Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 nov 2017, 23:01

Naravno da nije utjeha, ali oni ce barem igrati samo ove prijateljske, a ne kao kod Mihe, u po Zagreba lijevi tim..

Gudelj ce biti tek 3-4 opcija na toj poziciji (ako ga uopste bude i vodio), kod Muslina je cesto igrao i u startnih 11..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 13 nov 2017, 23:21

kakve veze Miha ima sa Muslinom? To što je on jeo gowna, glumio egomanijaka i zamjerio se svima, platio je lošim rezultatima i kasnije zasluženom smjenom.
Koja će Gudelj biti opcija Krstajiću, ostaje da se vidi. Saznaćemo ako Krstajić ostane selektor ili ti možda kao i @mirko lično poznaješ Krstajića pa znaš nešto više. Ono što sam ja vidio iz te jedne utakmice je da mu je Gudelj bio u prvih 11, a čak i taj jednodimenzionalni Kostić je bio starter.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 nov 2017, 23:35

Pa ti ga napadas, a ne cekas da vidis sta i kako!
Slazem se da trebamo.sacekati prvo da li ce on biti uopste selektor, pa tek onda kada vidimo spisak...

Ne poznajem ga licno, ali sam cuo sve najbolje o njemu! Da je covjek s karakterom, autoritativan. Licni primjer mu je bila situacija u Partizanu i svi znamo kako je zasto tamo tako ispalo..

Vidjecemo kakvu ce pricu (ako dobije sansu) napraviti i sa Srbijom...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 13 nov 2017, 23:41

alan_kardec je napisao/la:Muslinov jedan od većih minusa je to što slabo vjeruje mladim igračima i teško se odlučuje da im da šansu. Ali on je takav kroz čitavu svoju karijeru.
Jeste Alane... Ali ovo je dara prevrsila mjeru... Preraslo je u bahacenje...
U jednoj Njemackoj jedan Joahim Lev pozivao je godinama igrace uz konsultacije sa pomocnikom Hansijem Flikom i direktorom reprezentacije Oliverom Birhofom... Ne sam! To u DFB-u ne prolazi...
Autokrati Muslinu Bunjevcevic, Krstajic i Djorovic nisu smjeli izgleda nista sugerisat', a sva trojica su bili za to da se Sergej zove...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 nov 2017, 00:03

Sutra u 12 igraju i starci (RTS1) i mladi (arena1).

Vjerovatno cu vise paznje posvetiti Lukama iz U21.. :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 nov 2017, 00:12

marconato je napisao/la:Sutra u 12 igraju i starci (RTS1) i mladi (arena1).

Vjerovatno cu vise paznje posvetiti Lukama iz U21.. :)
Ja A-reprezentaciji... :)
Ocekujem pobjedu u Jerevanu...
U Ulsanu bih bio zadovoljan i remijem...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 nov 2017, 01:59

marconato je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:ta turneja sama po sebi nije problem. Evo i Kolumbija i Brazil su ovih dana tamo i igraju prijateljske utakmice sa svojim prvim zvijezdama u timu. Kod nas su neki drugi problemi. Koliko je sve skupa nakaradno, govori i to što su zvali neke lijeve igrače iz jsl, a nisu zovnuli Savića koji igra fudbal života, recimo. Niko od pozvanih neće vidjeti sp (jake mi utjehe), ali su pozvani ipak uzeli mjesto nekim boljim igračima iz mnogo jačih liga nego što je srpska, igračima koje si mogao provjeriti na djelu i koji bi eventualno mogli doprinijeti nešto reprezentaciji.

Ali eto i ja kažem, nek nas vodi Krstajić kad već niko drugi neće. Muslin je otišao, Sergej je pozvan, svi naši problemi su riješeni. Živio Kokeza i svjetska revolucija!



Sve ja to znam, ali pricamo o Srbiji, je li ovo sto se desava nesto novo, nesto sto se prije nije desavalo?!
Sta sad predlazes, da ne pratimo reprezentaciju?!

