Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jopaa7 » 29 nov 2017, 17:50

Lillard je napisao/la:
slika
:kafa:
Odlican :thumbup:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 29 nov 2017, 19:21

slika
Vrhunska :tokralju: Nik :salut:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 30 nov 2017, 03:07

Španjolsko državno odvjetništvo podiglo optužnicu protiv Luke Modrića zbog utaje 870.728 eura poreza
Španjolsko državno odvjetništvo podiglo je u srijedu optužnicu protiv kapetana hrvatske nogometne reprezentacije Luke Modrića tvrdeći da je prevario poreznu upravu za najmanje 870.728 eura.

Državno odvjetništvo je izvijestilo kako vezni igrač Real Madrida nije uplatio sav porez u 2013. i 2014. godini.

SUMNJIVA TVRTKA U LUKSEMBURGU

Prihode od reklama i sponzorskih ugovora primao je u Luksemburgu gdje je sa suprugom Vanjom otvorio tvrtku Ivano S.A.R.L., ističe tužiteljstvo. Tvrtku su nazvali po svom sinu. Za izbjegavanje plaćanja poreza u Španjolskoj optužena je i njegova supruga.

Državno odvjetništvo, međutim, navodi da bi utajeni iznos mogao biti i veći od spomenutih 870.728 eura jer policija sumnja da Modrić ima otvoren račun u poreznoj oazi Otok Man, smještenom između Irske i Velike Britanije.
Španjolski orjunaši :thumbup:

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 30 nov 2017, 07:47

ah, ne sjeca se lukica toga ;)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Signore » 30 nov 2017, 13:17

SiamoNoi je napisao/la:Španjolsko državno odvjetništvo podiglo optužnicu protiv Luke Modrića zbog utaje 870.728 eura poreza
Španjolsko državno odvjetništvo podiglo je u srijedu optužnicu protiv kapetana hrvatske nogometne reprezentacije Luke Modrića tvrdeći da je prevario poreznu upravu za najmanje 870.728 eura.

Državno odvjetništvo je izvijestilo kako vezni igrač Real Madrida nije uplatio sav porez u 2013. i 2014. godini.

SUMNJIVA TVRTKA U LUKSEMBURGU

Prihode od reklama i sponzorskih ugovora primao je u Luksemburgu gdje je sa suprugom Vanjom otvorio tvrtku Ivano S.A.R.L., ističe tužiteljstvo. Tvrtku su nazvali po svom sinu. Za izbjegavanje plaćanja poreza u Španjolskoj optužena je i njegova supruga.

Državno odvjetništvo, međutim, navodi da bi utajeni iznos mogao biti i veći od spomenutih 870.728 eura jer policija sumnja da Modrić ima otvoren račun u poreznoj oazi Otok Man, smještenom između Irske i Velike Britanije.
Španjolski orjunaši :thumbup:
Najveci smecari su ovi sto zaradjuju milijune. Dobijes 10 milijuna eura na godinu i tesko ti dati dva milijuna za porez. Ostane ti osam milijuna, eeee osam milijuna jbt. Zaradjujes tolike pare i zaje*ajes se zbog sice. Najveci doktor od svih je Suker s prodajom karata koje je trebao podijeliti najmilijima i navijacima. Ne mogu shvatit da se ljudima svake godine bogastvo digne za desetke milijuna eura i riskiraju zatvor, kaznu i svoj obraz zbog jedne mjesecne place koju ne stigne potrositi za godinu dana.

Mumlek i ekipa iz ofsajda su jedna velika gospoda za ove. Oni su namjestali utakmice jer nisu imali ili su imali malo i zeljeli su dodatnom lovom sebi osigurati egzistenciju i nikad im nisam nesto zamjerio dok s druge strane imas ove suftove koji ne znaju gdje ce s parama i gledaju kako ukrasti svaki euro, kao da mu zivot ovisi o tome jel ima 8 ili 10 milijuna eura. Ne shvacaju oni da je veca razlika izmedju 8.000 i 10.000 nego izmedju 8.000.000 i 10.000.000. Smradovi.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 30 nov 2017, 15:12

I onda kažeš da ti se taj gownar gadi jer je lopov, ljudi te proglase četnikom. Di će NAŠ Lukica bit lopov! :tokralju: Očito su i Španjolci povampireni četnici željni hrvatske, katoličke krvi. :rol:

Modriću, gowno!
Hayley <3

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 30 nov 2017, 15:22

badblueboylivno je napisao/la:I onda kažeš da ti se taj gownar gadi jer je lopov, ljudi te proglase četnikom. Di će NAŠ Lukica bit lopov! :tokralju: Očito su i Španjolci povampireni četnici željni hrvatske, katoličke krvi. :rol:

Modriću, gowno!
Jel gowno Ronaldo, Messi, Marcelo, Xabi Alonso, Falcao, Di Maria, Carvalho, Bale, Mourinho, Mascherano, Neymar, Eto'o, Sanchez? To su samo neki koji sam se uspio sjetiti koji su optuženi za istu stvar u Španjolskoj, a sigurno ih ima puno više. Zajedničko je svima, da svi jako vole novac i traže način da izbjegnu platiti ili da plate manje nego što trebaju. Problem je što se kod nas javljaju dežurni kritičari i licemjeri koji bi radili isto da su na njegovu mjestu.
audere est facere!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 01 dec 2017, 00:01

spursman je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:I onda kažeš da ti se taj gownar gadi jer je lopov, ljudi te proglase četnikom. Di će NAŠ Lukica bit lopov! :tokralju: Očito su i Španjolci povampireni četnici željni hrvatske, katoličke krvi. :rol:

Modriću, gowno!
Jel gowno Ronaldo, Messi, Marcelo, Xabi Alonso, Falcao, Di Maria, Carvalho, Bale, Mourinho, Mascherano, Neymar, Eto'o, Sanchez? To su samo neki koji sam se uspio sjetiti koji su optuženi za istu stvar u Španjolskoj, a sigurno ih ima puno više. Zajedničko je svima, da svi jako vole novac i traže način da izbjegnu platiti ili da plate manje nego što trebaju. Problem je što se kod nas javljaju dežurni kritičari i licemjeri koji bi radili isto da su na njegovu mjestu.
Jesu. Ali zašto bi mene ili tebe ili xy Hrvata bolio qrac za tim ljudima? Modrić igra pod zastavom moje države. Igrao je u mom klubu. Ronaldo ne. Etoo ne. Uz to je to govance optuženo za izvlačenje 10 milijuna eura, praktički polovice prijeko potrebnog novog stadiona, iz mog kluba, za kojeg navijam preko 20 godina, otkad sam počeo pratiti nogomet.

Govno, ljudsko dno, žmulj, pizdica koja ne zaslužuje ništa osim vrijeđanja i pljuvanja. Najpoznatiji Hrvat na svijetu, jedan od bogatijih, i ide varati tuđu državu za pišljivih parsto hiljada eura. Ali eto, Messi vara, neka vara i Luka. :tokralju:
Hayley <3

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 01 dec 2017, 00:43

[HIT DANA] Za razliku od Kreše, Žuvija i Luke Modrića, španjolska porezna uprava ne zaboravlja
"šta smo sve kupovali, di smo sve putovali
sva mista zaboravin, jer uvik sve zaboravin "

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 01 dec 2017, 08:29

badblueboylivno je napisao/la:
spursman je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:I onda kažeš da ti se taj gownar gadi jer je lopov, ljudi te proglase četnikom. Di će NAŠ Lukica bit lopov! :tokralju: Očito su i Španjolci povampireni četnici željni hrvatske, katoličke krvi. :rol:

Modriću, gowno!
Jel gowno Ronaldo, Messi, Marcelo, Xabi Alonso, Falcao, Di Maria, Carvalho, Bale, Mourinho, Mascherano, Neymar, Eto'o, Sanchez? To su samo neki koji sam se uspio sjetiti koji su optuženi za istu stvar u Španjolskoj, a sigurno ih ima puno više. Zajedničko je svima, da svi jako vole novac i traže način da izbjegnu platiti ili da plate manje nego što trebaju. Problem je što se kod nas javljaju dežurni kritičari i licemjeri koji bi radili isto da su na njegovu mjestu.
Jesu. Ali zašto bi mene ili tebe ili xy Hrvata bolio qrac za tim ljudima? Modrić igra pod zastavom moje države. Igrao je u mom klubu. Ronaldo ne. Etoo ne. Uz to je to govance optuženo za izvlačenje 10 milijuna eura, praktički polovice prijeko potrebnog novog stadiona, iz mog kluba, za kojeg navijam preko 20 godina, otkad sam počeo pratiti nogomet.

