GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 23 okt 2012, 19:42

JEDAN dan iščekivanja preostao je Dinamovim igračima do sudara s "novim" europskim velikanom. Paris Saint-Germain sletio je u Zagreb i dok je Carlo Ancelotti svoje igrače smještao u hotel, Ante Čačić svoju je momčad izveo na posljednji trening.

Na Hitrec-Kacijanu Dinamo je igrače sakrio od znatiželjnih novinara i špijuna, iako je ranije priznao kako Parižane nema čime iznenaditi.

Čačić i njegov stožer zadovoljni su atmosferom među igračima, kao i njihovom formom, a jedini tko nije u konkurenciji je ozlijeđni Arijan Ademi. Najviše se očekuje od Sammira koji bi trebao biti odmoran i motiviran nakon reprezentativne stanke i opuštenih, ali odličnih pola sata protiv Intera. Uz "velike dečke" zagrijavao se i Alen Halilović, koji je zbog PSG-a morao napustiti kadetsku reprezentaciju, pa se očekuje da će dobiti priliku "u najvećem izlogu" makar u završnici utakmice.

Trening je došlo snimiti tek nekoliko stranih novinara, no Šveđani i Francuzi, koje smo susreli, zapravo čekaju večernji trening PSG-a kako bi snimili najveće ime sutrašnje utakmice - Zlatana Ibrahimovića.
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 23 okt 2012, 21:32

slika

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la anton 1983 » 23 okt 2012, 22:47

SiamoNoi, ja te moram pitati:

Dal ti znaš koliko je 2+2?

Ako znaš, zašto se povodiš ovim markentinškim trikom i nečim što nije istina? To je ono što bi ljudi htjeli da bude, a ne ono što u biti je!

A znaš zašto je to tako? Eto ja imam argument,a ti protuargument nemaš, pa taman da hodo po trepavicama.

Pretkola LP ;)
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 24 okt 2012, 00:05

anton 1983 je napisao/la:Pretkola LP ;)
Čekaj ti to ozbiljno?
Idila idila debila idila idila debila idila idila debila idila...
tako nekako je to kod vas par "slijepih"
[youtube][/youtube]

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jack777Pott » 24 okt 2012, 00:46

Doista, ni meni ne ide u glavu zasto su ljudi dolazili na pretkola, a sad ne. I tad su bili problemi u klubu, kao i sad :? . Moje misljenje je da je najveci problem cijena karata, pa tek onda ostalo.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Insect_terminator » 24 okt 2012, 01:45

Jack777Pott je napisao/la:Doista, ni meni ne ide u glavu zasto su ljudi dolazili na pretkola, a sad ne. I tad su bili problemi u klubu, kao i sad :? . Moje misljenje je da je najveci problem cijena karata, pa tek onda ostalo.
cijena je problem kao i nemogucnost dinama da se nosi sa protivnicima u ovoj fazi. Ne znam sto bi bilo i ne volim na taj nacin pricati ali stvarno mislim da je dinamo u ova dva kola sakupio 3 ili 4 boda da bi sutra doslo vise od 20000 ljudi uz ovu razinu cijena no necemo to nikada saznati vec cemo se voditi ovom anketom koju je interovac prikeljio :lol:

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 okt 2012, 11:57

BADELJ, Vrsaljko, Kovačić, Halilović imena su koja će dijelom potpisati radionica Romea Jozaka. Dinamov magistar kineziologije šef je omladinske škole koja posljednjih nekoliko godina opskrbljuje Dinamo ozbiljnim talentima. Više od 80 milijuna eura zaradili su Modri posljednjih sezona samo na prodaji igrača.

"Ponosni smo. Kadrovi koji rade u školi vrlo su predani tom dijelu posla, a i ja kao direktor. Imamo jako dobar imidž na nivou Europe pa čak i šire. Jako je velika količina poziva koji svaki dan primamo, odrađen dobar marketing škole, što je također vrlo bitno. Ali da se može bolje, naravno da može", otkrio je Jozak.

Iako škola, uz UEFA-ine nagrade za plasman u Ligu prvaka, praktički održava Modre na životu, Jozak smatra da ima prostora za napredak.

"Nogometne škole Porta, Sportinga i Arsenala su još uvijek su za nijansu ispred nas, ali mi se svojski trudimo da ih preteknemo u neko dogledno vrijeme"

Trenutno su u prvoj momčadi, pod ravnanjem Ante Čačića, dva velika talenta. Mateo Kovačić već drugu sezonu za redom igra Ligu prvaka dok bi prve minute danas mogao upisati i supertalentirani Alen Halilović.

"Strašno interesantna stvar, svi klubovi iz Europe gledaju ta naša dva dragulja, sigurno će i u srijedu na utakmici biti puno skauta"

Rad s mladima nije jednostavan, puno je zamki koje mogu odvući na krivi put a godinama svjedočimo velikom broju sportaša koji ne dosegnu visine koje su im predviđane u najranijim danima karijere.

