GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Seaman » 22 avg 2017, 22:13

KingJamesMVP je napisao/la:Sad se i ismijava što je čovjek bio branitelj

taj je mogao biti branitelj samo u minhenskoj bojni :rol:


Zanimljivo je da u Registru branitelja nema niti Željka Keruma kao ni Zdravka Mamića koji se u više prilika pohvalio da je hrvatski branitelj.


:kafa:



:rol: bolesna osoba u glavi koja rata nije vidila,četnika je mogao samo viditi na televiziji,a ovo danas je još jedna ideja kako bi dobio na vremenu da obradi svjedoke koje nije stigao :rol: kad je rat završio onda se obukao u uniformu da pokaže budalama kao da je bio u ratu :rol: očnjaka kojeg je napadao po neznam čemu sve ne,između ostalom i po nacionalnoj osnovi,bio je u ratu na hr strani i može se popišati po tom pitanju po lažnjaku od glavonje,toliko o velikoj rvatini od ere



slika




:kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 22 avg 2017, 23:03

slika
:wave:

Prokuzili ga i ljudi na portalu TGa također sa sličnim objašnjenjem.

slika
:rol:
slika
:rol:
Krenuo sam na misu za pokojnog tatu
kad me đubrad mučki napala u atentatu.
Barikada i mitraljez, tamo u grmu
Pa opsujem majku Joci Amsterdamu.
Rafalna paljba, meci lete ravno u čelo
vidio sam smrt, al' me samo zapeklo.
Gle, živ sam, bog te ****
skidam majicu, interveniralo je Nebo.
Neću na ročište, neću u ćuzu
Spasio me metak u guzu.
Evo zore, evo dana
Suđenje je za par dana
Triba sad vodit računa
Kako pobić od pržuna

Platit janje, platit piće
Doktorima dat evriće
da napišu ako mogu
da je propucan u nogu.

Onda prozvat "orjunaše",
Naš Hajduk i torcidaše
Da su oni svemu krivi
Da im smeta što još živi.

Jer hrvata takvog nije
Odavde do Tunguzije
Kum na iljadu krštenja
Neupitnoga poštenja.

Uzalud vam pokušaji
Oružani okršaji
Kacanja na bolskoj rivi
Jer Tatica sve priživi.

I od smrti on je jači
Pa ko god da s njim se kači
Kulturno će njemu Tata
Veteran Domovinskog rata
Bijelog nosa nakon cajke
Najebat se mile majke.
:rol:

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la crozla » 22 avg 2017, 23:41

Zanimljivo je da Mamic moze napustati Hrvatsku, a radi tolikog novca drzava vodi postupak protiv njega. To je enigma, sramota i sprdacina. Frajer ide gdje pozeli, pod kaucijom.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Virtu4l » 23 avg 2017, 00:55

Samo naprijed Zdravko, ne mogu ti ništa.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 avg 2017, 01:57

Za B momčad potpisali Dominik Perković iz Solina i Rintaro Tashima iz nizozemskog Venla
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 avg 2017, 14:51

"Mi jednostavno idemo po prolaz, želimo proći u UEFA Europsku ligu i tako ćemo se postaviti. Nemamo apsolutno prava ni matematike da razmišljamo na drugačiji način. Kalkulirati sigurno nećemo. Treba nam gol da prođemo dalje, postavit ćemo se da idemo na pobjedu i na tome smo radili", izjavio je trener zagrebačkih 'modrih' Mario Cvitanović.
"Izanalizirali smo dvije posljednje utakmice koje smo igrali i radili smo na tome, bilo je dosta greška i loš karakterni segment u prvom dijelu utakmice. Međutim, u nastavku je bilo puno bolje i tako treba nastaviti", dodao je. Prva utakmica u Zagrebu prošli tjedan je završila rezultatom 1-1.
"Momčad je u zadnjoj utakmici protiv Slaven Belupa pokazala da ima karakter, pokazala je želju, emociju i stvari iz igre na kojima ustrajemo. Nikakav negativan ili suzdržan stav ne bi bio dobar, želim pozitivan stav, energiju i stvari koje smo trenirali. Svi su spremni i zdravi", zaključio je trener Cvitanović.
Pobjedu i prolaz u Europsku ligu očekuje i vratar Dinama Dominik Livaković.
"Očekujemo sigurno prolaz, ali bit će teško. Analizirali smo prvenstveno nas s obzirom na loš ulazak u prvoj utakmici, na kraju se nadam uspjehu. Sigurno smo ih malo podcijenili u prvom susretu, ali sada ih nećemo. Vidjeli smo da nisu ekipa koja se može podcijeniti i dat ćemo sve od sebe", rekao je Livaković.
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 avg 2017, 20:14

