Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

D.Paraga
Postovi: 31
Pridružen/a: 15 nov 2008, 18:36
Kontakt:

Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la D.Paraga » 27 nov 2008, 20:04

Posto vec postoji jedna tema za "komsijsku" repku preko Drine, valja onda da ima i jedna za interesatnu repku Hrvatske zar ne?

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la alan_kardec » 27 nov 2008, 20:18

svakako
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la obannon » 27 nov 2008, 21:47

Sto da ne
- " $...

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la RK Gradacac » 27 nov 2008, 22:53

Kad je bal nek je maskembal :)
Samo bez prepucavanja inace ode tema...
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la alan_kardec » 24 dec 2008, 15:47

Otišla je ova tema i ovako i onako...

Za mjesec dana čitava 4 komentara sa ovim. :mrgreen:

P.S.

Srećan Božić svima onima koji ga sutra slave. :)
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lovac » 24 dec 2008, 15:55

alan_kardec je napisao/la:Otišla je ova tema i ovako i onako...

Za mjesec dana čitava 4 komentara sa ovim. :mrgreen:

P.S.

Srećan Božić svima onima koji ga sutra slave. :)
Pridruzujem se cestitkama
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Eagles » 24 dec 2008, 16:02

Hvala na cestitkama.
Ma evo i ja navijam za Hr ali ne znam sta bi piso o njima.Jedino sto mogu rec da imaju puno bolji savez nego sto mi imamo.(Ma mi i nemamo savez,mi imamo nase kriminalce :mrgreen:)
Zadnja izmjena: Eagles, dana/u 24 dec 2008, 16:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la HOS » 24 dec 2008, 16:16

Sretan Bozic svim koji ga slave.
U inat svima.

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la obannon » 24 dec 2008, 16:36

Srećan Božic svima koji ga slave po gregorijanskom kalendaru
- " $...

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Valencia » 25 dec 2008, 09:50

Simunic proglasen za najboljeg odbranbenog igraca u Bundes ligi. Gdje su sad oni strucnjaci sto su pisali kako je on obicna levatina. Neki ljudi ne umiju jasno da vide i rezonuju od silnih kompleksa i frustracija. Simunic, Kovac, Simic, Biscan, Krizanac, Drpic, Corluka, Srna,l Pranjic, Babic,... Sve jako dobri odbrambeni igraci, ali cini mi se da im fali jedan ekstra klase da zamjeni Kovaca koji nece jos dugo igrati. Inace, u veznom redu imaju strasno dobre igrace, kao i u napadu. Sve u svemu, nema brige za 'komsije'. :twisted:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la calcio » 25 dec 2008, 11:24

Valencia je napisao/la:Simunic proglasen za najboljeg odbranbenog igraca u Bundes ligi. Gdje su sad oni strucnjaci sto su pisali kako je on obicna levatina. Neki ljudi ne umiju jasno da vide i rezonuju od silnih kompleksa i frustracija. Simunic, Kovac, Simic, Biscan, Krizanac, Drpic, Corluka, Srna,l Pranjic, Babic,... Sve jako dobri odbrambeni igraci, ali cini mi se da im fali jedan ekstra klase da zamjeni Kovaca koji nece jos dugo igrati. Inace, u veznom redu imaju strasno dobre igrace, kao i u napadu. Sve u svemu, nema brige za 'komsije'. :twisted:
Sto se tice zamjene za Kovaca, imaju onog Knezevica u Juventusu ali priznajem da ga nisam puno gledao. Nije puno igrao do sada, Juve ima dva dobra stopera Chiellinija i Legrottagliea, i jos dosta rezervi (Mellberg, Zebina itd).

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la HOS » 25 dec 2008, 17:31

Knezevic nije tako los, bio je medju najboljim u Livornu, ali su ga ozljede sjebale.
U inat svima.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la alan_kardec » 26 dec 2008, 01:46

Knežević ima kvaliteta,ali on sigurno nije igrač za Juventus.Nije ove sezone igrao puno.A i ono što je odigrao uprskao je.Ko je gledao tekmu Napoli-Juve (2:1),zna o čemu govorim.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ribery » 26 dec 2008, 14:29

Simunic= K1 borac. Pa tek onda fudbaler. :mrgreen:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la alan_kardec » 26 dec 2008, 14:40

pa ne zovu ga bez razloga CRAZY JOE
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ribery » 26 dec 2008, 15:11

alan_kardec je napisao/la:pa ne zovu ga bez razloga CRAZY JOE
:mrgreen:

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CelticFan » 02 jan 2009, 22:12

Evo jedan mali podsjetnik na rezultate Vatrenih u zadnjih 15g

Hrvatska je nevjerojatno dominantna ne samo rezultatima ostalih reprezentacija iz bivše države, već i rezultatima Jugoslavije od prije 90-ih.

