Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
223
74%
 
Ukupno glasova: 303

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Hajduk Split

Post Postao/la Eagles » 30 nov 2008, 18:47

Navijacka skupina koja radi najbolju atmosferu na balkanu a i sire

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la HOS » 30 nov 2008, 19:25

Nisu ni u Hrvatskoj najjaci, kamoli sire, ali eto hajde.
U inat svima.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la YNWA » 30 nov 2008, 19:29

vrijeme je da hajduk osvoji ligu
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la alan_kardec » 30 nov 2008, 19:31

Jbg ispade sad da svaka grupa "radi najbolju atmosferu na Balkanu,a i šire".
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la bistrikboy » 30 nov 2008, 21:03

posto sam ono svake godine na moru u dalmaciji nekako mi je hajduk postao drag cini mi se da se ta strast premahajduku od strane dalmatinaca i povezanost sa klubom moze naci rijetko na nasim prostorim mozda jos samo manijaci imaju slican odnos(ovo ne pisem posto sam i sam manijak)....

jedne prilike prije cini mi se 3 godine sjedim u perni na orebicu u jednoj(i jedinoj) kafani i onako pocnem pricu sa jednim starijim gospodinom,on mene pita kako Željo ja mu kazem kako je :roll: ,i pitam ga onako usput "sta je ovo sa bilima"?covjek od nekih 70 godina mi odgovara"a **** ih da ne znam kako igraju meni su dragi,onaj mali blatnjak jedini lopte zna,**** ga isus,nerviram se u ovim godinama ko kakva budala radi njih"...

od ovog razgovora ja sam vazda nekako bio privrzen hajduku kada je cro nogomet/fudbal u pitanju....

neki engleski magazin je pravio listu klubova koji su historijski gledano najvise vezani za svoje navijace,cini mi se barca 1,boca 2,hajduk3,a željo 8 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la hammers » 30 nov 2008, 22:34

I meni Hajduk takodje najdrazi u CRO,cak imam i njihov dres...Ova sezonu sigurno osvajaju,samo da vako nastave....
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Eagles » 30 nov 2008, 22:40

HOS je napisao/la:Nisu ni u Hrvatskoj najjaci, kamoli sire, ali eto hajde.
Nisam ni rekao da su naj jaci (TRENUTNO) nego da imaju najbolju atmosferu

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Eagles » 02 dec 2008, 14:43

bistrikboy je napisao/la:posto sam ono svake godine na moru u dalmaciji nekako mi je hajduk postao drag cini mi se da se ta strast premahajduku od strane dalmatinaca i povezanost sa klubom moze naci rijetko na nasim prostorim mozda jos samo manijaci imaju slican odnos(ovo ne pisem posto sam i sam manijak)....

jedne prilike prije cini mi se 3 godine sjedim u perni na orebicu u jednoj(i jedinoj) kafani i onako pocnem pricu sa jednim starijim gospodinom,on mene pita kako Željo ja mu kazem kako je :roll: ,i pitam ga onako usput "sta je ovo sa bilima"?covjek od nekih 70 godina mi odgovara"a **** ih da ne znam kako igraju meni su dragi,onaj mali blatnjak jedini lopte zna,**** ga isus,nerviram se u ovim godinama ko kakva budala radi njih"...

od ovog razgovora ja sam vazda nekako bio privrzen hajduku kada je cro nogomet/fudbal u pitanju....

neki engleski magazin je pravio listu klubova koji su historijski gledano najvise vezani za svoje navijace,cini mi se barca 1,boca 2,hajduk3,a željo 8 8-)
I ja budem cesto u Dalmaciji i onakvu privrzenost jednom klubu je stvarno tesko naci.Tamo i musko i zensko i staro i mlado navija za Hajduka.Stvarno su fanatici u punom smislu te rijeci.

seldo
Postovi: 156
Pridružen/a: 27 okt 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la seldo » 02 dec 2008, 14:58

ma jojj bit ce u nedjelju ludnica na Subicevcu u Sibeniku,aBd idem u nedjelju tu tekmu gledat ,svakako mi prijatelj igra tamo i morat cu za sibenik navijat ...ali svakako da bih volio da hajduk osvoji naslov..a posto u zadnje 2 g pratim HNL mislim da su ove godine pravo blozu naslovu...samo da se sada nerasprodaju ovi igraci..pozzz

Avatar
Burberry
Postovi: 162
Pridružen/a: 02 nov 2008, 16:08
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Burberry » 05 dec 2008, 23:19

Pokrenuli navijački pokret na ovim prostorima...najiskrenije vole klub ! pravi južnjački mentalitet !