DINAMO u četvrtak od 20 sati u Albaniji lovi grupnu fazu Europske lige. Hrvatski doprvak u prvoj utakmici play-offa pred svojim navijačima odigrao je razočaravajućih 1:1 sa Skenderbeuom.

"Jako je lijep stadion, teren se čini odličan, ali ocijenit ćemo ga nakon treninga. Prvi put sam u Albaniji i jako je lijepo ovdje. Mislim da će u budućnosti zemlja samo napredovati, kao i nogomet. Ali ipak, zna se po što smo mi došli ovdje", rekao je trener Dinama Mario Cvitanović.

Dinamo je prije dvije godine izbacio albanski klub u play-offu Lige prvaka...

"Rekao sam i na prvoj konferenciji da se naše utakmice sa Skenderbeuom koje smo igrali prije dvije godine ne mogu usporediti s ovime danas. Pogotovo s obzirom na kadar igrača obje momčadi. Mislim da je prošlost nebitna."

Ispadanje bi bilo tragedija za Dinamo?

"Nema tragedije u sportu i nogometu. Samo postoje tragedije u privatnim životima. Sport je uživanje, zabava i trebamo uživati u ovome. Veselim se utakmici i želim pobijediti."

Taktika za uzvrat?

"Trebamo biti bolji, igrati bolje i pobijediti. Ako budemo igrali kao prvu utakmicu, ovisit ćemo o domaćinu. Ponavljam, došli smo igrati nogomet. Nema kalkulacija. Nismo gledali na prvu utakmicu kao da ćemo ju riješiti s lakoćom. Odigrali smo onako kako smo trenirali, a ovdje smo došli proći u Europa ligu."
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la crozla » 23 avg 2017, 23:58

Napad na Bad Blue Boyse dobio sudski epilog:
Dvojica Makarana, Krešimir B. (24) i Jure R. (25), te Dubrovčanin Tonći M. (32) nepravomoćno su na splitskom Općinskom sudu osuđeni na uvjetne kazne zatvora zbog napada na pet pripadnika BBB-a sredinom ožujka prošle godine na autocesti kod Zagvozda.

Trojci je zbog izazivanja nereda i pokušaja nanošenja teške tjelesne ozljede dosuđena kazna zatvora od po godinu dana, s tim da neće završiti iza rešetaka ako u tri godine od pravomoćnosti presude ne počine neko novo kazneno djelo.

Optužnica ODO-a teretila ih je da su "zajednički i dogovorno s više za sada nepoznatih osoba 16. ožujka 2016. oko 21.30 sati na autocesti A1, krećući se u tri vozila, marke BMW, ford transit i fiat punto, iz smjera mjesta Bisko prema Dubrovniku, presreli osobno vozilo škodu fabiju, znajući da se u njemu nalazi veći broj pripadnika navijačke skupine Bad Blue Boys koji su se vraćali s kup-utakmice Hajduk – Dinamo održane istog dana u Splitu".

U presudi se navodi da su mladići zajedno s drugim osobama izišli iz svojih vozila i došli do škode koja se zaustavila na naplatnim kućicama radi plaćanja cestarine. Prvo su kroz otvoreni prozor više puta šakom po glavi i tijelu udarili A.B., a onda su iz automobila izvukli M.B. te su ga izudarali po glavi i tijelu šakama, nogama, palicama i kabelima.