Ključ su Radnik i Lokomotiva

"To je velika odgovornost, kada radite s djecom od 12, 13 ili 15, 16 godina, koja još nisu sazrela, a o njima se jako puno priča i već su proglašeni gotovim igračima. To je dvosjekli mač, ali s tim se moramo nositi odgovorno. Osim dvojice, koju ste vi spomenuli, jako veliki broj igrača dolazi i ste strane Dinamo ne mora brinuti za budućnost", tvrdi Jozak te objašnjava koji su potezi doveli do eksplozije talenta u Maksimiru.

"U zadnjih nekoliko godina dosta smo promijenili strategiju. Osim podizanja kvalitete rada, također smo napravili jednu vrlo bitnu stvar, a to je međufaza između juniora i seniora. To su naša dva međuprojekta, NK Radnik i Lokomotiva. Time smo napravili međukorak koji treba mladim igračima, da dvije,tri sezone sazrijevaju bez previše pritiska i po meni je to najvažniji razlog zbog kojeg smo izbacili toliko igrača."

Hajduku fali dugoročna politika

Jozak se osvrnuo na glavnog konkurenta, splitski Hajduk, koji u proizvodnji igrača još uvijek kaska za Modrima.

"Fenomenalna talentirana nacija, puna agresivnosti, želje i talenta, kad bi Hajduk imao dugoročniju politiku, napravili bi još više, a i broj igrača bi bio puno veći", upozorio je Jozak te dodao zbog čega ponekad dolazi do disonantnih tonova u komunikaciji s kolegama iz Splita.

"Siguran sam da će komunikacija biti puno pametnija i zdravija ako kadrovi budu selekcionirani pravilno i budu dugoročno orijentirani."

Jozak je s nadom najavio i večerašnju utakmicu protiv PSG-a.

"Oni su ljudi od krvi i mesa. Ako budemo imali dan, ako budemo pravi, napaljeni i puni ambicije. Naravno da će biti teško, ali ja ne bi stavio koplje na zemlju prije utakmice, mislim da ima jako puno prostora za neke stvari. Hoće li rezultat biti pozitivan, ne znam. Međutim, Dinamo igra Ligu prvaka sa momčadima koje strašno puno ulažu i moćnije su od nas pa je teško očekivati neke stvari. Ali utakmica se igra 90 minuta, dvije momčadi, dva gola i lopta, sve je moguće", zaključio je Romeo Jozak.
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jack777Pott » 24 okt 2012, 12:01

Insect_terminator je napisao/la:
cijena je problem kao i nemogucnost dinama da se nosi sa protivnicima u ovoj fazi. Ne znam sto bi bilo i ne volim na taj nacin pricati ali stvarno mislim da je dinamo u ova dva kola sakupio 3 ili 4 boda da bi sutra doslo vise od 20000 ljudi uz ovu razinu cijena no necemo to nikada saznati vec cemo se voditi ovom anketom koju je interovac prikeljio :lol:

:lol: :lol: . Obozavam ljude koji navijaju za vise klubova :mrgreen: :mrgreen:
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 24 okt 2012, 13:29

Jack777Pott je napisao/la:Doista, ni meni ne ide u glavu zasto su ljudi dolazili na pretkola, a sad ne.
Objašnjeno je već masu puta.Listaj po temi. ;)
anton 1983 je napisao/la:zašto se povodiš ovim markentinškim trikom i nečim što nije istina? To je ono što bi ljudi htjeli da bude, a ne ono što u biti je!
Na ovaj "marketinški trik" si mislio?
http://mobile.net.hr/servlet/anketa2?qu ... 0940101779" onclick="window.open(this.href);return false;
Inače najposjećeniji portal u Hrvatskoj.

I ova sva rasprava nije tvoj argument protiv mog argumenta nego ludost protiv zdravog razuma.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la anton 1983 » 24 okt 2012, 14:05

SiamoNoi je napisao/la:
Jack777Pott je napisao/la:Doista, ni meni ne ide u glavu zasto su ljudi dolazili na pretkola, a sad ne.
Objašnjeno je već masu puta.Listaj po temi. ;)
Ako i je objašnjeno onako kako treba biti objašnjeno, znači da si ti potučen do koljena! :mrgreen:


SiamoNoi je napisao/la:I ova sva rasprava nije tvoj argument protiv mog argumenta nego ludost protiv zdravog razuma.
Ne biti neurozan ;)
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 okt 2012, 14:08

Jesu ovi antimamićevci dosadni, pa nemoj pratiti Dinamo ako vam smeta Zdravko. Čovjek je sebe dao Dinamu i ovako mu bagra vraća
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la nate » 24 okt 2012, 14:48

