Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la geronimo » 28 mar 2009, 18:08

Posto nase reprezentacije nema nikad ( zasad ) na nekim zavrsnicama, pod moranje je naci neku repku za koju ces iskazivati simpatije...ja licno od '96 i EURA u Engleskoj, navijam ( blazi oblik te rijeci ) za kockaste i one neponovljive generacije...Suker, Boban, Prosinecki, Boksic i ostali.
Podvlacim samo na zavrsnici nekog prvenstva, a u medjusobnom duelu protiv nase repke, najsladja pobjeda bila bi upravo protiv kockastih!!! 8-)
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la amerosm » 29 mar 2009, 20:52

Po pisanju njemackih medija Slaven Bilic od naredne sedmice trener Schalkea, s kojim ce potpisati saradnju do kraja ove sezone pa ce se razgovarati o produzenju saradnje.

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... el/506558/

Mislim da je HNS glup ako Bilicu ovo dopusti. Svako ko malo prati njemacki fudbal zna kakav je Schalke klub. Pa njihovi najveci idoli kazu da imaju i Ronalda, Messija, Kaku i ostale zvijezde da ne bi mogli biti prvaci njemacke jer u tom klubu rijec "mir" nepostoji.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Josip321 » 29 mar 2009, 21:11

geronimo je napisao/la:Posto nase reprezentacije nema nikad ( zasad ) na nekim zavrsnicama, pod moranje je naci neku repku za koju ces iskazivati simpatije...ja licno od '96 i EURA u Engleskoj, navijam ( blazi oblik te rijeci ) za kockaste i one neponovljive generacije...Suker, Boban, Prosinecki, Boksic i ostali.
Podvlacim samo na zavrsnici nekog prvenstva, a u medjusobnom duelu protiv nase repke, najsladja pobjeda bila bi upravo protiv kockastih!!! 8-)

pošteno.
Momče Hercegovče

alemao
Postovi: 149
Pridružen/a: 04 dec 2008, 18:02
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la alemao » 29 mar 2009, 21:31

ma neka pisu o svojim reprezentacijama sta hoce i kako hoce to je samo kompleks

alen m
Postovi: 92
Pridružen/a: 21 feb 2009, 16:52
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la alen m » 29 mar 2009, 22:21

juzni vjetar! je napisao/la:idi na hrvatski portal i stavi temu o bosni pa vidi onda se javi :!:
a zasto da spadamo na njihov nivo? haj molim te objasni mi na pm ako ti nije tesko... ako te neinteresuje, nemoj otvarat temu.

inace sretno u andori, vatreni..

jurek
Postovi: 50
Pridružen/a: 29 mar 2009, 22:59
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jurek » 29 mar 2009, 23:08

Idemo u Andoru odraditi lakši trening :mrgreen:
Prošli but je bilo 7, sada moze i 5.

Avatar
antipolitikaa
Postovi: 342
Pridružen/a: 29 mar 2009, 12:55
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la antipolitikaa » 29 mar 2009, 23:24

Uvelike ce odlucivat rezultat engleska ukrajina po meni to bi bilo najbolje da zavrsi x i da se jos moze uhvatit 1. mjesto mada cisto sumnjam jer Englezi su izgleda nezaustavljivi a baraz kao baraz jednom smo prosli ukrajince jednom slovence ,jbg treba imati i srece!
Zabranili ime sveto mi ga vratili,Zrinjski Zrinjski sve do groba mi smo Ultrasi !!!

jurek
Postovi: 50
Pridružen/a: 29 mar 2009, 22:59
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jurek » 29 mar 2009, 23:27

u barazu (ako budemo 2.) netrebamo se nikog bojat, od svih smo bar 2x bolji.
najvise bih volio da nas zapadne Srbija da ih obrukamo

Avatar
antipolitikaa
Postovi: 342
Pridružen/a: 29 mar 2009, 12:55
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la antipolitikaa » 29 mar 2009, 23:36

e moj jurek ta srbija ima igrace poput zigica,vidica,stankovica igrace koji su ekstra klasa a i antic ih je poslozio da valja stoga oni mi nikako nebi pasali a misljenja sam da ce biti 1. u svojoj grupi...
Zabranili ime sveto mi ga vratili,Zrinjski Zrinjski sve do groba mi smo Ultrasi !!!

jurek
Postovi: 50
Pridružen/a: 29 mar 2009, 22:59
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jurek » 29 mar 2009, 23:43

kakav zigic i je taj sad? pa Balaban je bolji od njeg..
vidic? vidili smo ga protiv Liverpoola.. kakve greške radi.. nek se vrati u Srbiju i nastupa za OFK BEOGRAD
ajde stankovic ok, on nesto vrijedi..
1.? jako teško

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Del Boy » 30 mar 2009, 03:27

jurek je napisao/la:kakav zigic i je taj sad? pa Balaban je bolji od njeg..
:mrgreen:

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la obannon » 30 mar 2009, 12:52

jurek je napisao/la:u barazu (ako budemo 2.) netrebamo se nikog bojat, od svih smo bar 2x bolji.
najvise bih volio da nas zapadne Srbija da ih obrukamo
Pa sta bi bilo............
Vi se najvise bojite Srbije, i Boga bi molili ako dodje do tog baraza samo Srbija da se izbjegne. Sjetite se samo rezultata svih reprezentativnih selekcija od raspada SFRJ izmedju dve pomenute reprezentacije........

