GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 okt 2012, 19:46

Vida zadnji vezni, Puljić stoper - sad je i službeno.

Bit će zanimljivo.


[Kelava]

Vrsaljko.....Puljic.....Simunic.....Pivaric

Vida

Brozovic........Kovacic

Ibanez...............................Cop

Sammir
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la nate » 24 okt 2012, 19:49

Zar je toliko loše iz lože bilo gledati 40 000 ljudi u momentu kada ti se sjedalica trese ispod guzice dok ti stadion podrhtava. Zar je toliko loše bilo gledat taj sjever gore i dole prekrcan, stotine bengalki upaljenih u slavu TVOGA kluba. Zar je toliko loše zvučala pje
sma koja se čula do karlovca dok je huk parao nebo. Zar su ti ružne bile kolone navijača koje su se otimale za kartu koja je
koštala 60, 80 ili 100 kuna. Zar je loš osjećaj kada na pres konferencije igrača i trenera na kojoj nema tebe dolazi 50 novinara da bi slušali izjave o nogometu i sportu, o igri.

Zar je bilo toliko loše gledati dok sjever grmi: „DINAMO“ a istok uzvraća sa : „ZAGREB“ a nakon toga „AJMO CIJELI STADION“ pa zagrmi iz 40 000 glasova „I NAPRIJED PLAVI, PJESMA SE ORI“. Zar je bilo toliko loše provesti se autoputom i sresti vojsku, kolonu navijača u autobusima, kombijima, autima koji putuju da budu uz svoj klub. Zar je toliko loš i ružan osjećaj bio gledati kako napadač zabija gol, ljubi Dinamov grb i trči pred zanesenu masu? Zar si zaboravio na dane kada si iza ograde (Čini mi se u zaprešiću) zajedno sa najvjernijima navijao za Dinamo a mogao si u loži sjediti. Zar je bilo tako loše tada da je puklo?

Zar je stvarno bilo vrijedno ovoga što imaš danas nekoliko godina kasnije ? Zar je vrijedno toga da se sve raspalo? Da si omražena osoba broj 1 u hrvatskoj. Da su se stvorile podjele, da ti svi žele ono najgore. Da se momci koji su nekad bili jedno sada djele , da Boys diže ruku na Boysa nakon svih zajedničkih godina. Ej ! SVOJ NA SVOGA zbog tebe. Nakon borbi za sveti kub, nakon tisuća i tisuća kilometara, potrošenih godina da oni koji su bili rame uz rame sada moraju dijeliti ograde. Zar je vrijedno ovo što sad imaš?

Kakav je osjećaj na nedjeljnom grilu kad ti se skupi najuža obitelj? Što ti oni kažu? Kako oni do kojih bi ti još trebalo biti stalo dok se vjerojatno lažnim osmjehom obraćaju tebi komentiraju činjenicu da si u par godina tisućama ljudi oduzeo iskreni osmijeh s lica ?

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 okt 2012, 19:51

Sada se pojavio i drugi sastav s Čopom u vršku napada i Pivarićem umjesto Ibaneza
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 okt 2012, 19:57

Kad već kopiraš s drugim foruma što ovo nisi iskopirao:

danas u gradu na langovom trgu,parkiram auto...i pored mene parkira covijek sa dubrovackim registracijama sa troje djece... svi u dinamovim majicama...reko gospodine vi iz dubrovnika na utakmicu...da iz du sa troje djece,a vi iz zg ne idete...pita on mene, jel vi idete na utakmicu??? ja od srama sebi u bradu ne mogu reci ne ,ne idem ...
reko,jeste vi možda iz hercegovine...ne iz konavala...tamo nas je uvijek bilo pola,pola...pola za bile pola za plave...

još smo malo popricali kako se u dubrovniku slavio naslov 82...i tak
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la nate » 24 okt 2012, 21:45