Sto se tice ovog videa gore, evo ti odg:

Ovim Hrvatima ne zamjeram... Ovaj celavi je bolesno ljubomoran, ovaj cupo je pozitivan covjek. Oni to posmatraju sa strane... Bravo za trud...
Ovog budaletinu Novakovica ugasih...
Od 5:45 do 7:20 nalupeta se covjek za oskara...
Burek-novinarcic kraj TV-aparata i racunara koji lopte sutn'o u zivotu nije... Nabijedjena fizicki zapustena magarcina koju je sevap skinut' u gace, pa mars mamlaze jedan na teren trcat', za pocetak... Ovome da das dvadesetoro djece da ih trenira, ta djeca bi posle par treninga promijenila sport... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
krlekapiten
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 14 nov 2017, 08:28

Bilo bi lijepo azijsku turneju završiti pobjedom.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 14 nov 2017, 11:02

- Krajem maja kontaktirao sam Vasilija (Janjičića) u dogovoru sa Mladenom Krstajićem koji je takođe čuo sve najbolje o tom momku. Čuli smo se telefonom. Prvi put kad sam ga zvao bio je oduševljen i sa zadovoljstvom je prihvatio poziv da bude u timu za utakmice protiv Izraela i Grčke u U20 selekciji - rekao je za Telegraf član stručnog štaba A tima i selektor U20 reprezentacije Milan Obradović, a zatim je nastavio:

- Posle nekoliko dana kad smo se čuli ponovo, na obostranu žalost nije mogao da dođe, jer je dobio poziv za vojsku od Švajcarske. Zbog toga ga nije bilo na spisku. Nastavili smo da ga pratimo, baš sam nedavno sa Filipom Kostićem razgovarao o njegovim statusu i igrama u klubu. Verujem da će se se u budućnosti naći u dresu odgovarajuće uzrasne selekcije reprezentacije Srbije ukoliko bude i dalje imao želju da igra za našu zemlju.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 nov 2017, 11:42

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 14 nov 2017, 12:13

Mirko je napisao/la:
Ovim Hrvatima ne zamjeram... Ovaj celavi je bolesno ljubomoran, ovaj cupo je pozitivan covjek. Oni to posmatraju sa strane... Bravo za trud...
Ovog budaletinu Novakovica ugasih...
Od 5:45 do 7:20 nalupeta se covjek za oskara...
Burek-novinarcic kraj TV-aparata i racunara koji lopte sutn'o u zivotu nije... Nabijedjena fizicki zapustena magarcina koju je sevap skinut' u gace, pa mars mamlaze jedan na teren trcat', za pocetak... Ovome da das dvadesetoro djece da ih trenira, ta djeca bi posle par treninga promijenila sport... :kafa:
Novakovića si nazvao burek novinarom? De samobanuj se. Čovjek o fudbalu zna više od pola srpskih fudbalskih stručnjaka. Mislim da ne znaš ni gdje radi..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 14 nov 2017, 13:00

Čestitke kapitenu na 100-ci! :clap:

slika
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 nov 2017, 13:57

Do vodeceg gola vise nego solidna partija, posle sumnjivog penala i usled dosta tumbanja sa izmjenama usledio je nas pad. Pred kraj nas je Dmitrović spasio poraza...

Ljajić i SMS u ova dva meca pokazali i potvrdili samo koliki je cirkus Muslin pravio sa ignorisanjem njih dvojice... :facepalm:



:salut:

Mladi pobjedom u Jermeniji vec sada jednom nogom na EP! :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 14 nov 2017, 15:00

Korejci su dobili Kolumbiju, mi nismo igrali u najjačem sastavu. Šansa pružena i nekima koji nikako ili malo igraju. Sve u svemu solidno je ovo bilo.

Svaka čast mladoj reprezentaciji koja igra fenomenalno. :clap:
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 nov 2017, 16:54

DANTES je napisao/la:
Mirko je napisao/la:
Ovim Hrvatima ne zamjeram... Ovaj celavi je bolesno ljubomoran, ovaj cupo je pozitivan covjek. Oni to posmatraju sa strane... Bravo za trud...
Ovog budaletinu Novakovica ugasih...
Od 5:45 do 7:20 nalupeta se covjek za oskara...
Burek-novinarcic kraj TV-aparata i racunara koji lopte sutn'o u zivotu nije... Nabijedjena fizicki zapustena magarcina koju je sevap skinut' u gace, pa mars mamlaze jedan na teren trcat', za pocetak... Ovome da das dvadesetoro djece da ih trenira, ta djeca bi posle par treninga promijenila sport... :kafa:
Novakovića si nazvao burek novinarom? De samobanuj se. Čovjek o fudbalu zna više od pola srpskih fudbalskih stručnjaka. Mislim da ne znaš ni gdje radi..
Ne zna on nista... :kafa:
On poznaje podatke, igrace, rezultate, sastave timova...
Ali on POJMA NEMA kako se fudbal u stvarnosti igra, ne razumije igru... U tehnicko-taktickom smislu covjek lupeta k'o indijanac... Ovo slusati = transfer blama... Debeli burek-novinarcic kraj TV-aparata i racunara... To je ova budaletina... Ozbiljna osoba ne moze ic da ga zarezuje...
Kad je lupio da Matic, Sergej i Tadic ne mogu zajedno i da je Milivojevic jako slican Maticu i Sergeju, a Fejsa suprotan - prva pomisao: koja je ovo debilcina... Jel' ovaj kad igr'o lopte u zivotu?!
Normalno ima i pozitivnih primjera... U kosarci npr. Sarenac. Covjek ima taj sport u malom prstu, ali taj covjek je i igrao kosarku i to ne lose... Zna vrlo dobro o cemu i sta govori...
E' sada o stanju naseg novinarstva mozemo do ujutru... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 14 nov 2017, 17:27

