Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 14:07

Ja cijenim kokezu/broketu?! :lol:
Oplakah! :D
Ama za mene ste i vi sveznalice ala ''lopte sutno nisam'' i kokeze/brokete ista sorta... Zar ne shvatas?

Evo malo jos eksponenta Cede Praska...



Covjek je puk'o... :rol:
Sta treba? Da placemo sto su Zvezda/Partizan u LE, a reprezentacija na mundijalu? :lol:

Jel' shvatas da postoje i umjereniji ljudi? Koji ne glasaju, jer im je to gubljenje vremena, koji ce da kritikuju, ali i da pohvale za ostvaren rezultat...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 15 okt 2017, 14:09

Shadows je napisao/la:A Tole nije valjao.
Tole je za Kokija 1 gospodin čovek.

Naravno, to ne govori mnogo toga pozitivnog o njemu. Štaviše, za smrad koji dolazi sa gomile stajskog djubriva 1 kofa fekalija je verovatno Hugo Boss Scent. :kafa:

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 15 okt 2017, 14:16

Mirko je napisao/la:Ama za mene ste i vi sveznalice ala ''lopte sutno nisam'' i kokeze/brokete ista sorta... Zar ne shvatas?
Znači, za tebe je 1 doktor nauka = 1 SRS prevarant :?: Super, zračiš mudrošću. :clap:

Sta treba? Da placemo sto su Zvezda/Partizan u LE, a reprezentacija na mundijalu? :lol:
Ne. Za početak ti je dovoljno da uključiš mozak. ;)

Jel' shvatas da postoje i umjereniji ljudi? Koji ne glasaju, jer im je to gubljenje vremena, koji ce da kritikuju, ali i da pohvale za ostvaren rezultat...
U društvu koje nezadrživo ide ka entropiji, ne glasati sa obrazloženjem da je to gubljenje vremena, jednako je glasanju za one koji to društvo razjedaju kao karcinom organizam. Izgleda da si ti još jedna forumska iteracija g. Drininog Vuka. Samo je on posedovao takvu jednu inTELEgenciju. :wave:

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 15 okt 2017, 14:29

Zar je pijanica iz ldp jata neka kompetencija u poslednjoj deceniji?

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 15:06

MaGiCa je napisao/la:
Mirko je napisao/la:Ama za mene ste i vi sveznalice ala ''lopte sutno nisam'' i kokeze/brokete ista sorta... Zar ne shvatas?
Znači, za tebe je 1 doktor nauka = 1 SRS prevarant :?: Super, zračiš mudrošću. :clap:

Sta treba? Da placemo sto su Zvezda/Partizan u LE, a reprezentacija na mundijalu? :lol:
Ne. Za početak ti je dovoljno da uključiš mozak. ;)

Jel' shvatas da postoje i umjereniji ljudi? Koji ne glasaju, jer im je to gubljenje vremena, koji ce da kritikuju, ali i da pohvale za ostvaren rezultat...
U društvu koje nezadrživo ide ka entropiji, ne glasati sa obrazloženjem da je to gubljenje vremena, jednako je glasanju za one koji to društvo razjedaju kao karcinom organizam. Izgleda da si ti još jedna forumska iteracija g. Drininog Vuka. Samo je on posedovao takvu jednu inTELEgenciju. :wave:
Zar vjerujes zaista da si jedini doktor nauka ovde? :lol:
Ok, ja sam svojih ca. 350 stranica za diss pisao u BRD-u kada si ti bio vjerovatno brucos u Srbiji...
Pa jel' tebe covjece sramota na nekom forumu na takav nacin voditi razgovor?
U fudbalu bolan nema akademskih titula! Fudbal podrazumijeva jedan drugaciji rezon i poimanje. Da ne citiram sada Zareta Puhovskog, jer ovo nije mjesto za to.
Ti se MaGiCa najmanje bavis fudbalom i igrom. Ne mozes sve politizovati. Kada budes radio u fudbalu i kada budes vidio da i Zapad ima svoje kokeze/brokete, onda ces sam korigovati neke svoje poglede.
Ti se ni teorijom ne mozes baviti u fudbalu, praksa te i ne zanima... Pominjes partokratiju, a razmisljas u duhu partokratije. Prema neistomisljeniku se ophodis autokratski... Za*ebi to...