SirAlexFerguson je napisao/la:Kad već kopiraš s drugim foruma što ovo nisi iskopirao:

danas u gradu na langovom trgu,parkiram auto...i pored mene parkira covijek sa dubrovackim registracijama sa troje djece... svi u dinamovim majicama...reko gospodine vi iz dubrovnika na utakmicu...da iz du sa troje djece,a vi iz zg ne idete...pita on mene, jel vi idete na utakmicu??? ja od srama sebi u bradu ne mogu reci ne ,ne idem ...
reko,jeste vi možda iz hercegovine...ne iz konavala...tamo nas je uvijek bilo pola,pola...pola za bile pola za plave...

još smo malo popricali kako se u dubrovniku slavio naslov 82...i tak
nisam ono kopirao s tog foruma nego sam vidio na fejsbuku kod jednog lika.

i sta sad s ovim.danas na tribinama 7 tisuca.bruka i sramota.

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 okt 2012, 22:55

Igra sasvim solidna, Ibrahimović je prevaga i takav majstor da je on sam riješio utakmicu
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 24 okt 2012, 22:57

Dobro je, nek je vise ovakvih nastupa u LP sa spustenim gacama, a nek mi brojimo milje od ulaska. Drugi skupljaju bodove, a mi obaramo rekorde i novce koje Dinamo nece vidit.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la nate » 24 okt 2012, 23:14

da nije bilo zajebancije od strane psg-a bila bi i veca razlika.

a sta reci.samo se sramotimo.necemo u skupini gola dati kamoli izvuci bod.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 24 okt 2012, 23:14

anton 1983 je napisao/la:Pa čuj, sado njegovom davanju u klub ne želim raspravljati, ali za uspješnost mu se moramo nakloniti i da moramo vjerovati u to da njega nema da Dinamo ne bi bio ovako uspješan ;)
O tome da je uspješan sam ti već ranije odgovorio.Da se o tome raspravljat.
Što nije bio uspješan u Osijeku i Sesvetama?Lako je mlatit s tuđim parama i nikome ne odgovarat za svoje postupke.
Jack777Pott je napisao/la: Ma ne brini, redovno citam temu, ali odgovora nema. Ne volim Mamica, ali doista mislim da su cijene karata u pitanju, a vjerojatno i to sto ljudi ne zele gledati mogucu losu partiju Dinama. Istina da ima i onih koji ne idu zbog Mamica, ali sve vise mislim da je taj izgovor jednostavno postao trend i da se ljudi na to furaju, a 80% njih koji zele smjenu pojma nemaju sta Mamic radi.

Evo da ti ti odgovorim...
Jasno da ima nešto i u tim cijenama karata koje su dosta velike,to stoji.Ali da je bolja situacija oko kluba napunilo bi se sigurno svaku utakmicu preko 25000 ljudi,a time bi i Dinamo igrao bolje jer ovakva atmosfera je pogubna i za igru,nije lako svaku utakmicu igrati pred praznim stadionom.
I ta situacija koja je katastrofalna,u najmanju ruku,je glavni razlog tako male posjećenosti (bilo HNL,bilo LP) jer je već odavno u nekom svom neorganiziranom bojkotu ona prava ekipa s istoka i sjevera.Publika na utakmicama u ovim pretkolima su većinom bili takozvani kunaši,ovce,oni kojima je svejedno kaj im rade od kluba sve dok se osvajaju naslovi i igra LP.Da se razumijemo takve ekipe je bilo i u boljim vremenima jer su i oni navijači ovog kluba (pošto je klub u ratu s navijačima takva ekipa im je trenutno glavna meta i nju raznim akcijama pokušavaju dovuć na tribine).A ta ekipa će i dalje dolazit kada se stvari normaliziraju (ali će tada biti u manjini) jer je njima sve ravno.