Udarali su po vozilu razbivši, među ostalim, prednje vjetrobransko staklo, a M.B. se u jednom trenutku uspio istrgnuti i uskočiti natrag u vozilo, te je vozač A.B. stisnuo gas pa su uspjeli pobjeći vrativši se kroz zatvorenu rampu natrag na autocestu.

Sva su trojica pred sudom priznala sve za što ih se teretilo, izrazili su žaljenje i kajanje te su obećali da više neće činiti kaznena djela. Nitko od njih dosad nije osuđivan.

Zanimljivo je, pak, što su napadnuti BBB-ovci iskazali na raspravi. Tako je A.S. kazao da ne zna tko ih je napao, da se ne sjeća nikakvih detalja u vezi s napadom i da smatra da je cijeli događaj preuveličan, te da osobno ne želi nikoga ni za što teretiti.

Navijač kojeg su napadači izvukli iz vozila i pretukli rekao je da je tijekom vožnje na autocesti prema Zagvozdu vidio više vozila koja su ih pratila, ali da ih ta vozila nisu izgurala s autoceste niti su ih ometala u sigurnoj vožnji.

Istaknuo je da su se zaustavili dolaskom do naplatnih kućica u Zagvozdu, te da je više osoba izišlo iz vozila koja su ih slijedila i fizički ih napalo udarajući po vozilu raznim predmetima, kao i rukama i nogama.

– Mene je netko izvukao iz vozila i dobio sam više udaraca, zbog čega sam pao u nesvijest i više se ničega ne sjećam. Ne želim nikoga teretiti zbog napada, ali žao mi je što je to napravljeno mimo nepisanog navijačkog kodeksa i žao mi je što je oštećeno vozilo koje smo unajmili – pomirljiv je bio M.B.

Njegov prijatelj, vozač A.B., nije htio dati iskaz o napadu i nije želio odgovarati na pitanja.

Četvrti BBB-ovac J.R. objasnio je da je bio umoran pa je prespavao dio puta do naplatnih kućica na izlazu Zagvozd, a kad se probudio, nešto se događalo, ali se ne može sjetiti što, ali smatra da se ništa važno nije dogodio niti postavlja imovinsko-pravni zahtjev.

I peti je navijač zagrebačkog kluba slično svjedočio, rekavši da se samo sjeća da je puklo jedno od stakala na vozilu te da se jako prestrašio i zatvorio oči, pa se ne sjeća ničega do dolaska policija. Nije želio postaviti imovinsko-pravni zahtjev jer se, kazao je, ništa posebno nije dogodilo.
Casno i posteno. BBB ponos Hrvatske.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 24 avg 2017, 19:36

Sastav za uzvrat u Elbasanu:

Livaković - Stojanović, Sigali, RRahmani, Lecjaks - Moro, Doumbia - Soudani, Olmo, Fernandes - Henriquez
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 24 avg 2017, 20:33

Prelose je ovo

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 24 avg 2017, 20:50

Opet očaj živi u 1.pol. Puno puno bolje se mora u nastavku
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la branimir85 » 24 avg 2017, 21:55

gnk : :wave:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 24 avg 2017, 21:56

Albanci zasluzeno idu dalje i ja im cestitam i zelim svu srecu i daljnjem natjecanju. Gledajuci dugorocno, nije propast ispasti jednom u deset godina, ispadaju i veci od Dinama, ali je gledajuci ovako katastrofa, bruka, sramota... Ovakav Dinamo svakako u grupi ne bi mogao nista, jer su ispali od uzasne ekipe, ali je steta sto Dinamo nije bolji, da prodje i iskoristi poklon zvani drugi sesir, jer bi dobio vjerojatno najlaksu grupu unazad godinama. Zbog ovakvih brukanja od strane drugih, ali i Dinama bit ce jako tesko uloviti to 15. mjesto.

