Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 25 maj 2017, 17:15

alan_kardec je napisao/la:ma smradovi. Da je odigrao koju i za A tim, opet bi mu pravili problem.
Ko Šalke na prošlom evropskom, pustili Maxa Meyera da igra za Švabiju, a Nastasiću zabranili da igra za Srbiju.


jel definitivno da ga Lacio neće pustiti?
ima tu do igrača
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 maj 2017, 17:27

DANTES je napisao/la: ima tu do igrača
Vjerujem i ja da ima. Sergej je sigurno izrevoltiran, a ko ne bi bio! Pozivaju se neki igraci koji su po svim mogucim kriterijumima i formacijama kvalitetom daleko iza njega!
Muslin tjera neki inat koji ce nam se obiti o glavu! Njegovo nepozivanje ne ide nikom u prilog, ni reprezentaciji koja je najbitnija, ni njemu kao igracu, ali umnogome i Laziu, koji ce ga dosta teze prodati englezima kod kojih vazi ono pravilo broja nastupa za reprezentaciju prilikom transfera..

Ne kazem da Sergej nema zelju da nastupa na EP, ali ovako ima razlog da bude dosta ravnodusniji ukoliko mu klub zaista zabrani da igra..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 25 maj 2017, 17:49

Postoje kod Engleza rupe, pa tako moze igrac dobiti radnu dozvolu iako ne nastupa za reprezentaciju.. ako se utvrdi da je on izrazit kvalitet ili sta vec, kada klub napravi zalbu.

Ni meni ne ide u glavu da on i Lazovic ne dobijaju pozive, ali dokle god Muslin ima rezultate, ima potpunu autonomiju i uvijek moze reci da ono sto on radi bez tih igraca uspijeva. Slicno kao i Sale u kosarkaskoj reprezentaciji.

Vels u Beogradu mora pasti..sve mi mirise na nasu pobjedu pred nekih 35+ hiljada ljudi. Samo ako vrijeme posluzi..

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 maj 2017, 18:16

dscile je napisao/la: Vels u Beogradu mora pasti..sve mi mirise na nasu pobjedu pred nekih 35+ hiljada ljudi. Samo ako vrijeme posluzi..
Wels mi je bio bas gotivna ekipa na Euru, ali posle onog meca jesenas, volio bih da ih nakantamo ko onda u NS! Kakve drvosjece braco draga... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 maj 2017, 20:02


Stavove rukovodećih ljudi iz rimskog kluba prenosi nam Mateja Kežman, koji u svojstvu agenta brine o Milinković Savićevoj karijeri.
"Suština je da je klub doneo odluku da ne pusti Sergeja jer smatraju da je odavno prevazišao takmičenja u mlađim kategorijama. Smatraju da je za njih jednostavno prevelik rizik da posle dugačke i teške sezone na takvo takmičenje puste igrača koji je ove sezone poneo epitet jednog od najboljih veznih igrača italijanske lige, igrača za koga je par klubova želelo da plati između 40.000.000 i 45.000.000 evra, s tim da Lacio nije želeo ni da priča na tu temu", kaže Kežman i nastavlja u dahu.
"Znaju da je Sergej bio prvak Evrope do 19 godina, pa šampion sveta do 20 i da jednostavno ne može više od toga u tom uzrastu. Iskoristili su pravila Fife i Uefe (nije zvaničan Uefin termin, prim. aut.) i na našu žalost donelu takvu odluku".


Inače, Lacijeve pripreme počinju tek 8. jula, ali kako se Evropsko U21 prvenstvo završava 30. juna, a Sergej Milinković Savić bi posle toga morao na odmor, jasno je da bi kasnio na početak Nebeskoplavih. A Lacio insistira na tome da Sergej bude tu od početka priprema.

Kako je sve to palo Sergeju?
"Sergej je imao veliku želju i motiv, ali jednostavno nije uspeo da promeni njihovu odluku. Ostaje mu da nastavi da radi i napreduje i dočeka poziv za A reprezentaciju i ispuni svoje snove. Tada niko neće moći da mu stane na put, a kao što je i sam rekao pre neki dan komentarišući izjave Novaka Đokovića - dao bi život za Srbiju", ističe Kežman.

Problem je samo što sistem, koji forsira Slavoljub Muslin, prema rečima selektora, ne odgovara Sergeju Milinković Saviću, pa su prednost do sada dobijali drugi igrači, iako nema sumnje da bi - ako su parametar samo igre prikazane na klupskom nivou - mladi vezista Lacija morao da bude bar u 23 najbolja srpska fudbalera.

Mlada selekcija do sada mu je bila "utešna nagrada". Možda je došlo vreme da se polako priključuje A timu?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 maj 2017, 20:02

Lazović gol + asistencija protiv Rome.. :kafa:

Lalatović pozvao Ristića umjesto Sergeja!

Povreda Fejse u finalu kupa :thumbdown:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 28 maj 2017, 21:34

bra'o Lazo majstore! :salut: :salut: Ipak strpi se još koju godinicu dok Rukavina ne ode u penziju.
Vrijeme radi za tebe.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 maj 2017, 21:51

Nema Laza mjesta u rotaciji, jer ako se Rukavina povrijedi, tu je Gudelj da probija po desnoj :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 29 maj 2017, 14:05

Preslikana situacija kao pred Gruziju. Zbog povreda otpali Fejsa i Radoja, Muslin opet pozvao Lukića iz mlade!
Kako ova dvojica nenaju srece s reprezentacijom...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 29 maj 2017, 19:08

Već ispričana priča kad se govori o desnom beku.

