Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 17 feb 2017, 11:48

Dobar izbor!
S njim bi konacno opet mogli nesto uraditi. Ova generacija ima potencijal za cak i zlato, samo se plasim da nece imati mnogo vremena za uigravanje i forsiranje svog sistema...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 17 feb 2017, 12:09

Solidno rješenje i ništa više od toga.. Opet bolje on nego neki drugi stručnjak
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 17 feb 2017, 21:03

Nisam presrećan. Bolji od Sivića, daleko od idealnog... Šta je tu je...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 feb 2017, 18:54

Luka Jović pogodio za Benfiku B.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 feb 2017, 20:30

Radoja igrac utakmice u pobjedi nad Osasunom. Proslo kolo sa Atleticom je bio najbolji u Celti, sada MoTM. :thumbup:

Maksimović danas igrao u startnih 11 Napolia. Brine Nastasić, koji prIliku dobija samo u kupu i u EL.

U 21:15 Braga vs Benfica, Rosić i Stojiljković protiv Fejse i Živkovića. Svi u startnih 11. Prenos na SK2.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 feb 2017, 23:12

Gledao sam uporedo s basketom, NIkola, Fejsa i Žile prosjecni, ali zato Rosić pokidao!
Nisam ga mnogo pratio u Bragi, ali ovo sto je odigrao, definitivno reprezentativni kalibar. Najbolji je bio u domacem sastavu, ocistio xy lopti...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 20 feb 2017, 21:21

Koju poziciju igra Rosic?

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 20 feb 2017, 22:00

Shadows je napisao/la:Koju poziciju igra Rosic?
Stoper.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 25 feb 2017, 15:41

Turnir najboljih kontinentalnih reprezentacija za igrače do 21 godine igra se od 16. do 30. juna i, po saznanjima novinara SOS kanala i kolumniste MONDA, Nebojše Petrovića, Srbiju će sa klupe voditi dvojica selektora - Ilija Petković i Vladimir Petrović "Pižon".

"U nedostatku pravog rešenja, mlade na EP najverovatnije vodi tandem Ilija Petković - Vladimir Petrović...", napisao je Petrović na svom Twitter profilu.

Podsetimo, "orlići" će se na Evropskom prvenstvu u Poljskoj takmičiti u grupi sa Portugalom, Španijom i Makedonijom. Dugo se kao budući selektor pominjao Nenad Lalatović, međutim, trenera Čukaričkog sprečava pravilo FSS po kojem selektor ne može da bude zaposlen i u nekom klubu.
auuuuuuuuuuuuu :rol: :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 feb 2017, 17:59

Pa dobro, moraju i to syebat! Sto bi isli da uzmemo zlato, kad mozemo "ne imati srece" i " imati los dan"... :facepalm:

Nego, Katai majstorski donio 3 boda vs Valencie!

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 25 feb 2017, 23:34

DANTES je napisao/la:
Turnir najboljih kontinentalnih reprezentacija za igrače do 21 godine igra se od 16. do 30. juna i, po saznanjima novinara SOS kanala i kolumniste MONDA, Nebojše Petrovića, Srbiju će sa klupe voditi dvojica selektora - Ilija Petković i Vladimir Petrović "Pižon".

"U nedostatku pravog rešenja, mlade na EP najverovatnije vodi tandem Ilija Petković - Vladimir Petrović...", napisao je Petrović na svom Twitter profilu.

Podsetimo, "orlići" će se na Evropskom prvenstvu u Poljskoj takmičiti u grupi sa Portugalom, Španijom i Makedonijom. Dugo se kao budući selektor pominjao Nenad Lalatović, međutim, trenera Čukaričkog sprečava pravilo FSS po kojem selektor ne može da bude zaposlen i u nekom klubu.
auuuuuuuuuuuuu :rol: :rol:

jeste li sigurni da vijest nije sa njuz.net? :urnebes: :clap:
pa ovi iz Saveza nisu dobro bazdareni, to je definitivno. Kome su oni dali da vode ovakvu generaciju :crazy: . Svakakvih budala, voimjaoca :lolno:



A Katai majstor :tokralju: :tokralju:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 26 feb 2017, 00:05

KATAIII! :bow:

@alane da je bogdo
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 26 feb 2017, 00:39

Ilija najjaci selektor kog je ekipa imala. Stara OFK filozofija.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 mar 2017, 22:46

Odlicna partija Sergeja veceras, mozda i najbolji igrac na terenu!
Muslin vise nema pravo na bilo kakve izgovore kada je ovaj momak u pitanju.. ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 01 mar 2017, 22:54

Ja se nadam da će on uskoro potpisati veliki transfer i u neki konkurentniji klub otići. Red je da zaigra Ligu šampiona i da se bori za titulu.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 mar 2017, 22:56

Polako, ima vremena! Tek je prebacio 20 dina...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 01 mar 2017, 23:06

marconato je napisao/la:Odlicna partija Sergeja veceras, mozda i najbolji igrac na terenu!
Muslin vise nema pravo na bilo kakve izgovore kada je ovaj momak u pitanju.. ;)

E ajd ti sad budi pametan pa na sredini sve to poredaj. Matic wc igrac, Radoja fantastican, SMS takodje, Milivojevic se odlicno snasao u palasu, sad ovu zadnju koju su igrali proglasen igracem utakmice...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 mar 2017, 23:15

U Muslinovoj formaciji ima mjesta samo za 2-cu (Matić i Luka vjerovatno), mada Sergej moze mozda i umjesto Kostića koji i nije u nekoj formi, a Tadića gurnuti malo vise gore ili na stranu...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 01 mar 2017, 23:54

Ja jedva cekam nastavak kvalifikacija, red je na dane radosti.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 02 mar 2017, 00:01

To jeste, nema sta, dole ce igrati dvojica. Jedino da se Muslin odluci da mijenja formaciju, sto je nerealno ocekivati u pola ciklusa. Znaci Matic je tu zagarantovano, za drugog igraca nisam bas siguran ko ce biti, mozda moze da uleti i Radoja koji igra sjajno u Selti, a i Fejsa koji je vec pocinjao kod Muslina. Gore je naravno Tadic kao nas najkreativniji igrac, on je sigurica u prvih 11 ko sto je i Matic. Sto se tice SMSa, ne znam koliko je pametno i uopste izvodljivo izvlaciti ga na krilo umjesto Kostica. Ako vec nema mjesta da igra svoju originalnu poziciju tu oko centra, bolje ga, sto ti kazes, staviti umjesto Tadica gore, a Tadica na krilo. To mi je nekako logicnije.

Mozda bi Muslin mogao da razmisli malo o Rosicu i Veljkovicu u odbrani. Obojica su standardni u klubovima, igraju dobro, pogotovo Rosic.


Evo potvrdjeno, Lalat selektor mlade reprezentacije na evropskom. Sreca.



Nisam upratio da je neko pisao, Muslin navodno zeli Prijovica u reprezentaciji, dao savezu zadatak da zavrsava papirologiju. Situacija je daj sta das. Tanki smo u napadu, malo je reci.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.