Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Igrac
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 jan 2015, 19:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Igrac » 06 sep 2017, 00:45

Po meni je Zivkovic ispred Tosica,Veljkovic ispred Mitrovica,Basta ispred Rukavine i Milinkovic Savic ispred Gudelja po svim mogucim osnovama.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 02:00

Igrac je napisao/la:Po meni je Zivkovic ispred Tosica,Veljkovic ispred Mitrovica,Basta ispred Rukavine i Milinkovic Savic ispred Gudelja po svim mogucim osnovama.
Zivkovic je povrijedjen.
Slazem se.
Mada desni bok je godinama kritican. Probalo se sa Tomovicem, pa Bastom, pa Rukavinom. Rezultat slab. Mozda treba probati sa Lazovicem.
Od S. Mitrovica su bolji stoperi i Pejcinovic i D. Tosic...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 sep 2017, 10:16

Mirko je napisao/la: Zivkovic je povrijedjen.
Slazem se.
Mada desni bok je godinama kritican. Probalo se sa Tomovicem, pa Bastom, pa Rukavinom. Rezultat slab. Mozda treba probati sa Lazovicem.
Od S. Mitrovica su bolji stoperi i Pejcinovic i D. Tosic...
Kako je povredjen kad je igrao za mlade neki dan?
Od Rukavine su bolji i Vulićević i Petković, da ne pricamo o ostalim internacionalcima...

Kako bi sa Sergejom i Lazovićem bili jaci barem za 20 %, ali dzaba pricati..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 06 sep 2017, 10:28

U ovoj ekipi mora biti mjesta za SMS-a i Lazovica.
Takodje,neko je spomenuo,Ljajica bi radije vidio na mjestu Kostica koji bas i nije u formi.
Vidjecemo kako ce se Bleki Milenkovic razvijati u Fiorentini ovu sezonu.Definitivno materijal za A tim.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 06 sep 2017, 10:46

djoleprijedor je napisao/la:U ovoj ekipi mora biti mjesta za SMS-a i Lazovica.
Takodje,neko je spomenuo,Ljajica bi radije vidio na mjestu Kostica koji bas i nije u formi.
Vidjecemo kako ce se Bleki Milenkovic razvijati u Fiorentini ovu sezonu.Definitivno materijal za A tim.
+1

I ja se nadam da ce, kako Milenkovic, tako i jos neki mladi igraci, imati dobru sezonu i otici u Rusiju. Grujic, Zivkovic, Maksimovic prije svih. Kao i naravno Milinkovic-Savic i Lazovic (koji doduse vise nije ni mlad), ali mi nesto ne mirise da ce ih pozvati tamo, kada mu nisu igrali cijele kvalifikacije, iako sigurno imaju kvalitet, ne samo za reprezentaciju, nego za prvu postavu.

Mozda bi Vukasin Jovanovic mogao prijatno iznenaditi ove sezone.. Vidim da je standardan u Bordou, mada ne pratim tu ligu pa i ne znam kako igra.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 06 sep 2017, 11:05

Nakon SP-a,na koje ćemo nadam se otići,treba se zahvaliti Stojkoviću,Kolarovu,Ivanoviću pa i Rukavini te ostalima koji su 30+,kao što su D.Tošić,Basta-potencijalni reprezentativci.Na kvalifikacije za EP 2020 ćemo imati poprilično mlad kostur sa Rajkovićem,Maksimovićem,Nastasićem,Matićem,Milivojevićem,Tadićem,Kostićem,Ljajičem,Mitrovićem,Gaćinovićem...na tu osnovu dodati SMS-a,Grujića,Milenkovića,Jovanovića,Živkovića i ostale.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 11:55

marconato je napisao/la:
Mirko je napisao/la: Zivkovic je povrijedjen.
Slazem se.
Mada desni bok je godinama kritican. Probalo se sa Tomovicem, pa Bastom, pa Rukavinom. Rezultat slab. Mozda treba probati sa Lazovicem.
Od S. Mitrovica su bolji stoperi i Pejcinovic i D. Tosic...
Kako je povredjen kad je igrao za mlade neki dan?
Od Rukavine su bolji i Vulićević i Petković, da ne pricamo o ostalim internacionalcima...

