Reprezentacija Crne Gore/T-Com liga

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Najbolji igrac Crne Gore u ovome trenutku

Mirko Vucinic
11
30%
Stevan Jovetic
22
59%
Stefan Savic
2
5%
Simon Vukcevic
2
5%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Insect_terminator » 07 maj 2011, 19:57

MaGiCa je napisao/la: A ako cemo gledati medalje sa SP,EP i OI u ekipnim sportovima, ko koga onda sije :?: ;)
Ti gledaj kako tebi pase, ja cu kako meni.
Samo ti si napisao da su Slovenci tate za zimske sportove sto nikako ne stoji,a medalje sa OI i SP -a i veliki, mali i srednji globusi to pokazuju, cak su si priskrbili i Fak-a koji je tu jednu medalju osvojio dok je bio hrvat. Cak i Medvescak sisa slovenske klubove u EBEL ligi od kad nastupaju tamo 8-) Jedino znam za Primoza Peterku od vecih njuska slovenskih ali i on moze cistit skije Kostelicima :D

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Arnelinho » 07 maj 2011, 21:12

Insect_terminator je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la: A ako cemo gledati medalje sa SP,EP i OI u ekipnim sportovima, ko koga onda sije :?: ;)
Ti gledaj kako tebi pase, ja cu kako meni.
Samo ti si napisao da su Slovenci tate za zimske sportove sto nikako ne stoji,a medalje sa OI i SP -a i veliki, mali i srednji globusi to pokazuju, cak su si priskrbili i Fak-a koji je tu jednu medalju osvojio dok je bio hrvat. Cak i Medvescak sisa slovenske klubove u EBEL ligi od kad nastupaju tamo 8-) Jedino znam za Primoza Peterku od vecih njuska slovenskih ali i on moze cistit skije Kostelicima :D
Sama cinjenica da je Fak sada Slouvenec dovoljno govori gdje je zimski sport koliko razvijen.
Ivica je dobar, al' Tina Maze je trenutno boginja sto se tice veleslaloma, boginja je i ovako. :lol:
Medvescak katkad i pobijedi, al' nemaju titule u EBELu dok, ako se dobro sjecam Tilia ima, Acroni mislim da isto.
Sto se reprez. hokeja tice, ne sjecam se tacno tekme, al' se sjecam desetka golova u hrvatskoj mrezi.
Sto se tice ski skokova i tu su slovenci dominanti, cak u poletima su i u odnosu do nekih velesila superiorniji. ;)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Insect_terminator » 07 maj 2011, 21:36

Mozemo i tako gledat ali najrelevantniji pokazatelj su odlicja ;)

Sto se hokeja reprezentativnog tice svi smo losi dok su slovenci najmanji losi ali to mozemo slobodno zanemarit kad smo miljama daleko od bilo kakvog natjecanja. Istina da slovenci imaju uvijete za razliku od hrvatske pa bas zbog toga da uopce mozemo u istu recenicu sa njima je fascinantno, a da smo bolji spada u SF.

Sta bi tek bilo da imamo skakaonicu i alpe i da usput ivica oplodi blanku :mrgreen:

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Arnelinho » 07 maj 2011, 22:14

Insect_terminator je napisao/la:Mozemo i tako gledat ali najrelevantniji pokazatelj su odlicja ;)

Sto se hokeja reprezentativnog tice svi smo losi dok su slovenci najmanji losi ali to mozemo slobodno zanemarit kad smo miljama daleko od bilo kakvog natjecanja. Istina da slovenci imaju uvijete za razliku od hrvatske pa bas zbog toga da uopce mozemo u istu recenicu sa njima je fascinantno, a da smo bolji spada u SF.

Sta bi tek bilo da imamo skakaonicu i alpe i da usput ivica oplodi blanku :mrgreen:
Pa komotno i odlicja, vjerujem da Mazeova uz par njih dodatnih ima dovoljno da pokrije i nadjjaca Ivicu i Janicu :D
Da li neko zna kako se zove ona sto je upala u potok i na kraju dotrcala 3. u Vankuveru na ZOI a slovenka je?
Nemogu da se sjetim, da me jbsh. :D
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la MaGiCa » 07 maj 2011, 22:23

Arnelinho je napisao/la:
Insect_terminator je napisao/la:Mozemo i tako gledat ali najrelevantniji pokazatelj su odlicja ;)

Sto se hokeja reprezentativnog tice svi smo losi dok su slovenci najmanji losi ali to mozemo slobodno zanemarit kad smo miljama daleko od bilo kakvog natjecanja. Istina da slovenci imaju uvijete za razliku od hrvatske pa bas zbog toga da uopce mozemo u istu recenicu sa njima je fascinantno, a da smo bolji spada u SF.

