je logično), ali jednostavno ovoj zemlji je potrebna Evropa, potrebni su im zapadni turisti i investitori, a ne Rusija. Vjeruj mi razlika je ogromna. Ovi prvi poštuju zakone, ponašaju se normalno, dok su drugi samo dno, prije svega kulturološko a onda i svako drugo.
Da ne idemo previše u off, incidenti će se vjerovatno desiti, a Grobari moraju biti oprezni da im se opet ne bi desio Mostar.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 25 jun 2017, 16:58

Virtu4l je napisao/la:
Srpski (predizborni) politički blok u Crnoj Gori je sve jači iz godine u godinu, tako da nema govora o nekoj cenzuri, počinje mjesec dana prije predizborne trke, troši se ogromna količina novca za koji niko ne zna porijeklo, cijena jednog glasa je dostigla vrtoglave iznose, ni Milo više ne može platiti toliko. Bukvalno te zaskaču na ulici i nude sve samo da glasaš za njih, ovo ti iz iskustva govorim. Biračko tijelo je toliko da se svakom glasaču može pristupiti ponaosob. Milova najveća snaga su manjine i sve dok njih ima na svojoj strani - nema brige za njega. Tih 6,5% albanaca, bošnjaka i hrvata uvijek odluče izbore, a nekako je logično da oni nikad neće ići u koaliciju sa srpskim strankama.

Međutim, prošle godine im (opoziciji) je bila posljednja šansa, zato su uradili sve što su uradili i zato su bili toliko agresivni na svim poljima, ali opet nisu uspjeli. Izbori 2016. su odredili sudbinu CG, a ta sudbina je zapad, NATO i EU. Milo će otići onda kad on bude želio, a to će se desiti nakon što Crna Gora uđe u NATO i EU. Prvu stepenicu su preskočili, do kraja ovog mandata će i druga stepenica biti završena priča. Možda se pravoslavna braća osjećaju izdanim (što je logično), ali jednostavno ovoj zemlji je potrebna Evropa, potrebni su im zapadni turisti i investitori, a ne Rusija. Vjeruj mi razlika je ogromna. Ovi prvi poštuju zakone, ponašaju se normalno, dok su drugi samo dno, prije svega kulturološko a onda i svako drugo.
Da ne idemo previše u off, incidenti će se vjerovatno desiti, a Grobari moraju biti oprezni da im se opet ne bi desio Mostar.
Ma mrzim blokove i nato. Ali... Biti član istog donosi sigurnost i pare.. Odmah te gledaju drugačije kad hoće da ti ulože pare..

A to oko para i kupovanja glasova u cg pa kako drugačije dobiti čovjeka kojem na izborima decenijama glasaju mrtvi.. :urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2017, 17:19

DANTES je napisao/la:A to oko para i kupovanja glasova u cg pa kako drugačije dobiti čovjeka kojem na izborima decenijama glasaju mrtvi.. :urnebes:
To su mitovi koji su prisutni u svakoj zemlji u regionu. Da bi ga dobili prvo moraju skinuti nacionalistički predznak, pa onda sve ostalo, jer vladajućoj partiji u CG pored ovakve opozicije nije potrebna nikakva predizborna kampanja. Opozicija se manjina sjeti tek onda kad se završi glasanje u 20h pa ih mole da idu u koaliciju sa njima, dok ostale četiri godine ne postoje, čak naprotiv omalovažavaju ih i slično.

Jednostavna je to matematika, imaš četiri godine da mene i moj narod privučeš da glasam za tebe, kada to shvate, možda i pobijede. S tim da mi moraš ponuditi nešto bolje od onoga što već imam kod Mila.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jun 2017, 18:59

Presli ste na politiku....uglavnom stojim iza svega napisanog.

Sto se FKP tice idioti od novinara ponovo potenciraju pricu o Sumi praveci od njega Kaku licno...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.