FK Vojvodina

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Sezona za Vojvodinu je bila...

Uspesna
7
35%
Neuspesna
4
20%
Nemam misljenje
9
45%

Ukupno glasova: 20

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 19 jun 2017, 16:43

Tesko ce biti Voši, pogotovo ako ostanu bez nosilaca igre - Melega, Paločevića, Trujića, Planića (ako vec nije otisao)...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Kontakt:

PostPostao/la NeshaFCB » 20 jun 2017, 15:12

A po svoj prilici će tako biti.
Čitam da je neki idiot iz uprave rekao kako nije zadovoljan što se tiče Alveša (pazi to reći za igrača koji je potpisao ugovor i odigrao samo jednu pripremnu utakmicu nakon 2 treninga...)
Navodno se interesuju za nekog brazilskog špica iz Moldavije.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 21 jun 2017, 22:39

Meleg po svemu sudeci prelazi u Kajzeri.. :facepalm:

Paločević vec otisao u portugalsku Aroucu.

Znaci, nista od Vošine evrope ove godine..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Kontakt:

PostPostao/la NeshaFCB » 22 jun 2017, 11:17

Doveli su napadača Mihajlovića.
Ali sve u svemu veoma tanko... što je najgore mislim da za Melega nisu dobili dinara.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 30 jun 2017, 09:44

Nazalost, ova kriminogena uprava ce kostati Vošu vjerovatno prolaska u narednu fazu.

Batak od sinoc nije vise sef strucnog staba, iako su dobili utakmicu 2-1.
Sad im ne preostaje nista, nego naci jos vecu marionetu...

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 30 jun 2017, 19:51

Nenad Vanić im novi trener.
RIP Adis Selmanović

Tebe volim ja jer si najbolja, jer si mome srcu najdražaa

NeshaFCB
Kontakt:

PostPostao/la NeshaFCB » 30 jun 2017, 20:32

To se desi kad se seljačine okupe i ljudi koji nemaju veze o vođenju kluba. Šteta jer jedino je Vojvodina mogla pomrsiti račune blizancima.

NeshaFCB
Kontakt:

PostPostao/la NeshaFCB » 26 avg 2017, 23:46

Vojvodina večeras poražena 0:5 od Spartaka na Karadjordju.
Nekolicina momaka na zapadu napala jednog od idiota koji ne znaju što rade i uništavaju klub.

Mirko
Kontakt:

PostPostao/la Mirko » 28 avg 2017, 23:12

Tih 5 pobjeda u ligi i pobjedu u prvom mecu protiv Ruzomberoka 90% da zahvale individualnom kvalitetu skoro prodanog Malbasica.
Protiv neubjedljivog Partizana se vidio sav limit Vojvodine. U rangu su trenutno Zemuna, Lucana i Napretka, iza Vozdovca, Radnickog, Spaleta i Cuke. Tezi raspored im ide, rezultatski bi se to trebalo i odraziti na Vojvodinu.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

NeshaFCB
Kontakt:

PostPostao/la NeshaFCB » 29 avg 2017, 12:08

Odraziće se 100%, ali se ne bih složio da je Malbašić bio 90% zaslužan.
Veliki doprinos svakako, ali ne baš toliki.

44Bertans
Kontakt:

PostPostao/la 44Bertans » 28 sep 2017, 13:46

Војводина и даље без председника Управног одбора, у фотељу нико неће!

Иако је на претходној седници Скупштине, 15. септембра, речено да ће име новог председника Управног одбора Војводине бити познато за десет дана, то се није догодило

Рок је прошао, али потрага и даље траје, што значи да док се не пронађе право решење клубом руководи петочлана комисија.

У међувремену се у неформалним круговима шпекулисало са разним именима, али ако је судити по актуелној „статус кво” ситуацији, те комбинације показале су се као неосноване.

Све то сугерише закључак да, с обзиром на компликовану финансијску ситуацију у којој се већ подуже налази новосадски суперлигаш, није једноставно пронаћи личност која би се усудила да у деликатним околностима преузме одговорност.

Разуме се, има оних којима би пријало да се сместе у председничку фотељу, али постaвља се питање како приволети способног појединца, спремног да се жртвује и изнесе велики терет, да уз свеобухватан, орочен и свакако одржив програм заслужи поверење и уз помоћ најближих сарадника нађе решење за посрнулог стогодишњака..

Како се времена мењају: некада је председничка дужност у Војводини била примамљива и заиста ствар престижа, а данас се од тога бежи као ђаво од крста.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -niko-nece
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Natrag na “Fudbal u regionu”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.