Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 30 okt 2017, 23:21

Pa da rekose da je to razlog.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 30 okt 2017, 23:24

P.S. Bane ce ladno odigrati protiv Koreje jubilarnu 100-tu. Svaka cast legendi.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 30 okt 2017, 23:37

Shadows je napisao/la:Pa da rekose da je to razlog.
Eto vidis, nisam ni citao text...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 31 okt 2017, 01:15

da mi na kraju ove sage možda ne zaplačemo za Muslinom? Šta mislite o tome?
Ništa me ne bi iznenadilo.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 31 okt 2017, 01:16

Sada se pljuje naglas po portalima sto su pozvani Sergej & Grujic... :facepalm: :wtf: :urnebes: :clap:



@ Sedouz

Grujic?!
Ma mafija i menadzeri druze! Pored zivog Tavambe i Sume oni hoce da prodaju Grujica iz Liverpula u Hadersfild! Banda jedna! Ne pozivaju Tavambu i Sumu u reprezentaciju, jer su u talu sa upravom Hadersfilda preko Nebojse Glogovca... :x
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 31 okt 2017, 03:45

BoixosNois1899 je napisao/la:Mehmed Baždarević je slobodan :kafa:
Ovaj bas skoro dobio posao i trazi pomocnika!... :hmmmmm:

slika
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 31 okt 2017, 07:44

Mirko je napisao/la:Lijeci se budalo… Ne znas vise gdje udaras...
Bravo lažni doktore, a u biti gnome...to su tvoji intelektualni dometi... :kafa:

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 31 okt 2017, 08:28

Po cemu je to Grujic zasluzio poziv? S tim postapalicama pistajes kontradiktoran. Za informaciju Suma je reprezentativac Gvineje.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 31 okt 2017, 08:44

Opusti se @Shadows.

Njegov zadatak ovde nije da bude konstruktivan, već da istroluje forum. Još jedna inkarnacija starog forumaša spamaša-troleraša...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 31 okt 2017, 13:11

MaGiCa je napisao/la:Opusti se @Shadows.

Njegov zadatak ovde nije da bude konstruktivan, već da istroluje forum. Još jedna inkarnacija starog forumaša spamaša-troleraša...
Kako ono ide - Drina Mandusica Vuka?
Kadrovski sukob na relaciji Muslin - Bunjevcevic izmedju ostalog, a ti meljes o udruzenim zlocinackim poduhvatima, Kertesu, ratovima… Lijeci se pod hitno! Ovo je fudbal covjece, 'alo?!
Do juce si pljuvao Muslina, sada si njegov drveni advokat… Jedan dan tvrdis jedno, drugi dan drugo...
Ovo je f - u - d - b - a - l !!! Nije predizborna kampanja…
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 31 okt 2017, 14:29

I još me pita kakve veze ima politika i SNS sa smjenom selektora... :kafa:

Nego, pominjali ste Torineza, on izgleda želi za Azure...
Lijanko Vojnović, mladi fudbaler koji je nastupao za mlađe selekcije Srbije i Brazila, mogao bi da debituje za italijansku seniorsku reprezentaciju.
Ovaj defanzivac je igrao za omladince naše zemlje, ali se brzo predomislio i vratio u rodni Sao Paulo, gde je igrao za istoimeni klub, ali i mlađe kategorije "karioka".

Ipak, postoje velike šanse da ne debituje za seniorsku reprezentaciju Brazila, već za Italiju. Selektor "azura" Đanpjero Ventura ozbiljno računa na njega posle baraž mečeva za Svetsko prvenstvo, a ni Vojnović nema ništa protiv da zaigra sa Bonućijem, Kjelinijem i ostalim italijanskim fudbalerima.

Pravnih prepreka nema, pošto Lijanko ima italijanske korene, pa bi uskoro mogao da obuče dres i trećeg nacionalnog tima. To bi verovatno bila nezapamćena situacija u svetskom fudbalu.

Napomenimo, FIFA toleriše da igrači menjaju reprezentacije u mlađim kategorijama, ali su u seniorskom fudbalu pravila striktna - fudbaleri ne mogu nastupati za različite nacionalne timove.
http://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fud ... ju/kyqs820
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 31 okt 2017, 14:38

Ko ga yebe, kriza identiteta na djelu... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 31 okt 2017, 18:18

Šta znam, meni se dopalo kako je Lianco odigrao u Seriji A ove sezone. Onako djeluje dosta stamen štoper, nije da se možemo pohvaliti da u ovom trenutku imam vrhunske štopere (kao nekada Subotić, Vidić).