Sta bi tek bilo da imamo skakaonicu i alpe i da usput ivica oplodi blanku :mrgreen:
Pa komotno i odlicja, vjerujem da Mazeova uz par njih dodatnih ima dovoljno da pokrije i nadjjaca Ivicu i Janicu :D
Da li neko zna kako se zove ona sto je upala u potok i na kraju dotrcala 3. u Vankuveru na ZOI a slovenka je?
Nemogu da se sjetim, da me jbsh. :D
Petra Majdic, cini mi se. ;)

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Arnelinho » 07 maj 2011, 22:27

MaGiCa je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:
Insect_terminator je napisao/la:Mozemo i tako gledat ali najrelevantniji pokazatelj su odlicja ;)

Sto se hokeja reprezentativnog tice svi smo losi dok su slovenci najmanji losi ali to mozemo slobodno zanemarit kad smo miljama daleko od bilo kakvog natjecanja. Istina da slovenci imaju uvijete za razliku od hrvatske pa bas zbog toga da uopce mozemo u istu recenicu sa njima je fascinantno, a da smo bolji spada u SF.

Sta bi tek bilo da imamo skakaonicu i alpe i da usput ivica oplodi blanku :mrgreen:
Pa komotno i odlicja, vjerujem da Mazeova uz par njih dodatnih ima dovoljno da pokrije i nadjjaca Ivicu i Janicu :D
Da li neko zna kako se zove ona sto je upala u potok i na kraju dotrcala 3. u Vankuveru na ZOI a slovenka je?
Nemogu da se sjetim, da me jbsh. :D
Petra Majdic, cini mi se. ;)
Jbo joj ti mater, jest ona je :D
Koliko su o njoj govorili, a sad i ime joj se nesjecam :lol:
Znam da je bila hit, kad je dosla, simbol nacije :lol: :lol: :lol:

btw:
Največji uspeh

* srebrna medalja na svetovnem prvenstvu v Sapporu
* bronasta medalja na svetovnem prvenstvu v Oslu
* bronasta medalja na Zimskih OI v Vancouvru
* trije mali kristalni globusi v šprintih (2008, 2009, 2011)
* 24 zmag svetovnega pokala tudi ena v maratonu na 30 km
* drugo mesto v skupnem seštevku svetovnega pokala

# do danes je na odru za zmagovalce stala skupno že 47 krat.
# po številu zmag (24), je trenutno na 4. mestu vseh časov.

Sumnjam da bi ko htio da se takmici sa Slovenijom u brojanju medalja u zimskim sportovima, zato traku na usi i pravac Planica ili Kranjska Gora, men' svejedno. :D
Mislim da prijevodi ne trebaju. :D
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Insect_terminator » 07 maj 2011, 22:37

Arnelinho je napisao/la: Pa komotno i odlicja, vjerujem da Mazeova uz par njih dodatnih ima dovoljno da pokrije i nadjjaca Ivicu i Janicu :D
Pa nadjacat ce ih sigurno za 20 - 30 godina uz ovaj tempo osvajanja medalja uz pretpostavku da hrvati ne osvoje nijednu sto je izvjesno nakon sto se Ivica umirovi. Do tad cemo se preseravat kao skijaska nacija :mrgreen:

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Arnelinho » 07 maj 2011, 22:54

Insect_terminator je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la: Pa komotno i odlicja, vjerujem da Mazeova uz par njih dodatnih ima dovoljno da pokrije i nadjjaca Ivicu i Janicu :D
Pa nadjacat ce ih sigurno za 20 - 30 godina uz ovaj tempo osvajanja medalja uz pretpostavku da hrvati ne osvoje nijednu sto je izvjesno nakon sto se Ivica umirovi. Do tad cemo se preseravat kao skijaska nacija :mrgreen:
Ivica i Janica su izrodi, a ne pravilo :mrgreen:
Btw. Janica ima ukupno 37 odlicja (zlato,srebro,bron) za Ivicu ne znam,znam da ima 18 pobjeda :D
Znaci kako rekoh, Maze ,Majdic i jos par njih ce debelo prestici ovo dvoje, jos ako dodamo i neke druge zimske discipline koje hrvati nemaju, naje.bali su :mrgreen:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Insect_terminator » 07 maj 2011, 23:02

