Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 18 nov 2017, 21:06

E' jbg...
Znaci treba i Saleta i Kecmana pogurat' na spisak...
Nego jestel' vidili rezervnu opremu/dresove u Hrvata? I u njih retrospektiva...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 nov 2017, 21:55

Mirko je napisao/la:E' jbg...
Znaci treba i Saleta i Kecmana pogurat' na spisak...
Nego jestel' vidili rezervnu opremu/dresove u Hrvata? I u njih retrospektiva...
kak'a država tak'i i dresovi :kafa:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 19 nov 2017, 00:52

Bice veselo.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 20 nov 2017, 05:00

Dok danas svi pricaju o Miletu Svilaru da se podsjetimo druga dva vrhunska golmana iz srpske dijaspore koji su tokom cijelih 80-ih i 90-ih spadali medju najbolje premijerligaske golmane... Mile nije prvi...
Da nije bilo blentave komunisticke izolacije i da su vladala danasnja FIFA-pravila obojica bi vjerovatno zajedno imali preko 120 meceva u dresu reprezentacije Jugoslavije/Srbije... Bili su bolji od svih YU-golmana iz tog perioda...

Jovan ''John'' Lukic - legenda Arsenala i Lidsa... 430 meceva za Lids i 240 meceva za Arsenal...

slika

Stevan ''Steve'' Ogrizovic - legenda Koventrija... 500 meceva za Koventri...

slika

Tu je i Petar Radenkovic, ziva legenda njemacke bundeslige iz 60-ih...
Mile Svilar samo nastavlja tradiciju... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Bazinga12345 » 24 nov 2017, 13:23

... zamrla tema. :D
Nego u vezu ovog napadača Ozegovica, sta mislite jel ima potencijala da napravi dobru karijeru i bude na spisku za SP?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 24 nov 2017, 13:38

Bazinga12345 je napisao/la:... zamrla tema. :D
Nego u vezu ovog napadača Ozegovica, sta mislite jel ima potencijala da napravi dobru karijeru i bude na spisku za SP?
Cisto sumnjam da ce biti u ozbiljnim planovima za SP.
Cak i ako budemo isli sa 3 centarfora, konkurencija su mu Pavlović, Đurđević, Pešić, Jović..

Opet, nikad se ne zna, sve zavisi od forme i menadzera naravno..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 24 nov 2017, 13:47

Bazinga12345 je napisao/la:... zamrla tema. :D
Nego u vezu ovog napadača Ozegovica, sta mislite jel ima potencijala da napravi dobru karijeru i bude na spisku za SP?
Da.
Na spisku za SP - tesko...
U-19 prvak Evrope... Bio je tada rezerva Mitrovicu i Djurdjevicu...
E' sad njegov razvoj mnogo ce zavisiti i od buduceg transfera u inostranstvo...
Ja ga odavno prizeljkujem na sirem spisku...
Nema individualni potencijal Mitrovica ili Jovica, ali za razliku od njih redovno igra i zabija (i u Evropi)...
Dosta je bolji od Pavlovica... Trenutno je bara-bara sa Pesicem, plus mladji je...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 24 nov 2017, 13:54

Ako Uroš dobije šansu i proigra u Olimpijakosu teško.. Mada i bez toga teško..
Ima on neki kvalitet. Npr dobro kretanje, borbenost. Tehnički nije nešto. Skok igra mu je dobra.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 24 nov 2017, 14:04

DANTES je napisao/la:Ako Uroš dobije šansu i proigra u Olimpijakosu teško.. Mada i bez toga teško..
Ima on neki kvalitet. Npr dobro kretanje, borbenost. Tehnički nije nešto. Skok igra mu je dobra.
Djurdjevic da igra i daje golove bio bi drugi izbor. Ispred i Prijovica...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Bazinga12345 » 24 nov 2017, 14:29

Hvala na odgovorima.
Mene to zanima uglavnom zbog toga što on vuče korjene iz BiH, a posto su nam haman svi napadači, izuzev Džeke, u lošoj formi, bilo bi super kad bi ga pridobili. ;) :D
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 24 nov 2017, 14:40

Ma nema od Ozegovica nista. Moze biti samo losija verzija Djurdjevica.

@Bazinga

Kako je lako promijenio odanost prema klubu, ne bi me zacudilo da promijeni i reprezentaciju. :mrgreen:
Ali bez obzira, ovo moje misljenje gore nije posljedica neke ostrascenosti.. To mislim jos od kada je bio klinac u Zvezdi, preko onih dana kada su svrsavali ljudi na njega dok je bio u Borcu/Vosi, sve do sada.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 24 nov 2017, 19:52

Simonović (Napredak) koji je boravio u Koreji istakao kako on uopšte nema menadžera i kako mu je velika čast bila da bude sa reprezentativcima, bez obzira što nije igrao.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 25 nov 2017, 12:48

dscile je napisao/la:Ma nema od Ozegovica nista. Moze biti samo losija verzija Djurdjevica.

@Bazinga

Kako je lako promijenio odanost prema klubu, ne bi me zacudilo da promijeni i reprezentaciju. :mrgreen:
Ali bez obzira, ovo moje misljenje gore nije posljedica neke ostrascenosti.. To mislim jos od kada je bio klinac u Zvezdi, preko onih dana kada su svrsavali ljudi na njega dok je bio u Borcu/Vosi, sve do sada.
Zbog cega malicioznost i zajedljivost?
Treba biti objektivan i reci da je Zvezda godinama tjerala svoju djecu, prakticno doskora...
Ozegovic nije Stojkovic, koji se i u privatnom zivotu okruzivao najgorim beogradskim sljamom...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 25 nov 2017, 15:18

Mirko je napisao/la:
dscile je napisao/la:Ma nema od Ozegovica nista. Moze biti samo losija verzija Djurdjevica.

