Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
223
74%
 
Ukupno glasova: 303

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la KingJamesMVP » 01 sep 2017, 13:49

Almeida navodno na godinu dana, 250.000 bi trebao dobiti
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 01 sep 2017, 14:49

whiteknight je napisao/la:Prodaja Vlašića:veliki minus za upravu-Kosa,nema ga tko zamijeniti i oproštaj od titule!!!
Dolazak Huga....vrijeme će pokazati,ali nešto sumnjam u njega,daj Bože da griješim...
Mislim da su Kos i NO sami sebi presudili?!
HOCEMO TITULU....yebeš pare!!!!!
Ps.Zna li tko na koliko dugo je potpisao Almeida i za koliko novaca?
Zasto to mislis? Vlasica nisu mogli zadrzati nikako jer je sam htio otici...

Almeida je potpisao 1+1, godisnje mislim ovako kao sto je @king napisao, oko 250k
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la whiteknight » 01 sep 2017, 16:06

Android je napisao/la:
whiteknight je napisao/la:Prodaja Vlašića:veliki minus za upravu-Kosa,nema ga tko zamijeniti i oproštaj od titule!!!
Dolazak Huga....vrijeme će pokazati,ali nešto sumnjam u njega,daj Bože da griješim...
Mislim da su Kos i NO sami sebi presudili?!
HOCEMO TITULU....yebeš pare!!!!!
Ps.Zna li tko na koliko dugo je potpisao Almeida i za koliko novaca?
Zasto to mislis? Vlasica nisu mogli zadrzati nikako jer je sam htio otici...

Almeida je potpisao 1+1, godisnje mislim ovako kao sto je @king napisao, oko 250k
Mislim iz tog razloga zato što su preuzeli klub u poprilično pozitivnoj situaciji a ništa očigledno neće promijeniti osim što su prodali najbolje igrače,Kalinić,Vlašić...Nižić....(Brbic je napravio puno vise,jer je tada bio klub u puno lošijem stanju u svakom pogledu a također se i svakodnevno otvoreno borio protiv HNS-a što ja osobno još nisam nikada čuo da je Kos spomenuo).
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 02 sep 2017, 16:12

Prvo Nizic nije prodan, drugo, mislis da ne bi zadrzali Vlasica i Kalinica da su mogli? Stavi se u poziciju tih igraca, da li bi otisao negdje gdje ces jos vise napredovati i biti na radaru puno vecih klubova? Realno, Kalinic je puno dao Hajduku, bio je tu dugo, i vrijeme mu je bilo da napravi taj iskorak. Vlasic je druga prica, takve igrace ne mozes zadrzati u ovoj ligi, primjera imas koliko hoces, od Pjace, Roga, Halilovica, Pasalica...

Niposto se ne bi slozio sa tim da nista nece promijeniti? Pa prva stvar, ona i najbitnija za nase klubove, omladinski pogon, na 5x je vecoj razini nego sto je bio pod vodstvom Brbica i Vucevica, zapravo pod njihovim vodstvom OP je totalno bio zanemaren i na amaterskoj razini... Taj isti Kos je doveo Branca koji je jedno 20x bolji direktor od Vucevica, doveli su Carrilla koji je slobodno mogu reci najbolji trener Hajduka u zadnjih desetak godina. Pa klub je u svakom segmentu na vecoj razini nego sto je bio prije 2. godine, ti ako ne vidis nikakav napredak onda... Ja sam prvi bio protiv smjene Brbica i Vucevica, ali sad kad pogledam, mislim da je to bio dobar potez. Brbicu velika hvala za sve sto je ucinio oko financijskog dijela, ali mislim da mu je to jedina prednost bila, ostalo sve veliki minus. A sto se tice borbe protiv HNS-a, pa ja ne znam sta bi Kos trebao raditi? Kao Brbic, na presicama vise pricati o Sukeru i Mamicu nego o Hajduku? Nema od toga nikakve koristi, sami smo se uvjerili, isti je odnos HNS-a prema Hajduku onda i sada, a uostalom Kos je nedavno odyebao HHO sa Poljuda...

