Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 09 okt 2017, 22:50

Grci će ih odučit od života.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 09 okt 2017, 22:52

Ne treba nam virtual prosipat pamet kad je nema. Ispričana je priča milijun puta. Da je Džeko pokrao milijune od Željezničara, jel bi navijao za njega? Koliki si kmet vjerojatno bi, ali to je do mentaliteta.
Postoje stvari važnije od plasmana na SP, ali to je vama očito nemoguća misija, pa vam je svaki plasman čudo.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Evolve » 09 okt 2017, 22:53

Hrvatska je iznad svega, iznad Šukera i saveza. Kad i oni odu napokon, sve ce doc na svoje mjesto.
NK Široki Brijeg

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Virtu4l » 09 okt 2017, 22:54

Vidiš moj Kawhi kako ova spodoba iznad ničim izazvana odmah omalovažava Bosnu i Hercegovinu. Kako ćeš njega nazvati navijačem?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 09 okt 2017, 22:56

Slovaci nositelji?

U **** ispali su.Koja tuga :cry:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Virtu4l » 09 okt 2017, 22:58

Evolve je napisao/la:Hrvatska je iznad svega, iznad Šukera i saveza. Kad i oni odu napokon, sve ce doc na svoje mjesto.
Upravo tako momčino, onih 90 minuta se sve zaboravlja, a ratovi se vode prije i poslije njih. Imali smo mi i veće lopove u savezu pa nismo navijali protiv reprezentacije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 09 okt 2017, 22:58

Virtu4l je napisao/la:Vidiš moj Kawhi kako ova spodoba iznad ničim izazvana odmah omalovažava Bosnu i Hercegovinu. Kako ćeš njega nazvati navijačem?
Jel omalovažavat reć istinu? Pa ista go.vna sjede u savezu BiH i spriječavaju boljitak bh nogometa, al glavno da je Džeko kandidat za Zlatnu loptu. Pa da se iole organizira nešto da se savez makne, u Hrvatskoj barem znaš da navijačke skupine i još određeni dio populacije ne voli repku i želi joj sve najgore.

Tebi je plasman na SP san. Meni i većini u Hrvatskoj nije. Postoje stvari veće od tih. Veće i od Modrića i dobre igre. Kani me svoje priče, kad pojma nemaš o hrvatskom nogometu i tom stanju. Tvoje postove o kriminalcima da ne tražim sad, to je tvoj mentalni sklop, da podržavaš takve. :wave:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Jeftha » 09 okt 2017, 23:00

Lillard je malo zalut'o, k'o i obicno.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 09 okt 2017, 23:01

Virtu4l je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Hrvatska je iznad svega, iznad Šukera i saveza. Kad i oni odu napokon, sve ce doc na svoje mjesto.
Upravo tako momčino, onih 90 minuta se sve zaboravlja, a ratovi se vode prije i poslije njih. Imali smo mi i veće lopove u savezu pa nismo navijali protiv reprezentacije.

Haj ti to objasni ovim orangutanima,oni nesto dodju hrvatskoj kao ovi iz gacka i nevesinja za BiH,mrze svaki uspjeh momaka a nemaju mud.a se suprostavit sistemu vec iza laznih imena prosipaju suplje...
Jedino JJ ima mu.da sad do kad ce biti na HRT-u to je druga prica ali njihiv idol ne laje na igrace vec savez dok su ovi glavnog krivca nasli u Hrvatskoj reprezentaciji opcenito...
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Kawhi » 09 okt 2017, 23:03

Lillard je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Vidiš moj Kawhi kako ova spodoba iznad ničim izazvana odmah omalovažava Bosnu i Hercegovinu. Kako ćeš njega nazvati navijačem?
Jel omalovažavat reć istinu? Pa ista go.vna sjede u savezu BiH i spriječavaju boljitak bh nogometa, al glavno da je Džeko kandidat za Zlatnu loptu. Pa da se iole organizira nešto da se savez makne, u Hrvatskoj barem znaš da navijačke skupine i još određeni dio populacije ne voli repku i želi joj sve najgore.

Tebi je plasman na SP san. Meni i većini u Hrvatskoj nije. Postoje stvari veće od tih. Veće i od Modrića i dobre igre. Kani me svoje priče, kad pojma nemaš o hrvatskom nogometu i tom stanju. Tvoje postove o kriminalcima da ne tražim sad, to je tvoj mentalni sklop, da podržavaš takve. :wave:
Koja je razlika izmedju podrzavanja kriminalaca i podrzavanja navijackih skupina? Da bi neko postao vazan u navijackoj skupini na Balkanu kriterij je da bude kriminalan.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la AjsKjub » 09 okt 2017, 23:03

Luka :tokralju:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 09 okt 2017, 23:04

