Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 10 okt 2017, 14:02

Je li Kezman dao 6 u onim kvalifikacijama za SP 2006?

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 10 okt 2017, 15:36

Virtu4l je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Mi nemamo šta tražiti na sp, ako se nešto drastično ne promijeni..
Definitivno, ali ako se nešto promijeni idete u polufinale. Sa Živkovićem i Savićem ni finale nije daleko.
Dobra fora! :thumbup:
Bice - ne ide ona nidje...
Za pocetak.
Idemo da odigramo 3 utakmice. Ako moze sto bolje.
Za pocetak.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 10 okt 2017, 15:50

Mi mozemo da igramo samo zabarski - kao sinoc.
Odbrana do zuba, kontre, cekaj gresku i kaznjavaj...
Cim nam zadnja linija izadje malo vise u polje, kao u Becu, pucamo po savovima...
Nije Muslin budala.
A na mundijalu nema Moldavije/Gruzije...
Mene je sinoc obradovao i D. Tosic. A vidilo se koliko je Maksa nedostajao u Becu... Stoper Mitrovic je horor...
Bane - Maksa - D. Tosic/Jagos. Matija ili Spaja peti stoper. Prednost Matiji jer igra u jacoj ligi = brza igra & jaca duel-igra...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 okt 2017, 18:02

Na areni1 pocinju mladi sa Rusima.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 10 okt 2017, 20:10

Dobise mladi Ruse.
Odlican start kvalifikacija, tri od tri.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 okt 2017, 21:13

Pantić, Živković i Jović pokidali!

Izuzetno je vazno kako ce se Luka Jović razvijati, ima dobre predispozicije za modernog napadaca.
Nadam se da ce ga Kovač dovesti u red.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 10 okt 2017, 21:41

Ovo je top5 U21 reprezentacija u Evropi po kvalitetu...
Pojacana odlaskom Tralalatovica...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 okt 2017, 21:50

Mirko je napisao/la:Ovo je top5 U21 reprezentacija u Evropi po kvalitetu...
Pojacana odlaskom Tralalatovica...
Neko u komentarima napisa: Ovi momci bi od 5 dobili 4 meca A selekciju :mrgreen:
Pa i nije daleko od istine, jos kad bi bili pojacani Veljkovićem, Maksimovićem, Sergejom, Gaćinovićem... :crazy:

Onakvu akciju kod treceg gola A tim nije slozio jos od 2010 i Antića... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 10 okt 2017, 22:21

marconato je napisao/la:
Mirko je napisao/la:Ovo je top5 U21 reprezentacija u Evropi po kvalitetu...
Pojacana odlaskom Tralalatovica...
Neko u komentarima napisa: Ovi momci bi od 5 dobili 4 meca A selekciju :mrgreen:
Pa i nije daleko od istine, jos kad bi bili pojacani Veljkovićem, Maksimovićem, Sergejom, Gaćinovićem... :crazy:

Onakvu akciju kod treceg gola A tim nije slozio jos od 2010 i Antića... :facepalm:
Parirati - da. Dominirati - ne.
Razlika je izmedju nivoa A-tima i mlade reprezentacije.
A-tim je uvijek u prednosti u iskustvu i taktickoj zrelosti... Duel-igra je jaca...
U Becu recimo mladji igraci su bili najvise pod presijom pritiska i najvise su podbacili. Mijat je bio mozda i najslabiji na terenu.
Na nivou A-reprezentacije recimo igrati sa sve junosama u odbrani je obicno samoubistvo.
Najbolji mladi asovi trebaju na najvisem nivou uza se i par prekaljenih igraca. Sami ne mogu...
Ne kaze se u fudbalu slucajno ''idealan spoj mladosti i iskustva''... Nije to samo prazna fraza...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 okt 2017, 22:33

Ma dobro, nisam mislio bukvalno. Normalno da postoji razlika izmedju ova 2 nivou fudbala, ali momci daleko ljepse igraju od staraca.
Andrija Živković vec sada mozda ima mjesta cak i u startnih 11 A tima, a ne da ocekujemo hoce li se Muslin smilovati da ga uopste pozove...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 10 okt 2017, 22:35

EP za mlade i prva 3 mjesta garantuje OI tako da to nimali beznacajno nije.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 10 okt 2017, 22:59

marconato je napisao/la:Ma dobro, nisam mislio bukvalno. Normalno da postoji razlika izmedju ova 2 nivou fudbala, ali momci daleko ljepse igraju od staraca.
Andrija Živković vec sada mozda ima mjesta cak i u startnih 11 A tima, a ne da ocekujemo hoce li se Muslin smilovati da ga uopste pozove...
To definitivno.
Medjutim moja poenta prethodnog posta ne odnosi se samo usko na tvoj.
Pomalo se i previse ocekuje trenutno od mladih igraca u nasoj javnosti. Naravno da su neuspjesi A-tima i uspjesi mladjih tome kumovali.
Ali ide se malo u krajnost.
Evo i primjer Ljajic... Mi smo s njim dobili u sirini izbora i kvaliteta, bez sumnje. Ali da smo s njim odjednom 15-20% jaci - nismo...
Doci ce i taj SMS... Donijece odredjeni kvalitet i opciju u izboru, ali imace i on slabijih izdanja u reprezentaciji, gdje nece biti nezamjenjiv...
Dug je proces jacanja i sazrijevanja jedne reprezentacije...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 10 okt 2017, 23:14