Na azijskoj turneji jedino važno je da se niko ne povrijedi.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 31 okt 2017, 20:48

Mirko je napisao/la: Kako ono ide - Drina Mandusica Vuka?
Kadrovski sukob na relaciji Muslin - Bunjevcevic izmedju ostalog, a ti meljes o udruzenim zlocinackim poduhvatima, Kertesu, ratovima… Lijeci se pod hitno! Ovo je fudbal covjece, 'alo?!
Do juce si pljuvao Muslina, sada si njegov drveni advokat… Jedan dan tvrdis jedno, drugi dan drugo...
Ovo je f - u - d - b - a - l !!! Nije predizborna kampanja…
Da imaš 1/10 deo mozga kolikim se hvališ da ga imaš, shvatio bi da se ovde politika pita toliko da se predsednik FSSa postavlja na neformalnim razgovorima u kuloarima Vlade i/ili Predsedništva...a ne bi se pravio da je sve extra i da je na delu tek 1 nesporazum dvojice protagonista i fudbalskih radnika.

Da imaš još toliko mozga, koliko pomenuh, skapirao bi da ja nisam nikakav zaštitnik lika i dela SMa. Štaviše, ogavan mi je...ali su mi 10 na 10 stepen ogavnije njuške koje su ga postavile, pa smenile. Jer ta smena kod njih nije na polzu, nego na njihovo grabljenje...

A da si iole moralan, kao što nisi, kad već citiraš i vredjaš - onda lepo quotuj tekst, a ne podmuklo, da ti malo ko prepozna očigledan ad hominem napad. Sitna si duša, navodno veliki poznavaoče sporta...

Sramno je da 1 navodni dr nauka poput tebe, koji je do titule došao u razvijenom svetu, ne ume da logički i semantički prepozna forme poput neargumentovane ili konstruktivne kritike, pokude, pohvale, sarkazma i td., te da ih odvoji od ad hominem napada...

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 31 okt 2017, 21:23

Skide mali Slivar penal Mančesteru.Nadam se da neće u.srati sa njim kao sa Arnautovićem,Dragovićem i ostalima.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 31 okt 2017, 21:30

djoleprijedor je napisao/la:Skide mali Slivar penal Mančesteru.Nadam se da neće u.srati sa njim kao sa Arnautovićem,Dragovićem i ostalima.
Pa kažu da je to gotova stvar.. Samo još papiri..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 31 okt 2017, 21:32

Dante,izbaksuzirašmo momka.2 autogol u 2.utakmici LŠ-rekord.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 31 okt 2017, 21:47

Kakav danak neiskustvu

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 31 okt 2017, 21:51

MaGiCa je napisao/la:
Mirko je napisao/la: Kako ono ide - Drina Mandusica Vuka?
Kadrovski sukob na relaciji Muslin - Bunjevcevic izmedju ostalog, a ti meljes o udruzenim zlocinackim poduhvatima, Kertesu, ratovima… Lijeci se pod hitno! Ovo je fudbal covjece, 'alo?!
Do juce si pljuvao Muslina, sada si njegov drveni advokat… Jedan dan tvrdis jedno, drugi dan drugo...
Ovo je f - u - d - b - a - l !!! Nije predizborna kampanja…
Da imaš 1/10 deo mozga kolikim se hvališ da ga imaš, shvatio bi da se ovde politika pita toliko da se predsednik FSSa postavlja na neformalnim razgovorima u kuloarima Vlade i/ili Predsedništva...a ne bi se pravio da je sve extra i da je na delu tek 1 nesporazum dvojice protagonista i fudbalskih radnika.

Da imaš još toliko mozga, koliko pomenuh, skapirao bi da ja nisam nikakav zaštitnik lika i dela SMa. Štaviše, ogavan mi je...ali su mi 10 na 10 stepen ogavnije njuške koje su ga postavile, pa smenile. Jer ta smena kod njih nije na polzu, nego na njihovo grabljenje...

A da si iole moralan, kao što nisi, kad već citiraš i vredjaš - onda lepo quotuj tekst, a ne podmuklo, da ti malo ko prepozna očigledan ad hominem napad. Sitna si duša, navodno veliki poznavaoče sporta...

Sramno je da 1 navodni dr nauka poput tebe, koji je do titule došao u razvijenom svetu, ne ume da logički i semantički prepozna forme poput neargumentovane ili konstruktivne kritike, pokude, pohvale, sarkazma i td., te da ih odvoji od ad hominem napada...
Ti imas ozbiljnih problema...
Paranoja... Sujeta... Kompleks nize vrijednosti... Preopterecen si ratovima... A balava guzica ti bila na sigurnom...
Ovde te se sve zanima izuzev fudbala...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 31 okt 2017, 22:03

djoleprijedor je napisao/la:Dante,izbaksuzirašmo momka.2 autogol u 2.utakmici LŠ-rekord.
Samo.pametno i imacemo konacno klasu i na golmanskoj poziciji.

Mali je kidalica! :thumbup:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.