jednostavno ne mogu da se složim sa konstatacijom da Vladimir Novaković ne zna ništa. Glupost obična.
Ali se slažem za stanje u novinarstvu. U srpskom fudbalu, novinarstvu i politici, se nakupio onaj najgori šljam i ljudski otpad koji imamo.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 14 nov 2017, 17:44

Nisam gledao utakmicu. Obaveze nisu dozvolile, pa ne bih nešto previše pametovao. Po svoj prilici teško da će se do Nove godine riješiti pitanje novog selektora. Čini mi se, a to sam pominjao nakon tjeranja Muslina, niko ne želi sjesti na klupu ili konkretnija niko od opcija kojima je ista nuđena.

I donekle treba i razumjeti te ljude, jednostavno učinjen je presedan u domaćem fudbalu, šta god ko mislio o Muslinu. Prvi sam kritikovao neke njegove odluke, poteze, igru.

Krenimo hipotetički. Šta je cilj na SP-u? Koji to rezultat garantuje da će neko nastaviti raditi i nakon prvenstva? Ko se uopšte želi prihvatiti ugovora na 9 mjeseci ili godinu dana?!

Sve su to pitanja koja ni na prvu nisu laka. Lično poštujem Krstajića, ali se bojim da ćemo i njega veoma brzo potrošiti. To nije zaslužio.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 nov 2017, 18:25

alan_kardec je napisao/la:jednostavno ne mogu da se složim sa konstatacijom da Vladimir Novaković ne zna ništa. Glupost obična.
Ali se slažem za stanje u novinarstvu. U srpskom fudbalu, novinarstvu i politici, se nakupio onaj najgori šljam i ljudski otpad koji imamo.
Figurativno ''ne zna ništa''...
Neozbiljno je kada jedan TV-novinarcic utripuje da zna vise od jednog Morinja, Zesusa, Hodzsona...
Ja gluplju ''analizu'' od ove njegove u zivotu cuo nisam... Tacno se vidi da ne zna sta je kada si na terenu, sta je prijem, pas, prostorna orijentacija, duel-igra... Uskogrudno posmatra fudbal... Lupeta k'o maksim... Kakav kur*ev Kante?! :facepalm:
On je isti k'o kad kakav seoski trener dodje s njive u svlacionicu, pa kaze svom veznom mladjem igracu: ''jesil' vidio sine kako igra Zidan? E' igraj i ti tako k'o on!'' :lol: :rol:

Novinar u Njemackoj:

slika slika

Novinar u Srbiji:

slika
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 14 nov 2017, 19:29

@Mirko realno poređenje ti je blagi užas. Šta da bi bio novinar moraš biti fudbaler. Zamisli emisiju koju vodi Pižon, ma bilo koji naš fudbaler. Bivši fudbaler može biti stručni konsultant, i to mu je sve.
Ni Murinjo nije bio fudbaler pa je najbolji trener na svijetu. Da bi kritikovao fudbal ne moraš biti fudbaler. Što rekao Žoze da bi bio kočijaš ne moraš biti konj. Šarenac je solidan novinar, najbolji ne, već jedan od najboljih. U košarci su mu jednaki ako ne i bolji ekipa sa SK Radojević i Plavšić prije svih, i naravno sa Arene Edin Avdić.
Naravno što se tiče teniskih novinara tu niko ne može sa Viškom, Pralicom i Govedaricom.
Možda ti i ne znaš za sve te novinare. Ono stariji si čovjek pa je trava prije bila zelenija, ali krave su davale više mlijeka.
Da se vratimo na Novakovića. Do skoro si pisao isto što i on. Sad, prije nekoliko dana si promijenio ploču. Sad si opet protiv Muslina, neki dan si bio za.
Ja izuzetno poštujem Novakovića, novinarstvo to je moja branša.. I kao stručno lice mogu da kažem da je sjajan novinar pogotovo analitičar. Ima stvari sa kojima se ne slažem sa njim, i nekad ne bude uvijek u pravu, ali ko je to molim te u pravu. Ali ti njega vrijeđaš zbog fizičkog izgleda. Je li to u redu? Nije li to jadno. Mator si čovjek, tvrdiš i da si ono svjetski čovjek, pa zar je to ponašanje prilično takvom čovjeku? I zoveš ga burek novinarom, kao da pričaš o novinaru kurira ili telegrafa ili onom nesrećniku što je napravio onaj sajt max sport. Imam osjećaj da ti tripuješ da je MaGiCa Novaković.. Jer jedino si njega ovamo napadao. Nije opusti se. Normalan si lik, znaš puno, ali čemu ove jadne, niske, prilično bijedne uvrede jednog čovjeka kojeg ne znaš lično, i za kojeg jedino ti misliš da je loš u svom poslu?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 nov 2017, 20:14