Jel ovo opet virtural dosao pametovat? :rol: Sreca pa sam ga davnih dana na ignore stavio.Malo mi fali i da Kawhija stavim sa ovom novom dozom prosipanja.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 09 okt 2017, 23:05

AjsKjub je napisao/la:Luka :tokralju:
Sve sto zna u Zrinjskom naucio :mrgreen:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 09 okt 2017, 23:07

Kawhi je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Vidiš moj Kawhi kako ova spodoba iznad ničim izazvana odmah omalovažava Bosnu i Hercegovinu. Kako ćeš njega nazvati navijačem?
Jel omalovažavat reć istinu? Pa ista go.vna sjede u savezu BiH i spriječavaju boljitak bh nogometa, al glavno da je Džeko kandidat za Zlatnu loptu. Pa da se iole organizira nešto da se savez makne, u Hrvatskoj barem znaš da navijačke skupine i još određeni dio populacije ne voli repku i želi joj sve najgore.

Tebi je plasman na SP san. Meni i većini u Hrvatskoj nije. Postoje stvari veće od tih. Veće i od Modrića i dobre igre. Kani me svoje priče, kad pojma nemaš o hrvatskom nogometu i tom stanju. Tvoje postove o kriminalcima da ne tražim sad, to je tvoj mentalni sklop, da podržavaš takve. :wave:
Koja je razlika izmedju podrzavanja kriminalaca i podrzavanja navijackih skupina? Da bi neko postao vazan u navijackoj skupini na Balkanu kriterij je da bude kriminalan.
To je tvoje razmišljanje. Svakako da postoje kriminalci, ali veći dio kriminalaca je onaj u ložama. Ovaj na tribinama svakako nayebe svaki put.
Ja ne podržavam nužno navijačke skupine niti sam član ijedne. Ali ne podržavam stoku koja je pokrala i unazadila hrvatski nogomet.

Ne da mi se više o tome. Sto puta ispričana priča. Ko zna sve, shvaća. Ko ne, biće ko virtual koji ili je glup ili voli trolat. Boli me qrac.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Virtu4l » 09 okt 2017, 23:10

hskzmostar je napisao/la:Haj ti to objasni ovim orangutanima,oni nesto dodju hrvatskoj kao ovi iz gacka i nevesinja za BiH,mrze svaki uspjeh momaka a nemaju mud.a se suprostavit sistemu vec iza laznih imena prosipaju suplje...
Ma povela ih je šaka huligana koji su brukali Hrvatsku gdje god su se pojavili onda je sve eskaliralo kad je neko to pokušao zaustaviti, a balavcima su idoli uvijek bili Knele i ćelave spodobe koje uglavnom ne dožive tridesetu. Na kraju je sve otišlo predaleko i u pogrešnom pravcu. Tužno je da Rakitić, Kovačić, Subašić, Mandžukić i ostali momci ispaštaju zbog toga.

Imali smo i mi lopove u savezu pa smo se izborili protiv njih, sad su svi u zatvoru, ali stadion je uvijek bio pun i momci su imali maksimalnu podršku.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Kawhi » 09 okt 2017, 23:11

Lillard je napisao/la: To je tvoje razmišljanje. Svakako da postoje kriminalci, ali veći dio kriminalaca je onaj u ložama. Ovaj na tribinama svakako nayebe svaki put.
Ja ne podržavam nužno navijačke skupine niti sam član ijedne. Ali ne podržavam stoku koja je pokrala i unazadila hrvatski nogomet.

Ne da mi se više o tome. Sto puta ispričana priča. Ko zna sve, shvaća. Ko ne, biće ko virtual koji ili je glup ili voli trolat. Boli me qrac.
Birati izmedju Torcide i HNSa ili izmedju BBBa i Mamketa je isto ko birati izmedju side i raka. Vi se postavljate kao da te navijacke skupine nisu jednak problem kao savez i Mamke, a mozda su i veci. Ti navijas protiv repke, drzave koju navodno volis, jer su ti ovi u odijelima mrski.

Btw taj na tribinama i zeli da nayebe. To je dio "ultra zivota".
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Unofficialpage » 09 okt 2017, 23:16

Virtu4l je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Haj ti to objasni ovim orangutanima,oni nesto dodju hrvatskoj kao ovi iz gacka i nevesinja za BiH,mrze svaki uspjeh momaka a nemaju mud.a se suprostavit sistemu vec iza laznih imena prosipaju suplje...
Ma povela ih je šaka huligana koji su brukali Hrvatsku gdje god su se pojavili onda je sve eskaliralo kad je neko to pokušao zaustaviti, a balavcima su idoli uvijek bili Knele i ćelave spodobe koje uglavnom ne dožive tridesetu. Na kraju je sve otišlo predaleko i u pogrešnom pravcu. Tužno je da Rakitić, Kovačić, Subašić, Mandžukić i ostali momci ispaštaju zbog toga.