I dan danas se prepricava komentator sa HRT-a prilikom zrijeba na SP u Njemackoj sta je govorio i molio, a zbog cega ?????????????????????????????????????????????????????????????????????

PSSS.BRE


-da ne bude zabune postujem rep.hrvatske, igraju dobar fudbal, ali ovakvi komentari su smijesni od gore navedenog-
- " $...

bubooty
Postovi: 287
Pridružen/a: 09 dec 2008, 21:43
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bubooty » 30 mar 2009, 13:04

jurek je napisao/la:u barazu (ako budemo 2.) netrebamo se nikog bojat, od svih smo bar 2x bolji.
najvise bih volio da nas zapadne Srbija da ih obrukamo
budi sretan ako si i 5% bolji...najmanje 2/3 evropskih reprezentacija imaju barem 13-14 igraca koji igraju u top 6 euro liga i kao takvi oni su u stanju parirati bilo kome...nek te euforija nezanosi,u barazu sigurno neces igrat protiv azerbejdzana nego protiv ekipa koje su dovoljno kvalitetne da odigraju vrhunski na wc 2010...vidio si austrije na euru koja je kotirala kao jedna od najlosijih u evropi...

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bh hrvat » 30 mar 2009, 20:49

amerosm je napisao/la:Po pisanju njemackih medija Slaven Bilic od naredne sedmice trener Schalkea, s kojim ce potpisati saradnju do kraja ove sezone pa ce se razgovarati o produzenju saradnje.

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... el/506558/

Mislim da je HNS glup ako Bilicu ovo dopusti. Svako ko malo prati njemacki fudbal zna kakav je Schalke klub. Pa njihovi najveci idoli kazu da imaju i Ronalda, Messija, Kaku i ostale zvijezde da ne bi mogli biti prvaci njemacke jer u tom klubu rijec "mir" nepostoji.
za bilica je bundesliga pecenjak liga sto i ja mislim. ipak on ceka neku bolju ponudu iz engleske lige i to ne tipa porsmuta i birmingena

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bh hrvat » 01 jun 2009, 21:40

u subotu reprezentacija hrvatske docekuje ukrajinu, jedna od najvazniji utakmica sezone. ukoliko vatreni ne uknjize tri boda cini mi se da ce put u mendelinu zemlju ostati samo san. zivo me interesira kako ce kralj bilic postaviti taktiku i ekipu za ovu tekmu. moje laicko misljenje bi bilo plete, kovac, krizanac simunic, srna pranjic, vukojevic, modric, rakitic, mandzukic, olic

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la carina » 01 jun 2009, 22:52

Odakle Mandže? Ne voli Slaven Petrića nikako, mada mislim da je bolji za pet klasa. Pošto gotivim Niku nadam se da će ga malo uciba, jbg; vazda mu neki k... ove godine. Ali bilo, kako bilo, Vatreni će ih razjebati po bokovima. Moje laičko mišljenje...

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la VanBasten » 02 jun 2009, 15:26

Runje wtf, šta je s Pletikosom?
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bh hrvat » 02 jun 2009, 17:55

Ajduk je napisao/la:---------------------Runje------------------

---Ćorluka----Križanac----Šimunić---Čale


-----Srna------Vukojevic---Modric----Pranjic

---------------Mandzukic------Olic---------


Po meni bi trebalo izgledati ovako ali sumnjam da ce Bilic staviti Vukojevica kraj Jurica a bojim se da bi i Čale mogao izvisiti. Ako nista onda pranjic na beka a rakitica na bok. Kranjcar je naravno bolji od obojice ali je ozljedjen
po meni je čale najlosiji igrac u zadnjih deset godina koji je nastupao za hrvatsku reprezentaciju, u dinamu je bio jedan od losijih, malo bljesnuo u turskoj i opet nazad u repku. ipak je on ljubimac izbornika iz mladih selekcija

Avatar
Cazinski-Vitez
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 jan 2009, 00:39
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cazinski-Vitez » 02 jun 2009, 18:03

Del Boy je napisao/la:
jurek je napisao/la:kakav zigic i je taj sad? pa Balaban je bolji od njeg..
:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
IGRAJO BOSNO NE DAJ SE, IGRAJ SVI SMO UZ TEBEEEE !!!

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bh hrvat » 03 jun 2009, 17:42

ima nesto sto veze i zigića i balabana a to je veliki transferski promasaj. ili bolje receno oba su uzeli pare za nista prikazano na terenu. sto se tice ukrajine, bice zestoka borba na sredini terena kada se zna da je bilic u prvih jedanaest stavio i jurica i vukojevica

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.