DANTES je napisao/la:@Mirko realno poređenje ti je blagi užas. Šta da bi bio novinar moraš biti fudbaler.
Pozeljno je bilo u uredjenoj drugoj Jugoslaviji i danas je u Evropi... :kafa:
DANTES je napisao/la:Zamisli emisiju koju vodi Pižon, ma bilo koji naš fudbaler. Bivši fudbaler može biti stručni konsultant, i to mu je sve.
Pa ima i skolovanih fudbalera u Srbiji... ''Bivši fudbaler može biti stručni konsultant, i to mu je sve.'' - ovo je zatucano... Novinarstvo nam je otislo u tri lijepe, pa i ne cude ovakvi ograniceni stavovi...
DANTES je napisao/la:Ni Murinjo nije bio fudbaler pa je najbolji trener na svijetu.
Laz! Nastupao je za osrednje portugalske klubove, Rio Ave i Belenenses... Nije bio amater...
DANTES je napisao/la:Da bi kritikovao fudbal ne moraš biti fudbaler.
Ali MORAS da poznajes teren! Osjecas igru... Mozemo tako ofrlje kritikovati i badminton... Ljudi koji sve pljuju obicno su tzv. TV-idioti bez mnogo prakticnog znanja u zivotu...
DANTES je napisao/la:Šarenac je solidan novinar, najbolji ne, već jedan od najboljih. U košarci su mu jednaki ako ne i bolji ekipa sa SK Radojević i Plavšić prije svih, i naravno sa Arene Edin Avdić.
Ne slazem se. Vise volim Sarenog koji savrseno cita igru, nego ''bombardere'' informacijama... Mada su svi nabrojani dobri novinari...
DANTES je napisao/la:Ono stariji si čovjek pa je trava prije bila zelenija, ali krave su davale više mlijeka.
Ne budi neozbiljan... :kafa:
DANTES je napisao/la:Da se vratimo na Novakovića. Do skoro si pisao isto što i on. Sad, prije nekoliko dana si promijenio ploču. Sad si opet protiv Muslina, neki dan si bio za.
Zamjena teza... Ja sam bio za to da prevlada razum... Da se Muslin i Sergej izmire... Da sa obojicom odemo na mundijal... Da se okonca to blentavo inacenje na stetu naseg fudbala... Da ne dolazi do podjela... Sada je to pase... Pobijedio je inat...
DANTES je napisao/la:Ja izuzetno poštujem Novakovića, novinarstvo to je moja branša.. I kao stručno lice mogu da kažem da je sjajan novinar pogotovo analitičar. Ima stvari sa kojima se ne slažem sa njim, i nekad ne bude uvijek u pravu, ali ko je to molim te u pravu. Ali ti njega vrijeđaš zbog fizičkog izgleda. Je li to u redu? Nije li to jadno. Mator si čovjek, tvrdiš i da si ono svjetski čovjek, pa zar je to ponašanje prilično takvom čovjeku? I zoveš ga burek novinarom, kao da pričaš o novinaru kurira ili telegrafa ili onom nesrećniku što je napravio onaj sajt max sport.
Za mene je povrsan... Uzima pogresne parametre... Pri tome tip ''ne zna da ne zna''... Ova analiza je iz ugla fudbalera elementarno profulana... Da se prekrstis od cuda na neke konstatacije... Covjek mnogo cita, upija dijelove tudjih misljenja, ali elementarno ne razumije fudbalsku igru u praksi... Ti igru i taktiku pravis od igrackog materijala koji imas! Kakav bolan Kante?! :facepalm:
DANTES je napisao/la:Imam osjećaj da ti tripuješ da je MaGiCa Novaković..
Dobra! :thumbup: :lol:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.