Imali smo i mi lopove u savezu pa smo se izborili protiv njih, sad su svi u zatvoru, ali stadion je uvijek bio pun i momci su imali maksimalnu podršku.
Za šta su Džeko, Bešić, Pjanić, Begović, Kolašinać, i ostali krivi što sjedi bagra u savezu? Zašto da idem protiv tih momaka koji dođu i bore se za državu, koji apsolutno ništa nemogu odlučit. Mislim da je to licemjerno. U ovom slučaju sve ovo se može navesti za Kovačića, Rakitića, Modrića i ostale. Postoje drugi načini borbe od one da želiš da gubi tvojam država i da ideš protiv nje uz neku lažnu ljubav.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 09 okt 2017, 23:19

Kawhi je napisao/la:
Lillard je napisao/la: To je tvoje razmišljanje. Svakako da postoje kriminalci, ali veći dio kriminalaca je onaj u ložama. Ovaj na tribinama svakako nayebe svaki put.
Ja ne podržavam nužno navijačke skupine niti sam član ijedne. Ali ne podržavam stoku koja je pokrala i unazadila hrvatski nogomet.

Ne da mi se više o tome. Sto puta ispričana priča. Ko zna sve, shvaća. Ko ne, biće ko virtual koji ili je glup ili voli trolat. Boli me qrac.
Birati izmedju Torcide i HNSa ili izmedju BBBa i Mamketa je isto ko birati izmedju side i raka. Vi se postavljate kao da te navijacke skupine nisu jednak problem kao savez i Mamke, a mozda su i veci. Ti navijas protiv repke, drzave koju navodno volis, jer su ti ovi u odijelima mrski.

Btw taj na tribinama i zeli da nayebe. To je dio "ultra zivota".
Nisu jednak problem, puno su manji problem. Isto kao što je kriminalac s ulice puno manji problem od političkog kriminalca.
Navijačke skupine ne uništavaju hrvatski nogomet, to rade huligani u odijelima. Nisu BBB uništili Dinamo, već Mamić i postojeća elita, potpomognuta šutljivim Modrićem ,Lovrenom, a uskoro Kovačićem i sličnima koju su znali šta rade i opet šutjeli. I kad su konačno rekli istinu, za par mjeseci su popušili kura.c Tatti i promijenili iskaz. To ja zovem spodobama. Ali da, u Rusiji smo, vau super, ajmo mjesec dana navijat i zaboravit na sve jer ipak je to SP.

Imaš Futsal Dinamo, pa eno ne vidim nereda na utakmicama, kako i zašto? Kani se te priče o krvoločnim navijačkim skupinama.

Yeboga dan Uno zar pričam ruski možda? Pa i određeni igrači su sudjelovali u kriminalu, kako ne kontaš. Naš kapetan s Mamićem pokrao desetke milijuna iz Dinama, ali je dobar igrač pa ću ga poštedit. Kako da ne.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 09 okt 2017, 23:20

Kawhi je napisao/la:
Lillard je napisao/la: To je tvoje razmišljanje. Svakako da postoje kriminalci, ali veći dio kriminalaca je onaj u ložama. Ovaj na tribinama svakako nayebe svaki put.
Ja ne podržavam nužno navijačke skupine niti sam član ijedne. Ali ne podržavam stoku koja je pokrala i unazadila hrvatski nogomet.

Ne da mi se više o tome. Sto puta ispričana priča. Ko zna sve, shvaća. Ko ne, biće ko virtual koji ili je glup ili voli trolat. Boli me qrac.
Birati izmedju Torcide i HNSa ili izmedju BBBa i Mamketa je isto ko birati izmedju side i raka. Vi se postavljate kao da te navijacke skupine nisu jednak problem kao savez i Mamke, a mozda su i veci. Ti navijas protiv repke, drzave koju navodno volis, jer su ti ovi u odijelima mrski.

Btw taj na tribinama i zeli da nayebe. To je dio "ultra zivota".
Isusati milog jel ti čitaš šta pišeš.Veci problem navijacke skupine koje u zadnjih 25 godina nisu napravile ni 1/10 novčane štete državi kao optuženi kriminalci :tokralju:

Nemoj.Jednostavno nemoj.Idi gledaj predsezonu.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 09 okt 2017, 23:26

Ovdje izgleda nitko nije svjestan da pokradena cifra svih ovih godina iznosi oko 200m eura.Iako će ono za što se optužuju biti 4,5 puta manje cifre.I onda se netko usudi pametovat o tome šta bi ili ne bi trebalo :tokralju: Alo,200 milja eura.Kakve božje navijačke skupine,kakvi orjunaši,o čemu pričate vi uopce...200 milja eura!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.