Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 okt 2017, 18:06

Grujić ne, ali bilo ko od: Fejsa, Radoja, Maksimović..ima prednost u odnosu Gudelja.

Lazović sasvim solidno igra u Italiji bas u toj formaciji, a on ga nijednom nije pozvao.
Kao da imamo Dani Alvesa, a ne yebenog Rukavinu.. :facepalm:

Živković nije nikakva varijacija, nego vjerovatno i nase najbolje klasicno krilo trenutno.

Medjutim, sto bi imali par opcija (pa cak i za neku drugu formaciju) vise, kad sami sebe uvijek mozemo limitirati... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 14 okt 2017, 18:07

Ne pratim Primeru, igra li Maksimovic?

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 okt 2017, 18:09

Shadows je napisao/la:Ne pratim Primeru, igra li Maksimovic?
Nije u startnoj, ali cesto ulazi s klupe...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 okt 2017, 18:18

marconato je napisao/la:Lazović sasvim solidno igra u Italiji bas u toj formaciji, a on ga nijednom nije pozvao.
Kao da imamo Dani Alvesa, a ne yebenog Rukavinu.. :facepalm:
Gdje ces poredit' Viljareal i Djenovu?
Za mene su oba / Rukavina & Lazovic / kriticni i faktor rizika...
Lazovic je protiv Juvea bio prilicno pogubljen i limitiran... Nedorastao.
A na mundijalu prije ce nam zapast' navala pribliznog nivoa top-tima u Italiji, nego navala nivoa Verone/Beneventa/Crotonea/Chieva... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 14 okt 2017, 18:19

Aha, e pa fino.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 okt 2017, 18:23

Mirko je napisao/la:
marconato je napisao/la:Lazović sasvim solidno igra u Italiji bas u toj formaciji, a on ga nijednom nije pozvao.
Kao da imamo Dani Alvesa, a ne yebenog Rukavinu.. :facepalm:
Gdje ces poredit' Viljareal i Djenovu?
Za mene su oba / Rukavina & Lazovic / kriticni i faktor rizika...
Lazovic je protiv Juvea bio prilicno pogubljen i limitiran... Nedorastao.
A na mundijalu prije ce nam zapast' navala pribliznog nivoa top-tima u Italiji, nego navala nivoa Verone/Beneventa/Crotonea/Chieva... :kafa:
Rukavina je sigurno bolji defanzivno, ali je isto tako i Lazović daleko bolji ofanzivno!
Koji ce nam Rukavina vs Gruzije i Moldavije? Tu treba neko ofanzivno jaci igrac, da ih razvucemo sa upotrebljivim centarsutevima, a ne da se nadam svakom 19-om centarsutu Rukavine koji ima nekog smisla... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 14 okt 2017, 18:29

Mirko je napisao/la: Razumijem ja tebe odlicno MaGiCa... To sto ti govoris ima i glavu i rep... Ali...
Tvoja perspektiva je pomalo idealizovana. Legitimno. Medjutim ''Nemanja86'' je ovde pogodio srz. U fudbalu garancije: nema. Dujkovic je recimo briljirao sa Ganom na mundijalu, pa je posle sa nasom mladom reprezentacijom bio na nivou bata-Djore...
Ne zaboravi da je Muslin po dolasku na celo reprezentacije zatekao RUINU! U svakom segmentu!
Antic 2008. takodje. Njih dvojica su jedini i pokusali da mijenjaju nesto. Da je Muslin prihvatao sugestije sa strane kako treba da igra, kao njegovi prethodnici, mi bismo na mundijal otisli limburga mjeseca...
Ovde je samo Sergej ozbiljna tema debatovanja, sve ostalo su detalji...
A tog Bastu sam gledao ne jednom u reprezentaciji - i obicno posle meca pozelio da vise ne igra u njoj...
Naravno da je Muslin prihvatao sugestije, ali sugestije po kojima nema mesta za npr. SMSa i Živkovića, ali ima mesta za npr. Stefana Mitrovića ili Nemanju Gudelja.