Ima vremena za SMSa i Živkovica. :kafa:

"Čekalo se" ovde i Matića tričavih 5 godina, a Krupnikovića, Ramba Petkovića ili M.Pantića i ne videsmo u repki... :nene:

Ali zato uvek ima mesta za Šćepoviće, R. Petroviće, S. Mitroviće i sl.:tokralju:

Može nam se.... :thumbup:

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 10 okt 2017, 23:41

Samo cu reci da u pionirima Bajerna igra mali Motika, kazu da je talenat. Iz RS su njegovi i kontam da su u FSS culi za njega.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 10 okt 2017, 23:45

MaGiCa je napisao/la:Ima vremena za SMSa i Živkovica. :kafa:

"Čekalo se" ovde i Matića tričavih 5 godina, a Krupnikovića, Ramba Petkovića ili M.Pantića i ne videsmo u repki... :nene:

Ali zato uvek ima mesta za Šćepoviće, R. Petroviće, S. Mitroviće i sl.:tokralju:

Može nam se.... :thumbup:
Sve je to macji kasalj spram Osimovog mandata... :kafa:
Tad je bio hendikep biti Zvezdin ili Dinamov igrac... Dva najjaca kluba u drzavi, a Zvezda najjaca u Evropi... U reprezentaciji im je status rezerviste bio obicno maksimum :facepalm:
Ne treba mijenjati teze ovde. Svako je protiv metoda selektiranja. Od nepozivanja jednih je guranje menadzerske robe jos iritantnije...
Ali kad cujem - da igramo samo sa mladima i sve starije da potjeramo, pa da nam de facto prosjek starosti reprezentacije bude 20-21 godina, to mi dodje: na vec postojece budalasanje odgovaramo novim budalasanjem...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 11 okt 2017, 00:32

Virtu4l je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Mi nemamo šta tražiti na sp, ako se nešto drastično ne promijeni..
Definitivno, ali ako se nešto promijeni idete u polufinale. Sa Živkovićem i Savićem ni finale nije daleko.
De mi reci jel' moze BiH sta bolje u odnosu na ovu Mešinu :?:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 11 okt 2017, 14:25

Budemo li u trecem sesiru:

Najteza grupa:

Brazil / Spanija / Srbija / Nigerija

Najmanje teska:

Poljska / Peru / Srbija / Saudijska Arabija

Budemo li u cetvrtom sesiru:

Najteza grupa:

Brazil / Spanija / Kostarika / Srbija

Najmanje teska:

Poljska / Peru / Tunis / Srbija

Rusi su najslabiji iz prvog, ali domacini... U principu da je izvuc' bar jedne od Poljaka ili Peruanaca, ostalo je manje bitno, nijanse...
Budemo li igrali kao u septembru, imacemo mozda cemu i da se nadamo, zavisice i od zrijeba. Budemo li igrali kao u oktobru, nicemu...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 11 okt 2017, 21:51

Momci objasnili ono u cemu ja citave kvalifikacije trubim i sto sam na prethodnoj stranici iznio detaljno!
Samo se ne slazem ovo u vezi mlade reprezentacije, jer smo na SP-u igrali fantastican fudbal!

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 11 okt 2017, 22:11

Ja ću sačekati i poslednjeg učesnika prvenstva i konačan raspored šešira za prognozu grupe. Naravno da je lakši put ako si u boljem šeširu. Istina u svakom ima lakših i težih rivala.
Rusi bi bili idealan protivnik iz tog prvog šešira sa aspekta kvaliteta, ništa oni nisu kvalitetniji od nas... Ali domaćini su i to bi bila svečarska atmosfera koja bi više njima odgovarala. (msm objektivno je očekivati veliki broj naših navijača koji su u tradicionalnom bratstvu sa ruskim grupama)

Ono što je fakt, 2006-te smo iz poslednjeg šešira upali u grupu smrti. Naravno nismo prošli dalje. Četiri godine kasnije smo upali u nešto slabiju grupu sa Njemačkom kao izrazitim favoritom i Ganom i Australijom, svi znamo epilog... tad da je bilo pameti protiv Australije (i sreće) grupa bi se prošla.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 11 okt 2017, 23:08

Mirko je napisao/la:Sve je to macji kasalj spram Osimovog mandata... :kafa:
Tad je bio hendikep biti Zvezdin ili Dinamov igrac... Dva najjaca kluba u drzavi, a Zvezda najjaca u Evropi... U reprezentaciji im je status rezerviste bio obicno maksimum :facepalm:
Osim je makar imao alibi da bira te koje je birao. Muslin ga nema.
Zemlja je manja, fond igrača je manji, a drvne gradje nikad više u ponudi...

Ne treba mijenjati teze ovde. Svako je protiv metoda selektiranja. Od nepozivanja jednih je guranje menadzerske robe jos iritantnije...
Ali kad cujem - da igramo samo sa mladima i sve starije da potjeramo, pa da nam de facto prosjek starosti reprezentacije bude 20-21 godina, to mi dodje: na vec postojece budalasanje odgovaramo novim budalasanjem...
Naravno da ekstremi nisu dobri, ali ako bih da poginem - bolje je da to učinim sa stilom...

Slažem se sa @marconatom...bilo koja ozbiljnija ekipa će ugasiti Muslinovu Srbiju.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.