Jedan od ciljeva ZZD je da se ljudi informiraju,da shvate da ovo kaj se radi nije dobro za klub,da puno toga u klubu nije legalno i po zakonu...i polako se rezultati vide,kako vrijeme prolazi sve je bolje stanje s tim i sve više ljudi stvarno shvaća situciju oko kluba i želi promjene.A žele promjene jer na to imaju pravo.Pisao sam već prije o tome,a znaš valjda i sam o čemu se radi.Pravedno i demokratsko uređenje kluba po sistemu 1 član=1 glas.Jel se stvarno tako puno traži?

Najtragičnije mi je kad vidim da netko iz Zagreba ne shvaća kaj se oko njega događa,srećom pa je takvih sve manje i manje.Dinamo ima navijače u cijelom svijetu,po cijeloj Hrvatskoj i oni se obično najviše čude tome kako su prazne tribine,pa zašto su Boysi u ratu s Mamićem kad smo toliko godina zaredom prvi,igramo LP...ali ljudi jednostavno ne shvaćaju jer nisu tu blizu kluba,možda ne znaju kaj se sve događa i zato ih ne krivim previše.Treba ih informirat,a ne pljuvat po njima da su mamićevci jer to samo Mamiću i ide u prilog-da se razjedine navijači,da on može reći kako Dinamo ima navijače koji bi išli na utakmice,ali ne mogu zbog huligana,glasne većine i slične fore koje se plasiraju u medije...

Gledam zadnjih mjeseci kako se Torcidaši i oni obični Hajdukovci zgražaju nad ovime jer klub koji je ne tako davno bio gospodski je pao na niske grane i ljudi to vide.Hajduk je u financijskoj banani,ali realno Dinamo je u još većem sranju i vidiš dokle je došlo kada te sažaljevaju navijači najvećeg rivala i žele ti iskreno da se klub vrati na prijašnji put...kada nije bio predmet sprdnje i kada je nešto značio narodu.Jer ovo sad je potpuno sprdanje s ugledom kluba,prostituiranje,jad,bijeda...od Dinama nije ostalo gotovo ništa,čak su nam i ime kluba promijenili.

Mogu neki ljudi pričat kaj hoće i dalje nastavit nekim svojim iskrivljenim pogledom gledat na ovo,negirat sve,pravit se da je sve divno i krasno,ali to je tako i narod to vidi.Trpili su ljudi sve i svašta i prije Mamića,ali sad im je dosta svega,ogadilo im se s godinama sve kaj ima veze s Mamićem i njegovim GNK i jednostavno su se ogradili od svega i tako će bit dok se stvari ne riješe.

Neznam,možda su mnogi koji podržavaju Mamića zaboravili kako je bilo prije njega tj.prije nego je krenuo u "preuzimanje kluba".Nekad je danima prije kval.za LP bila ludnica u gradu,redovi pred stadionom,a onda na dan utakmice ludilo...
[youtube][/youtube]
(početak i kraj susreta)
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

...i ovako će ponovno bit jednoga dana.Zagrebčani i ostali Dinamovci nisu odjednom prestali voljeti ovaj klub jer su im "dosadili naslovi".U bojkotu su i vole ga i dalje samo "u tajnosti"...u kući,školi,na kavi...
Naš mentalitet nije kao ovaj južnjački,hajdučki,treba nam više da se trgnemo i nešto poduzmemo,ali kad se to desi neki ljudi će konačno zauvijek otići iz našeg kluba.


Evo za kraj tekst s indexa:
"USPRKOS očajničkim pokušajima privlačenja navijača lutrijom, Dinamov stadion će protiv PSG-a biti poluprazan. Navijači nastavljaju bojkotirati klub i mora se reći da za to imaju dobar razlog." piše ugledni francuski nogometni magazin So Foot u reportaži iz Zagreba pred utakmicu Dinama i PSG-a.

