FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2017, 11:07

djoleprijedor je napisao/la:Ćirković je zlo.
Pobjeda za samopouzdanje.Mozda Mihajlovicu klikne u glavi nakon ovog gola i zaigra kako moze.
Leonarda treba prodati i mislim da nakon Olimpijakosa ide.
Kako ti se čini Suma? Meni malo neozbiljno.. Žongler bez svrhe i svrsihodnosti.. Ne dribla ko Leo da ostvari prednost već onako radi driblanja.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 23 jul 2017, 12:21

DANTES je napisao/la:
djoleprijedor je napisao/la:Ćirković je zlo.
Pobjeda za samopouzdanje.Mozda Mihajlovicu klikne u glavi nakon ovog gola i zaigra kako moze.
Leonarda treba prodati i mislim da nakon Olimpijakosa ide.
Kako ti se čini Suma? Meni malo neozbiljno.. Žongler bez svrhe i svrsihodnosti.. Ne dribla ko Leo da ostvari prednost već onako radi driblanja.
Prije svega nespremno izgleda,a i neozbiljno što ti kažeš.Ipak vidi se da zna sa loptom i mislim da će igrati volje čim malo uđe u sistem,upozna saigrače a i popravi spremu.E sad,na šta će to da liči-vidjećemo.I Leonardo na prva 2-3meča nije izgledao ozbiljno.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 23 jul 2017, 12:23

Subica smo trebali zadrzati.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 23 jul 2017, 16:28

Vidjeces ti Dante scenarija kad Ćirko poludi ko protiv Totenhema i odigra maestralno(nisam pijan,previse...) pa bude mec viner,i prodjemo Atinske cigane.Onda ga uvalimo nekome ,ko nekada Spasica Realu i Bog da nas vidi xD
Mens sana in corpore sano.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2017, 16:56

djoleprijedor je napisao/la:Vidjeces ti Dante scenarija kad Ćirko poludi ko protiv Totenhema i odigra maestralno(nisam pijan,previse...) pa bude mec viner,i prodjemo Atinske cigane.Onda ga uvalimo nekome ,ko nekada Spasica Realu i Bog da nas vidi xD
Samo da ne poludi pa im da loptu pred golom :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 23 jul 2017, 17:43

DANTES je napisao/la:
djoleprijedor je napisao/la:Vidjeces ti Dante scenarija kad Ćirko poludi ko protiv Totenhema i odigra maestralno(nisam pijan,previse...) pa bude mec viner,i prodjemo Atinske cigane.Onda ga uvalimo nekome ,ko nekada Spasica Realu i Bog da nas vidi xD
Samo da ne poludi pa im da loptu pred golom :rol:
To je vec prirodno stanje :D
Mens sana in corpore sano.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 23 jul 2017, 18:51

Lagan posao u prvom kolu.

Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jul 2017, 09:28

Jacsam optimista i pored kriticne zadnje linije.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la marconato » 25 jul 2017, 09:33

Ja takodje vjerujem da imate sanse za povoljan rez, cak mozda i da dobijete... Pogotovo ako bude trio Leo-Tawamba-Đurđević u startnih 11.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jul 2017, 09:38

Pretpostavljam da ce biti.
Navodno i njima nece igrati par prvotimaca.
Kljucno bi bilo da ne primimo gol.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 25 jul 2017, 14:09

Ja bi bio zadovoljan da na revans odemo sa 0-0,medjutim tesko da ova nasa odbrana moze da izdura,tako da u napadu moramo biti ubojiti i iskoristiti svaku priliku.
Olimpijakos je jak,favorit,medjutim nije Real ni Barsa.Nije ni Sevilja,Everton ili Lacio,tako da ima sanse.Je,bem li ga,svaka pobjeda je dobra.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jul 2017, 20:55

Tavamba tavamba tine znas da volim te jaaass

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jul 2017, 22:17

Sramno sydjenje

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 25 jul 2017, 22:30

Shadows je napisao/la:Sramno sydjenje
Pa italijanski je to mufljuz
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 25 jul 2017, 22:53

Rekoh ja da ova naša odbrane ni u ludilu ne može da ne primi gol protiv ovakvog protivika-što i nije neka mudrost :roll: :roll: Ipak,3 lagana-naivna komada je previše,na domaćem terenu.Ovo je pokazatelj gdje je Partizan,a gdje Olimpijakos u evro okvirima.Mi smo začelje neke 3.evro lige a oni su 2.(Možda sam i previše subjektivan).Mislim da je Partizan zaslužio bolji rezultat,ali ne i drugi ishod. 2-3 ili 1-2 bi bilo realno,na osnovu prikazanog i kvaliteta.
Odbrana nam je bila tragi-komična,kao i oba zadnja vezna-Everton i Kosović,s tim da je Everton koliko-toliko sa svojom požrtvovanošću ublažio lošu utakmicu.Kljajić je takođe potvrdio da je dobar golman za naše uslove,a ispod prosječan za evropske kao i Ostojić(kriminalan,najgora njegova utakmica ),Vule i Miletić bek.Ćirković je loš i za JSL ligu.Ćelavi Miletić je odigrao najbolje u odbrani.
U napadu najbolji Janković,pa Tavamba.Đuka i Leonardo se trudili,ali ovo nisu Lučani ili Mačva i dobro je da Leonardo vidi na kom je on nivou sa jačim protivnicima.
Sudija je bio đubre italijansko i katastrofalno je sudio.Nzm da li ima klub u Evropi koji ima lošije domaće suđenje od nas.
Na kraju krajeva,nisam previše uzrujan jer ovo je realnost.Treba odraditi revanš i ponosati se junački za utisak,a onda moliti boga da u plej ofu za LE dobijemo protivnika po mjeri,pa se plasiramo tamo što bi bio VELIKI USPJEH.Liga Evropa je za naše klubove LIGA ŠAMPIONA! :kafa:
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jul 2017, 22:53