A do tad ih sisamo, samo nemoj gledat pobjede pojedinih utrka vec ukupni rezultat nakon sto sezona bude gotova jer tako ej pravednije :D

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Arnelinho » 08 maj 2011, 00:37

Insect_terminator je napisao/la:A do tad ih sisamo, samo nemoj gledat pobjede pojedinih utrka vec ukupni rezultat nakon sto sezona bude gotova jer tako ej pravednije :D
Pa nije pravednije jer onda govorimo o potpunom pojedincu sportasu :D
Pravednije je ovako,jer nije valjda Hrvatska samo Ivica i Janica, trebalo bi ih biti još :D
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la harishp » 08 maj 2011, 08:21

Kaklve sad to ima veze sa fudbalskom repkom Crne Gore. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la jacky09 » 04 jun 2011, 08:41

Pazite ovo! :D :D :D

Crna Gora ako pobjedi Bugarsku u ždrijebu za kvalifikacije za SP 2014. sigurna je u prvom potu. :shock: :shock: :shock: (prvi pot=prva jakosna skupina).

Za sada su u prvom potu sigurni: Španjolska, Nizozemska, Njemačka, Engleska, Italija i Hrvatska.
Za preostale se bore..

Portugal - treba im pobjeda protiv Norveške ili neriješeno ako Crna Gora ne dobije Bugarsku.
Grčka - treba im samo pobjeda protiv Malte, a čak i s remijem upadaju ako Crna Gora ili Portugal ne pobjede.
Crna Gora - treba im samo pobjeda protiv Bugara.
Norveška - treba im remi ili pobjeda protiv Portugala, a u slučaju poraza treba im kiks Crne Gore ili Grčke.
Rusija - u teškom položaju, osim pobjede protiv Armenije, treba im kiks i Crne Gore i Portugala.
Francuska - u najtežem položaju, treba im kiks Crne Gore i Rusije, uz pobjede u dvije prijateljske utakmice s Ukrajinom i Poljskom u gostima.
...što je više lome to je volim jače...

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Puma » 04 jun 2011, 18:17

Uhh to bi bilo sjajno, mogu oni pobjediti Bugare itekako
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Nimla_RZ » 04 jun 2011, 21:06

Evo gledam tekmu preko streama protiv Bugarske, za sada dosadna utakmica pravo... Nego, imam ovu RTCG i piše da prenose ovu tekmu a meni na TV je nigdje nema, neka muzika, sranja... :?
Čelik Zenica 1945

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Crna Gora

Post Postao/la HOPLIT » 04 jun 2011, 21:44

Đalović u maniru rasnog strijelca :D . Bravo majstori!
YNWA!

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Puma » 04 jun 2011, 21:46

Majstorija Radomira Djalovica, paklena atmosfera, idemooo CG !!!
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la santos » 04 jun 2011, 21:47

Toooooo Sokolovi :mrgreen:

KODRO
Postovi: 304
Pridružen/a: 23 sep 2008, 19:52
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la KODRO » 04 jun 2011, 21:48

ovo treba pustiti našim zvjezdicama da gledaju nebi im trebao trener uopšte jedino zbog protokola

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Makanaky » 04 jun 2011, 21:54

Puma je napisao/la:Majstorija Radomira Djalovica, paklena atmosfera, idemooo CG !!!
Milina gledat, zao mi je sto nisam crnogorac barem danas:) Ali svakako navijam za njih jer nije niko racunao na njih prije kvalifikacija.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Crna Gora

Post Postao/la Puma » 04 jun 2011, 21:55

Makanaky je napisao/la:
Puma je napisao/la:Majstorija Radomira Djalovica, paklena atmosfera, idemooo CG !!!
Milina gledat, zao mi je sto nisam crnogorac barem danas:) Ali svakako navijam za njih jer nije niko racunao na njih prije kvalifikacija.
ma meni je stara crnogorka, pa imam simpatija prema njima ;)

a ovaj Mirko Vucinic treba da bude primjer svim nasim zvjezdicama, evo covjek duplo vise trci nego kad igra za Romu
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.