"Hrvatski derbi pretvorio se u miting solidarnosti u borbi protiv Mamića"

Njihov reporter podsjeća na nedavni derbi Modrih protiv najvećeg rivala Hajduka: "Utakmicu punu prestiža i bogate povijesti na stadionu je pratilo jedva deset tisuća gledatelja, koji su svjedočili mitingu solidarnosti između inače suprotstavljenih navijačkih skupina BBB-a i Torcide, koji su istaknuli transparente i pjevali protiv korupcije u hrvatskom nogometu, kojim kao i Dinamom, vlada jedan čovjek - Zdravko Mamić."

"Mamić i Bandić - brak iz interesa"

Francuski kolega objašnjava razloge zbog kojih Zagrepčani ne podržavaju Mamićev Dinamo: "To je navodno javni klub, ali zapravo u šaci jednog čovjeka, kojeg podržava Grad i sportske institucije. Mamić i klub su javno podržali gradonačelnika Bandića, a on im bogato uzvraća."

"HNS - Mamić je staru marionetu zamijenio novom"

Ističe kako Mamić vlada HNS-om: "Vlatka Markovića, njegovu staru marionetu, naslijedila je novija i uglednija, u liku Davora Šukera" i Dinamom: "Klub se financira novcem poreznih obveznika i u novije vrijeme novce od Uefine Lige prvaka i tv-prava, ali zahvaljujući tome što najistaknutije igrače zastupa agencija Mamićevog sina, dio novca od njihove prodaje (Modrića, Lovrena)m, završava u džePu obitelji Mamić.

"Eduardo je bijeg iz Mamićevog pokroviteljstva platio blokadom imovine"

Kao najočitJi primjer dokle u hrvatskom nogometu seže Mamićev apsolutizam, So Foot navodi primjer Eduarda da Silve: "Kao maloljetnik s Mamićem je potpisao pokroviteljski ugovor, kojim igrač zastupniku jamči 20 posto zarade do kraja karijere. Eduardo mu je nekoliko godina plaćao, ali je prelaskom u Arsenal 2007. prestao i sada je dolaskom u Hrvatsku vidio da mu je sva imovina blokirana, kao i bankovni račun, s kojeg nije mogao ništa podignuti kada je došao na utakmicu protiv Walesa. Zabio je gol, ali nije slavio nego je plakao, a najteže mu je bilo što je prije utakmice morao slušati govor Zdravka Mamića reprezentativcima."

"Zajedno za Dinamo ne bori se protiv Mamića, nego za zakonito uređenje kluba"

So Foot kao primjer borbe, "ne protiv jedne osobe, nego za pravedno i demokratsko uređenje kluba", navodi Građansku Inicijativu Zajedno za Dinamo, koju nisu osnovali ultrasi, nego "obični" navijači. Oni žele da klub ne vodi jedan čovjek ili obitelj, nego da se predsjednik bira po onom što bi trebalo biti temeljno pravo svakog člana: "jedan član - jedan glas".

"BBB proživljavaju najveću krizu u povijesti skupine"

Što se tiče "ultrasa", Francuzi ističu kako se Dinamova skupina BBB nalazi u možda najvećoj od mnogih kriza koje je prošla tijekom postojanja: "Smanjio im se broj, a mnogi imaju zabrane dolaska na utakmice, a policija je pojačala represiju prema njima nakon što je na derbiju 2010., policajac izgubio oko zbog petarde koja je bačena prema njemu."

"Navijače policija vraća s granica, a isto bi im se moglo dogoditi pokušaju li ući u Francusku"

"Navijači su bojkotom pokazali što misle o Mamiću, a teško da može biti veće žrtve od propuštanja utakmice Lige prvaka koju vaš klub igra s Realom. Nakon što su se vratili na tribine, policija ih je vratila s granica kada su pokušali otići na Dinamove utakmice pretkola LP u Sloveniju i Bugarsku, a isto bi im se moglo dogoditi i ako za dva tjedna krenu u Francusku.