Kako bi sa Sergejom i Lazovićem bili jaci barem za 20 %, ali dzaba pricati..
Zaboravih za Zivkovica. Hvala na ispravci. Ali bio je dugo povrijedjen, pa i u trenutku objavljivanja spiska za Moldavce i Irce.
Vulicevic?! Najslabija karika u Partizanu, prespor. Ni Petkovic nema kvalitet za reprezentaciju. Bolji je Gajic od obojice, ali je nestandardan u Bordou. Ignjovski takodje nema kvalitet. I to je to... Dal' forsirao i dalje Rukavinu, vratio Bastu ili probao Lazovica - ta pozicija ostaje problematicna i nedovoljno pokrivena.

@ za ostale

Vukasin je odlican! Pratim ga. Bleki ce takodje biti pravi! Ali na poziciji stopera sam za malo iskusnije. Preodgovrna je to pozicija.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 sep 2017, 12:03

Kako moze biti isto da ti igra Basta (standardan u Laziu) ili Lazović (ponajbolji igrac Djenove) i Rukavina grijac klupe u Villarealu?!
Pa cak i da nismo informisani, jbt imamo oci i moc rasudjivanja!
Covjek nema pojma, to se vidi iz aviona! Jedini + mu je sto ima kondicije i sto je pozrtvovan, to mu niko ne moze osporiti...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Igrac
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 jan 2015, 19:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Igrac » 06 sep 2017, 12:07

Ako nema mesta da se Basta vrati u drzavni tim onda Lazovic i Gajic moraju da popune tu poziciju. Zaboravih i Vukasina,jos jedan igrac koji je nemerljivo bolji od ovog Mitrovica. Karleusa po meni nije opcija

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 12:29

marconato je napisao/la:Kako moze biti isto da ti igra Basta (standardan u Laziu) ili Lazović (ponajbolji igrac Djenove) i Rukavina grijac klupe u Villarealu?!
Pa cak i da nismo informisani, jbt imamo oci i moc rasudjivanja!
Covjek nema pojma, to se vidi iz aviona! Jedini + mu je sto ima kondicije i sto je pozrtvovan, to mu niko ne moze osporiti...
Pa to Muslinu evidentno i treba... Trkac i krljator na toj poziciji, a ne tehnicari i dribleri... :kafa:
Jeste isto. Jer kada nam na mundijalu dodje top10-reprezentacija, ''duvace'' nam tu koga god da stavis. Lacio i Djenova nisu krem evropskog fudbala. U odnosu na 2010. smo tu dosta slabiji, igrao je tada 7 godina mladji Ivanovic, a opet mnogo jaci u odnosu na 2006. kada je Roben vozao k'o vola nesrecnog i zalutalog Nenada Djordjevica...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 sep 2017, 12:45

Fora je sto nam je protiv slabijih ekipa Rukavina beskoristan, dok bi Lazović u takvoj situaciji bio kvalitet vise!
Vidio si kako je Mijat odigrao vs Moldavaca! Cak je bio.i kljucni igrac u tom mecu, gol + asist, zato sto ZNA!
Rukavina samo zabije glavu u pod i trci...Sjecas se u Gruziji, napravimo x puta visak na njegovoj strani, Tadić izbaci po 2-3 njihova igraca pasom, ali dzaba kada ovaj sve upropasti...