A to tvoje da bismo na mundijal otisli limburga mjeseca bez Muslinove doslednosti je isto ŠBB-KBB priča. Realno je da smo od 2010-2018. morali da se nadjemo makar u baražu za EP2012 i na EP2016. a nismo, baš zbog neznalica i kleptokrata iz FSSa. Isto tako je realno da se može sastaviti jača ekipa od ove koju imamo, ali da se dešava ovo:

marconato je napisao/la:Grujić ne, ali bilo ko od: Fejsa, Radoja, Maksimović..ima prednost u odnosu Gudelja.

Lazović sasvim solidno igra u Italiji bas u toj formaciji, a on ga nijednom nije pozvao.
Kao da imamo Dani Alvesa, a ne yebenog Rukavinu.. :facepalm:

Živković nije nikakva varijacija, nego vjerovatno i nase najbolje klasicno krilo trenutno.

Medjutim, sto bi imali par opcija (pa cak i za neku drugu formaciju) vise, kad sami sebe uvijek mozemo limitirati... :kafa:
Ja bih tu dodao i Grujića. I on je već sada daleko od zadnjeg veznog bezveznog kakav je Gudelj vazda bio i ostao... :kafa:

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 okt 2017, 19:00

marconato je napisao/la:
Mirko je napisao/la:
marconato je napisao/la:Lazović sasvim solidno igra u Italiji bas u toj formaciji, a on ga nijednom nije pozvao.
Kao da imamo Dani Alvesa, a ne yebenog Rukavinu.. :facepalm:
Gdje ces poredit' Viljareal i Djenovu?
Za mene su oba / Rukavina & Lazovic / kriticni i faktor rizika...
Lazovic je protiv Juvea bio prilicno pogubljen i limitiran... Nedorastao.
A na mundijalu prije ce nam zapast' navala pribliznog nivoa top-tima u Italiji, nego navala nivoa Verone/Beneventa/Crotonea/Chieva... :kafa:
Rukavina je sigurno bolji defanzivno, ali je isto tako i Lazović daleko bolji ofanzivno!
Koji ce nam Rukavina vs Gruzije i Moldavije? Tu treba neko ofanzivno jaci igrac, da ih razvucemo sa upotrebljivim centarsutevima, a ne da se nadam svakom 19-om centarsutu Rukavine koji ima nekog smisla... :roll:
Tacno. Al' nivo Gruzije i Moldavije na mundijalu nije prisutan. Mozda Arabija/Panama, ne znam...
A ja bih birao bas Rukavinu zbog defanzive. Ako stoperi vec krpe lijevu stranu ofanzivnijeg i tehnicki mnogo jaceg i boljeg Kolarova, krpljenje i desne bio bi vec harakiri pri gubljenju lopte i brzoj tranziciji protivnika.
Glavni problem u defanzivi je uigravanje tri stopera. Ljudi u klubovima igraju sa jednim partnerom, u reprezentaciji sa dva. A nemaju mnogo vremena za uigravanje u reprezentaciji. Linija Bane-Maksa-Jagos se pokazala kao najkompaktnija. Ja bih to i forsirao na pripremama...

Sa MaGiCom je besmisleno da se natezem. Covjek posmatra em povrsno, em se igrom ponajmanje bavi... Poredjenje sa kosarkom je vrhunac besmisla...
Kao bivsem stoperu dize mi se kosa na glavi od pomisli da igramo sa sve mladjarijom na jednom mundijalu protiv klasa od ‎27-30-3‎2 godine...
Ja bih radije trazio rezultat i kroz bunker - on bi u startu ''poginuo sa stilom''... To jos ni od jednog trenera ne cuh u zivotu...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 14 okt 2017, 19:58

Pa bez obzira na sastav moramo igrati bunker jer bolje igrače za nešto više nemamo. A za taj bunker imamo. I baš ovi mladi igrači.. Mislim SMS da povuče loptu i da je Radonjiću i Andriji. Da baš njima. Ono Radonjić jeste dileja teška, ali se unormalio.. I ako nastavi da napreduje bio bi idealan za igru protiv super jakih. Andrija je bi svakako trebao biti u sastavu i to početnom... E sad ko da igra odbranu? Jer ovo sve je kriza. Nastasić kao fudbalski najpismeniji i najtalentovaniji i možda najbolji ne uliva povjerenje.. Šta reći o ostalim? Ustvari svi su poklonili bar po gol rivalima. Ali svi. Sem možda rukavine.. Onaj nesrećni Mitrović čak 3 mislim. Kolarov 1. Matija 1. Maksimović možda 2. E da Vuković nije nijedan. Ono što se često smetne sa uma da odbrana ne počinje od štopera i bekova, već od vezanih igrača. Tu bi bilo bitno da Fejsa bude zdrav.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 14 okt 2017, 20:32

