Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 09 okt 2017, 23:29

Unofficialpage je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Haj ti to objasni ovim orangutanima,oni nesto dodju hrvatskoj kao ovi iz gacka i nevesinja za BiH,mrze svaki uspjeh momaka a nemaju mud.a se suprostavit sistemu vec iza laznih imena prosipaju suplje...
Ma povela ih je šaka huligana koji su brukali Hrvatsku gdje god su se pojavili onda je sve eskaliralo kad je neko to pokušao zaustaviti, a balavcima su idoli uvijek bili Knele i ćelave spodobe koje uglavnom ne dožive tridesetu. Na kraju je sve otišlo predaleko i u pogrešnom pravcu. Tužno je da Rakitić, Kovačić, Subašić, Mandžukić i ostali momci ispaštaju zbog toga.

Imali smo i mi lopove u savezu pa smo se izborili protiv njih, sad su svi u zatvoru, ali stadion je uvijek bio pun i momci su imali maksimalnu podršku.
Za šta su Džeko, Bešić, Pjanić, Begović, Kolašinać, i ostali krivi što sjedi bagra u savezu? Zašto da idem protiv tih momaka koji dođu i bore se za državu, koji apsolutno ništa nemogu odlučit. Mislim da je to licemjerno. U ovom slučaju sve ovo se može navesti za Kovačića, Rakitića, Modrića i ostale. Postoje drugi načini borbe od one da želiš da gubi tvojam država i da ideš protiv nje uz neku lažnu ljubav.

Koliko sam ja skontao oni hoce da igraci bojkotiraju savez radi kriminala koji jos nije niti dokazan a kad bude dokazan normalno da nece biti na funkciji ovi u odijelima.
Ja nemam srca da okrenem ledja Pivaricu taj decko je domoljub od glave do pete.
Oni se bore na forumu ,obadvojica slave plasman Srbije! :urnebes:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Unofficialpage » 09 okt 2017, 23:29

Lillard je napisao/la:Yeboga dan Uno zar pričam ruski možda? Pa i određeni igrači su sudjelovali u kriminalu, kako ne kontaš. Naš kapetan s Mamićem pokrao desetke milijuna iz Dinama, ali je dobar igrač pa ću ga poštedit. Kako da ne.
Više mi djeluje da pričaš Francuski nego Ruski al hajd. :mrgreen: Mislim da i vi imate prevelika očekivanja i mislite ako ovi iz saveza odu eto titula. Svima nama je uspjeh prolazak na EP/SP, a vi to konstantno ostvarujete. Kažeš kapiten pokrao samo me zanima da li to znaš iz pouzdanih izvora, imaš čiste ili znaš kao što sve znamo u ovi država to jest nagađamo? I mi u BiH imamo iste ljude kao i vi ali ne pada mi napamet da leđa okrenem svojoj državi, ovim momcima koji ginu za nju. Ali i samim okretanjem leđa nećete ništa postići jer to nije način borbe.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 09 okt 2017, 23:35

SiamoNoi je napisao/la:Ovdje izgleda nitko nije svjestan da pokradena cifra svih ovih godina iznosi oko 200m eura.Iako će ono za što se optužuju biti 4,5 puta manje cifre.I onda se netko usudi pametovat o tome šta bi ili ne bi trebalo :tokralju: Alo,200 milja eura.Kakve božje navijačke skupine,kakvi orjunaši,o čemu pričate vi uopce...200 milja eura!
Jel u Dinamu ili HNS-u?
Jel Modric,Lovren,Mandzukic,Mitrovic kradu te novce od napacenog hrvatskog naroda ili zaradjuju od svojih noga??
Mislis da ce pljuvanje po reprezenatciji otjerati Brenda i ostale???
Ima li neki drugi nacin borbe ili treba ledja okrenuti bas i najvaznijoj sporednoj stvari???
Evo sta cu pratit,Srbiju i Island???malo srece taj nogomet donese narodu i sad bi ja trebao biti nad.kan jer u savezu su kriminalci a glavni doseg mi otici na posao i zaradit dnevnicu da prehranim obitelj...sport je razonoda i hobi a kriminalci ce odgovarati za svoja dijela.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 09 okt 2017, 23:35

Unofficialpage je napisao/la: Kažeš kapiten pokrao samo me zanima da li to znaš iz pouzdanih izvora, imaš čiste ili znaš kao što sve znamo u ovi država to jest nagađamo?
Može li pouzdanije od izjave Mamića da je to upravo tako bilo?slikaVjerovao ili ne.