SirAlexFerguson je napisao/la:Jesu ovi antimamićevci dosadni, pa nemoj pratiti Dinamo ako vam smeta Zdravko. Čovjek je sebe dao Dinamu i ovako mu bagra vraća
brijem da ne vidis siru sliku :lol:

kako je on samo dobar.ulozio toliko para,a sve sam.klanjam mu se.zdravko gospode ;)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 24 okt 2012, 15:30

anton 1983 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Jack777Pott je napisao/la:Doista, ni meni ne ide u glavu zasto su ljudi dolazili na pretkola, a sad ne.
Objašnjeno je već masu puta.Listaj po temi. ;)
Ako i je objašnjeno onako kako treba biti objašnjeno, znači da si ti potučen do koljena! :mrgreen:
Nikakve konkretne argumente nisi dao.Trolaš konstantno.
nate je napisao/la:
SirAlexFerguson je napisao/la:Jesu ovi antimamićevci dosadni, pa nemoj pratiti Dinamo ako vam smeta Zdravko. Čovjek je sebe dao Dinamu i ovako mu bagra vraća
brijem da ne vidis siru sliku :lol:

kako je on samo dobar.ulozio toliko para,a sve sam.klanjam mu se.zdravko gospode ;)
Nemoš vjerovat da ima još ljudi koji puše tu spiku kako on živi za Dinamo,kako on sebe daje u Dinamo,da njema njega nebi bili ovako uspješni...
:lol:

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la anton 1983 » 24 okt 2012, 16:40

SiamoNoi je napisao/la:Nikakve konkretne argumente nisi dao.Trolaš konstantno.
Ko se ljuti uvale mu kruti! :lol:
SiamoNoi je napisao/la: Nemoš vjerovat da ima još ljudi koji puše tu spiku kako on živi za Dinamo,kako on sebe daje u Dinamo,da njema njega nebi bili ovako uspješni...
:lol:
Pa čuj, sado njegovom davanju u klub ne želim raspravljati, ali za uspješnost mu se moramo nakloniti i da moramo vjerovati u to da njega nema da Dinamo ne bi bio ovako uspješan ;)
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la nime_tm87 » 24 okt 2012, 17:13

Pocetni sastav veceras? Hoce li krstanovic biti u prvih 11? :mrgreen:

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la nate » 24 okt 2012, 18:17

nime_tm87 je napisao/la:Pocetni sastav veceras? Hoce li krstanovic biti u prvih 11? :mrgreen:
to za krleta sigurno :lol:

uobicajno mislim:

Kelava
Vida Tonel Šimunić Pivarić
Brozović Calello
Rukavina Sammir Kovačić
Čop

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 okt 2012, 18:19

Možda:

Kelava
Vrsaljko Tonel Joe Pivarić(Ibanez)
Vida Callelo
Rukavina Sammir Kovačić
Čop

Nagađa se da bi Vida kao zadnji vezni mogao biti potencijalno iznenađenje u sastavu
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la nate » 24 okt 2012, 18:21

SirAlexFerguson je napisao/la:Možda:

Kelava
Vrsaljko Tonel Joe Pivarić(Ibanez)
Vida Callelo
Rukavina Sammir Kovačić
Čop

Nagađa se da bi Vida kao zadnji vezni mogao biti potencijalno iznenađenje u sastavu
ned'o bog ovo zadnje sta si napisao.

ne sviđa mi se rukavina na krilu u tu bi radije vidio carrasca.mislim da nas ceka jos jedan poraz,ali neka.od igraca zelim i ocekujem borbu do zadnje sekunde.

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la England » 24 okt 2012, 18:43

nate je napisao/la:
SirAlexFerguson je napisao/la:Možda:

Kelava
Vrsaljko Tonel Joe Pivarić(Ibanez)
Vida Callelo
Rukavina Sammir Kovačić
Čop

Nagađa se da bi Vida kao zadnji vezni mogao biti potencijalno iznenađenje u sastavu
ned'o bog ovo zadnje sta si napisao.

ne sviđa mi se rukavina na krilu u tu bi radije vidio carrasca.mislim da nas ceka jos jedan poraz,ali neka.od igraca zelim i ocekujem borbu do zadnje sekunde.
Vida je kao kadet u Osijeku igrao na poziciji zadnjeg veznog, njega su iz kadeta u 1 tim , on je preskočio juniore.Gledao sam ga dok je bio ćelavi klinac bar 20 utakmica, bio je jako dobar, a prije nego što je otišao u Bayer bio je vrhunski mladi igrač.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jack777Pott » 24 okt 2012, 18:44

Vidjeh danas da je Vida uigravan na veznom, a Pivaric na stoperu. Mozda ce tako igrat, mada ne vidim potrebu, Simunic i Tonel su bolji od Pivarica. Vida u veznom? Zbog jako dobrog iznosenja lopte ja bi njega davno prekomandovao. Nekoliko puta sam vidio i u europskim utakmicama da lik zna, no kako bi odradjivao ostatak posla ne znam, pa nek Cacic odlucuje, to mu je posao.
SiamoNoi je napisao/la:
Jack777Pott je napisao/la:Doista, ni meni ne ide u glavu zasto su ljudi dolazili na pretkola, a sad ne.
Objašnjeno je već masu puta.Listaj po temi. ;)
Ma ne brini, redovno citam temu, ali odgovora nema. Ne volim Mamica, ali doista mislim da su cijene karata u pitanju, a vjerojatno i to sto ljudi ne zele gledati mogucu losu partiju Dinama. Istina da ima i onih koji ne idu zbog Mamica, ali sve vise mislim da je taj izgovor jednostavno postao trend i da se ljudi na to furaju, a 80% njih koji zele smjenu pojma nemaju sta Mamic radi.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.