''Izgleda da si ti još jedna forumska iteracija g. Drininog Vuka.''

Kakvo je ovo drobljenje? :lol:

Ja sam veci protivnik vrhuske FSS-a od tebe. Budi siguran. Ali ne mozes pljuvat' po svemu i svacemu u srpskom fudbalu covjece, aman-zaman! Ako cemo pljuvat' i po uspjesima, a za ovu nasu sirotinju ovde rezultati Zvezde/Partizana/reprezentacije u ovoj godini to jesu, sta sutra da ocekujemo u tom fudbalu? Jel' treba doc' na trening i rec' djeci, haj'te djeco kucama, vodice vas kokeze/brokete, bataljujte fucu... Jer eno je entropija nam prijeti, reka je sjor-Lujo... I ti govoris o motivaciji u fudbalu?!...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 15:46

Shadows je napisao/la:Zar je pijanica iz ldp jata neka kompetencija u poslednjoj deceniji?
Pa MaGiCi eventualno... :lol:
Mnogo smrdi na ldp...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 15 okt 2017, 15:53

Ispysena pijanica ne zasluzuje da komentarise domaci sport. Mislim na Milojka, ne forumasa. Svako ima pravo da bude koja hoce opcija, dli u zavisnosti od iste i relevantnost se komparise.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 16:49

Shadows je napisao/la:Ispysena pijanica ne zasluzuje da komentarise domaci sport. Mislim na Milojka, ne forumasa. Svako ima pravo da bude koja hoce opcija, dli u zavisnosti od iste i relevantnost se komparise.
Pa Milojko i galami po nalogu partije... Uporedi njegovu sa retorikom ldp-mediokriteta - ista mantra...
Milojka ne poznajem licno, Cedu poznajem podugo...
Moje je pravo da ilustrujem neozbiljnost pozicije/opozicije u srpskom fudbalu...
A MaGiCa ako se uspandrc'o, onda o ''svom trosku''. Prepozn'o se valjda... I jos cova odredjuje sta ko treba da misli na forumu... :lol:
A ja cu uvijek stati u odbranu igraca i struke po kojima je najlakse pisat'... Sigurno ne politikantskih ''lopte sutno nisam''-hijena. Na biralista - pa se tamo rvite... Ldp-ovce, radikali, naprednjaci - svi djuture... :kafa:
MaGiCa tandrlja o ''postenju na Balkanu'', a velica lik & djelo Karadzica & Mamica... Znaci, vrh autodestrukcije! :lol:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 15 okt 2017, 17:13

Prijović dva komada za PAOK protiv Lamie.
Ljajić asistent.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 15 okt 2017, 18:10

Nece Prijović jos dugo ostati u Paoku...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 15 okt 2017, 18:56

@Mirkeza

Živo me interesuje gde si ti to doktorirao i na čemu...Možda si doktorirao na pisanju panegirika SNS vedetama... :zviz:

A to da ja veličam lik i delo Karadžića i Mamića... :tokralju:

Ti sarazam ne bi prepoznao ni da se on ovaploti i da ti lupi šamar... :facepalm:

Važno je da se botuje i da su sendviči koje SNS daje još uvek topli i bogati. :kafa:

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 19:16

MaGiCa je napisao/la:Važno je da se botuje i da su sendviči koje SNS daje još uvek topli i bogati. :kafa:
Eto vidis... :lol:
Fantazmagoricno si opterecen politikom... ;)
Driluju i saltaju vas k'o gustere po tim stranackim centralama... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 15 okt 2017, 19:23

Mirko je napisao/la:Eto vidis... :lol:
Fantazmagoricno si opterecen politikom... ;)
Driluju i saltaju vas k'o gustere po tim stranackim centralama... :kafa:
Za tvoju informaciju - ja nisam član niti jedne partije.
A ti opasno zaudaraš na Duduk-Picousti liniju patriotizma sa benefitom.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 19:33

MaGiCa je napisao/la:
Mirko je napisao/la:Eto vidis... :lol:
Fantazmagoricno si opterecen politikom... ;)
Driluju i saltaju vas k'o gustere po tim stranackim centralama... :kafa:
Za tvoju informaciju - ja nisam član niti jedne partije.
A ti opasno zaudaraš na Duduk-Picousti liniju patriotizma sa benefitom.
:rol:
Nije tebi lako, al' nikako...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 19:56