"Vrh Dinama i Saveza želi radikalizaciju BBB-a, kako bi diskreditirali ZZD"

Zbog svega ovoga, prijeti opasnost da grupu napuste stariji i razumniji članovi, a preuzmu je mlađi i radikalniji. To je ono što priželjkuje vrh Dinama i Saveza, kako bi diskreditirali napore ZZD-a i povezali ih s nasilnim i nekontroliranim dijelom BBB-a."
i komentar ispod članka:
Sav jad i tuga ove nase 'drzave' se moze nac' u ovoj recenici: "To je navodno javni klub, ali zapravo u šaci jednog čovjeka, kojeg podržava Grad i sportske institucije. Mamić i klub su javno podržali gradonačelnika Bandića, a on im bogato uzvraća."
Zalosno je da francuski list ovako tocno moze sazeti i objaviti nesto sto svi u drzavi misle, a nitko od ljudi koji mogu utjecati na to, pocevsi od onog mocvarnog duha Jovanovica pa do svih gradjana Zagreba koji ovo placaju, ne radi nista. zalosno da zalosnije ne moze.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 24 okt 2012, 23:20

Ja drugo poluvrijeme nisam ni gleda, uopce me ne zanima ako 9 komada primimo, boli me ona stvar, ovo nije klub za koji sam ja navija i potrosia tonu zivaca, zivo me boli krac oce li oborit jos koji rekord, ma zapravo prizeljkujem sedmicu od svakog protivnika u sljedecim kolima.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jack777Pott » 24 okt 2012, 23:46

Hvala na odgovoru koji mi na kraju i nije dao odgovor. Opisao si situaciju u klubu i sve to sto se ovdje vec pise duze vrijeme. Da se razumijemo, ne podrzavam Mamica, ali ne vjerujem da je on najveci razlog lose posjete u LP. Doista, ako se na pretkola dolazilo onda bi se dolazilo i na grupnu fazu da su cijene karata nize. To je moje misljenje, imam pravo na njega. Ja se nadam da ce se jednom vremena promjeniti i da ce biti bolje.


Sto se tice utakmice, nisam razocaran igrom, pokusavalo se, trudilo i igralo koliko se moglo. PSG je premocan da bi se igracima imalo sta prigovorit. Steta sto Dinamo nije zabio barem gol, ako nista da pokopa sve one hendikepase, ali ipak ostade niz od 2-0. Kako je krenulo bit ce i iduce tri po 2-0. Nadam se da ce u Parisu mali Halilovic dobiti barem poluvrijeme, on mi ulijeva neku nadu, predobar je, s njim na terenu Dinamo izgleda puno bolje. Cacic se boji bacit ga odmah u vatru, a to je i razumljivo, ne zeli da mali izgori. Sad se okrenut HNL-u, Vinkovci cekaju, nakon toga dolazi Zadar u Kupu, pa Istra u HNL-u i onda nova nada za neki bod u LP.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 24 okt 2012, 23:47

:cry:
Hayley <3

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 24 okt 2012, 23:54

E a kako će tek biti tamo u 12.mjesecu protiv imenjaka iz Kijeva.Brijem da neće 2000 ljudi doć.
Neznam kakva akcija nam sada slijedi,ali sigurno je da će biti ludo i nezaboravno :mrgreen:
Da Hajduk igra ligu prvaka i da je na stadionu 34600 gledatelja komentator bi rekao nešto u stilu:

- Atmosfera poznata Splitska iako valja napomenuti da tamo na jugoistoku ima par desetaka praznih sjedalica.