Koliko puta treba iste stvari pisat...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MaGiCa » 09 okt 2017, 23:43

Orjuna na aparatima...

Bravo za Brenda i njegove suradnike!


:tralala:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 09 okt 2017, 23:47

:mrgreen:




Evo ga:
SiamoNoi je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
"Hrvatski je sport jedno od najzdravijih tkiva našega društva, samo što nas zločeste interesne skupine iz drugih grana, recimo iz politike, blate. Ovom državom šeću ljudi koji kradu, ubijaju, ne plaćaju porez, uništavaju imovinu, a društvo se stalno bavi sportom! Sav novac od prodaje je na računu Dinama. Najveća prednost Dinama u odnosi na konkurenciju jest upravo u tome što u potpunosti kontrolira sav proces kupovine ili prodaje igrača. Nema tu javno-privatnog partnerstva."

Z.M. 2008

"Naglasio bih kako je Dinamo jedini klub u Hrvatskoj koji novac od prodaje ne dijeli s igračima."

Svetina 2013.
Da bi im na sudu jedina obrana bila kako oni novac dijele sa igračima,ali je to sve legalno i istražitelji ne znaju kako se to u nogometu radi :urnebes:
Tko ne vjeruje citatu evo i videa slika

On i sin nemaju novac od Modrića (2013. godina):

Imaju novac od Modrića (2017. godina):

slika

Svako s minimalno zdravog razuma razumije o čemu se ovdje radi.Ostali su placenici ili osobe s problemima u razvoju koje se istina ne može kriviti što nisu sposobni ovo povezati.Nema trece opcije.Neka mi netko argumentira kako moze biti trece opcije.
Hvala i doviđenja,do iduće prilike :wave:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 09 okt 2017, 23:55

MaGiCa je napisao/la:Orjuna na aparatima...

Bravo za Brenda i njegove suradnike!


:tralala:
:urnebes:

Ništa, daj neke Skandinavce! :kafa:
Hayley <3

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la branimir85 » 09 okt 2017, 23:58

@SiamoNoi

ne pokušavaj više ništa objašnjavati,zato je čitavi balkan u khurcu jer ne kuže :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MElloo » 10 okt 2017, 00:03

branimir85 je napisao/la:@SiamoNoi

ne pokušavaj više ništa objašnjavati,zato je čitavi balkan u khurcu jer ne kuže :kafa:
Plakat cete vi za Lukom a sad ga nesto ne volite :mrgreen:
Zadugo necete imat takvog igraca moj branimire :D

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la branimir85 » 10 okt 2017, 00:09

MElloo je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:@SiamoNoi

ne pokušavaj više ništa objašnjavati,zato je čitavi balkan u khurcu jer ne kuže :kafa:
Plakat cete vi za Lukom a sad ga nesto ne volite :mrgreen:
Zadugo necete imat takvog igraca moj branimire :D
puca mene ona stvar za bankomatom,ja o njegovim nogometnim kvalitetama ne pričam ,od repki navijam za Argentinu ;) a zbog ne sjećanja i njemu slični zaboravljača je uništio klub za kojeg sam navijao i išao na tekme, a tada mi je bio jedan od najdraži igrača ali jbga moralno ništavilo, nek je ukrao samo nek je naš :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KingJamesMVP » 10 okt 2017, 00:16

Hvala momcima na ovoj vrijednoj pobjedi. Čeka se ždrijeb dodatnih da se vidi potencijalni protivnik. Potencijalni su: Sj.Irska, Danska, Grčka i Rep.Irska
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 10 okt 2017, 00:21

MElloo je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:@SiamoNoi

ne pokušavaj više ništa objašnjavati,zato je čitavi balkan u khurcu jer ne kuže :kafa:
Plakat cete vi za Lukom a sad ga nesto ne volite :mrgreen:
Zadugo necete imat takvog igraca moj branimire :D
Al pazi...kakva igračina...čovjek je mogao bit kralj najveci.Neovisan potpuno o Mamiću nakon što je izgradio ime i on mu ide držat ljestve i umjesto najvece legende ikad bit će upamćen kao Mamićeva kujica i krimos.Kakav minimozak moraš bit...
Tatta potpisao aneks ugovora nakon Finske s Satan&Co Ltd.
:rol:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 10 okt 2017, 00:25

KingJamesMVP je napisao/la: Čeka se ždrijeb dodatnih da se vidi potencijalni protivnik
Ne znaš potencijalnog protivnika do ždrijeba? :tokralju:


Plakat ćemo za Lukom? Zašto bi plakali? Talenta je na bacanje, samo da se počisti savez, okrene politika i sve sjeda na svoje mjesto. Čuj plakat ćemo za Lukom. :tokralju: Govance praktički ništa nije napravilo s reprezentacijom, ali plakat ćemo. Luka sveta krava. :tokralju:
Hayley <3

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KingJamesMVP » 10 okt 2017, 00:28

badblueboylivno je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la: Čeka se ždrijeb dodatnih da se vidi potencijalni protivnik
Ne znaš potencijalnog protivnika do ždrijeba? :tokralju:


Plakat ćemo za Lukom? Zašto bi plakali? Talenta je na bacanje, samo da se počisti savez, okrene politika i sve sjeda na svoje mjesto. Čuj plakat ćemo za Lukom. :tokralju: Govance praktički ništa nije napravilo s reprezentacijom, ali plakat ćemo. Luka sveta krava. :tokralju:
Mislim da znaš što sam htio reći. Al eto pjeni se, slavi se pobjeda pa se popilo malo više
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la JonSnow » 10 okt 2017, 07:55

U Hr je malo kompleksnija situacija nego kod nas kad smo se mi borili protiv saveza. Dok su kod nas igrači bili žrtve saveza, u Hrvatskoj su saučesnici u kriminalu, mada ja opet ne bi išao niti idem u te krajnosti da stavljam ukrajinske zastave na profile ko neki. Borba navijača a posebno Torcide je malo šizofrena. Kad se pogledaju upravni odbor HNSa i političke veze Mamića tu je jedna konstanta a to je najveca stranka u 'Rvata koja u istoj toj Dalmaciji koja se šatro bori protiv HNSa dominantno dobiva svake izbore.
Što se tiče igre, ja iskreno ne vidim dominaciju koja se spominje i koliko god pobjeda izgledala rutinski prvo poluvrijeme je moglo odlucit utakmicu a Ukrajinci su imali par solidnih šansi. Na kraju je ipak individualna kvalitata Modrica donijela pobjedu.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la sekretar » 10 okt 2017, 08:27

Borba Dalmacije protiv HNS-a :yawn: :yawn:

Samo iz razloga sto je Hajdug zadnjih 10+ godina ****,a glavni razlog tome je nesposobnost svih uprava zadnjih toliko godina,nedostatak kvaliteta u igrackom i strucnom stabu da klub priblize Dinamu,a evo u zadnjih par godina i Rijeci. U tome se ogleda njihova borba. Samo sto tu moraju probleme naci i rijesiti u svojim redovima. HNS im nije kriv sto su godinama rang Slaven Belupa. :guz:

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 10 okt 2017, 08:42

Da sa ja na Mamicevom i Šukerovom mjestu dao bi ostavku, da ne budem neki kamen spoticanja. Al oni očito nemaju morala. Promjene saveza treba tražiti pred sjedištem saveza, ujedinjene sve navijačke skupine i tada ćete imati podršku i javnosti i ostalih navijača. Ja bih se prvi pridružio takvom prosvjedu. Ovo što vi radite nije dobar način borbe. Momci na terenu nisu nista krivi ( bar velika većina)
audere est facere!

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 10 okt 2017, 10:28

Sta to "mi" radimo pa to nije dobar nacin borbe? Godine i godine su utrosene u borbi s vjetrenjacama, jednostavno je i navijacke skupine poceo bolit kuratz i prestale su sa borbom. Teako se izborit protiv sistema i ljudi kao Kawhi koji pise price o velikom problemu huligana u hrvatskog nogometu.

Pogledajte na sta lice posjete reprezentacije. Brzo ce doci dan kada ce sve to licit na GNK, ako vec i nije. Da igraju cesce bilo bi jos manje ljudi.

Stvorio je prciju od nogometnog kluba, kasnije i od reprezentacije. I ja da navijam da on sprema desetke milijuna kod sebe na racun plasmana na veliko natjecanje. Ne, hvala.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Saurman
Postovi: 29495
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Saurman » 10 okt 2017, 11:50

Glupa priča ovih "boraca za pravdu" tj skupina huligana koji nanose ogromne štete reprezentaciji i ugledu države sa svojim ispadima po Evropi od crtanje svastike na Poljudu do ustaških pjesama i rasističkih povika na Maksimiru a sve zapakovano kao tobožnja borba protiv korumpiranog HNS-a i Mamića.

Mislim da je Hrvatska apsolutni rekorder po broju kazni za huliganastvo u Evropi.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KingJamesMVP » 10 okt 2017, 11:52

Ovakvu pobjedu Hrvatska nije ostvarila od Turske i dodatnih kvala 2011.god
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.