@Bazinga

Kako je lako promijenio odanost prema klubu, ne bi me zacudilo da promijeni i reprezentaciju. :mrgreen:
Ali bez obzira, ovo moje misljenje gore nije posljedica neke ostrascenosti.. To mislim jos od kada je bio klinac u Zvezdi, preko onih dana kada su svrsavali ljudi na njega dok je bio u Borcu/Vosi, sve do sada.
Zbog cega malicioznost i zajedljivost?
Treba biti objektivan i reci da je Zvezda godinama tjerala svoju djecu, prakticno doskora...
Ozegovic nije Stojkovic, koji se i u privatnom zivotu okruzivao najgorim beogradskim sljamom...
Sta ti pricas? Kakva malicioznost?

Normalno da je isti Stojkovic. Zaboli me k*rac s kim se Stojkovic druzio, pricam o njegovom karakteru. Do skora je bio "cigancina" koja govori kako "treba gaziti glodare", koja prije nekoliko mjeseci daje intervju za Mondo gdje govori kako mu je nedosanjani san da postigne gol za Zvezdu i otrci ka sjeveru.. da bi nakon nekoliko mjeseci presao kod njih i ljubio njihov grb. To je odraz njegovog karaktera i licnosti. Da nije imao velikociganske izjave (kao sto nisu imali npr. Djurdjevic i Djurickovic), niko se ne bi ni obazirao na taj prelazak. Ovako, kada je glumio nekog cigana, normalno da ce se pricati kako je slaba licnost (da se ne izrazim ruznije), kao i kolega mu na golu.

Zvezda je tjerala svoju djecu, a i djeca su bjezala iz nje. I ne vidim kakve to veze ima sa Ozegovicem. On je dobio sansu da prodje nekoliko priprema, kod dva razlicita trenera.. i uvijek je bio problematican sa glavom i nije se mogao nametnuti, zbog cega je i pusten. Niko ga nije otjerao, za razliku od Djurdjevica. Otisao je u slabije klubove da bi dobio sansu da redovno igra i to je to.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 25 nov 2017, 15:45

dscile je napisao/la:
Mirko je napisao/la:
dscile je napisao/la:Ma nema od Ozegovica nista. Moze biti samo losija verzija Djurdjevica.

@Bazinga

Kako je lako promijenio odanost prema klubu, ne bi me zacudilo da promijeni i reprezentaciju. :mrgreen:
Ali bez obzira, ovo moje misljenje gore nije posljedica neke ostrascenosti.. To mislim jos od kada je bio klinac u Zvezdi, preko onih dana kada su svrsavali ljudi na njega dok je bio u Borcu/Vosi, sve do sada.
Zbog cega malicioznost i zajedljivost?
Treba biti objektivan i reci da je Zvezda godinama tjerala svoju djecu, prakticno doskora...
Ozegovic nije Stojkovic, koji se i u privatnom zivotu okruzivao najgorim beogradskim sljamom...
Sta ti pricas? Kakva malicioznost?

Normalno da je isti Stojkovic. Zaboli me k*rac s kim se Stojkovic druzio, pricam o njegovom karakteru. Do skora je bio "cigancina" koja govori kako "treba gaziti glodare", koja prije nekoliko mjeseci daje intervju za Mondo gdje govori kako mu je nedosanjani san da postigne gol za Zvezdu i otrci ka sjeveru.. da bi nakon nekoliko mjeseci presao kod njih i ljubio njihov grb. To je odraz njegovog karaktera i licnosti. Da nije imao velikociganske izjave (kao sto nisu imali npr. Djurdjevic i Djurickovic), niko se ne bi ni obazirao na taj prelazak. Ovako, kada je glumio nekog cigana, normalno da ce se pricati kako je slaba licnost (da se ne izrazim ruznije), kao i kolega mu na golu.

Zvezda je tjerala svoju djecu, a i djeca su bjezala iz nje. I ne vidim kakve to veze ima sa Ozegovicem. On je dobio sansu da prodje nekoliko priprema, kod dva razlicita trenera.. i uvijek je bio problematican sa glavom i nije se mogao nametnuti, zbog cega je i pusten. Niko ga nije otjerao, za razliku od Djurdjevica. Otisao je u slabije klubove da bi dobio sansu da redovno igra i to je to.
Pricam ti to sto ti pricas...
Prelazili su i iz Partizana u Zvezdu... Jos davno... Zebec, Vasovic...
Mijenjanje kluba nije isto sto i promjena drzavnog grba...
Ozegovic nije otvoreno provocirao Zvezdine navijace. A nece sigurno ni pljuvati po Partizanu koji mu je poslodavac...
Slab karakter... Blecak...
Ali to ne moze da ga diskvalifikuje kao potencijalnog reprezentativca sto Ozegovic i jeste...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 nov 2017, 12:26

Ožeg potencijalni reprezentativac?? :crazy: :lol: :lol: Ooo pa ženo majku ti yebem...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović


Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 nov 2017, 14:57

Tadić strijelac za Sautempton protiv Evertona
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 26 nov 2017, 16:03

alan_kardec je napisao/la:Tadić strijelac za Sautempton protiv Evertona
+ asist.

Konacno se probudio.. :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 26 nov 2017, 16:52

marconato je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Tadić strijelac za Sautempton protiv Evertona
+ asist.

Konacno se probudio.. :kafa:
Protiv Evertona nema ko se budio nije.. :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.