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Eagles » 27 dec 2008, 14:00

Imaju ono "nesto".

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Valencia » 27 dec 2008, 14:22

bistrikboy je napisao/la:posto sam ono svake godine na moru u dalmaciji nekako mi je hajduk postao drag cini mi se da se ta strast premahajduku od strane dalmatinaca i povezanost sa klubom moze naci rijetko na nasim prostorim mozda jos samo manijaci imaju slican odnos(ovo ne pisem posto sam i sam manijak)....
Ma kakav crni odnos Torcida i Manijaci imaju prema Hajduku/Zelji? Bas me zanima kakva te romantika podstakla da ovo napises!? :mrgreen: Ima povezanost tih 'iljadu - dvi ljudi sto su stalno na tekmi, dok su ostalo sve derbi navijaci. A kako ti mozes znat da je kod navijaca drugih klubova manja povezanost prema klubu nego kod Torcide/Manijaka? :shock: Ako su Dalmosi temperamentniji u ljubavi prema klubu, ne mora znacit da vise vole klub nego neki navijaci sa sjevera. :idea: Jesam npr. ja manje privrzen prema klubu ako nisam ciganski temperamentan kao neki navijac sa mora, a pres'o sam hiljade kilometara da bih pratio svoj klub? Pusti se tih fanatika pored televizora, zrtva prema klubu koju navijac podnosi, to je ono sto ga cini vecim navijacem (sa posebnim odnosom)... :idea:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Giancarlo
Postovi: 204
Pridružen/a: 27 dec 2008, 15:35
Lokacija: Città di Roma
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Giancarlo » 27 dec 2008, 15:42

bistrikboy je napisao/la:posto sam ono svake godine na moru u dalmaciji nekako mi je hajduk postao drag cini mi se da se ta strast premahajduku od strane dalmatinaca i povezanost sa klubom moze naci rijetko na nasim prostorim mozda jos samo manijaci imaju slican odnos(ovo ne pisem posto sam i sam manijak)....

jedne prilike prije cini mi se 3 godine sjedim u perni na orebicu u jednoj(i jedinoj) kafani i onako pocnem pricu sa jednim starijim gospodinom,on mene pita kako Željo ja mu kazem kako je :roll: ,i pitam ga onako usput "sta je ovo sa bilima"?covjek od nekih 70 godina mi odgovara"a **** ih da ne znam kako igraju meni su dragi,onaj mali blatnjak jedini lopte zna,**** ga isus,nerviram se u ovim godinama ko kakva budala radi njih"...

od ovog razgovora ja sam vazda nekako bio privrzen hajduku kada je cro nogomet/fudbal u pitanju....

neki engleski magazin je pravio listu klubova koji su historijski gledano najvise vezani za svoje navijace,cini mi se barca 1,boca 2,hajduk3,a željo 8 8-)
de ako mozes pronaci taj magazin da ga posaljes ili link da stavis...
a inace i meni je hajduk drag pravo, roden sam u bih ali u kraju koji je vecinom za hajduka bio, a i svake godine odem ljeti na neku od evropskih tekmi (buducnost, deportivo...) a zaludenost ljudi tamo za hajdukom je nevjerovatna, jednostavno svako ali bas svako (bez obzira na pol, godine ili bilo sta) je lud za tim klubom...nikad necu zaboraviti slike iz glave protiv buducnosti prije 2 godine sat vremena prije utakmice stadion "cili" uglas pjeva i babe pored mene koje izgledaju kao da su grobaru sa lopate pobjegle, ali one su ustale i pjevaju :D

tako da, poslije želje odma mi je hajduk
1942 1983 2001

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Eagles » 27 dec 2008, 17:47

Za valenciju
niko tebi ne osporava da si navijac ali u nasih klubova su samo momci na tribinama (mislim na navijace) i poneki stariji coek a na Poljudu na sjeveru ima i cura i zena i starijih.A kad pogledas Bg i Zg to su milionski gradovi a ovi iz "malog" Splita se mogu nosit s njima i ponekad ih osramotit.Po meni ih to cini jos vecim nego sto jesu.