Mirko je napisao/la: Sa MaGiCom je besmisleno da se natezem. Covjek posmatra em povrsno, em se igrom ponajmanje bavi... Poredjenje sa kosarkom je vrhunac besmisla...
Kao bivsem stoperu dize mi se kosa na glavi od pomisli da igramo sa sve mladjarijom na jednom mundijalu protiv klasa od ‎27-30-3‎2 godine...
Ja bih radije trazio rezultat i kroz bunker - on bi u startu ''poginuo sa stilom''... To jos ni od jednog trenera ne cuh u zivotu...
Koju košarku sam ja poredio :?: Sa čim :?: :crazy:

BTW, ko je pomenuo da treba da igramo sa sve mladjarijom :?: :nene:

A da ne govorimo da je ova muslinovština smešna za ozbiljan bunker, kao i da se ovde ne govori o bunkeru - nego o dekadenciji. Ta dekadencija je posledica muslinovštine i tu i takvu dekadenciju će baš da reality checking-uje neka ekipa iz 1. šešira (koja bude imala firepower). Npr. prošlih godina je Juventus igrao na defanzivu, pa opet nije bilo dekadentno, već se videlo da je to 1 mnogo opasna ekipa čim dobiju loptu. Mi igramo dekadentno, jer smo prema napred tanki, pozadi nedovoljno čvrsti, pa sve to deluje siromašno i primitivno. Za Gruziju i Moldaviju, pa i nekako za R.Irsku dovoljno...ali na Mundijalu takvih više nema, sem možda Arabije ili Paname...

Mešaš neke stvari opasno. :kafa:

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 okt 2017, 20:44

DANTES je napisao/la:Pa bez obzira na sastav moramo igrati bunker jer bolje igrače za nešto više nemamo. A za taj bunker imamo. I baš ovi mladi igrači.. Mislim SMS da povuče loptu i da je Radonjiću i Andriji. Da baš njima. Ono Radonjić jeste dileja teška, ali se unormalio.. I ako nastavi da napreduje bio bi idealan za igru protiv super jakih. Andrija je bi svakako trebao biti u sastavu i to početnom... E sad ko da igra odbranu? Jer ovo sve je kriza. Nastasić kao fudbalski najpismeniji i najtalentovaniji i možda najbolji ne uliva povjerenje.. Šta reći o ostalim? Ustvari svi su poklonili bar po gol rivalima. Ali svi. Sem možda rukavine.. Onaj nesrećni Mitrović čak 3 mislim. Kolarov 1. Matija 1. Maksimović možda 2. E da Vuković nije nijedan. Ono što se često smetne sa uma da odbrana ne počinje od štopera i bekova, već od vezanih igrača. Tu bi bilo bitno da Fejsa bude zdrav.
+1
Mi moramo da shvatimo da smo limitirani. Da treba traziti kako kao cjelina da sto bolje prodjemo.
U periodu od 1988. do 1998. mogao nam je selektor biti i Pera Djetlic - plasirali bi se na EP/SP...
Imamo talente - al' ne moze se preko noci kuca pravit'...
Nas narod zivi u proslosti. Hocemo da izgledamo kao Barsa/Spanci, jer mi smo ''evropski Brazilci''! :roll:
Daleko je Brazil braco Srbi... Al' Grci su nam pred nosem... 5-6. po talentu na Balkanu, 1. po rezultatima u ovom vijeku...
Neznalice truckaju da ih je Otto ''motivisao'' i gle cuda! Ama nije! Grci su 1998. bili U-‎21 vicesampioni Evrope! Spanci prvaci...
Ta generacija je sazrijevala 6-7 godina. Kalila se po grckim klubovima. Oli i PAO igrali 1/4 finale CL, a Grcka imala 3 kluba u CL... Otto je zaveo dodatno celicnu disciplinu... + znalac i stari lisac...
Bez igrackog kvaliteta ne pomaze ti ni Frojd da se digne iz groba... Ako ga nisu kremirali...
2013. smo bili U-19 prvaci pod Drulovicem. Uz Mitra, okosnicu tima cinili Rajkovic, Veljkovic, SMS, Maksimovic, Gacinovic... Nije Paunovic njih izvukao iz rukava. Oni su i bez njega znali da vrijede... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 14 okt 2017, 20:57