P.S. Svi zaboravljate Veljkovića iz plejade mladih igraca, momak standardan u Verderu.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 06 sep 2017, 12:58

Maksimović, SMS, i Živković moraju biti u rusiji. To selektor ako ne kapira, neka mu neko nacrta. I novinari su qrci. Ja bih stalno vršio pritisak na Muslina. Svaki press jedno 5 pitanja na tu temu. Pametnih pitanja.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 13:16

marconato je napisao/la:Fora je sto nam je protiv slabijih ekipa Rukavina beskoristan, dok bi Lazović u takvoj situaciji bio kvalitet vise!
Vidio si kako je Mijat odigrao vs Moldavaca! Cak je bio.i kljucni igrac u tom mecu, gol + asist, zato sto ZNA!

Rukavina samo zabije glavu u pod i trci...Sjecas se u Gruziji, napravimo x puta visak na njegovoj strani, Tadić izbaci po 2-3 njihova igraca pasom, ali dzaba kada ovaj sve upropasti...

P.S. Svi zaboravljate Veljkovića iz plejade mladih igraca, momak standardan u Verderu.
Uze mi misao... Rukavina je sinoc promasio, odakle je Mijat protiv Moldavaca pogodio...
Ali Mijat je izraziti ofanzivac! Preveliki bi bio sinoc rizik s njim u postavi.
Gledam nasi ljudi potcjenjuju Irce i Martina O'Nila. Njega do sinoc niko nije dobio u Dablinu. Nijemcima je uzeo 4 boda, BiH su suvjereno savladali, Vels je jedva izvukao 0:0 kasapeci Irce. Ni Poljaci i Austrijanci ih nisu savladali...
Ovoj nasoj reprezentaciji realno nedostaje samo SMS. Sve ostalo su varijacije...
Veljkovic je skolovani stoper. Na boku je ispomoc...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 sep 2017, 13:34

Mirko je napisao/la: Uze mi misao... Rukavina je sinoc promasio, odakle je Mijat protiv Moldavaca pogodio...
Ali Mijat je izraziti ofanzivac! Preveliki bi bio sinoc rizik s njim u postavi.
Nisam ni mislio da je Mijat trebao sinoc igrati, nego da nemamo prirodnu alternativu za Rukavinu i u situacijama kad igramo sa slabijim ekipama...
Za Kolarova imamo Obradovića, dok on drugog desnog uopste i ne zove.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 14:21

marconato je napisao/la:
Mirko je napisao/la: Uze mi misao... Rukavina je sinoc promasio, odakle je Mijat protiv Moldavaca pogodio...
Ali Mijat je izraziti ofanzivac! Preveliki bi bio sinoc rizik s njim u postavi.
Nisam ni mislio da je Mijat trebao sinoc igrati, nego da nemamo prirodnu alternativu za Rukavinu i u situacijama kad igramo sa slabijim ekipama...
Za Kolarova imamo Obradovića, dok on drugog desnog uopste i ne zove.
To svakako.
Takodje mislim da ce Djurdjevic ako se nametne u klubu biti ispred Prijovica i Pavlovica kao opcija u spicu. Kod Hasija i gazde Olimpijakosa nece moci glumiti ulogu povlascene vedete od cije prodaje i prihoda klub mora da krpi finansijske rupe kao u nasem fudbalu... Bice jos bolji nego prosle sezone.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 06 sep 2017, 15:02

Stojkovic jos 5 godina moze braniti na ovom nivou.

Igrac
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 jan 2015, 19:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Igrac » 06 sep 2017, 15:21

Stojkovic-Rajkovic
Jovanovic-Veljkovic-Nastasic-Pejcinovic-Spajic-Ivanovic
Gajic-Lazovic-Kolarov-Antonov
Matic-Milinkovic Savic-Milivojevic
Tadic-Kostic-Ljajic-Zivkovic-Gacinovic
Mitrovic-Prijovic
Po meni ekipa za SP

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 15:24

Hajde onda vec da se igramo selektora...
Meni bi u Rusiju isli:

golmani:

1. Vladimir Stojkovic - Partizan
2. Marko Dmitrovic - Eibar
3. Predrag Rajkovic - Makabi Tel Aviv

stoperi:

1. Branislav Ivanovic - Zenit
2. Nikola Maksimovic - Napoli
3. Jagos Vukovic - Olimpijakos
4. Matija Nastasic - Salke
5. Uros Spajic - Anderleht

desni bocni:

1. Darko Lazovic - Djenova
2. Antonio Rukavina - Viljareal

lijevi bocni:

1. Aleksandar Kolarov - Roma
2. Ivan Obradovic - Anderleht

defanzivni i centralni vezni:

1. Nemanja Matic - Mancester Junajted
2. Sergej Milinkovic-Savic - Lacio
3. Luka Milivojevic - Kristal Palas
4. Ljubomir Fejsa - Benfika
5. Nemanja Maksimovic - Valensija

krilni igraci:

1. Dusan Tadic - Sauthempton
2. Adem Ljajic - Torino
3. Mijat Gacinovic - Ajntraht
4. Filip Kostic - Hamburger

spic:

1. Aleksandar Mitrovic - Njukasl
2. Uros Djurdjevic - Olimpijakos

na stend-baju:

Emil Rockov (Vojvodina), Vukasin Jovanovic (Bordo), Milos Veljkovic (Verder), Nemanja Radoja (Selta), Milos Jojic (Keln), Andrija Zivkovic (Benfika) i Luka Jovic (Ajntraht).
Ako Andrija zaigra u Benfici, onda ide ispred Filipa... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 06 sep 2017, 16:37

Rano je ljudi za ta licitiranja imenima 23. Nemojte da nam se ponovi basket. Imamo još 2 utakmice.

Činjenica je da imamo veliku bazu u najjačim ligama, ali isto tako da mnogi griju klupe, a neki i tribine. Do maja iduće godine ima još mnogo.

Planira li neko od vas u Beč? Kakve su cijene autobuskog prevoza i zna li se gdje će biti srpski navijači (msm na jezgro) na stadionu?

Iskreno ja sam planirao ići sa drugarima, nas desetak će izdvojiti neku kintu ali me zanima koje su opcije najpovoljnije?

Čitam na jednom drugom mjestu da je dosta naših ljudi i prije sinoćnje utakmice već trebovalo karte i da bi se moglo desiti da mnogo više naših ljudi bude, ali i da će biti teško doći do karata.

p.s. Vjerujem da će mnogi naši internacionalci već u januaru mijenjati klupske boje, siguran sam da je većini interes da svojim igrama budu u 23. Istina je i da će Muslin vjerovatno prije svega šansu pružiti momcima koji su izgurali kvalifikacije. Što god mi mislili o Gudelju on je bio tu i u trenucima kada niko nije vjerovao da reprezentacija može napraviti ovakav rezultat.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 17:59

Ma ovo je trenutno, normalno... Smijemo se malo igrati i narednih 9 mjeseci navijacki kombinovati. Uz zrijeb to je i najveca draz uoci mundijala... ;)
Ne vidim mjesta za starije igrace koji nisu nastupali u kvalifikacijama. Rukavinu bih vodio upravo zato sto je trkac i fajter, drugaciji tip igraca od slicnih Lazovica i Baste, a Basta me je u proslosti redovno razocaravao u dresu reprezentacije.
Grujic iako je u kombinacijama i u prvih 16 u Liverpulu me ne impresionira. Rustikalan igrac koji jos mora da sazrijeva, a konkurenciji na sredini terena je ubjedljivo najjaca. Grujicevo vrijeme ce tek doci... Dok Kataija trenutno nema nigdje.
Ja cu autom za Bec do familije i na utakmicu. Nasi bi 99% trebali biti na juznoj tribini Pratera i pomijesani sa Austrijancima na rubovima zapadne i istocne uz juznu tribinu... :kafa:
Medjutim pitanje je koliko ce Austrijanci to ispratiti, s obzirom da su ispali. Vjerovatno ce nas biti mnogo i na zapadu i na istoku. To je i prilika za tapkarose da zarade...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.