Hrvatska kao samostalna i neovisna država, nastupila je na 6 od 7 velikih natjecanja, što je više od broja nastupa svih bivših država zajedno.
Srbija (još u vrijeme zajedništva s Crnom Gorom) nastupila je na tri velika natjecanja (SP 98' i 06', te EP '00), Slovenija na dva (EP '00. i SP '02), dok Bosna i Hercegovina i Makedonija još čekaju na premijerni nastup na velikoj pozornici. Naravno, i Crna Gora kojoj su kvalifikacije za SP u Južnoj Africi prvi samostalni nastup.

Hrvatska reprezentacija u 15-ak je godina izrasla je u svojevrsni fenomen u svijetu nogometa. Nastala je na jakim temeljima, ˝Zlatne generacije˝, koja je osvojila Svjetsko juniorsko prvenstvo 1987. godine u Čileu, pod paskom Mirka Jozića.
Vrhunac Vatrenih nezaboravna je bronca iz Francuske '98, a u dva navrata Hrvatska je igrala i u četvrtfinalu Europskog prvenstva (1996. i 2008.).

Današnja reprezentacija, postala je ne samo brand već jedna od najjačih reprezentacija svijeta koju sada svi uvažavaju i s poštovanjem o njoj pričaju.
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la HOS » 02 jan 2009, 22:41

Gledam trenutacno stanje u grupi Hrvata, izgleda da im ovaj put nece biti lahko se plasirati. Englezi vec bjeze s 5 bodova, a Ukrajina i Hrvati imaju po 7 bodova na drugom mjestu. Biti ce im sigurno gusto.
U inat svima.

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la antipolitika » 02 jan 2009, 23:35

Jeste hos ,citao sam i ja ,pise SVE PODSJECA NA KVAL.ZA EURO POSLIJE SP 98 .Hrvatska sigurno ce imati velikih problema pogotovo sto drugoplasirani mora razigravati za SP!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CelticFan » 03 jan 2009, 23:17

Olić: Transfer u Bayern je ostvarenje svih mojih nogometnih snova!
Odlučio sam objaviti, gotovo je, postao sam igrač Bayerna! Sređeni su i posljednji detalji. U München selim ovoga ljeta, na kraju ove sezone - rekao je presretni Ivica Olić

S Ivicom Olićem čuli smo se u petak, nakon posljednjeg treninga s HSV-om u Hamburgu. Iako nam je kazao da se moraju srediti još “neki tehnički detalji”, te da prije konačnog potpisa s Bayernom neće objaviti svoju odluku, prije puta u Dubai nam je rekao:
- Odlučio sam objaviti, gotovo je, postao sam igrač Bayerna! Sređeni su i posljednji detalji. U München selim ovoga ljeta, na kraju ove sezone.

Ugovor Olića i legendarnog bavarskog kluba službeno će biti potpisan u ponedjeljak, a važit će tri godine (do 2012.) uz opciju produženja na dodatnih godinu dana. Dolaskom u svlačionicu najvećega njemačkog kluba hrvatski reprezentativac okrunio je svoju sjajnu karijeru. Prošla godina bila je fenomenalna, po većini stručnjaka, novinara i promatrača, Olić je bio hrvatski igrač godine. Uvjerljivo najbolji, i u klubu, i u reprezentaciji.
- Definitivno, bila je to moja najbolja godina u karijeri. Nova je počela isto tako sjajno, biti igrač Bayerna golema je stvar. To je veliki klub, gigant, ostvarenje mojih nogometnih snova.

Kad je Bayern prvi put odaslao poruku da vas želi na Allianz Areni?
- Sve je to jako brzo bilo gotovo. Kad oni nešto odluče, onda sve izvedu brzopotezno.

Imali ste i vrlo konkretnu ponudu Juventusa. Zašto ste se odlučili za Bayern?
- Istina je, Juventus me također želio, ponuda je bila konkretna i korektna, također se radi o velikom klubu, ali odluka je pala na Bayern. Ne bih sad želio razglabati o onome što je bilo, od ljeta sam igrač Bayerna i to je to.

Koji vam je najveći cilj u 2009. godini?
- Kad govorim o najvećim ciljevima, onda je nacionalna vrsta uvijek na prvom mjestu. Plasman na Svjetsko prvenstvo je glavni cilj, to bi bio šlag na moju karijeru. Tada bih polako mogao i završiti svoju reprezentativnu priču.

Znači, stojite kod svoje odluke da vam je EP u Austriji i Njemačkoj bilo posljednje EP u karijeri?
- Stojim. Želim odigrati to Svjetsko prvenstvo, to bi bila kruna, najljepši oproštaj. Nekako realan put, logično razmišljanje. Makar, kad je Hrvatska u pitanju, teško se oprostiti. Možda ću još uvijek željeti porazgovarati o toj temi, tko zna.

Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi bilo bi vam peto veliko natjecanje. Iza vas je su svjetska prvenstva u Japanu i Koreji 2002. godine i Njemačkoj 2006., te europska u Portugalu te Austriji i Švicarskoj. Sjajan doseg.
- Južna Afrika bila bi nešto posebno. U Japanu sam bio mlad, u Njemačkoj sam imao ozlijeđeno koljeno. Dat ću sve od sebe da se plasiramo, a ova generacija ima snage za uspjeh, željna je velikih rezultata.
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.