Ne znam tko je na rasporedu za vikend, al ne gine im 5-7 komada, kao i obicno nakon ovakvih partija u Europi.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 24 avg 2017, 22:04

Signore je napisao/la:Albanci zasluzeno idu dalje i ja im cestitam i zelim svu srecu i daljnjem natjecanju. Gledajuci dugorocno, nije propast ispasti jednom u deset godina, ispadaju i veci od Dinama, ali je gledajuci ovako katastrofa, bruka, sramota... Ovakav Dinamo svakako u grupi ne bi mogao nista, jer su ispali od uzasne ekipe, ali je steta sto Dinamo nije bolji, da prodje i iskoristi poklon zvani drugi sesir, jer bi dobio vjerojatno najlaksu grupu unazad godinama. Zbog ovakvih brukanja od strane drugih, ali i Dinama bit ce jako tesko uloviti to 15. mjesto.

Ne znam tko je na rasporedu za vikend, al ne gine im 5-7 komada, kao i obicno nakon ovakvih partija u Europi.
Lokosi za vikend.

Potpisujem sve što si napisao. Samo bi rekao da treba sada teški remont. Ko hoće neka ide, s kadrom koji ostane igrati pa šta bude. Spremat se za sljedeću euro sezonu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 24 avg 2017, 22:09

KingJamesMVP je napisao/la:
Signore je napisao/la:Albanci zasluzeno idu dalje i ja im cestitam i zelim svu srecu i daljnjem natjecanju. Gledajuci dugorocno, nije propast ispasti jednom u deset godina, ispadaju i veci od Dinama, ali je gledajuci ovako katastrofa, bruka, sramota... Ovakav Dinamo svakako u grupi ne bi mogao nista, jer su ispali od uzasne ekipe, ali je steta sto Dinamo nije bolji, da prodje i iskoristi poklon zvani drugi sesir, jer bi dobio vjerojatno najlaksu grupu unazad godinama. Zbog ovakvih brukanja od strane drugih, ali i Dinama bit ce jako tesko uloviti to 15. mjesto.

Ne znam tko je na rasporedu za vikend, al ne gine im 5-7 komada, kao i obicno nakon ovakvih partija u Europi.
Lokosi za vikend.

Potpisujem sve što si napisao. Samo bi rekao da treba sada teški remont. Ko hoće neka ide, s kadrom koji ostane igrati pa šta bude. Spremat se za sljedeću euro sezonu
Ma ja imam osjecaj da ce kadar ostati isti i da ce uzeti titulu. Ne znam kako, al hoce. Rijeka ce igrat umorna i iskoristit ce to. I to je ono najgore. Sad bi bilo dobro da Dinamo zavrsi cetvrti na polusezoni. Opcenito Dinamu treba potres, smjene u upravi jer je ocito doslo do zasicenja, a onda i stvaranje nove ekipe.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 24 avg 2017, 22:14

Nova ekipa treba. Rijeka neće bit konkurentna u ligi jer ostaje u Europi a to će ovi ostali iskoristiti. Dinamo zna igrati HNL utakmice i tu će slaviti. Svaki niz stane pa tako i ovi o uzastopnim godinama u skupinama. Dogodine opet probati, nije smak svijeta
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 24 avg 2017, 22:19

Dogodine ce bit prilicno tesko, pogotovo kroz kvalifikacije EL. Koeficijent uzasan, sistem zaje*an.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la KingJamesMVP » 24 avg 2017, 22:20

A jbg, sami su krivi tome. Vardar je dokazao da se može, nemaju želje. Nek se trgnu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 24 avg 2017, 22:58

Albanci snajperom srušili tattin svemirski brod :wave:

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la hurem » 25 avg 2017, 00:13

Tjeraju Mamica godinama...godinama ce upravo za njim plakati.
Edit: da je fk Sarajevu jedan lopov poput Mamica - puste zelje. U Sarajevu sve lopovi nesposobnjakovici.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.