Govno, ljudsko dno, žmulj, pizdica koja ne zaslužuje ništa osim vrijeđanja i pljuvanja. Najpoznatiji Hrvat na svijetu, jedan od bogatijih, i ide varati tuđu državu za pišljivih parsto hiljada eura. Ali eto, Messi vara, neka vara i Luka. :tokralju:
Ne bih ja to nazvao varanjem. Čovjek ima financijske savjetnike isto kao i ostali ljudi koji imaju novac. Ovdje se ne radi o prihodu kojeg zaradi kroz plaću kao igrač Reala (na šta mu se uplaćuje porez), nego o prihodima koje ostvari na globalnoj razini kroz razne sponzorske ugovore. Ja mislim da nije pošteno da ti Španjolska uzima porez za prihod od ugovora sa firmom npr. iz Hrvatske, samo zato što trenutno boraviš u Španjolskoj a nisi njezin državljanim. U ovom slučaju očekujem nagodbu. Ronalda u Portugalu nitko neće zvati lopovom, niti Messija u Argentini, ali mi smo moralne vertikale, a sutra bi prevarili državu da nam se pruži prilika.
audere est facere!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 01 dec 2017, 10:16

https://www.facebook.com/vratimopovjere ... 241381825/
ANKETA - HRVATI ŽELE PROMJENE U NOGOMETU
Najveca podrška među glasačima Kradezea :urnebes:

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lex » 01 dec 2017, 15:53

Na pitanje o tvrdnjama Šukerova protukandidata Darija Šimića kako ima njegovu privatnu potporu u natjecanju za novog predsjednika HNS-a, Predsjednik Europske nogometne unije (UEFA) Aleksandar Čeferin je odgovorio konstatacijom da mu takvo što ne bi palo na pamet.

“Ne znam što znači privatna potpora. Mi podupiremo izabranog predsjednika i za sada je to još Davor Šuker. Ne bi mi nikada palo na pamet da podržavam nekog kandidata. To bi bilo apsolutno protivno statutu UEFA -ei FIFA-e”, rekao je Čeferin.
:kafa:

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la branimir85 » 01 dec 2017, 16:57

odlična grupa,bit će trpanja prčije :ljepota:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KingJamesMVP » 01 dec 2017, 17:01

Prolazna grupa. Nigerija u 1.kolu je ključ prolaska. To se mora pobijediti
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la djoleprijedor » 01 dec 2017, 17:11

U ovoj grupi se svašta može izdešavati.Biċe izuzetno neizvjesno.Hrvatska-Nigerija u 1.kolu ċe biti vrlo bitan meč i odrediċe poprilično plasman.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Signore » 01 dec 2017, 17:22

Mislim da ce Hrvatska ovo proci ako bude ma razini. Ako odigra kao u Brazilu ici ce kuci s jednim bodom.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la DANTES » 01 dec 2017, 17:25

Hrvatska je bi bila možda i najjača ekipa grupe da nije Kmesija...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 01 dec 2017, 18:01

Na prvu je reakcija bila kako loša grupa,a onda kad bolje pogledam mislim da ova Nigerija nije tipična afrička cirkusantska ekipa.Jedino da nije Island ponovno...Ako prvo kolo dobiju to je prolaz,ali vjerujemo u Nigerijce.Argentina-Prcija pak jedna od naiscekivanijih utakmica na prvenstvu ako ne i najiscekivanija s obzirom na navijanje za jedne i mržnju za druge.Moze li ista lijepse nego da Icardi pobjegne Retardu kod kornera i zabije za pobjedu..

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 01 dec 2017, 18:24

spursman je napisao/la:ali mi smo moralne vertikale, a sutra bi prevarili državu da nam se pruži prilika.
Ovo je meni vrh.
a) znaš da bi netko varao da je u poziciji
b) nastavno na a), pozicija gdje imaš lovu je pozicija za varanje i muljanje

:rol:


Zadovoljan sam ždrijebom. Samo se nadam da Nigerijci bonuse neće rješavati bojkotom treninga u Rusiji. :rol:
Hayley <3

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 01 dec 2017, 18:49

badblueboylivno je napisao/la:
spursman je napisao/la:ali mi smo moralne vertikale, a sutra bi prevarili državu da nam se pruži prilika.
Ovo je meni vrh.
a) znaš da bi netko varao da je u poziciji
b) nastavno na a), pozicija gdje imaš lovu je pozicija za varanje i
evo ti pitanje iz stvarnog života. Kupiš auto u Njemackoj , dođes na carinu tamo moras platit 17% PDV-a i 10 % carine. Sretnes dobrog jarana koji kaze da ima dobru šemu i da neces morati platiti carinu.
Ti
a) kazes ja sam posten i volim svoju državu
b) platis jaranu veceru jer ti je ustedio 1000 km.
audere est facere!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.