Dinamo u Ligi prvaka, metode dovuđenja gledatelja za anale, još se samo nije koristila metoda otimanja ljudi i vezanje za sjedalice. Dijeli se milion, jumbo plakati po Zagrebu kao da su izbori za stranke, za parlament., reklame iskaču iz pašteta. Dođe jedva 8000 ljudi, čuje se vika trenera, čuje se kad se lopta udari nogom, pijanci dovikuju. Jadno za gledati. A govori komentator pri nekom polu-napadu kad se stvorio mali žamor na stadionu:

- Evooo, Evooo, evo podrškeee, evo pjesme sa tribina
Dragi moji... Uvreda je bilo, čak i od ovih plaćenika, tko bi rekao...? Mislim da smo svi čuli početkom 2. pol... Do onog dana, dok se ne makne Obitelj, nemojte ništa ni očekivati... Tad će opet Maximir biti pun, svaki vlak od Vukovara do Zagreba će biti pun kao što je bio i prije... A ja, kao i svi Vukovarci, živim za taj dan... Jer ono što dinamo znači nama u Slavoniji, to Vi nećete nikada shvatiti... Nikakav milion, nikakve lutrije, šalovi i kape nas neće dovući tamo, nitko neće kupitit i oteti našu slobodu, jednom su probali, ali taj dio povijesti svi već znamo i znamo kako su okupatori prošli, zar ne?

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la anton 1983 » 25 okt 2012, 00:02

SiamoNoi, pakaj si dao klipove sa utakmicama dok je Mamić u Dinamu? :lol:

Eh tada se sanjalo o tomekako će Dinamo uči u Lp. Sada kad je ušao ništa nevalja...Što je najbolje ja sam na obje ove utakmice bio! :D Protiv Arsenala na sjeveru kadaje karta bila 60kn i protiv Werdera na istoku kad je karta za tu tribinu bila 100kn.

Da se mam pohvalim bio sam prošle godine i na Realu i na Ajaxu...

No ovo nije poanta mog posta.

Sad ću dati 3 prava razloga zašto je stadion prazan, a stavrno ne znam koji je bitniji!

1.) Možda i najbitniji dio cijena karata. Kao što sam i rekao, kada su karte bile jeftinije, protiv ovakvih protivnika odlazilo se na stadion. Isto tako ću reči da su prošle godine karte bile skuplje pa su paketi planuli! Pa kako je to moguće, kada je Mamić još uvijek tamo? Pa nije se slika kluba valjda u godinu dana promjenila u javnosti? Ne nije ljudi moji, nego ljudi nemaju za kruf i mleko, i ova godina je financijski puno gora od prošl, da sada nepojašnjavam zašto.

Ne znam što bi mene natjeralo da idem kupiti NAJJEFTINIJU KARTU za 200kn za tu utakmicu. Da su karte jeftinije, pristupačnije, čak i sada kada je Dinamo ovako jalov u LP, jer igra protiv 4 puta jačih protivnika, ljudi bi iz neke navike došli na stadion. Ovako niti nepomišljaju.

Jedan od mojih argumenata je puni stadion u pretkolima LP-a kada su karte bile besplatne - znači ima ljudi koji još uvijek oće doči na stadion, bez obzira bio tamo Mamić ili ne ali ljudi jednostavno NEMAJU TOLIKO NOVACA DA TO PLATE!

2.) Ljudi su počeli plačati protivnika - zašto to kažem? Prije smao godinu dana ljudi su bili spremni platiti više nego danas samo iz razloga što je Dinamo izvukao Reala i mediji su taj uspjeh Dinama u LP prikazivali kao pozitivnu stvar. Tada su ljudi mahnito kupovali karte ne bi li vidjeli uživo Real Madrid, a da negovorim koliko je ljudi kupilo karte samo zato jer obožavaju Real. Na drugoj utakmici protiv Ajaxa, ljudi su stajali ispred stadiona i pokušali prodati karte i to za mizernih 100kn, kako bi povratili novac jer je Real prošao. Za Lyon se uopće bojim pomisliti koliko su ih jeftino davali - sve sam to na svoje oči vidio. Znači ljudi su platili da gledaju Real, jer znaju da to vrijedi, a danas nema takvog protivnika u skipini za kojeg su ljudi to spremni platiti.