Off:

Idol ti je maja prosle godine u NS pregovarao sa Andrejkom o preuzimanju MSP... Eto ti primjera entropije i patriotizma sa benefitom...
Nego tu diplomu pod misku i na Zapad pa od nule. Najbolja ce ti skola bit'...
Od lupanja u serpu - ne's se leba najest'...
Ovde je ovako odvajkada. Ne zalijeci se previse...
Al' ja gledam ovde jos nesto sto ti ne zelis da vidis...
Potkupljive ''moralne vertikale'' su dozvolile sebi da ih tek jedan polupismeni sofer odvede na mundijal. Pljuska u facu za pamcenje. Paradigma nas kao naroda i drustva... Satira uzivo...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 15 okt 2017, 20:06

Reci mi samo ko je to moj idol :?: Izgleda više znaš o meni nego ja sam, jer ja idola nemam.

Glede Zapada, tamo i idem. Ne brini ti za mene, forumski doktore iz BRDa. Ti tvoj doktorat možeš izgleda da naplatiš samo botovanjem i veštačkim ekvinokcijama.

Polupismeni šofer nas jeste odveo na SP. Ali nas je tamo odveo i Petko, koji je se sa istog vratio kao Šestko.

Kako bilo, sa tobom se ne može ozbiljno pričati. Ignoriši moje postove, kao što ću i ja tvoje... do nekog novog tvog naloga, malog Vuka sa velike Drine. :wave:

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 20:10

MaGiCa je napisao/la:Reci mi samo ko je to moj idol :?: Izgleda više znaš o meni nego ja sam, jer ja idola nemam.

Glede Zapada, tamo i idem. Ne brini ti za mene, forumski doktore iz BRDa. Ti tvoj doktorat možeš izgleda da naplatiš samo botovanjem i veštačkim ekvinokcijama.

Polupismeni šofer nas jeste odveo na SP. Ali nas je tamo odveo i Petko, koji je se sa istog vratio kao Šestko.
Previse si zadrt i iskljuciv MaGiCa... Bataljuj to koliko god mozes... ;)
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 16 okt 2017, 17:00

Kompletna italijanska javnost se pita kako je moguće da igrač kao što je Milinković Savić nema mesta u reprezentaciji Srbije. Među njima je i Alesandro Kostakurta. Legenda Milana i italijanskog fudbala nije krio svoju zaprepašćenost odnosom Srbije prema Milinković Saviću u najgledanijem fudbalskom tok-šou programu: Kompletna italijanska javnost se pita kako je moguće da igrač kao što je Milinković Savić nema mesta u reprezentaciji Srbije. Među njima je i Alesandro Kostakurta. Legenda Milana i italijanskog fudbala nije krio svoju zaprepašćenost odnosom Srbije prema Milinković Saviću u najgledanijem fudbalskom tok-šou programu: ”Milinković je fantastičan igrač. Znate da on ne igra za reprezentaciju Srbije? Zato sam morao da potražim ko su ti igrači zbog kojih za njega nema mesta u nacionalnoj selekciji. Da vidim ko su ti fenomeni. Pravo da vam kažem, osim Matića ne poznajem nijednog od njih, za neke nisam nikad ni čuo, baš kao što nikad nisam čuo ni za njihovog selektora”.

Kostakurtin stav u različitim formama se čuje svakodnevno, od bivših italijanskih fudbalera do najuticajnijih novinara i komentatora uz žal što Milinković Savić nije Italijan. “Da je Italijan već bi imao na kontu najmanje deset utakmica u reprezentaciji. Kako se može zanemariti igrač koji može da igra na nekoliko mesta u timu, deli asistencije, zatvara sve rupe u defanzivnoj fazi, dominira u skok igri, počeo je da izvodi i slobodnjake?”, pita se jedini i neponovljivi “Bomber”, živa legenda Rome Roberto Pruco.

Tako pišu i govore u Italiji...
:kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 16 okt 2017, 20:53



Kokezini i Muslinovi botovi, sendviči vam gotovi...

Trpa Milojko pa ne staje...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 16 okt 2017, 21:05

Pijanica je prestao biti relevantan prije 10 godina. :nene:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.