Smece.
Bez obzira kaznili su nase greske i vec prosli dalje.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 25 jul 2017, 23:20

djoleprijedor je napisao/la:Rekoh ja da ova naša odbrane ni u ludilu ne može da ne primi gol protiv ovakvog protivika-što i nije neka mudrost :roll: :roll: Ipak,3 lagana-naivna komada je previše,na domaćem terenu.Ovo je pokazatelj gdje je Partizan,a gdje Olimpijakos u evro okvirima.Mi smo začelje neke 3.evro lige a oni su 2.(Možda sam i previše subjektivan).Mislim da je Partizan zaslužio bolji rezultat,ali ne i drugi ishod. 2-3 ili 1-2 bi bilo realno,na osnovu prikazanog i kvaliteta.
Odbrana nam je bila tragi-komična,kao i oba zadnja vezna-Everton i Kosović,s tim da je Everton koliko-toliko sa svojom požrtvovanošću ublažio lošu utakmicu.Kljajić je takođe potvrdio da je dobar golman za naše uslove,a ispod prosječan za evropske kao i Ostojić(kriminalan,najgora njegova utakmica ),Vule i Miletić bek.Ćirković je loš i za JSL ligu.Ćelavi Miletić je odigrao najbolje u odbrani.
U napadu najbolji Janković,pa Tavamba.Đuka i Leonardo se trudili,ali ovo nisu Lučani ili Mačva i dobro je da Leonardo vidi na kom je on nivou sa jačim protivnicima.
Sudija je bio đubre italijansko i katastrofalno je sudio.Nzm da li ima klub u Evropi koji ima lošije domaće suđenje od nas.
Na kraju krajeva,nisam previše uzrujan jer ovo je realnost.Treba odraditi revanš i ponosati se junački za utisak,a onda moliti boga da u plej ofu za LE dobijemo protivnika po mjeri,pa se plasiramo tamo što bi bio VELIKI USPJEH.Liga Evropa je za naše klubove LIGA ŠAMPIONA! :kafa:
Sve se slažem. Samo smatram da je najgori dio tima bio dvojac everton i Kosović.. A to je ključni dio tima..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 25 jul 2017, 23:25

DANTES je napisao/la:
djoleprijedor je napisao/la:Rekoh ja da ova naša odbrane ni u ludilu ne može da ne primi gol protiv ovakvog protivika-što i nije neka mudrost :roll: :roll: Ipak,3 lagana-naivna komada je previše,na domaćem terenu.Ovo je pokazatelj gdje je Partizan,a gdje Olimpijakos u evro okvirima.Mi smo začelje neke 3.evro lige a oni su 2.(Možda sam i previše subjektivan).Mislim da je Partizan zaslužio bolji rezultat,ali ne i drugi ishod. 2-3 ili 1-2 bi bilo realno,na osnovu prikazanog i kvaliteta.
Odbrana nam je bila tragi-komična,kao i oba zadnja vezna-Everton i Kosović,s tim da je Everton koliko-toliko sa svojom požrtvovanošću ublažio lošu utakmicu.Kljajić je takođe potvrdio da je dobar golman za naše uslove,a ispod prosječan za evropske kao i Ostojić(kriminalan,najgora njegova utakmica ),Vule i Miletić bek.Ćirković je loš i za JSL ligu.Ćelavi Miletić je odigrao najbolje u odbrani.
U napadu najbolji Janković,pa Tavamba.Đuka i Leonardo se trudili,ali ovo nisu Lučani ili Mačva i dobro je da Leonardo vidi na kom je on nivou sa jačim protivnicima.
Sudija je bio đubre italijansko i katastrofalno je sudio.Nzm da li ima klub u Evropi koji ima lošije domaće suđenje od nas.
Na kraju krajeva,nisam previše uzrujan jer ovo je realnost.Treba odraditi revanš i ponosati se junački za utisak,a onda moliti boga da u plej ofu za LE dobijemo protivnika po mjeri,pa se plasiramo tamo što bi bio VELIKI USPJEH.Liga Evropa je za naše klubove LIGA ŠAMPIONA! :kafa:
Sve se slažem. Samo smatram da je najgori dio tima bio dvojac everton i Kosović.. A to je ključni dio tima..
Everton odigrao najlošiji meč odkad je u Partizanu.Kosović,ponavljam ko papagaj,nije igrač za 1.postavu i kraj priče.Jevtović mora počinjati u paru sa Evertonom.Ne mogu se oteti utisku da je možda meč mogao otići u drugom smjeru da je Leonardo dao ono,kad je onaj šu.pak talijanski pustio prednost kad je Jankovič fauliran :damn:
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 25 jul 2017, 23:42

Evi j3 stvarno ofigrao lose. Ja sam ocekivao Jevtovica umjesto Kosovica.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Nemanja86 » 26 jul 2017, 09:56

Pa nije Everton toliko loš, koliko su njegove fizikalije manje primjetne u evropskoj konkurenciji u odnosu na JSL livade. Prosto, jedan fin reality check.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.