Šteta za LJubu.

Muslin istakao da očekuje pun stadion, ja se nadam da je došlo vrijeme. Red je da se momcima pruži podrška i da se slavi pobjeda protiv Velsa.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 29 maj 2017, 21:11

Muslin pozvao i Matićevog brata Uroša iz Kopenhagena! :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Texi » 30 maj 2017, 00:06

Sviđa mi se vezni red mlade selekcije, ne bih znao da odaberem startere. Ne sviđa mi se selektor. :roll:
I think I'm a pussy one.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 jun 2017, 09:37

Sergeja nema, međutim, to ne znači da je zauvek van domašaja našeg selektora. Uostalom, Slavoljub Muslin je rekao da će ga pozvati. Iako to nije datumski precizirao...
Sergej će doći u tim kad bude bio bolji od ostalih koji su sad pozvani za utakmicu s Velsom“, rekao je Muslin u razgovoru za Kurir.

Selektorove reči došle su kao neka vrsta obrazloženja na izjavu teniskog asa Novaka Đokovića koji je tokom Mastersa u Rimu rekao da mu je „Sergej Milinković Savić postao miljenik, jer je odigrao odlično“ i da ako sme da kaže „vrlo mu je čudno što ne igra u reprezentaciji s obzirom na igru koju pruža“.
Ne znam šta je tačno rekao Novak. Tačnije, pročitao sam, ali nisam siguran da su to njegove reči. I ako jeste, poštujem. Novak je toliko zadužio srpski sport i Srbiju, kao najbolji sportista svih vremena, da može reći šta god želi. Sve što dolazi s njegove strane uopšte ne može da me naljuti. On ima pravo na svoje mišljenje, a ja se slažem da je Sergej Milinković Savić dobar igrač, tako da nema nikakvih problema“, dodao je Slavoljub Muslin
O jbt, pa ovaj nam svima vrijedja inteligenciju! Celavi licemeru, Sergej je bolji od 70 % igraca koje si pozvao, nebitna pozicija! To ako ne znas, onda si ista neznalica kao i Ćurčić ili te jednostavno pojede sujeta, a mozda nesto trece i ono najgore - manadzerisanje!
Da ti nema Tadića, sad bi vec pricao kako sastavljas tim za sledece kvalifikacije... :facepalm:
Cuj Djokoviću treba biti oprosteno sto je to izjavio... :o
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 01 jun 2017, 12:03

Fino nek kaže imam rezultate, radim kako hoću. I meni se ne sviđa pepe imaz.. Ali šta da radim.. Ovako se samo više ukopao
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 01 jun 2017, 12:21

Vjerovatno covjeku dosadilo da mu stalno spominju SMS-a.. doduse, jeste to opravdano, ali ocigledno mu je svejedno i dokle god ima rezultate niko mu ne moze prigovarati sto nije zvao ovog ili onog. Slicno kao i Saletu u kosarci.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 01 jun 2017, 12:35

dscile je napisao/la:Vjerovatno covjeku dosadilo da mu stalno spominju SMS-a.. doduse, jeste to opravdano, ali ocigledno mu je svejedno i dokle god ima rezultate niko mu ne moze prigovarati sto nije zvao ovog ili onog. Slicno kao i Saletu u kosarci.
slično, ali neuporedivo.. saletu ipak igraju najbolji.. ovo bi bilo isto kao da one ne zove jokića
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 01 jun 2017, 12:46

DANTES je napisao/la:
dscile je napisao/la:Vjerovatno covjeku dosadilo da mu stalno spominju SMS-a.. doduse, jeste to opravdano, ali ocigledno mu je svejedno i dokle god ima rezultate niko mu ne moze prigovarati sto nije zvao ovog ili onog. Slicno kao i Saletu u kosarci.
slično, ali neuporedivo.. saletu ipak igraju najbolji.. ovo bi bilo isto kao da one ne zove jokića
Pa pazi, mozda je u tim razmjerama dobro poredjenje Jokic-SMS, ali ja opet nisam siguran da su samo najbolji u reprezentaciji. Npr. dalo bi se razmisliti da li je Jelovac bolji od recimo Bircevica i da li bi bilo bolje da je Bobi bio u rosteru umjesto Stimeta prosle godine.. ali opet, sa druge strane, ja podrzavam svaku odluku selektora (cak i one sa kojima se ne slazem) jer on odgovara za cijeli tim i ako ne bude rezultata, zna se ko ce prvi naj*bati.

I da ne bude pogresno protumaceno.. meni je retardirano da nema mjesta za Milinkovic-Savica i Lazovica, a da su u reprezentaciji npr. Gudelj koji je polupanj i Rukavina koji udje u igru svake prestupne godine.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 jun 2017, 12:50

@dscile

Nece nama biti svejedno kad djecku pukne film i zaigra za
neku drugu reprezentaciju, a sve zbog muljatora i pajsera u FSS... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 01 jun 2017, 17:11

e jbga, tu nikad ne bih stao na stranu igrača, ako mu je odgovor na sve druga reprezentacija, onda srećan mu put.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 jun 2017, 17:33

Ne bih ni ja, samo kazem sta se moze desiti!
Crnogorci su zagrijani, Sergej ima jos i spanski pasos, a odusevljava i Italijane...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.