I jedno pitanje za tebe, mislis li da su Brbic i njegova garnitura sposobni dovesti igrace poput Futacsa, Borje Lopeza, Saida, Ercega, Memmole koji je cak postao i reprezentativac? Usporedi besplatne transfere ove uprave i stare uprave pa ce ti se sve samo reci
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la whiteknight » 02 sep 2017, 23:34

Mislim da nisu bili uopće u poziciji da dovode igrače jer su se "krpali" kako su stigli zbog dugova!Hajduk raste od prvog dana otkako je Naš Hajduk pokrenuo inicijativu i moje mišljenje je da su prvi NO i Brbic najviše pridonijeli da Hajduk bude sada gdje jeste iz razloga što su krenuli iz minusa od 120 mil.kuna,halo...120 mil.kuna,doveli ga na nulu i odradili marketinški dobar posao što su navijači i simpatizeri kluba prepoznali i podržali.Kos je došao na gotov čin i od njega se očekuje da napravi taj iskorak više(titula,EL)što mu za sada ne uspjeva,na žalost!Što se mene tiče Said,Memola,Kozulj,Savas nisu igrači za Hajduka...Erceg,Borja i Hamza svaka čast a Futach je očigledno svoje odigrao u Hajduku!!!
Čekam još da vidim ovog brku šta može ili smo bacili 250.000 € niz vjetar.Al yebiga...ima se meže se,prodali smo Vlašića :(
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 03 sep 2017, 01:08

Naveo sam igrace koji su dovedeni besplatno, nisu bas puno skuplji od igraca koje su Brba i co dovodili... Sto se tice iskoraka u rezultatskom smislu, oba puta smo ispadali od jacih ekipa u EL, to uopce nije neuspjeh, a prvenstvo, i da imamo najjacu ekipu, tu se nas najmanje pita ;)

Ova cetvorka sto si naveo su sasvim ok rotacijski igraci, iako su Memolla i Savvas ove sezone po meni vrlo dobri... Hajduk jos nije u stanju da dovodi i placa skupe igrace, tako da je malo nerealno ocekivati da imamo rostere poput Rijeke i Dinama. Ne trebaju nam vise ona vremena kad se trosilo vise nego sto ima, kad su se dovodili Sharbiniji, Jerteci, Buljati, Vejici, kako bi se napravio instant uspjeh...

Brbic sigurno ima velike zasluge, ali ja mislim da nije u stanju napraviti iskorak, za Kosa cemo jos vidjeti
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 03 sep 2017, 18:59

Android je napisao/la:
crozla je napisao/la:Veliko pojacanje Hugo, pravi napadac, moze puno dati.
Nadam se da hoce :) .Veliko je ime Hugo, nije mala stvar dovest takvog u HNL, svaka cast Brancu

@dubrava zaboravili smo jednog igraca kad smo trazili zamjenu Vlasicu, momak ima bolju statistiku od Niksija :D
Na koga misliš?

Danas Hajduk II pobijedio u gostima Šibenik 3:0 (golove dali Delić - 2 komada i Šeparović).
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 03 sep 2017, 19:53

Fran Tudor :)
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 03 sep 2017, 20:03

Android je napisao/la:Fran Tudor :)
Aha.
Ma ne, nema mi on taj potencijal niti je on ta pozicija. On mi je više za krilo, bek ili nešto slično nego Vlašićeva pozicija.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la tutankamon1905 » 03 sep 2017, 23:24

Samo lud covjek moze osporavat Kosa, Branca i ekipu...a pogotovo zazivat brbljića i pricat da je radio bolji pos'o.
Da, borba protiv HNS-a...citaj - brbljanje i uvlacenje u pakas navijacima, a napravio nije nista

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 04 sep 2017, 13:25

slika
...

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la crozla » 04 sep 2017, 18:09

tutankamon1905 je napisao/la:Samo lud covjek moze osporavat Kosa, Branca i ekipu...a pogotovo zazivat brbljića i pricat da je radio bolji pos'o.
Da, borba protiv HNS-a...citaj - brbljanje i uvlacenje u pakas navijacima, a napravio nije nista
A gdje je Males danas?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 05 sep 2017, 18:43

crozla je napisao/la:
tutankamon1905 je napisao/la:Samo lud covjek moze osporavat Kosa, Branca i ekipu...a pogotovo zazivat brbljića i pricat da je radio bolji pos'o.
Da, borba protiv HNS-a...citaj - brbljanje i uvlacenje u pakas navijacima, a napravio nije nista
A gdje je Males danas?
Bavi se ekologijom, zaštitom prirode i sličnim stvarima.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 05 sep 2017, 18:47

Malo me smeta ova reprezentativna pauza, em me reprezentacija ne zanima, em je dva tjedna puno.

A nekako imam dobar osjećaj za nastavak prvenstva, prvo u subotu s Osijekom, bit će to jako jako teško jer su već dobili Rijeku i igrali neriješeno s Dinamom, a na nas su uvijek posebno napaljeni. Al mislim da bi ih mogli potući.