Znaci mi barda Zivu da vratimo...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 okt 2017, 21:00

Necu vise o taktikama, sistemima, jer ne vrijedi...a i @MaGiCa je iznad objasnio...
Mirko je napisao/la: 2013. smo bili U-19 prvaci pod Drulovicem. Uz Mitra, okosnicu tima cinili Rajkovic, Veljkovic, SMS, Maksimovic, Gacinovic... Nije Paunovic njih izvukao iz rukava. Oni su i bez njega znali da vrijede... :kafa:
Da, i zasto sada S. Mitrović ima prednost u odnosu na Veljkovića, Gudelj u odnosu na Maksimovića i Gaćinovića :?:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 14 okt 2017, 21:03

Milivojević vrlo dobro odigrao protiv Čelsija.
Sergej takođe dobar u derbiju protiv Juventusa.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 okt 2017, 21:24

marconato je napisao/la:Necu vise o taktikama, sistemima, jer ne vrijedi...a i @MaGiCa je iznad objasnio...
Mirko je napisao/la: 2013. smo bili U-19 prvaci pod Drulovicem. Uz Mitra, okosnicu tima cinili Rajkovic, Veljkovic, SMS, Maksimovic, Gacinovic... Nije Paunovic njih izvukao iz rukava. Oni su i bez njega znali da vrijede... :kafa:
Da, i zasto sada S. Mitrović ima prednost u odnosu na Veljkovića, Gudelj u odnosu na Maksimovića i Gaćinovića :?:
A zasto Grujic i Gajic treba da igraju :?:
Gudelj, S. Mitrovic, Grujic, Gajic, Basta - out... :kafa:
Lazovic moze da bude rezervna opcija, mada je Gacinovic i tu mnogo bolji izbor... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 14 okt 2017, 23:14

Nominalno su Milinkovic-Savic i Maksimovic ista pozicija: CM... :kafa:
Al' kod nas je CM = DM... OM nema...
I sta ako Muslin u novembru ili na proljece pozove Sergeja?!
Onda ce ovim hejterima Muslin bit' odjednom dobar? Ili sta? :think:
Ovde Muslin za*ebava javnost... Muslinomrsci krste jarice i predlazu smjenu Muslina uoci mundijala, sto se inace radi samo po Africi...
Ako prodjemo grupu, onda ce im Muslin bit' fakin i genije, jer ''znali su''... Ako ne prodjemo grupu, onda ce Muslin imat' alibi u pritisku javnosti...
Je*e lud zbunjenog...
Onda tastatura-treneri po srpskim portalima tandrljaju kako to da nemamo nivo engl. premiera... A nemamo ni stadiona krstenog...
Pa na kraju prizeljkuju eminentne strane strucnjake...
E' a 'aj sad ozbiljno: koja ce budala sa Zapada doc' da radi u takvu jednu sredinu? :lol:

BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 14 okt 2017, 23:34

[/quote]
:damn: :puke: :facepalm:

Joj, sta ga ja ne nazvah.. :evil:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 15 okt 2017, 13:19

Kurcic im bio bolji... :mrgreen:



''Zivi bili - pa videli!'' :lol:

BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 15 okt 2017, 13:44

@Mirkeza

Taj naziv za Ćureta sam ja ovde koristio daleko pre nego što si nas udostojio forumskog bivstvovanja. A pošto udaraš hinjski, te nas ubedjuješ da je odupiranje brainwashingu o Muslinu Mesiji zapravo jednako podršci još većem javašluku FSSa (Qurčić and Co.), evo ti malo sličica da te podsete koga i šta ti ceniš:

slika
slika
slika
slika

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 15 okt 2017, 13:53

A Tole nije valjao.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.