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la GoRaN » 27 dec 2008, 18:33

bistrikboy je napisao/la:posto sam ono svake godine na moru u dalmaciji nekako mi je hajduk postao drag cini mi se da se ta strast premahajduku od strane dalmatinaca i povezanost sa klubom moze naci rijetko na nasim prostorim mozda jos samo manijaci imaju slican odnos(ovo ne pisem posto sam i sam manijak)....

jedne prilike prije cini mi se 3 godine sjedim u perni na orebicu u jednoj(i jedinoj) kafani i onako pocnem pricu sa jednim starijim gospodinom,on mene pita kako Željo ja mu kazem kako je :roll: ,i pitam ga onako usput "sta je ovo sa bilima"?covjek od nekih 70 godina mi odgovara"a **** ih da ne znam kako igraju meni su dragi,onaj mali blatnjak jedini lopte zna,**** ga isus,nerviram se u ovim godinama ko kakva budala radi njih"...

od ovog razgovora ja sam vazda nekako bio privrzen hajduku kada je cro nogomet/fudbal u pitanju....

neki engleski magazin je pravio listu klubova koji su historijski gledano najvise vezani za svoje navijace,cini mi se barca 1,boca 2,hajduk3,a željo 8 8-)
Dobro su je sastavili.... :lol: :roll:

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la loptica » 27 dec 2008, 18:53

Fakat mi se gade...uh šprica i iglica :twisted:
nosi mi se bila boja......
Onaj Štimac pametan samo im radi belaje!
ne sviđa mi s e nitko osim ibre koji im je mozak igre i par igrača!
Gdje su puste priče o onom treneru iz Izraela???Grantu!
A ovaj Miše im je trener zakon., samo štete rade protiv hrv.lige i klubova Štimac i ekipa to je sramotno! :twisted:
najgori tovari! šta si reka?? baluuunnn!!!!
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la HOS » 27 dec 2008, 20:27

Smjesno je gledati Hajduka kako sam sebe uvjek pokopava, do sada su trebali napraviti puno toga(u domacoj ligi ali i u Evropskim tacmicenjima), ali ****.
U inat svima.

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Eagles » 04 jan 2009, 16:54

HOS je napisao/la:Smjesno je gledati Hajduka kako sam sebe uvjek pokopava, do sada su trebali napraviti puno toga(u domacoj ligi ali i u Evropskim tacmicenjima), ali ****.
A jbg Hajduk je bio u qrcu zadnjih godina.Prijetio mu je i stecaj (iako smo svi znali da se to NECE dogodit) ali evo polako izlaze iz krize i vjerujem da ce za godinu-dvije barem zimovat u europi

Avatar
Giancarlo
Postovi: 204
Pridružen/a: 27 dec 2008, 15:35
Lokacija: Città di Roma
Kontakt:

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la Giancarlo » 05 jan 2009, 13:54

Eagles je napisao/la:
HOS je napisao/la:Smjesno je gledati Hajduka kako sam sebe uvjek pokopava, do sada su trebali napraviti puno toga(u domacoj ligi ali i u Evropskim tacmicenjima), ali ****.
A jbg Hajduk je bio u qrcu zadnjih godina.Prijetio mu je i stecaj (iako smo svi znali da se to NECE dogodit) ali evo polako izlaze iz krize i vjerujem da ce za godinu-dvije barem zimovat u europi
sta onda reci za nase pojedine timove iz lige, evo odma npr. moj zeljo, mi kad smo u qrcu onda smo bas u qrcu, znaci nema evrope, uvijek ispod 7. mjesta, u pojedinim trenucima borba za opstanak :cry: ...a hajduk kad je u "krizi" bude drugi ili treci, igra u evropi...
1942 1983 2001

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Hajduk-Torcida

Post Postao/la High » 05 jan 2009, 14:17

Obratite pažnju na provokacije. Pojedinci lahko planu na navedene.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:25, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.