Sinoć Hugo odradio prvi trening, čini se da je u formi, samo se čeka potvrda da li će igrati u subotu.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la whiteknight » 07 sep 2017, 12:50

tutankamon1905 je napisao/la:Samo lud covjek moze osporavat Kosa, Branca i ekipu...a pogotovo zazivat brbljića i pricat da je radio bolji pos'o.
Da, borba protiv HNS-a...citaj - brbljanje i uvlacenje u pakas navijacima, a napravio nije nista
Nije ovo osporavanje samo uporedba dva predsjednika!Svatko ima svoje viđenje,cjenim svačije ali ja sam stava da ovi trenutni moraju puno više jer su dobili skoro pa sve uređeno u klubu za razliku od prijašnjih koji su sjeli na užarenu stolicu i doveli sve u red,a pored toga ušli i u EL!!!Isto tako,ako misliš da je bolje šutiti nego konstantno javno prozivati i ukazivati na nepravilnosti lige i HNS-a i smatrati da je to uvlačenje navijačima onda si papak obični.
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 07 sep 2017, 19:51

whiteknight je napisao/la:
tutankamon1905 je napisao/la:Samo lud covjek moze osporavat Kosa, Branca i ekipu...a pogotovo zazivat brbljića i pricat da je radio bolji pos'o.
Da, borba protiv HNS-a...citaj - brbljanje i uvlacenje u pakas navijacima, a napravio nije nista
Nije ovo osporavanje samo uporedba dva predsjednika!Svatko ima svoje viđenje,cjenim svačije ali ja sam stava da ovi trenutni moraju puno više jer su dobili skoro pa sve uređeno u klubu za razliku od prijašnjih koji su sjeli na užarenu stolicu i doveli sve u red,a pored toga ušli i u EL!!!Isto tako,ako misliš da je bolje šutiti nego konstantno javno prozivati i ukazivati na nepravilnosti lige i HNS-a i smatrati da je to uvlačenje navijačima onda si papak obični.
Netočno.
Hajduk je u Europsku ligu ušao u sezoni 2010/11 kada je predsjednik bio Svaguša. Brbić je došao u srpnju 2012.

Tako da....

Treba razlikovat vrijeme Brbića i Kosa, jer nisu za usporedbu. A kako to vrijeme nije za usporedbu, nisu ni njih dvojica za uspoređivanje u vođenju kluba.
Za vrijeme Brbića jedini zadatak bio je izvući Hajduka iz velike opasnosti koja je visila nad klubom - stečaj i propast. Klub je financijski stabiliziran, dug je smanjen, a promjene su bile vidljive u svakom segmentu. Samo što je taj proces bio dug i trajao je. Dosta stvari koje je napravio nije bio okom vidljiv pa je bio i kritiziran. Ali njegov osnovni cilj je bio spasiti klub od bankrota. Rezultat nije bio bitan niti je bio u prvom planu. I on je imao uspješan mandat.
Kos je pak došao u trenutku kad je klub počeo ploviti mirnim morem. Za razliku od Brbića njegov cilj je drugačije postavljen. Prvo, očuvati i održati financijsku stabilnost, a drugo, letvica je postavljena više te se traži i igranje skupina europske lige te osvajanje prvenstva i kupa. Ispunjenje tog zadatka je pred njim, a ovo mu je druga sezona kako je predsjednik.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 07 sep 2017, 22:49

Joj atmosfere sa večerašnjeg treninga. šteta što sam tehnološki duduk pa ne znam metnut video.

OSijek u subotu mora pasti!!!
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Otelo » 07 sep 2017, 22:54

dubrava je napisao/la:Joj atmosfere sa večerašnjeg treninga. šteta što sam tehnološki duduk pa ne znam metnut video.

OSijek u subotu mora pasti!!!
Imaš opciju video kad ideš na napredni post i klikneš na to i dobiješ ovako:
i tu u praznini zalijepiš link videa.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 09 sep 2017, 13:06

dubrava je napisao/la:Joj atmosfere sa večerašnjeg treninga. šteta što sam tehnološki duduk pa ne znam metnut video.

OSijek u subotu mora pasti!!!
Ne skonta ti na kraju kako se stavlja aa :tralala:

Biti ce tesko veceras, ovi se posebno loze na Hajduk, barem bod da je izvuci. Hamza cini se ide na Vlasicevo mjesto po najavama
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 09 sep 2017, 20:54

To je to :clap: :clap: :clap:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.