Ne znam koji je treći razlog :lol: No znam da nije taj što je mamić u klubu, nego je to samo extra oružje onih koji sada mogu srat jer su protiv njega, pa zmišljaju toplu vodu.
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 25 okt 2012, 00:11

anton 1983 je napisao/la:SiamoNoi, pakaj si dao klipove sa utakmicama dok je Mamić u Dinamu? :lol:
možda su mnogi koji podržavaju Mamića zaboravili kako je bilo prije njega tj.prije nego je krenuo u "preuzimanje kluba".Nekad je danima prije kval.za LP bila ludnica u gradu...
Čitaj s razumijevanjem.

Ostatak što si nažvrljao...opet izgleda da nista ne shvacas.
Btw.taj argument o punim stadionima u pretkolima ti je pobijen već davno (pun stadion pod navodnicima,a atmosfera nikakva).Ne mislim se ponavljat.
I zadnje kaj si napisao..."ljudi su počeli plačati protivnika",da Bero Jeliniću (sorry morao sam),ljudi idu na LP da vide C.Ronalda i ostale zvijezde,a ne idu zbog Dinama.
Niti nakon ovoga nisi shvatio?

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la anton 1983 » 25 okt 2012, 00:19

SiamoNoi je napisao/la: Čitaj s razumijevanjem.
Budi pametniji!

Kolko ti uopće godina imaš, pa da nemaš pojma o ničem?
SiamoNoi je napisao/la:Ostatak što si nažvrljao...opet izgleda da nista ne shvacas.
Vidim sve argumentirano! Pobio si me totalno! Znači ja pričam iz iskustva a ti iz ćega,pelena, kinderbeta? :lol:

SiamoNoi je napisao/la:Btw.taj argument o punim stadionima u pretkolima ti je pobijen već davno (pun stadion pod navodnicima,a atmosfera nikakva).Ne mislim se ponavljat.
I zadnje kaj si napisao..."ljudi su počeli plačati protivnika",da Bero Jeliniću (sorry morao sam),ljudi idu na LP da vide C.Ronalda i ostale zvijezde,a ne idu zbog Dinama.
Niti nakon ovoga nisi shvatio?


:oops: :lol:

Il piši da te cijeli svijet razumije il nemoj. Mora da je Ludogorec brutalno atraktivan protivnik :lol:
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Dylan Dog » 25 okt 2012, 00:20

Već ovo postaje pomalo čudno.
Zna se da je Dinamo jedna od ekipa iz donjeg ranga lige prvaka,ali BATE,Nordsjælland,Genk,kiparske ekipe,sve su to ekipe koje su uspjele bar nekoga iznenaditi u ligi prvaka,a Dinamo... :roll:
Utakmica protiv Dynamo Kieva na domaćem terenu će biti zanimljiv pokazatelj,s obzirom da se definitivno ne radi o ekipi kojoj Dinamo ne može uzeti boda na domaćem terenu,a s obzirom na atraktivnost protivnika i činjenicu da ta utakmica neće imati nikakvog rezultatskog značaja za Dinamo,bojim se i zamisliti kakva će posjeta tad da bude.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la delko » 25 okt 2012, 01:15

el zna ko tacan podatak koliko je veceras bilo ljudi na Maksimiru ? z
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jack777Pott » 25 okt 2012, 01:25

delko je napisao/la:el zna ko tacan podatak koliko je veceras bilo ljudi na Maksimiru ? z
Zna, 9.326. Ovih pet domacih utakmica u ove dvije sezone grupne faze LP najvise je bilo na Realu, 27.738. Inace, kapacitet stadiona je 35.123 sjedeca mjesta.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la DANTES » 25 okt 2012, 01:26

Jako me zanima šta će se pisati jednog dana kada se budu pisale peticije da se Mamić vrati u Dinamo?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.